Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Adımlar Küçük Adımlar
Yerli DiziTRT 12007-11-04saat: 18:30
Okul, aile, hastane üçgeninde geçen farklı hayatlardan farklı yönlere pencerelerin açıldığı Küçük Adımlar’da, günlük sorunlarıyla mücadele ederken çocuklarının yaşadığı olaylara seyirci kalamayan duyarlı aileler, eğitim dünyasında yaşanan sorunlar, büyük kentlerde yaşanan ekonomik ve sosyal problemler de mercek altına alınıyor….

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22007-11-04saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin bütünleştirilmesini sağlamayı; müzik ile kültürler arasında notalardan bir köprü kurarak farklı kültürlerin acılarını, sevinçlerini, sevdalarını kısaca yaşamlarını bu kez de müzik yoluyla aktarmayı amaçlıyor.

El Yapımı El Yapımı
BelgeselTRT22007-11-04saat: 23:45
Yıllara direnerek günümüze kadar ulaşan, bize kim olduğumuzu ve nereden gelip nereye gittiğimizi anlatan el sanatlarımız tanıtılıyor El Yapımı programında...El sanatlarımızın tarihçeleri, yapım aşamaları izleyiciye sunulurken; yok olmamaları için neler yapılması gerektiği de sorgulanıyor. Programı izlerken; ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Beşik Beşik
Yabancı SinemaCINE52007-11-04saat: 23:50
Annesinin ani ölümüyle sarsılan küçük bir çocuk, merhametsiz babası, arkadaşlıkları ve sıra dışı yaşamı.

Tele Lig Tele Lig
Spor ProgramıTRT 12007-11-04saat: 23:15
İlginç ve tartışmalı pozisyonları, izleyicilerden elektronik posta yoluyla gelen soruları, önerileri, deneyimli spor spikeri Kerem Öncel ve spor yazarı Zeki Çol birlikte değerlendiriyor.

Fazilet Fazilet
Türk FilmiTRT22007-11-04saat: 20:00
Yoksulluk nedeniyle amcasıyla beraber çocuk yaşta köyden kente göçen Fazilet, zengin bale öğretmeni Alev Hanım’a hizmetçi olarak verilir. Alev’in aracılığıyla inşaat işçisi Aziz’le evlenen Fazilet, Alev’in yaşadığı görkemli ve sosyetik yaşamın etkisinde kalır. Giderek Alev’le kendini özdeşleştirir ve iç dünyasında düşsel bir Alev yapar…

Geleceğe Umutla Bakmak Geleceğe Umutla Bakmak
BelgeselTRT22007-11-04saat: 23:50
Ülkemizde son yıllarda ileri düzeyde AR-GE çalışmaları yapılmaya başlanmıştır. Bilimsel ve teknolojik araştırma ve geliştirme çalışmaları Türkiye için son derece önemlidir. “Geleceğe Umutla Bakmak”, bu çalışmaların tanıtılmasının, hem bu çalışmaların teşvik edilmesine yol açacağı hem de genç izleyicilerde heves ve yönlenme duygusu yaratacağı düşünülerek hazırlandı. Ülkemiz bilim insanlarının gösterdikleri başarıların duyulması özellikle gençlerimizin öz güven duygularına önemli katkılarda bulunacaktır.

Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Yaşam
Canlı YayınTRT22007-11-04saat: 11:10
Sağlık konusunda toplumu bilgilendirmeyi, hasta-hekim ilişkisini aktarmayı, merak edilen sorulara yanıt bulmayı ve yanlış bilgilerin getirdiği ön yargıları kırmayı amaçlayan program “Sağlıklı Yaşam” izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Uzman konukların birikimleri ve anılarıyla, stüdyoda bulunan yada telefonla bağlanan izleyici sorularıyla, hastanelerde yapılan çekimlerle, konuyu işleyen VTR’lerle ve hasta- hekim röportajlarıyla her hafta bir konu derinlemesine işleniyor.

Çete / Stander Çete / Stander
Yabancı SinemaTV82007-11-03saat: 23:00
Güney Afrikalı bir polisken, ülkenin en büyük banka soyguncularından birine dönüşen Andre Stander’in gerçek yaşam öyküsünden yola çıkılarak gerçekleştirilen |Çete’de Stander’i Thomas Jane canlandırıyor.Andre Stander, 1970’lerin sonunda Güney Afrika’da yaşayan, toplum içinde asayişi kontrol etmekle görevli bir polistir. Beyazlarla zencilerin yaşam alanlarının keskin çizgilerle ayrı olduğu bu yıllarda, hemen her gün büyük isyanlar çıkmaktadır.

Pluto Nash Pluto Nash'in Maceraları
Yabancı SinemaSTAR TV2007-11-03saat: 23:55
Yıl 2087, tüm maden kaynakları tükenen ay, vahşi batı benzeri bir hal almıştır. Dpğu bağlantolar veya bol para her kapıyı açabilmektedir.Koloninin en ünlü gece klübünün patronu Pluto Nash (Eddie Murphy), klübünü mafya lideri Mogan’a satmak istemeyince başı büyük belaya girer. Ay’ın kontrolünü ele geçirmek isteyen Rex Carter için çalışan Mogan, Nash’in peşine düşer

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-03saat: 22:00
Sevilen dizi “Genco”nun bu bölümünde; Pınar’ın Tibet’le evlenme kararı aldığını öğrenen Genco büyük bir duygusal yıkım yaşıyor. Pınar’ın teklifi Tibet’i çok mutlu eder. Ancak Pınar’ın aldığı bu ani karar karşısında şüphe duymaktan da kendini geri koyamaz. “Pınar, Genco’dan intikam almak için mi kendisi ile evlenmeyi istemektedir?” sorusu içini kemirir.

Buzda Dans Buzda Dans
YarışmaSHOW TV2007-11-03saat: 20:00
Uzun süredir merakla beklenen Buzda Dans iki başladı.Daha önce buza adımını atmamış olan ünlüler buzun kralı veya kraliçesi olmak için yarışacaklar .İşte buz üzerinde gece gündüz demeden çalışan ünlülerimiz.Buzda Dans yarışması Show TV de.Dünyada ve kendi ülkelerinde büyük başarılara imza atmış olan profesyonel patenciler ünlülerimize eşlik edecekler.. Geçen sezonda severek izlediğimiz patencilerden bazıları da Buzda Dansın ikincisinde seyredebilecek.

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12007-11-03saat: 21:30
Gözler Stadyum'da!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-play'de... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyum'da...

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-03saat: 20:00
Ömer aşkı seçiyor, ya Ayşe?Kanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ömer her şeyden vazgeçip aşkı Ayşe’ye koşuyor. Tüm olanlardan sonra Ayşe’nin buna nasıl bir tepki vereceği ise bilinmiyor.

Biri Bizi Gözetliyor evi BBG Canlı Biri Bizi Gözetliyor evi BBG Canlı
YarışmaSHOW TV2007-11-03saat: 23:00
Biri Bizi Gözetliyor’da heyecan her geçen gün daha da artıyor…Özellikle Cumartesi geceleri bir yarışmacının BBG evine veda ettiği final, hayranlarını adeta ekrana kilitliyor… Bu hafta da bir yarışmacı hayallerine ve büyük ödüle veda edecek… İzleyicilerden gelen SMS’lerle belirlenen sıralamada, baraja giremeyen, ve adı en çok verilen yarışmacı evden ayrılacak…Bu arada yarışmacıların büyük heves ve istekle çalıştıkları taksiye de ilgi giderek bir çığ gibi artıyor

Bez Bebek dizisi tekrar bölümü Bez Bebek dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-03saat: 21:00
Maskeli baloda dans ettiği kadını bir türlü aklından çıkartamayan Hakan ve nişanlısının kiminle o romantik dansı yaptığını merak eden Simge, balonun gizemli misafirinin kimliğinin peşine düşerler.Okulda ise Gamze’nin ağzından, okulun en yakışıklı çocuğuna bir aşk mektubu yazan Özge, hain planıyla herkesi biribirine düşürür.

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-03saat: 22:00
Çocuklar, babalarına ulaştıklarında, iradesinin alınmış olduğunu ve yaşam destek ünitesiz yaşayamayacağını öğrenir. Bir çözüm bulana kadar Düşler Diyarı’na götürmeye karar verirler. Semih Düşler Diyarı’na kabul edilir. Daha önce muhafız olmayan birinin iradesinin geri yüklendiği ortaya çıkar

Şehirde Bir Taşralı Şehirde Bir Taşralı
Yabancı SinemaCINE52007-11-03saat: 20:00
Yönetmen Leszek Burzynski'nin etkileyici ve sevgi dolu komedi filminde şımarık bir şehir çocuğu, büyükbabasının tedavi için Minneapolis'e gelmesiyle ailenin önemini öğrenir. Genç Charles, hiçbir zaman büyükbabası Stoney ile yakın olmamıştır; ancak Stoney'nin arkadaşı Shuck eski dostunu beton yığınlarından kurtararak onu tekrar çiftlik evine götürmek için geldiğinde, meraklı delikanlı ömür boyu bir kez ele geçecek macera için bu ikiliye katılır!

Yalan Dünya dizisi yeni bölüm Yalan Dünya dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-11-03saat: 22:00
Ömer ve Azra’ nın Aşk ÇıkmazıAvni’nin izini sonunda bulan Nezih, onunla konuşmaya yaşadığı yere gider. Avni’yi eski yaşantısına geri dönmeye ikna etmek için elinden gelen her şeyi yapan Nezih’in işi bu defa o kadar da kolay değildir. Çünkü Azra’nın verdiği karardan dönmeye hiç de niyeti yoktur. Avni, Nezih’in ikna turlarına başlaması için Azra’yla birlikte Nezihlere yemeğe gider.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-03saat: 20:00
Bahar diklenmesine dayanamayan Fikret, sonunda kızına sert bir tokat atmıştır. Bahar bu sefer kararlıdır. Evi terk eder ve sevdiği adama koşar. Kızının kendisine sırt çevirmesini hazmedemeyen Fikret, Salih’in hayatını zorlaştırmak için elinden geleni yapacaktır.Büyük bir servetin içinde büyüyen Bahar, beklide hayatında ilk kez bu kadar mutludur.

Bengü ile Müzik Kutusu Bengü ile Müzik Kutusu
MüzikTV82007-11-03saat: 18:30
Bengü , Yeni Yayın Dönemi’nde Bengü ile Müzik Kutusu adlı muhteşem bir yarışma programıyla tv8 ekranlarına geliyor… Bengü İle Müzik Kutusu’na her hafta birbirinden ünlü sinema, tiyatro sanatçıları, mankenler, sporcular, yazarlar, gazeteciler katılarak müzik konusundaki hünerlerini göstermeye çalışıyor. Ayrıca yarışmaya katılan izleyiciler de birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansı elde ediyor

Dem Bu Dem Dem Bu Dem
MüzikTRT22007-11-03saat: 22:10
Günümüzde halk müziğindeki icra gelenekleri neredeyse birbirinin aynı olup, tek tipleşmeye başlamıştır. Buna paralel olarak yerel çalma ve söyleme üslupları, bölgesel çeşitlilik ve halk müziği enstrümanlarının kullanım özellikleri ve icra teknikleri de televizyonlarda geniş kitlelere aktarılamadığından hatırlanmaz olmuştur...

Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
Talk ShowCNN TÜRK2007-11-03saat: 20:00
Teknik bir aksaklık nedeniyle geçen hafta yayınlanamayan Bir Yudum İnsan’la Halil Ergün’ün yaşam öyküsü cumartesi akşamı 20.00’da CNN TÜRK’te…Bir Yudum İnsan yeni sezonda Yetkin Dikinciler tarafından seslendiriliyor.Nebil Özgentürk’le Bir Yudum İnsan, yeni sezonda sahne ve sinemada 40. yılını tamamlayan Halil Ergün’e ve doğup büyüdüğü İznik’e bir pencere açıyor.

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2007-11-03saat: 21:00
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay“%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi? Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?
Talk ShowNTV2007-11-03saat: 10:10
tekrar/Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir dertsiz tasasız bir programda buluşuyor : “Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?”. Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir, konuklarıyla eğlenceli sohbetleri, birlikte oynadıkları parodiler ve farklı tiplemelerle ekrana gelecek... Her yayın döneminde ünlü isimlerle özgün programlar hazırlayan NTV’nin bu yılki sürprizlerinden biri de ünlü oyuncu Demet Akbağ...

Göz 2 / The Eye 2 Göz 2 / The Eye 2
Yabancı SinemaCINE52007-11-03saat: 23:30
Hamile olan Joey, birkaç başarısız intihar girişiminden sonra delirmenin eşiğine gelir; sürekli olarak korkunç gölgeler görmektedir. Bu rahatsız edici durumdan kurtulma girişimlerinden birinde, bu gizemli alacakaranlık dünyasına bir parça ışık tutabilecek olan eski gizli sevgilisi Sam' i arar.

Yanlış Numara Yanlış Numara
Yabancı SinemaCINE52007-11-03saat: 21:50
Yanlış Numara ( Wrong Number ) Yabancı SinemaEsrarengiz bir şekilde öldürülen zengin iş adamı Josh Grey'in ardından şirket zor duruma düşmüştür.Cinayeti çözmeye çalışan dedektif Bijou ve Stevenson, işdamanının karısı ve ortağından şüphelenmektedir.Bunu ortaya çıkarmak için kanıt aramaya başlarlar.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-03saat: 19:50
Evlenmelerine engel oldu, sıra her şeyi telafi etmede...Farklı formatıyla dikkati çeken Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yıllarca kötü bir insan olarak yaşadıktan sonra üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen Murat, bu hafta, çocukluk arkadaşlarından helallik istiyor.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2007-11-03saat: 23:10
Bu ülkeye dev fast-food markaları giremiyor.Dünyayı ekrana taşıyan Ayna bu hafta yakın komşumuz İran’dan sesleniyor. Türkiye’ye sadece iki buçuk saatlik bir uçuşla varılabilen İran’da, nüfusun % 89’unu Şii Müslümanlar , % 9’unu Sünni Müslümanlar oluşturuyor. Ülkede İsrail ve ABD büyükelçilikleri bulunmazken ABD’nin dev fast-food markaları da İran’da dükkan açamıyor.

Şehir Komandosu Şehir Komandosu
Yabancı SinemaSTV2007-11-03saat: 21:15
Shep Ramsey, yıldızlar arası adaletsizlikleri gideren bir uzay komandosudur. Uzayda bir çeteyle savaşırken gemisi hasar görür ve Shep dünyaya zorunlu iniş yapar. Wilcoks ailesi için her şey kötü giderken arka bahçelerine inen bu uzay komandosu hayatlarını bir anda değiştirir. Artık onlar ileri teknolojiyle donatılmış bir güvenlik sistemine sahiptirler.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı