Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72007-11-03saat: 21:45
Mahmet Tuncer’in kendine özgü sunumuyla cumartesi gecelerine renk katan Mahmut Tuncer Show’a her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk oluyor, programda bir çiftin de nikahı kıyılıyor.

Otel Ruanda / Hotel Rwanda Otel Ruanda / Hotel Rwanda
Yabancı SinemaTRT 12007-11-02saat: 20:30
1994 yılında Ruanda’da yaşanan iç savaş yüzünden yüz binlerce Tutsi katledilir. Bu olaylar karşısında uluslararası tepki az olurken, bir otel sahibi olan Paul 1200 civarında Tutsi ve Hutu mültecinin hayatını kurtarmak için inanılmaz bir özveri gösterir ve otelini adeta bir sığınağa çevirir. MÜKEMMEL BİR FİLM. Sakın kaçırmayın.

Dar Alanda Kısa Paslaşmalar Dar Alanda Kısa Paslaşmalar
Türk FilmiSTAR TV2007-11-02saat: 22:00
Esnafspor Bursa'nın tarihi semtlerinden birinde mahalle sakinlerince kurulmuş olan amatör bir futbol kulübüdür. Brezilya Milli Takımı'na öykünerek benimsedikleri sarı-yeşil formalarıyla, Suat, Kıvırcık, Lango, Mercimek, Ateş, Onbaşı, Alağaçlı, Paşa, Boncuk, Selçuk, Niyazi, Turgay ve diğerlerinin, mahallenin genç ve yaşlı delikanlılarının top koşturdukları; fırıncı Hamdi'nin varını yoğunu ortaya koyarak kulüp başkanlığını üstlendiği Esnaf Sporlu'ların en büyük tutkuları Amatör Kulüpler Ligi'nde şampiyon olmaktır

Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi
Talk ShowNTV2007-11-02saat: 21:00
Çocukluk Kahramanlarımız ve Peter Pan Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir’in keyifli programı “Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?”de bu hafta “Çocukluğumuzun kahramanları ve içimizdeki büyümeyen çocuk” konu edilecek. Programın konukları dün ve bugünün çocuklarının çok iyi tanıdığı isimlerden oluşuyor.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-02saat: 22:00
Mustafa ve Kadir, Menekşe ile Halil’i buluyor Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Mustafa ve Kadir, Menekşe ile Halil’in saklandıkları yeri buluyorlar ve bu kez Mustafa hiç düşünmeden silahını ateşliyor.

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-02saat: 20:00
Kanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları yeni dizisi “Asi” bu akşam ikinci bölümü ile ekrana geliyor.Çekimleri Antakya’da gerçekleştirilen dizi, Akdeniz’in, doğanın, toprağın, el değiştiren burjuvanın, emeğin ve büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-02saat: 22:10
Ayrı geçirdikleri yıllara inat, aşklarını yeniden, doyasıya yaşamaya başlayan Yasemin ve Ahmet kötü günlerin bittiğini düşünüyor..ancak hiç beklemedikleri bir gelişme, küçük Rüya ile Yasemin’in arasını iyice açıyor! Diğer yandan gençlerin birbirlerine nefreti gün geçtikçe artıyor ve olaylar geri dönülmez bir noktaya doğru hızla ilerliyor!

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-02saat: 20:00
Ağalığın alınmasının ardından Boran ve ailesi aşiretten de atılırlar. Böylece aşiret içi meselelerde Boran’ın hiçbir söz hakkı kalmaz. Bundan böyle her şey Zinar Ağa’nın ağzından çıkacak sözlerle belirlenecektir. Ailesinin de tam desteğini alan Boran için, yüzünü, Sıla ve Bedirhan’la birlikte kuracağı aydınlık geleceğe çevirmekten başka seçenek yoktur: El ele verdikleri süreçte, hiçbir güç onları inandıkları yoldan döndüremez.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-02saat: 20:00
Bankasına ve diğer tüm mal varlığına el konulan Ahmet Muhtar ne yapacağını şaşırır. Cebindeki parayla yolda kalan Ahmet Muhtar’ın parası otelde kalmak için bile yetmeyince, Yıldız; Ahmet, Murat ve kızını eve davet eder.Ayperi ile Murat, balayı için Barbados’a gitmekten vazgeçerler ve uçağa binmezler. O akşam televizyonda binecekleri uçağın düştüğü ile ilgili haberi duyunca sevinsinler mi üzülsünler mi bilemezler.

Pusat dizisi yeni bölümü Pusat dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-02saat: 20:00
Poyraz’ı kafesten kurtaran Pusat bu oyunun hesabını sormaya kararlıdır. Özkan’ın Poyraz’ın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ancak karşısındaki engel Arif olur. Özkan ve Arif yarım kalmış bir hesabı tamamlamak için karşı karşıyadır. Kont ise yine büyük bir oyunun peşindedir. Bu kez hedefi Pusat’tır.

İmparator ve Suikastçi İmparator ve Suikastçi
Yabancı SinemaTV82007-11-02saat: 22:45
İmparator ve Suikastçi, 1999 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde yapılmış tarihi bir drama filmi. Chen Kaige’nin yönettiği film, Cannes Film Festivali’nde Teknik Ödüle layık görülmüştü.İsa’dan önce 3.Yüzyılda, Çin hepsi birbiriyle savaş halinde olan yedi eyaletten oluşmaktadır. Daha önceki dönemlerde yüzlerce küçük krallığın var olduğu bu topraklar yine büyük olaylara gebedir.

Yaşamdan Sonra / Afterlife Yaşamdan Sonra / Afterlife
Yabancı SinemaCNBC-E2007-11-02saat: 22:00
Daha önce de “Nobody Knows” adlı filmini izleme fırsatı bulduğumuz Japon sinemacı Hirokazu Koreeda’nın 1998 tarihli filmi “After Life”, öldükten sonra sonsuzluğa götürmek istedikleri tek bir anıyı seçmeleri istenen ruhların öykülerini anlatıyor. Seçtikleri anı, öteki dünyaya geçmeden önce bekletildikleri istasyonun görevlileri tarafından, sinemanın tüm görsel hilelerine başvurularak çekilecektir. Koreeda’nın filmi şaşırtıcı, etkileyici ve her anlamda eğlendirici bir yapım.

Boks Gecesi Boks Gecesi
Spor ProgramıFOX TV2007-11-02saat: 19:45
Tüm dünyada binlerce kişinin ilgiyle izlediği, dünyanın 1 numaralı dövüş organizasyonu ve dövüş sporlarının şampiyonlar ligi olarak bilinen K-1, 02 Kasım Cuma günü saat 19.45’te İstanbul’dan naklen FOX ekranlarında yayınlanacak.K-1 yıldızı Gökhan Saki, Dağıstanlı Magomed Magomedov karşısında galibiyet için ringe çıkacak

Astronotun Karısı Astronotun Karısı
Yabancı SinemaFOX TV2007-11-02saat: 23:55
"Astronotun Karısı" henüz doğmamış ikizlerinin babasının evlendiği adam olmadığını, hatta bu varlığın insan bile olmadığı endişesiyle çıldırmanın eşiğine gelen bir kadını anlatan psikolojik gerilim filmidir. Jillian ve Spencer Armacost, Amerikan rüyasını yaşayan, herkesin imrendiği örnek bir çiftir. Ta ki Spencer rutin bir mekik görevinde esrarengiz bir şekilde merkez üssü ile bağlantısını iki dakikalığına kaybedene kadar

Sonra Teşekkür Edersin Sonra Teşekkür Edersin
Yabancı SinemaCINE52007-11-02saat: 23:00
Cooperberg ailesi, aile reislerinin ameliyatı ile ilgili haber almak için yerel bir hastanede buluşur. Ancak bekleyiş uzadıkça ailenin ruhsal açıdan bozuk üç çocuğu; başarılı ancak derbeder Edward, aşırı hassas Eli ve çirkin Susan kendi hayatları üzerinde düşünürler. Terapi seanslarını hatırladıklarında hepsi aynı sonuca varır, suçlanması gereken kontrollü anneleridir

Bir Hırsıza Gönül Verdim Bir Hırsıza Gönül Verdim
Yabancı SinemaCINE52007-11-02saat: 20:00
Bir Hırsıza Gönül Verdim ( Seduced By A Thief ) Polis akademisine girmek için para biriktiren Jake, lüks bir otelde koruma görevlisi olarak çalışmaktadır.Kocasına görünmeden otelden çıkmaya çalışan genç ve güzel bir kadına yardım eder ama daha sonra bu genç kadının bir mücevher hırsızı olduğu ortaya çıkar.

Kayıp Ruhlar Kayıp Ruhlar
Yabancı SinemaSTV2007-11-02saat: 23:10
Robinson ailesi yeni evlerine taşınırlar. Ancak birileri zaten orada yaşamaktadır. Mezarlıktan gelen ziyaretçiler, açıklanamayan olaylar ve garip sesler Robinson ailesine korku dolu anlar yaşatır. Fakat daha sonra bu ziyaretçilerin, öldürülen iki çocuğun hayaleti olduğu ve çocukların aileyle kendilerini öldüren katili tarif etmek için bağlantıya geçmek istediği ortaya çıkar.

Işıltılar Işıltılar
Talk ShowCNN TÜRK2007-11-02saat: 20:30
Işıltılar”ı her Cumartesi ekrana getirmeye devam ediyor. Özel dünyaların kapılarını aralayan Tahire Demircan’ın hazırlayıp sunduğu Işıltılar’ 2 Kasım Cuma saat 21.30’da, Hollywood yıldızı Kevin Costner’ı konuk ediyor. Oscar ödüllü aktör; sinema hayatını, Türkiye izlenimlerini ve Atatürk''e olan merakını Tahire Demircan'' a anlatıyor.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-02saat: 22:00
tekrar/Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizide, can dostu bildikleri birbirlerine direnen iki inatçı adamın, asri zamanlarda hala “bir zamanlar”ı yaşayan iki eski zaman kabadayısının hikayesi anlatılacak. Aynı mahallede doğan, aynı eli öpüp aynı raconla büyüyen, hiç uzlaşamayan ama hiç de ayrılamayan iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek.

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
Talk ShowCNN TÜRK2007-11-02saat: 22:00
Taha Akyol ile “Eğrisi Doğrusu”nu her Cuma saat 22.00’de ekrana getirmeye devam ediyor.Bu sınır nasıl çizildi, bu sınırı kim çizdi?Lozan’dan 1926’ya Musul meselesi...Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemil Koçak, Misak-ı Milli’nin açık kalan tek tarafını ve bu açıktan Türkiye’ye yönelen tehdidi Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’a anlatıyor.Taha Akyol, Türkiye'yi yönetenlerin ve düşünenlerin programı "Eğrisi Doğrusu"nda

Garip Garip
Türk FilmiSTV2007-11-02saat: 19:50
Bir iftira ile hüzün ve kedere boğulan bir evliliğin hikayesini anlatan bir film. Eşi Zeynep’i asılsız bir iftira sonucunda sokağa bırakıp terk eden Nazmi, mutlu yuvasını da yıkmış olur. Zeynep’in tek gayesi ise oğlunun babasız ve sahipsiz büyümemesidir.

İskele Sancak İskele Sancak
Talk ShowKANAL72007-11-02saat: 23:45
Güven veren gerçek tartışma klasiği İskele Sancak, İbrahim Kıran’la Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşımaya devam ediyor. Çarpıcı gelişmeleri uzman konuklarıyla değerlendirildiği İskele Sancak’ta yine tartışılmayanlar tartışılacak, konuşulmayanlar konuşulacak…

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-01saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçen hafta yayınlanan 14. bölümünün nefes kesen finalinde, insan tacirlerinin elinden kurbanları kurtarmaya giden Polat Alemdar ve ekibi, Muro’nun kurduğu pusuyla yüz yüze gelmişti. Zafer ve Muro’nun kirli ilişkilerini ortaya çıkarmaya çalışırken tehlike üzerine tehlike atlatan Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu geceki bölümünde, derin çetelerin ve terör örgütünün bağlantılarını gözler önüne serecek.

Polis Polis
Türk FilmiATV2007-11-01saat: 20:00
Musa Rami mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden 40 yaş küçük üniversite öğrencisi Funda’ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler’in Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Musa Rami iyi bir baba, iyi bir polis ve iyi bir aşıktır ve görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami’yi tamamen altüst eder.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-01saat: 20:00
Süper Kahramanlar Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Aslı bir yandan, bilgisayarın tamamen iptal olduğunu Kerem’e nasıl anlatacağını düşünürken, bir yandan da Deniz’in Mine’yi aramasının şaşkınlığını yaşamaktadır. Gelen telefonla Mine’nin şaibeli bir şekilde evden çıkıp gitmesi Aslı’nın Deniz ve Mine üzerindeki kuşkularını iyice arttırmıştır

Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-01saat: 20:00
Müzmin bekarlar Lütfü ve Şükrü ile evlenmek istemeyen Reyhan ve Ceylan evden kaçmış, Şadiye’ye sığınmıştır. Sarı Eşref ve Kara Eşref bacılarını almak için Şadiye’nin kapısına dayanır. Ancak Şadiye kızları vermemekte kararlıdır. Şadiye’nin planı Eşreflerin burnunu iyice sürttürmek, onları kızlara mecbur etmektir. Çaresiz kalan Sarı Eşref ve Kara Eşref zor günlerinde çareyi birbirlerine destek olmakta ararlar

Afili Delikanlı / Sweet Sixteen Afili Delikanlı / Sweet Sixteen
Yabancı SinemaTV82007-11-01saat: 23:15
Afilli Delikanlı “Sweet Sixteen”, işçi sınıfının sorunları ve dramlarıyla ilgili filmleriyle tanınan usta yönetmen Ken Loach imzalı güçlü drama…Filmin kahramanı Liam, Glasgow’un suçun kol gezdiği sokaklarında yaşam mücadelesi veren 15 yaşında bir delikanlıdır. Annesi, sevgilisinin işlediği bir suçu üstlendiği için bir süredir hapistedir ve tahliye günü yaklaşmaktadır. Liam, annesini, uyuşturucu satıcısı sevgilisinden ve yanlış yoldaki büyükbabasından kurtarmak için bir plan yapar.

Nası Yani? / nasıl yani Nası Yani? / nasıl yani
Talk ShowNTV2007-11-01saat: 20:30
Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç, bu ateşli konuyu konuşmak üzere konularında deneyimli, bilgili ve renkli konuklarını ağırlayacak ve “Nası Yani?” diyecekler! Keyifli bir sohbet, düzeyli bir tartışma için “Nası Yani?” 1 Kasım Perşembe gecesi CNN TÜRK’te...

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2007-11-01saat: 20:30
Programda dört kadının bu haftaki konukları Zülfü Livaneli ve İlhan Mansız. Son kitabı “Sevdalım Hayat” ile anılarını okuyucuları ile paylaşan Zülfü Livaneli programda, yeni projelerini anlatacak, sanat ve politik yaşamı ile ilgili dört kadının sorularını yanıtlayacak; gündemdeki son olaylar hakkında görüşlerini açıklayacak. Programın diğer konuğu İlhan Mansız ise futbol sahalarından eğlence dünyasına uzanan yolculuğundan bahsedecek...

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-01saat: 22:20
Mustafa kucağında yaralı Vahide’yle Ramiz’lere gelir. Ramiz ve Fatma şoktadır. Mustafa Vahide’nin omzuna saplanan kurşunu çıkarmak zorundadır. Ancak bu sırada Komutan Cezmi olanları haber almış ve Mustafa’yı yakalamak üzere Ramiz’lere doğru yola çıkmıştır. Mustafa, Komutan Cezmi’ye yakalanmakla , sevdiği kızı; Vahide’yi kurtarmak arasında bir seçim yapacaktır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı