Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
BelgeselSTV2007-10-28saat: 21:25
Küçük yaşlarda bile dilinde şehadet kelimesi vardı.Ekranların ilgiyle izlenen programı Ölümsüz Kahramanlar’da bu hafta yine vatan için toprağa düşen iki şehidimizin hayat hikâyesi anlatılıyor. Bu haftaki ilk hikâyede Şehit Jandarma Komando Ahmet Aslanhan’ın ibretlerle dolu yaşamı anlatılıyor.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2007-10-28saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler… Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

İnsanları Seveceksin İnsanları Seveceksin
Türk FilmiSTV2007-10-28saat: 14:30
Türk aksiyon filmlerinden söz edilirken akla gelen ilk isimlerden olan Cüneyt Arkın başrolünde oynadığı bir film, "İnsanları Seveceksin". Karanlık işlerle uğraşan Halil, aslında öz kardeşi olan ama bunu bilmeyen bir savcıyı öldürmekle görevlendirilince mafyaya karşı tek başına savaş açar. Fakat Halil, bu görevi yerine getirmediği için eşi Gülcan’ı öldürürler. Gülcan’ın katillerini yakalayıp cezalandıran Halil kendisini de kardeşi için feda eder.

Küçük Semazen Küçük Semazen
Yerli DiziKANAL72007-10-28saat: 19:40
Kanal 7 Ramazan ayına özel yepyeni yapımları ekrana getiriyor. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin 800. doğum yılı nedeniyle Kanal 7 izleyicileri için hazırlanan Küçük Semazen dizisi Kanal 7 ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Murat Parasayar, Ayşen Gürler ve ekranların genç yeteneklerinden Hüdelfa Taştekin’in rol aldığı Küçük Semazen izleyenleri manevi bir dünyada bambaşka bir yolculuğa çıkaracak

Başkent Kulisi Başkent Kulisi
Talk ShowKANAL72007-10-28saat: 11:30
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi Ankara’nın nabzını tutmaya devam ediyor. Siyasetteki sıcak gelişmeler ve kulislerde konuşulanlar Kanal 7 farkıyla Başkent Kulisi’nde masaya yatırılıyor. Bürokrat, gazeteci, siyaset bilimci ve uzman konukların konuk olduğu Başkent Kulisi siyaset gündemine ilişkin bütün detayları ekrana getiriyor.

Büyük Kedilerin Günlüğü Büyük Kedilerin Günlüğü
BelgeselTRT22007-10-28saat: 19:25
Büyük kedilerin doğal ortamdaki günlük yaşamları bütün ayrıntılarıyla belgeselde ekrana geliyor. Arslanlar, leoparlar, kaplanlar ve çitalar… Her birinin hayatta kalma mücadelesinde sürekli avlanması, kendi neslinin devamı için ailesine sahip çıkması ve yavrularını bu vahşi yaşamda hayatta kalmasını öğretmesi gerekmektedir. Vahşi hayatın en acımasız ve en şefkatli sahneleri Büyük Kedilerin Günlüğü Belgeseli’nde…

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22007-10-28saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin bütünleştirilmesini sağlamayı; müzik ile kültürler arasında notalardan bir köprü kurarak farklı kültürlerin acılarını, sevinçlerini, sevdalarını kısaca yaşamlarını bu kez de müzik yoluyla aktarmayı amaçlıyor.

Soğuktu ve Yağmur Çiseliyordu/ Sine-Masal Soğuktu ve Yağmur Çiseliyordu/ Sine-Masal
Türk FilmiTRT22007-10-28saat: 20:00
Usta bir udinin ölümü üzerine ünlü kadın şarkıcı müzisyenin ailesini arar. Udinin kız kardeşiyle yaptığı uzun konuşma şarkıcıya müzisyenle olan dostluğunu yeniden değerlendirme olanağı sağlar. Geriye dönüşler, meslek aşkından kaynaklanan ve gün geçtikçe artan karşılıklı ilgi ve sevgilerine ışık tutar.

Sağlıklı Yaşam (canlı) Sağlıklı Yaşam (canlı)
DiğerTRT22007-10-28saat: 11:10
Sağlık konusunda toplumu bilgilendirmeyi, hasta-hekim ilişkisini aktarmayı, merak edilen sorulara yanıt bulmayı ve yanlış bilgilerin getirdiği ön yargıları kırmayı amaçlayan program “Sağlıklı Yaşam” izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.Uzman konukların birikimleri ve anılarıyla, stüdyoda bulunan yada telefonla bağlanan izleyici sorularıyla, hastanelerde yapılan çekimlerle, konuyu işleyen VTR’lerle ve hasta- hekim röportajlarıyla her hafta bir konu derinlemesine işleniyor

Son Işık / Last Light Son Işık / Last Light
Yabancı SinemaTV82007-10-27saat: 23:00
Ölüme mahkum olmuş azılı bir katille gardiyanı arasında gelişen sıradışı dostluğu ve bu dostluğun her ikisinin de hayatlarını ne denli değiştirdiğini anlatan aksiyon düzeyi yüksek bir drama.Denver Bayliss (Kiefer Sutherland), ölüm cezasına çarptırılmış ve hücresinde idamını bekleyen bir mahkumdur. Son derece belalı bir adam olarak bilinen Denver, hapishanede bile kendisine kötü davranan bir gardiyanı öldürerek şimşekleri bir kez daha üzerine çekmiştir.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-27saat: 22:00
Özge kayıp, Genco, Tibet ve Pınar endişeli.Özge ansızın ortadan kayboluyor. Bunun üzerine Genco, Tibet, Pınar ve Ahmet’i de panik ve endişe sarıyor. Özge’yi, Asu’nun telefonuyla barda bulan Ahmet son anda Özge’yi elinden kaçırır. Özge’nin kayıp olduğunu Pınar ve Tibet’ten öğrenen Genco, onlarla birlikte Özge’yi arar. Ancak Tibet ısrarla Genco ile Özge arasındaki bağlantıyı sorar.

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-27saat: 20:00
Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?Ömer’in şoförlük yaptığı takside, yolları yine kesişen Ayşe ve Ömer’i macera dolu bir gece beklemektedir. Ömer’e rastlayan Ayşe’nin peşini talihsizlikler bırakmaz. İş görüşmesine gidemez, geceyi de karakolda geçirirler. Ertesi gün onları karakoldan avukat Tarık’ın kurtarması ise yeni gerginliklerin ilk işareti olur.

Yalan Dünya dizisi yeni bölüm Yalan Dünya dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-10-27saat: 22:00
Yıllar sonra mahallesine geri dönen Ramiz Kaptan, geceyarısı kapısını yumruklayan iki genci aramaktadır. Bu gençlerden birinin eski dostu, Vuslat’ın oğlu Saner olduğu öğrenince, bu suçun cezası da Saner’in arkadaşı Erdinç’in üzerine kalır. Ramiz Kaptan’ın kahveyi geri alması ile mahalle sınırları Erdinç için zindana döner. Avni’den hiç haber alamayan Nezih gittikçe daha fazla endişelenmektedir.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-27saat: 20:00
Salih’i, kapısının önünde yatarken bulan Harputlu şoke olur. Hemen Salih’i eve taşırlar. Salih ağır yaralıdır. Defne Salih’e çok iyi bakar. Harputlu ve Salih’in yolları yeniden kesişmiştir. Harputlu Salih’e beklenmedik bir teklifte bulunur. Bahar Salih’i çok merak etmektedir. Yerini öğrenebilmek için her yolu dener. Sonunda izini bulur. Salih ayıldığında başucunda Defne’yi bulur.

Biri Bizi Gözetliyor evi BBG Canlı Biri Bizi Gözetliyor evi BBG Canlı
YarışmaSHOW TV2007-10-27saat: 23:00
Biri Bizi Gözetliyor’da heyecan her geçen gün daha da artıyor…Özellikle Cumartesi geceleri bir yarışmacının BBG evine veda ettiği final, hayranlarını adeta ekrana kilitliyor… Bu hafta da bir yarışmacı hayallerine ve büyük ödüle veda edecek… İzleyicilerden gelen SMS’lerle belirlenen sıralamada, baraja giremeyen, ve adı en çok verilen yarışmacı evden ayrılacak

Moda Evi Moda Evi
MagazinNTV2007-10-27saat: 20:10
Ece Sükan’ın sunacağı “Moda Evi” Cumartesi akşamı başlıyor. Program, Türkiye ve dünyadan son moda olaylarını yerinden takip edecek, dünyanın önde gelen mağaza ve mekanlarını tanıtacak. Her Cumartesi yayınlanacak “Moda Evi”nin büyük bölümü yurtdışında çekilecek ve dünyanın önde gelen modacıları ile özel röportajlar gerçekleştirilecek. Milano Moda Haftası İzlenimleri

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-27saat: 20:00
Selena ve Hades güçlerini birleştirdiği için karakterleri birbirine karışır. Selena Hades’in, Hades de Selena’nın özelliklerini alınca dünyadaki iyilik ve kötülük dengeleri değişir. Honos duruma müdahale eder ama bu o kadar da kolay olmayacaktır.Selena kötülük yapmamak için Selin, Leyla ve Nazlı’dan kendisini bağlayıp kilitlemelerini ister.Kızlar Selena’nın istediğini yaparlar

Tutunamayanlar / Dark Horse Tutunamayanlar / Dark Horse
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-27saat: 21:00
İzlanda kökenli sinemacı Dagur Kari’nin 2005 tarihli filmi “Dark Horse” Kopenhag’da binaların, duvarların üzerine özel resimler çizerek hayatını kazanan, aynı zamanda disleksiden mustarip Daniel adlı bir gencin yaşadıklarına odaklanıyor. Kirasını ödeyemediği için evinden atılan ve arabada uyumak zorunda kalan Daniel’in yakın arkadaşı Roger ise bir klinikte gönüllü deneklerle uyku araştırmaları yapmaktadır.

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-27saat: 22:00
Çocuklar, Düşler Diyarı’ndan döndükten sonra ailelerine hesap vermek zorundadırlar. Memo’nun anne ve babası evde sıkıyönetim kuralları ilan eder. Fatoş’un babası da okula gitmesini yasaklar.Semih, irade transferi için Andorin ve Kerem’in elindedir.Seçkin babasını kurtarmak için güçlerini kullanma konusunda izin almak için Düşler Diyarı’na gider.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-10-27saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Gece Bekçisi Gece Bekçisi
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-27saat: 19:00
uzaktan uzağa âşık olduğu güzel hemşireyi etkileyebilmek için farklı bir kimliğe bürünen genç polis memurunun hikâyesini anlatıyor. Geceleri polislik yapan ama gündüzleri tipik bir suçlu gibi davranan Yves elde etmeye çalıştığı güzel hemşire Aurore için gitgide daha cüretkar işlere kalkışır ve başını iyiden iyiye belaya sokar. İşin kötüsü Aurore’nin bir sevgilisi vardır.

Bam Teli Bam Teli
BelgeselNTV2007-10-27saat: 09:10
Tayfun Talipoğlu Kazdağı Köylülerinin Mücadelesini Ekrana Taşıyor Yol öykücüsü Tayfun Talipoğlu, bu hafta Kazdağı Köylüleri'nin Kazdağlarını koruma mücadelesini ekrana getiriyor... Yıllardan beri MTA tarafından yapılan aramaların "Kazdağları'nda altın var" açıklaması ile sonuçlanacağını düşünemeyen yöre halkı Kaz Dağlarını Koruma Girişimi kurarak ekolojik sistemi bakımından dünyada pek de örneği bulunmayan Kazdağları'nı koruma mücadelesine girişti.

Gençlik Başımda Duman dizisi Gençlik Başımda Duman dizisi
Yerli DiziTRT 12007-10-27saat: 20:15
TRT gençlerin sorunlarına el atıyor…Birleşmiş Milletler 1997 |Uyuşturucu Raporu’na göre; dünyada 200 milyon insan uyuşturucu kullanıyor.Devlet Planlama Teşkilatı verilerine göre; ülkemizde 500.000 civarında korunmaya muhtaç çocuk bulunmakta, bunun ancak 20.000’i korunabilmektedir. Yine ülkemizdeki tiner bağımlısı çocuk sayısı 60.000 dolaylarında olup, bunlardan 20.000’i İstanbul sokaklarında yaşamaktadır. Uyuşturucu batağına karşıBu gerçeklerden yola çıkarak gerçekleştirilen “Gençlik Başımda Duman” yeni yayın döneminde TRT’de izleyicisiyle buluşuyor.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2007-10-27saat: 22:50
Ayna, bu hafta Portekiz’den yansıyorAyna bu hafta Avrupa kıtasının en batısındaki ülke Portekiz’e gidiyor. 15. ve 16. yüzyılda denizaşırı ülkelere ulaşmış ve sömürgeler kurmuş bir ülke Portekiz. Dünyaya Hıristiyan Katolikliğini yayan ülkelerin başında geliyor. Tramvay kullanımı çok yaygın bu ülkede...

Fırtına Adam Fırtına Adam
Yabancı SinemaSTV2007-10-27saat: 21:00
Aksiyon ve komediyi başarıyla harmanlayan temposu yüksek bir macera… Başrolde, Uzakdoğu dövüş sporlarının usta ismi Jackie Chan… Aksiyon meraklılarının keyifle izleyecekleri filmin konusu kısaca şöyle; iki uyuşturucu çetesi arasındaki çatışmaya şahit olan gazeteci Diana kısa bir süre sonra gangsterler tarafından fark edilir.

Anında Görüntü Anında Görüntü
YarışmaFOX TV2007-10-27saat: 23:30
Sunuculuğunu Osman Tan Erkır’ın yaptığı interaktif yarışma programı “Anında Görüntü Show”, tiyatro şovu, Mahşer-i Cümbüş adlı genç tiyatro grubu ile birlikte yeniden Fox ekranlarında…Anında Görüntü, kadın ya da erkek, her yaştan izleyiciyi ekrana çekiyor.

Nası Yani? / nasıl yani tekrar bölümü Nası Yani? / nasıl yani tekrar bölümü
Talk ShowCNN TÜRK2007-10-27saat: 23:15
Sohbet programı “Nası Yani?”yi, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Türkiye’nin önemli oyuncularından Güven Kıraç sunacak.

%100 Futbol %100 Futbol
Spor ProgramıNTV2007-10-27saat: 21:00
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay“%100 FUTBOL” Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol...

Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
Talk ShowCNN TÜRK2007-10-27saat: 20:00
Nebil Özgentürk’le Bir Yudum İnsan’da yeni sezon ve yeni bir bölüm…27 Ekim Cumartesi günü, Halil Ergün’ün yaşam öyküsüyle döneme merhaba diyecek olan Bir Yudum İnsan yeni sezonda Yetkin Dikinciler tarafından seslendiriliyor.Bir Yudum İnsan, yeni sezonun ilk bölümünde sahne ve sinemada 40.yılını tamamlayan Halil Ergün’e ve doğup büyüdüğü İznik’e bir pencere açıyor.

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 50 Yer Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 50 Yer
BelgeselCNN TÜRK2007-10-27saat: 21:00
Fatih Türkmenoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 50 Yer”i ekrana gelmeye başlıyor.Program, Türkiye içinde herkesin mutlaka görmesi gereken 50 yeri ekrana taşıyacak.Türkmenoğlu programın ilk bölümünde, Kapadokya'ya gidip yaptığı balon turuyla peri bacalarının muhteşem görüntüsünü seyrediyor
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı