Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12007-10-27saat: 21:30
Gözler Stadyum'da!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-play'de... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyum'da...

Göreve Dönüş Göreve Dönüş
Yabancı SinemaCINE52007-10-27saat: 20:00
Eski bir polis, çok özel bir görev için eski ortağı tarafından FBI' a geri çağırılır. Bu görev uyuşturucu kaçakçılarını yakalamaktır ama bu aslında kirli işler çeviren bir grup eski polise de karşı verilecek bir mücadele olacaktır.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-27saat: 19:50
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2007-10-27saat: 22:00
Şafak Ongan’ın sunduğu Kaliteli müziğin Frekans’ı her cumartesi saat 22.00’de CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.

Yaşama Sevinci Yaşama Sevinci
DiğerCNN TÜRK2007-10-27saat: 09:00
CNN TÜRK, Dr. Elif Ilgaz’ın sunduğu “Yaşama Sevinci”ni her hafta sonu saat 09.00’dan itibaren ekrana getirecek.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
MüzikKANAL72007-10-27saat: 21:45
Mahmut Tuncer’in kendine özgü sunumuyla cumartesi gecelerine renk katan Mahmut Tuncer Show’a her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk oluyor, programda bir çiftin de nikahı kıyılıyor.

Deniz Feneri Deniz Feneri
Yabancı SinemaCINE52007-10-27saat: 21:40
Deniz Feneri ( Lighthouse ) 2000 Yönetmen: Simon HunterOyuncular: James Purefoy, Rachel Shelley Uzak bir ada hapishanesine yol alan bir hapishane gemisi kayalara çarpar ve batar. Suçluların ve hapishane gardiyanlarının bir kısmı kıyıya çıkmaya çalışır. Geminin batmasında parmağı olan psikotik katil Leo Rook, adanın deniz feneri çalışanlarından yalnızca biri dışında herkesin başını keser.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-10-27saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

tv8de Bu Sabah tv8de Bu Sabah
Haber ProgramıTV82007-10-27saat: 07:00
Ülke ve dünya gündeminden son haberler, yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları, uzman görüşleri, ekonomi, hava ve yol durumu, kültür-sanat etkinlikleri tv8 de Bu Sabah programıyla ekranlara geliyor...

Plates Plates
Spor ProgramıTV82007-10-27saat: 09:30
tv8, izleyenlerin hayatına yepyeni bir sayfa açacak son yılların en gözde sporu Pilatesi izleyicileriyle buluşturuyor… Her zaman zinde ve ince kalmak, huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, haftaiçi her gün ekrana gelecek Pilates TV yi kaçırmayın.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-27saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-27saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-27saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-10-27saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-10-26saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-10-26saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-10-26saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-26saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-10-26saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-26saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-26saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-26saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-10-26saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Bordeaux - Galatasaray maçı canlı yayın Bordeaux - Galatasaray maçı canlı yayın
Canlı YayınSHOW TV2007-10-25saat: 20:00
Bordeaux- Galatasaray Maçı Show TV’de Galatasaray’ın UEFA Kupası 2.turunda yapacağı grup maçlarının ilki Show TV’de ekrana geliyor. UEFA Kupası ön eleme turunda Hırvatistan’ın Slaven, 1.turda İsviçre’nin FC Sion takımlarını eleyen Galatasaray’ın Bordeaux ile Fransa’da oynayacağı maç saat: 20.00’de naklen Show TV’de..

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-25saat: 22:15
Abdülhey’in Tamer’i öldürmesinin ardından, Polat Alemdar’ın ekibinde ipler iyice gerilir. İstihbarat’ın, kitapçı cinayeti nedeniyle Polat’ın ifadesine başvurması bu gerilimi daha artırır. Ancak bu olay, devletin içindeki derin çeteyi teşhir etmek açısından Polat’ın işine yarar. Faaliyetleri zarar gören Kare As üyeleri ise bir toplantı yaparak yeni stratejilerini ilan eder. Diğer taraftan Muro’nun içinde olduğu kirli ilişkiler zinciri de çözülmeye başlar.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-25saat: 20:00
Kavak Yelleri bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Salonda, Deniz ve Aslı’yı beklemekten sıkılan Mine, çıkacaklarını söylemek için odalara bakınırken, Aslı ve Deniz’i öpüşürken görür ve onlara baka kalır. Aslı bu duruma sinirlenir. Mine ise ne diyeceğini bilemez. Efe, Su’ya sürpriz yapmak için Deniz’lere gitmiş, fakat Su’nun söylediklerine kafası bozulmuştur. Peşini bırakmaz ve Su’nun bindiği otobüsü durdurur.

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
Talk ShowATV2007-10-25saat: 23:50
Türkiye’ye yönelik hain saldırının üstesinden gelebilmek, acılarımızı hafifletebilmek ve teröristin oyununa gelmemek için, ulus ve birey olarak ne yapmamız gerekiyor? Ulusal dayanışma ruhumuzu koruyarak serinkanlı ve sağduyulu kalabilmek için nasıl davranmalıyız? Toplumbilimciler, psikologlar, iletişim uzmanları, tarihçiler tartışıyor... Terönün ötesi, canlı yayınla Siyaset Meydanı’nda atv’de…

Nası Yani? / nasıl yani Nası Yani? / nasıl yani
BelgeselCNN TÜRK2007-10-25saat: 20:30
Türküm, Doğruyum, Çalışkanım; Türk olmak Nası bişey?CNN TÜRK, Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç ile sohbet programı “Nası Yani?”yi, her Perşembe saat 20.30’da ekrana gelmeye devam ediyor.Bu coğrafyada Çerkez’i, Laz’ı, Rum’u, Türk’ü, Kürt’ü, Ermeni’yi kardeş gibi yüzlerce yıldır bir arada yaşatan değerlerimiz, başka hiçbir millette olmayan özelliklerimiz, bizi her türlü zorluğa, melanete, yoksulluğa karşı bizi ayakta tutandır bu nesilden nesile aktarılan genetik güzelliklerimiz...

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2007-10-25saat: 20:30
“Haydi Gel Bizimle Ol” dördüncü bölümüyle bu akşam (Perşembe) ekrana gelecek. Programda, görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın; haberci Çiğdem Anad, sinema oyuncusu Müjde Ar, yazar Pınar Kür ve model Aysun Kayacı aynı stüdyoda buluşacak, haftaya damgasını vurmuş aktüel olayları hem değerlendirecek, hem de tartışacak... İlk iki bölümüyle günlerce konuşulan programda dört kadının bu haftaki konukları Hüsamettin Cindoruk ve Halil Ergün..

Ölü Ya da Diri Ölü Ya da Diri
Yabancı SinemaATV2007-10-25saat: 21:45
Birbirinden güzel dört dövüş ustası kadın, egzotik bir adaya, dövüş sanatları turnuvasına davet edilirler... Dövüşçüler adada kendilerinin dışında korkunç birşeyler olduğunu farkeder. Yaşamak için birbiriyle olan kavgalarını bırakıp, dövüş yeteneklerini birleştirmeleri gerekecektir... Adranalin dolu bu filmi izlerken yeriniz de duramayacaksınız
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı