Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-11-01saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-11-01saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-11-01saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-11-01saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-11-01saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Yüzüklerin Efendisi / Yüzük kardeşliği Yüzüklerin Efendisi / Yüzük kardeşliği
Yabancı SinemaSTAR TV2007-10-31saat: 20:00
4 Oscar Ödüllü muhteşem bir film. Orta-Dünya'yı cehenneme çevirecek kadar hırslı Karanlıklar Efendisi Lord Sauron da yüzüğün peşindedir. Orta Dünya sakinleri, yüzüğün Sauron'un eline geçmemesi için kötülüğün kalbi Mordor'da yok edilmesine karar verirler. Bu tehlikeli görev, Frodo ile onun en büyük destekçisi Gandalf'ın önderliğinde Hobbitler, Elfler ve insanlardan oluşan " Yüzük Kardeşleri " tarafından gerçekleştirilecektir.

Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-31saat: 20:00
Avrupa Yakası'nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler.

Elveda Lenin / Goodbye Lenin Elveda Lenin / Goodbye Lenin
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-31saat: 22:00
İki ayrı Almanya’nın 1989 yılında Berlin Duvarı’nın yıkılması sonrasında yaşadıkları sancılı “birleşme” süreci, sıcak insancıl bir anlatımla dile getirilerek, gösterime girdiği yıl Almanya’da en iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi oyuncu ödülleri de dahil olmak üzere, sinema ödüllerinin dokuzunu aldı. Sadece ülkesinde sekiz milyonun üzerinde izleyicinin ilgisini çekerek, Avrupa’nın en iyi filmi sıfatıyla 2004 Oscar Ödülleri için “En İyi Yabancı Film” dalında aday oldu.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-31saat: 20:00
Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Fikret ile Tahsin yeni bir yol ayrımına geliyor. Şevket kendini iyice kaybederken, Ferhunde de intikam için fırsat kolluyor. Fikret, kimselere anlatmak istemediği hikayesini Tahsin’e anlatmak zorunda kalır. Tahsin ve Fikret artık yine bir yol ayırımındadır. Fikret ya eski hayatına doğru bir adım geri atacak, ya da kalıp yabancı bir hayatın içinde kendine hikayesiyle bir yer arayacaktır.

Elveda Derken dizisi yeni bölümü Elveda Derken dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-31saat: 22:15
Zeynep gitmeye karar veriyor Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Zeynep, Ege’nin Lale ile konuştuktan sonra kendisine uzak kalmasına dayanamıyor ve gitmeye karar veriyor.

El Gibi dizisi yeni dizi ilk bölümü El Gibi dizisi yeni dizi ilk bölümü
Yerli DiziATV2007-10-31saat: 22:20
Atv’nin yepyeni dizisi “EL GİBİ” başlıyor! Ekranın en iddialı dizilerinden biri olmaya aday “EL GİBİ”nin yapımcılığını Sinan Çetin, başrollerini Emre Altuğ ve Naz Elmas üstleniyor. Hayatta en çok değer verdiğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz, uğruna ölümü bile göze alacağınız birisi için, duygularınız ve mantığınız arasında kalsaydınız ne yapardınız?’

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-31saat: 22:15
Lamianın mutluluğu çok kısa sürer. Kenan zor seçimini yapar. Kenan ve Lamianın ilişkisini öğrenen Cemilin her ikisi için de planları vardır. Leyla da durumun farkına varır. Kenanı seven iki kadın aynı acıyı paylaşırlar ve bu acılı aşk onları yakınlaştırır. Kenandan yüz bulamayan Nimet ise Lamiadan intikam almak için uğraşmaktadır.

Çöpçüler Kralı Çöpçüler Kralı
Türk FilmiFOX TV2007-10-31saat: 19:45
Sevdiği kız uğruna çöpçü kıyafeti ve süpürgesiyle sahneye çıkıp türkücü olan ve şöhrete kavuşan temizlik işçisinin gülünç öyküsü.

İki Renk İki Renk
MüzikTRT 12007-10-31saat: 22:30
Müzik; Ve Sadece Kaliteli Müzik; Özcan Deniz’le televizyonlarda yepyeni bir soluk.TRT, kaliteden ödün vermeyen eğlence programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı ve yönetmenliğini İsmail Güngör’ün üstlendiği “İki Renk” adlı programın sunuculuğunu Özcan Deniz üstleniyor.Çarşamba geceleri TRT yine kaliteli müziğin tek adresi olacak…

Teyzem Teyzem
Türk FilmiTRT 12007-10-31saat: 20:30
Umur, çocukluk yaşamından tanıdığı teyzesi Üftade’yi belleğinde bölük pörçük canlandırmaya çalışır. Teyzesinin gönlüğünü okuyarak onu yeniden tanımaya çalışır...

Marlene Marlene
Yabancı SinemaCINE52007-10-31saat: 23:00
Dramatik senaryosuyla büyüleyen, duygu yüklü bir biyografi. Acılar, tutkulu aşklar, ihanetler, mutluluklar. Ünlü aktris Marlene Dietrich'in fırtınalarla dolu gerçek yaşamı. Marlene

Her Kadın Güzeldir Her Kadın Güzeldir
MagazinCINE52007-10-31saat: 21:40
Uzman Doktor Ceyda Şener'in Cine5'te sunduğu "Her Kadın Güzeldir" talihli izleyicisini 10 günlük güzellik yolculuğuna çıkarıyor ve uzman kadrosuyla onu baştan ayağa yeniliyor.

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72007-10-31saat: 22:45
Türkiye’nin ilk yardım programı Deniz Feneri, soğuk günlere ve karanlık gecelere ışık tutuyor. Açlık felaketiyle karşı karşıya kalan ülkeler, afetlerle sarsılan ve savaşın kol gezdiği yerler “Yüzyılın İyilik Hareketi” ile yaralarını sarıyor. Parçalanmış hayatların çaresiz fertlerini aydınlığa çıkaran Deniz Feneri, hüzünlü yüzleri, uzanan dost eliyle güldürüyor.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-10-31saat: 19:40
Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun’un esprili sunumuyla Şoray Uzun Yolda’da. Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanlarını ekrana getiren Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program, izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.

Hayatım Sinema Hayatım Sinema
YaşamCNN TÜRK2007-10-31saat: 22:00
Hayatım Sinema; Box Office, Vizyona Girenler, Haftanın Filmi ve DVD Rehberi adlı kısa bölümleriyle sinema severlerin karşısına çıkıyor.

Her Yerde 1 Haber Her Yerde 1 Haber
BelgeselCNN TÜRK2007-10-31saat: 21:00
Güven İslamoğlu’nun hazırlayıp sunduğu "Her Yerde Bir Haber Var"; doğası, tarihi, kültürü ve insanıyla Türkiye’yi yeniden keşfediyor.

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82007-10-31saat: 23:55
Türk müzik dünyasının duayenlerinden Şevket Uğurluer, Anılarla Müzik programıyla tv8 ekranlarından izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu müzik programına 17 yıldır imza atan Şevket Uğurluer, Türk pop müziğinden rock n roll a, caz dan Blues a her tür müziği, kendisine özgü yorumuyla ve birbirinden ünlü sanatçı dostlarıyla birlikte yorumluyor.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-31saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-31saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Siz Mutlu Lerzan Mutlu Siz Mutlu Lerzan Mutlu
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-31saat: 10:00
Kadınlar ekran başına… Lerzan Mutlu, fiziğinden memnun olmayan, değişiklik isteyip maddi imkansızlıklar yüzünden estetik operasyon geçiremeyen kadınların imdadına yetişiyor.Fox’un yeni sabah programı sunucusu Lerzan Mutlu, yepyeni ve farklı bir yapımla, “Siz Mutlu Lerzan Mutlu”yla Fox ekranlarında…

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-31saat: 08:30
Magazin ekranına yeni bir soluk getiren Dobra Dobra, artık Fox’ta. Işıltılı dünyanın perde arkası, ünlü konuklardan bomba gibi itiraflar, gündem yaratan konular Dobra Dobra farkıyla Fox’ta olacak.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-10-31saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Plates Plates
Spor ProgramıTV82007-10-31saat: 09:30
tv8, izleyenlerin hayatına yepyeni bir sayfa açacak son yılların en gözde sporu Pilatesi izleyicileriyle buluşturuyor… Her zaman zinde ve ince kalmak, huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, haftaiçi her gün ekrana gelecek Pilates TV yi kaçırmayın.

tv8de Bu Sabah tv8de Bu Sabah
Haber ProgramıTV82007-10-31saat: 07:00
Ülke ve dünya gündeminden son haberler, yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları, uzman görüşleri, ekonomi, hava ve yol durumu, kültür-sanat etkinlikleri tv8 de Bu Sabah programıyla ekranlara geliyor...

Var mısın İddiaya? Var mısın İddiaya?
Spor ProgramıLIG TV2007-10-31saat: 12:30
iddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamıyor. Mehmet Özkan, Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün ligleri ve takımların son durumunu tartışıyor, Hakan Ünsal ve birbirinden uzman isimlerle 90 dakika boyunca Türkiyeden tüm maçları değerlendirerek İddaada kazanmak için iyi bir fırsat sunuyorHaftanın hergünü yayınlanan programı Duygu Özşentürk ve Minecan Beyazadam sunuyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı