Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-11-08saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-11-08saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-11-08saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-11-08saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-08saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-11-08saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-11-08saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-11-08saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-11-08saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-11-08saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-07saat: 20:00
Sacit, Cesur'a borçlu olduğu arabanın parasını denkleştirmek için evdeki antika parçalardan birini satmaya karar verir. Çin vazosu hemen antikacı tarafından kapılır. Ancak vazonun aslında Cem'in annesi Sedef Hanım'a ait olduğu ortaya çıkar. Sedef Hanım vazosunu geri istemektedir ve hatta bu uğurda Sütçüoğlu ailesini hırsızlıkla suçlamaya kadar gider! Cem ve Aslı boşanma öncesi medeni dostluklarını devam ettirmeye çalışırken aileler saç saça baş başa birbirine girmiştir!

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-07saat: 20:00
İsimsiz gelen bir mektup evde heyecan yaratıyor Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ali Rıza Bey’e gelen isimsiz bir mektup, evde heyecan yaratıyor. Leyla sanki geçmişi üstünden sıyırır gibi pembe mantoyu üstünden sıyırır atar.

Kral:Muhammed Ali Kral:Muhammed Ali
Yabancı SinemaTV82007-11-07saat: 22:15
Kral, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörü Muhammed Ali’nin, Sonny Liston’a karşı Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonluğu’nu kazanmasının öyküsünü anlatan biyografik bir drama. John Sacret Young’ın yönettiği filmde Muhammed Ali’yi Terrence Howard canlandırıyor.Will Smith’in Ali’yi canlandırdığı filmden hemen önce gösterime giren bu film, Muhammed Ali’nin, mesleğinin ve şöhretinin henüz başlarındayken ve hala Cassius Clay adıyla dövüşürken yaşadıklarını anlatıyor.

Fenerbahçe- PSV Eindhoven maçı canlı yayın Fenerbahçe- PSV Eindhoven maçı canlı yayın
Canlı YayınSTAR TV2007-11-07saat: 21:45
Şampiyonlar Ligi Gruplarında Fenerbahçe’nin 4.maçı da naklen Star’da.Şükrü Saraçoğlu’ndaki bir galibiyet Fenerbahçe’yi Devler Ligi’nde bir üst turta taşıyacak. Bu heyecanlı karşılaşma Ertem Şener’in anlatımıyla Star izleyenleri ile buluşacak. Canlı Yayın

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-07saat: 22:00
Lamia, Kenan’ın kendisine hediye ettiği kolyeyi Saib Bey’in çekmecesinden alırken yakalanır. Lamia şimdi de hırsızlıkla suçlanmaktadır. Kenan’ın olayı öğrenmesiyle durum anlaşılır. Ama Lamia hırsız damgası yediği bu evde daha fazla kalamayacağını anlamış ve evi terk etmiştir. Kenan şimdi deliler gibi her yerde Lamia’yı aramaktadır.Kenan’ın Lamia’ya olan ilgisi evde çalışanlar arasında da fark edilir.

Pusat dizisi 7. bölümü Pusat dizisi 7. bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-07saat: 20:00
Poyraz'ı kafesten kurtaran Pusat bu oyunun hesabını sormaya kararlıdır.Özkan'ın Poyraz'ın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ancak karşısındaki engel Arif olur. Özkan ve Arif yarım kalmış bir hesabı tamamlamak için karşı karşıyadır.Kont ise yine büyük bir oyunun peşindedir. Bu kez hedefi Pusat'tır.

El Gibi dizisi yeni bölümü El Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-07saat: 22:20
Bu bölümde Ece’yi yine sevimsiz sürprizler beklemektedir. Elif’in Demir’e olan ilgisi iyice belli olmaya başlamıştır. Barış, ağabeyine destek olmaya çalışmakta; Yiğit ise son mahkeme kararından sonra Ece’nin kendisine daha fazla yaklaşacağını ummaktadır. Oysa Aslı’nın Yiğit için planları bambaşkadır. Ece’nin kalbini Yiğit mi yoksa Demir mi kazanacak? Yoksa ikisi de kaybeden tarafta mı yer alacak

Elveda Derken dizisi yeni bölümü Elveda Derken dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-07saat: 22:15
Ege, Zeynep’le konuşmaya gidiyor Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Ege, evi terk edip ailesinin yanına giden Zeynep ile konuşmaya gidiyor.Ege eve geldiğinde Zeynep’in olmadığını fark eder ve onun bıraktığı mektubu bulur

Ana ve Oğlu / Mother and Son Ana ve Oğlu / Mother and Son
Yabancı SinemaCNBC-E2007-11-07saat: 22:15
Sovyet sinemasının unutulmaz ismi Andrei Tarkovski’nin mirasçısı olarak görülen Rus sinemacı Alexandr Sokurov, 1997 tarihli filmi “Mother and Son”da ölmek üzere olan bir anne ile ona bakan, yanından hiç ayrılmayan oğlunun öyküsünü anlatıyor. Ölmek üzere olan annenin son gününü anlatan film, yoğunluğu ve izleyiciyi etkisi altına alan çarpıcı atmosferiyle Sokurov’un kariyerinde farklı bir kapı açmış, yönetmeni tüm dünyada tanınan bir sinemacı yapmıştı

Sanatla 30 Dakika Sanatla 30 Dakika
DiğerTV82007-11-07saat: 21:15
Sanata dair farklı yolculuklara çıkmak ve sanatın her alanından haberdar olmak isteyenler için dopdolu içeriğiyle hazırlanan programı yine başarılı sanatçı Şevval Sam sunuyor.Müzikten sinemaya, tiyatrodan resime, heykelden kitaba kadar tüm sanat dallarında aradığınız her şey bu programda yer alıyor. Sanatla 30 Dakika, yine haftalık sanat ajandanız olacak, hayatınıza yeni sanat pencereleri açıyor

24 Saat 24 Saat
Haber ProgramıNTV2007-11-07saat: 23:00
Banu Güven, hafta içi her gece ekrana gelen “24 Saat” ile günün tablosunu çiziyor, ertesi güne de kılavuzluk yapıyor. Programda günün haberleri derlenip toplanırken güne damgasını vuran konular canlı bağlantılarla uzmanlarının değerlendirmesine sunuluyor. Ayrıca yarının ajandası da programda sunuluyor.

İki Renk İki Renk
MüzikTRT 12007-11-07saat: 22:35
Müzik Ve Sadece Kaliteli Müzik. Özcan Deniz’le televizyonlarda yepyeni bir soluk…TRT, kaliteden ödün vermeyen eğlence programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı ve yönetmenliğini İsmail Güngör’ün üstlendiği “İki Renk” adlı programın sunuculuğunu ÖZCAN DENİZ üstleniyor.Çarşamba geceleri TRT yine kaliteli müziğin tek adresi olacak.

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı
Türk FilmiFOX TV2007-11-07saat: 19:45
Hababam Sınıfı (6 Edebiyat A), aslında mezun olmamıştır. Sadece Mahmut Hoca'yı hastanede mutlu edebilmek için ona sahte diplomalar götürmüşlerdir. Okula dönüşleriyle birlikte yasaklar yeniden başlar. Bu arada okula yeni bir edebiyat öğretmeni Semra Hoca gelir. Semra Hoca, zor şartlarda okumuş genç bir öğretmendir. İnek Şaban, Semra Hoca'ya aşık olur. Arkadaşları da Şaban'ı gaza getirerek Semra Hoca'ya mektuplar yazmasını sağlar.

Bizden Kaçmaz Bizden Kaçmaz
MagazinFOX TV2007-11-07saat: 21:45
Yılın Bombası Patlayacak!...Ömür Varol yönetiminde deneyimli magazin ekibinin hazırladığı “Bizden Kaçmaz”, bu hafta yılın bombasını patlatacak!.. Kaliteli magazin haberciliğinin tek adresi Bizden Kaçmaz’ı izleyince çok şaşıracaksınız… Her hafta magazin dünyasında yaşanan son gelişmeler, en son dedikodular Didem Uğurlu’nun sunduğu “Bizden Kaçmaz”da ekrana geliyor.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-07saat: 23:00
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor.

Hayatım Sinema Hayatım Sinema
Talk ShowCNN TÜRK2007-11-07saat: 22:00
Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi film’ dahil bir çok ödül kazanan Yumurta’nın yönetmeni Semih Kaplanoğlu, en iyi görüntü yönetmeni seçilen Özgür Eken ve başrol oyuncuları Nejat İşler ve Saadet Işıl Aksoy’u konuk ediyor. Ayrıca, yine bu hafta vizyona girecek olan Fikret Bey’ filminin yönetmeni Selma Köksal ve başrol oyuncusu Erol Keskin Hayatım Sinema’da filmlerini anlatıyor.

Aşk Eski Bir Yalan dizisi tekrar bölümü Aşk Eski Bir Yalan dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-07saat: 23:30
Fox ekranlarında nostalji rüzgarları estirecek, , Aşk Eski Bir Yalan…Başrollerini Hülya Koçyiğit ve Salih Kalyon’un paylaştığı dizinin özeti şöyle;“Zengin ve köklü bir ailenin kızı olan Zümrüt Hanım (Hülya Koçyiğit) hayatta en sevdiği varlık olan asi torunu Sinan’ı (Ali İl) dize getirmek için ona bir oyun oynamaya karar verir. Bu esnada Sinan adrenalin tutkusu yüzünden bir kaza geçirir ve civar köyde yaşayan bir baba-kız tarafından kurtarılır.

Hakanlar Çarpışıyor Hakanlar Çarpışıyor
Türk FilmiSTV2007-11-07saat: 21:20
Türkistan’ın ücra köşelerinden birinde bir çocuk dünyaya gelir. İsmini Tegin koyarlar çocuğun. Tegin, gelecekte Türklerin hakanı olacaktır. Türkistan diyarının başka bir yerinde de diğer bir kahraman çocuk büyümektedir; Olcayto. Türkler’in Ergonokon’dan çıkışının kutlandığı bir bayram esnasında, Olcayto’nun ailesi düşman baskınına uğrar.

Büyük Buluşma dizisi Büyük Buluşma dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-07saat: 19:50
Ferah Kapısı, kader birliği etmiş iki mühendis için açılıyor. Kaçınılmaz randevu Büyük Buluşma, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta, çok önemli bir proje üzerinde çalışan iki mühendisin Ferah Kapısı’na uzanan hikayeleri anlatılıyor. Vedat ve Halil, yıllardır kader birliği etmiş iki mühendistir.

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72007-11-07saat: 23:30
Türkiye’nin ilk yardım programı Deniz Feneri, soğuk günlere ve karanlık gecelere ışık tutuyor. Açlık felaketiyle karşı karşıya kalan ülkeler, afetlerle sarsılan ve savaşın kol gezdiği yerler “Yüzyılın İyilik Hareketi” ile yaralarını sarıyor. Parçalanmış hayatların çaresiz fertlerini aydınlığa çıkaran Deniz Feneri, hüzünlü yüzleri, uzanan dost eliyle güldürüyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı