Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Var mısın İddiaya? Var mısın İddiaya?
Spor ProgramıLIG TV2007-10-29saat: 12:30
iddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamıyor. Mehmet Özkan, Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün ligleri ve takımların son durumunu tartışıyor, Hakan Ünsal ve birbirinden uzman isimlerle 90 dakika boyunca Türkiyeden tüm maçları değerlendirerek İddaada kazanmak için iyi bir fırsat sunuyorHaftanın hergünü yayınlanan programı Duygu Özşentürk ve Minecan Beyazadam sunuyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-10-29saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekinin kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.Günaydın Futbolda futbol dünyasından günün ilk bilgileri her sabah canlı olarak Lig TV stüdyolarında izleyicilere aktarılıyor, gazetelerden başlıklar okunup, medya kritikleri yapılıyor ve canlı bağlantılarla takımlardan son haberler izleyenlere duyuruluyor.

Kapıda Biri mi Var? Kapıda Biri mi Var?
Kadın ProgramıSTV2007-10-29saat: 13:00
Samanyolu Televizyonunun yaz döneminde izleyiciyle buluşacak olan yeni yapımlarından Kapıda Biri mi Var? bu Pazartesi seyirciye merhaba diyor. Türkiyenin ilk ve tek seyyar yemek yarışma programı Kapıda Biri mi Var? farklı formatıyla dikkati çekiyor

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-29saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-29saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-29saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-29saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-29saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Siz Mutlu Lerzan Mutlu Siz Mutlu Lerzan Mutlu
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-29saat: 10:00
Kadınlar ekran başına… Lerzan Mutlu, fiziğinden memnun olmayan, değişiklik isteyip maddi imkansızlıklar yüzünden estetik operasyon geçiremeyen kadınların imdadına yetişiyor.Fox’un yeni sabah programı sunucusu Lerzan Mutlu, yepyeni ve farklı bir yapımla, “Siz Mutlu Lerzan Mutlu”yla Fox ekranlarında…

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-29saat: 08:30
Magazin ekranına yeni bir soluk getiren Dobra Dobra, artık Fox’ta. Işıltılı dünyanın perde arkası, ünlü konuklardan bomba gibi itiraflar, gündem yaratan konular Dobra Dobra farkıyla Fox’ta olacak.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-10-29saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-10-29saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Çatlak Hayalet / Hui Buh Çatlak Hayalet / Hui Buh
Yabancı SinemaKANAL D2007-10-28saat: 20:00
2006 yılının en başarılı korku komedi filmleri arasında yer alan ve Almanya’da izlenme rekorları kıran “Çatlak Hayalet” Tv’de ilk kez Kanal D’ de ekrana geliyor.Ortaçağ’da bir şatoda yaşayan Sr.Balduin kumar masasında arkadaşları tarafından düzenbazlık ile suçlanınca onlardan kaçmak zorunda kalır.Fakat bu kaçış şatonun camından uçuruma düşmesi ile son bulur. Sr.Balduin’ nin bedeni her ne kadar şatodan ayrılmış olsa da ruhu orada bir hayalet olarak yaşamaya devam edecektir.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-28saat: 20:00
Hepsi Bir dizisi artık ATV de. Ekranların sevilen dizisi Hepsi 1 artık sizlerle ATV ekranlarında buluşacak. Hepsi Bir dizisi yeni bölümleri ile her pazar saat 20:00 da ATVde.

Buzda Dans Buzda Dans
YarışmaSHOW TV2007-10-28saat: 20:00
Buzda Dans ikinci sezonunda hem cumartesi hem de pazar ekranlara gelecek..Cumartesi günleri yarışmacılar bütün hafta üzerinde çalıştıkları gösterilerini sergileyecekler.. Hakemler puanlarını verecek..Sms hatları her iki gün de açık olacak..Pazar günleri ise eleme günü olacak.. Hakem puanları ile sms puanlarının ortalaması alınacak ve haftanın elenen yarışmacısı belli olacak...Dünya’nın en ünlü buz dansçılarının ve akrobatlarının gösterilerini de pazar günleri izleme olnacağı bulacağız..

Popstar Alaturka Popstar Alaturka
YarışmaSTAR TV2007-10-28saat: 20:00
Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, fantazi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy’un sunumuyla Popstar Alaturka Pazar geceleri fırtına gibi esmeye devam ediyor. Selçuk Tekay ve orkestrasının muhteşem müzik şovu ile başlayacak olan gece, birbirinden yetenekli 10 yarışmacının seslendireceği eserlerle devam edecek.

Şebnem Schaeferla Muhteşem Çocuklar Şebnem Schaeferla Muhteşem Çocuklar
DiğerTV82007-10-28saat: 09:30
İzledikçe tiryakisi olacağınız, aradığınız her şeyi bulacağınız, neşeli, eğlenceli, dopdolu bir program başlıyor… Artık haftasonlarınız renkleniyor, Şebnem Schaefer’la Muhteşem Çocuklar, 21 Ekim Pazar gününden itibaren her Pazar tv8 ekranlarına gelecek.programda Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan “Muhteşem Çocuklar” seçilecek… Şebnem Schaefer ve özel olarak tasarlanmış Muhteşem Çocuklar Aracı, tüm Türkiye’yi adım adım gezerek keşfedilmemiş minik yetenekleri tv8 aracılığıyla izleyenlerle buluşturacak.Muhteşem Çocuklar, illerde gerçekleştirilecek yetenek testleriyle belirlenecek.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-28saat: 22:20
Orhan, Elif’in Eksen Holding’de çalıştığını çok acı bir şekilde öğrenmiştir.. Elif’in yaptığı araştırmalar birleşmeyi zora sokmuştur. Orhan ona olan hırsı yüzünden insanların ekmekleriyle oynamaması konusunda Elif’i uyarır.. Elif ise sadece işini yaptığını söyler.. Orhan’ın bu işi çözmek için tek çaresi kalmıştır. Elif’in patronu ile görüşür. Orhan’ın anlattıkları sonrasında işten atılır..

Fikrimin İnce Gülü dizisi yeni bölümü Fikrimin İnce Gülü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-28saat: 22:00
Memed Ali Gülendam’ı, Zehra’da Özgür’ü alarak kasabaya döner. Özgür ve Gülendam’ın İstanbul maceraları kısa sürmekle kalmamış, Gülendam’a büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. Gülendam tüm bu yaşananlardan sonra Özgür’ü bir daha görmek istemez. Ama Özgür Gülendam’ın peşini bırakmayacaktır. Memed Ali son olaylardan sonra artık meselenin sadece Zehra ve O’nu değil, her iki aileyi de ilgilendirdiğini düşünür.

Oradaydım belgeseli Oradaydım belgeseli
BelgeselCNN TÜRK2007-10-28saat: 23:25
Türkiye’nin tek sözlü tarih programı Oradaydım’ belgeseli CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Bir Soner Yalçın belgeseli Oradaydım’ın, 28 Ekim Pazar günkü bölümünde; gazeteci-Yazar Ahmet Taner Kışlalı’nın 21 Ekim 1999 tarihinde suikast sonucu hayatını kaybetmesi ekrana geliyor. Nilüfer Kışlalı, eşi Ahmet Taner Kışlalı’nın bombalı suikaste uğramasının perde arkasında yaşananları Oradaydım’ belgeselinde anlatıyor.

İş Görüşmesi İş Görüşmesi
DiğerCNN TÜRK2007-10-28saat: 20:00
Gençler sektörlerin önde gelen temsilcileriyle “İş Görüşmesi”nde buluşuyor, Türkiye'nin en seçkin şirketlerinde çalışma olanağı kazanıyor. Milliyet İK sponsorluğundaki program hakkında detaylı bilgiyi adresinden edinebilirsiniz

Futbolmania Özel Futbolmania Özel
Spor ProgramıCNN TÜRK2007-10-28saat: 21:00
Futbol sohbetinin en güzeli, futboldan anlayanların ortak diliyle buluşuyor... futbolmania’, renkli kişilikleri ile öne çıkan Aziz Üstel, Ömer Çavuşoğlu ve Faik Gürses’in cesur yorumları tecrübeli isim Nebil Evren’ın sunumuyla CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor.

Ve Gool Ve Gool
Spor ProgramıTV82007-10-28saat: 23:00
Futbol severler ekran başına tv8 Spor Servisi Müdürü Göktuğ Sevinçli’nin yönetimindeki “Ve Gool” bundan böyle her Pazar tv8 ekranlarında... Seviyeli sohbet.. Çarpıcı yorumlar.. Sürpriz konuklar.. Olay yaratan açıklamalar. Usta televizyoncu Göktuğ Sevinçli ile “Ve Gool” futbolun gündemini belirliyor.

Bunu Konuşalım Bunu Konuşalım
Talk ShowTV82007-10-28saat: 21:00
Genç kuşağın gözde gazetecilerinden, deneyimli radyo yapımcısı Candaş Tolga Işık, her hafta ses getirecek ve gündem yaratacak bir haber tartışma programına imza atıyor: Bunu Konuşalım… Yapımcılığını Plato Film’in üstlendiği program Pazar akşamları 21:00’de ekranlara geliyor… Konuşulmayan konular, bir türlü çözülemeyen sorunlar, Türk ve dünya gündemi, sorunlara çözüm önerileri, yeni projeler, siyasetten ekonomiye, magazinden sanata, spordan aktüel olaylara kadar her şey Gazeteci Yazar Candaş Tolga Işık’la Bunu Konuşalım’da ele alınıyor…

Stadyum Özel Pazar Stadyum Özel Pazar
Spor ProgramıTRT 12007-10-28saat: 20:00
Stadyum, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor.Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Haydi Gel Bizimle Ol tekrar bölümü Haydi Gel Bizimle Ol tekrar bölümü
Talk ShowNTV2007-10-28saat: 11:10
NTV, yeni dönemde yeni programlarını bir bir ekrana getirmeye başladı. Bu programlardan biri de “Haydi Gel Bizimle Ol”. Her Perşembe yayınlanacak programda, görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı aynı stüdyoda buluşacak, aktüel olayları hem değerlendirecek, hem de tartışacak.... Dört kadın, her programa bir de erkek konuk davet edecek, gelen konuğu da tartışmaya katacak

Kurtuluş Kurtuluş
Türk FilmiKANAL D2007-10-28saat: 21:50
İnönü Meydan Muhaberesi sonrası yaşananları konu olan başrollünde başarılı oyuncu Rutkay Aziz’in yer aldığı “Kurtuluş” filmi bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. İnönü savaşı sona ermiştir.Yunan ordusu yenilmiş, Yunan hükümeti ise istifa etmiştir. Mustafa Kemal ise tam istiklal için kapütülasyonları kaldırmayı amaçlamaktadır. Yunan ordusu büyük taaruz içinhazırlanmaktadır.

Derinlerde Dehşet Derinlerde Dehşet
Yabancı SinemaCINE52007-10-28saat: 21:45
Amerikan nükleer denizatlısı USS Jimmy Carter, bilinmeyen bir nesne tarafından saldırıya uğrar. Kuzey Kutbu Araştırma İstasyonu Hubris, bu saldırıya tanık olur ve saldırı sonrasında meydana gelen ani sıcaklık artışının buz dağını eriterek, tüm dünyayı tehdit eden büyük bir sel felaketine sebep olacağını rapor eder.

O Bir Melek Değil O Bir Melek Değil
Yabancı SinemaCINE52007-10-28saat: 20:00
Liddy, çalıştığı barın sahiplerinden birinin tecavüzüne uğrar ve hem onu hem de ağabeyi Jack’ ı yaralayarak kaçar. Yeni evli bir çiftin arabasına biner. Sean, eşi Katherine’ i ailesinin yanına götürmektedir. Yolda kaza geçirirler. Liddy araçtan sağ çıkan tek kişidir. Sean’ ın ailesi onu gelinleri sanarak, evlerine götürür…

Cine City Cine City
YaşamCINE52007-10-28saat: 16:00
Son Dans" isimli beşinci albümünden sonra Funda ARAR, neden farklı tarzda bir albüm yapma isteğinde? Oyunculuk üzerine hayalleri neler? Başarısının altında ne yatıyor? Neden caz albümü yapma kararı aldı? Tüm sorular Cine City' de ce vap bulacak. Ayrıca Uluslar Arası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali'nin detayları, Phonem by Miller' da sahne alacak isimler, sanat, sinema ve müzik dünyasından en son haberler ve vizyondaki filmlere dair ipuçları Cine City'nin diğer konu başlıkları.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı