Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-25saat: 22:00
“Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Zeynep’e hem kızı Gonca, hem de Musa bir sürpriz yapıyor.Ayşe’nin Zeynep’e gidip, Gonca’nın gerçekten Musa’nın mı, yoksa başka birinin kızı mı olduğunu sorgulaması Zeynep’i deliye döndürür. Duyduklarına inanamayan Zeynep, Ayşe’ye gözdağı verir. Ayşe, karşısında hiçte hafife alınmayacak, güçlü bir kadın görünce büyük bir şok yaşar.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-25saat: 19:45
Nana’nın gerçek hikâyesini öğrenen Makbuş, bir bez bebeğin insan olarak dünyaya gelmesinin mümkün olabileceğine inanmaz ve Nana’yı sihirbazlıkla suçlar. Kulina’nın onu Oyuncaklar Ülkesi’ne götürmesiyle ancak ikna olan yaşlı kadın, seneler önce kaybettiği sevgili Bez Bebeği’ne kavuşmuş olmanın mutluluğu içindedir.Nana’nın Japon müşteriler karşısındaki başarısı karşısında kıskançlığından çıldıran Simge, Şoker’in önerisi üzerine, evlilik kararını bir maskeli balo ile dostlarına duyurmaya ve Hakan’ın bu yoldan dönmesini engellemeye karar verir.

Aşk Artık Burada Oturmuyor Aşk Artık Burada Oturmuyor
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-25saat: 22:00
sıradan insanların olağanüstü duygularla şekillenen hayatlarını anlatıyor. Mutlu bir evliliği olduğu halde kocası Hank tarafından ihmal edildiğine inanan Edith yakın dostları Jack ile tutkulu bir ilişki yaşar. Jack’in karısı Terry ise kocasını çok sevmekle beraber Hank ile bir ilişkiye girmekten kendini alamayınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Son Dilek / Last Orders Son Dilek / Last Orders
Yabancı SinemaTV82007-10-25saat: 23:15
Fred Schepisi’nin yönettiği Son Dilek’, Grahan Swift’in Booker Ödülü sahibi romanından uyarlanan, yas tutma ve hayatı kutlamanın çeşitli evrelerini anlatan yer yer komik çoğu zaman hüzünlü bir drama.Yıl 1989’dur. Londra’nın güneyinde kasaplık yapan Jack Dodd ( Michael Caine) ölür ve vasiyetinde küllerinin Margate’de denize serpilmesini ister

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-25saat: 20:00
Fadime imam nikahlı kocasını bulup namusunu temizlemek için çantasında silahı ve Vedat’ın kartıyla İstanbul’a yola çıkar. Bu arada Merve bir haber metni yazar. Manşeti “Canını Kurtaran Kıza Önce İmam Nikahı kıydı Sonra Bıraktı Kaçtı”dır. Vedat Levent’i zor duruma düşüreceği için Merve’ye çok kızar ve kavga ederler.

Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-25saat: 21:30
Hanımağa cayır cayır yanan tarlaları karşısında çaresiz kalmıştır. Bu, Banazlı’ya karşı açtığı savaşın bedelidir. Rasim’le yaptıkları anlaşma kül olmuştur… Hanımağa bunun da hesabını ödemek zorundadır, hem de hiç ummadığı bir şekilde…Hasan’ın Banazlı’ya olan öfkesi iyice köpürmüş, kontrol edilemez hale gelmiştir.

Sır Gibi dizisi yeni bölümü Sır Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-25saat: 22:00
Mehmet’ den hiç ummadığı bir anda evlenme teklifi alan Deniz duygularına karşı koyamaz ve onu affeder. İki genç şimdi aşkın doruklarını yaşamaktadır. Ömer, kendini Deniz’den uzakta tutsa da tutkusuna gem vuramamakta, bu gizli aşk onu tüketmektedir. Ferda’nın yalanlarıyla yönlendirilmiş Esat, Deniz’e cephe alacak, onun yıkımı pahasına iki sevgilinin artık karşısında duracaktır.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-25saat: 20:30
Evimin Erkeği yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu ile ekranlarınızda.“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıSTAR TV2007-10-25saat: 23:55
Hain terör örgütünün saldırıları son günlerde hız kazandı. Ulusun bölünmez bütünlüğünü hedef alan bölücü örgüt, şehirlerde masum ve savunmasız vatandaşımızı, kırsalda ise güvenlik güçlerini hedef seçiyor. Daha bir kaç hafta önce 13 Mehmetçiğini teröre kurban veren Türkiye, şehitlerinin ardından gözyaşı dökerken, Hakkari’den gelen bir saldırı haberi Türk ulusunun sabrını iyice taşırdı. Kuzey Irak’tan topraklarımıza sızan 200 kadar PKK militanı Hakkari Dağlıca’daki piyade taburunu basarak 12 askerimizi şehit etti, 16 askerimiz de ağır yaralandı.

Yaşamdan Dakikalar Yaşamdan Dakikalar
Talk ShowTV82007-10-25saat: 21:15
tv8’in ilgiyle izlenen ve özlenen programı Yaşamdan Dakikalar, Yeni Yayın Dönemi’nde yeniden tv8 ekranlarına geliyor... Türk basınının usta isimleri Hıncal Uluç, Sinan Çetin, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk’ün hazırlayıp sunduğu program, yenilenen jeneriği, yeni dekoru, yine dinamik konuları ve yeni kadrosuyla tv8 izleyicileriyle buluşuyor…Her hafta hayatın nabzını tutarak yaşamın ayrıntılarında dolaşan program, aktüel ve ilginç konuları masaya yatırarak, bilinmeyenleri gün ışığına çıkartıyor…

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-25saat: 23:55
Aynı mahallede doğan, aynı eli öpüp aynı raconla büyüyen, hiç uzlaşamayan ama hiç de ayrılamayan iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek. Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı “Eşref Saati”nde, Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Yağmur Kaşifoğlu ve Özge Borak Şakrak var. Truva Feraye karakterini Şebnem Dönmez canlandıracak.

Objektif Objektif
Haber ProgramıFOX TV2007-10-25saat: 23:15
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Ankara'daki rehabilitasyon merkezine özel izinle giren Kadir Çelik, gazileri dinlerken gözyaşlarını tutamadı.Objektif, Güneydoğu'da PKK terörüne karşı koyarken kolunu, bacağını, gözünü kaybeden Güneydoğu gazilerinin bilinmeyen, görülmeyen dünyalarına girdi.

Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12007-10-25saat: 21:45
Türkü tadında bir program başlıyor…Türkülerle Süper Gece! ! ! Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle gençler ve ustalar bir arara geliyor sizlere türkü ziyafeti sunuyor. Mehmet Sekse, Ümit Tokcan, Makbule Kaya, Aysun Gültekin, Özgür Eren, Hale Yamaner, Emine Ata ve Zeynep Başkan sizler için türkülerle Süper Gece’de bir araya geliyor.

9 No 9 No'lu Yol
Yabancı SinemaCINE52007-10-25saat: 22:00
Kasabanın iki şerif yardımcısı, olaylı bir uyuşturucu satışı sonucunda herkesin vurularak öldürüldüğü suç mahalline gelirler ve içinde 1,5 milyon dolar bulunan bir çanta bulurlar. Parayı almaya ve paranın içinde bulunduğu arabayı yakarak bu durumu örtbas etmeye karar verirler.

Koruyucu Melekler Koruyucu Melekler
Yabancı SinemaCINE52007-10-25saat: 20:00
Gerard Depardieu, döküntü bir Paris gece kulübü sahibi ve eski bir dedektiftir. Çin çetesi tarafından öldürülen bir arkadaşının küçük oğlunu kurtarmak için Hong Kong'a gider. Çocuğu güvendiği bir papaza emanet eder. Çocuk, papazın eskortuyla Paris'e döner. Daha sonra papaz ve Depardieu arasında kavgalar başlar. Her biri iyi veya kötü koruyucu meleklerinin gölgesindedirler.

Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-10-25saat: 23:00
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım…

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-25saat: 19:50
Tarık hakkındaki büyük sır ne?Başrollerini Ozan Çolakoğlu, Sabri Özmener, Murat Çobangil ve Özlem Akınözü’nün paylaştıkları Tek Türkiye, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta ilginç gelişmeler seyirciyi bekliyor. Etrafındakilerin sözlerinden etkilenen Ahmet, herkesin şaşkın bakışları arasında tetiği çeker ve ablasını vurur.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-25saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-25saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-25saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-10-25saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.

Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-10-25saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-10-25saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2007-10-25saat: 17:30
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor... Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...1 YTL’de olabilir 250 BinYTL’de...En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?Var Mısın? Yok Musun? Show TV de

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-10-25saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-10-25saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-25saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Var mısın İddiaya? Var mısın İddiaya?
Spor ProgramıLIG TV2007-10-25saat: 12:30
iddaa severler bu programı seyretmeden iddaa oynamıyor. Mehmet Özkan, Mert Aydın ile İddaa listesinde yer alan bütün ligleri ve takımların son durumunu tartışıyor, Hakan Ünsal ve birbirinden uzman isimlerle 90 dakika boyunca Türkiyeden tüm maçları değerlendirerek İddaada kazanmak için iyi bir fırsat sunuyorHaftanın hergünü yayınlanan programı Duygu Özşentürk ve Minecan Beyazadam sunuyor.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-10-25saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-10-25saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı