Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-10-25saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-10-25saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-25saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-25saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-25saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-25saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Erkeğin Gözyaşları / The Man Who Cried Erkeğin Gözyaşları / The Man Who Cried
Yabancı SinemaTV82007-10-24saat: 22:15
Rus yahudisi bir babanın, İskoç bir öğretmenin, İtalyan bir opera sanatçısının ve gizemli bir çingene at yetiştiricisinin birbirine geçen yaşam öykülerini anlatan güçlü bir drama.Yıl 1927’dir. Yahudi bir Rus köylüsü olan fakat müthiş şarkı söyleyen bir adam (Oleg Yankovsky), küçük kızını hak ettiği şekilde yetiştirmek için tek çaresinin Amerika’ya göç etmek olduğuna karar verir ve kızına onu ilerde yanına alacağını söyleyerek Amerika yollarına düşer.

Özgürlük Rüzgarı / The Wind That Shakes Barley Özgürlük Rüzgarı / The Wind That Shakes Barley
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-24saat: 22:15
Ken Loach’un geçtiğimiz yıl Altın Palmiye kazanan filmi izleyiciyi 20. yüzyılın başlarına götürüyor ve İrlanda’nın bağımsızlık mücadelesinin nasıl başladığını anlatıyor. Yönetmenin politik sinemadaki ustalığını bir kez daha tescilleyen filmin kadrosunun çoğu genç oyunculardan oluşuyor. İngiltere’ye karşı verilen mücadele sırasında farklı saflara geçen ve düşman olarak karşı karşıya gelen iki kardeşin öyküsünü anlatan, hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir film.

Gülhan Gülhan'ın Galaksi Rehberi
DiğerTV82007-10-24saat: 21:15
Ekranların sıra dışı, çılgın sunucusu Gülhan Şen, bu kez galaksinin en uçuk kaçık, eğlenceli ve fantastik gezi programıyla uçuşa hazırlanıyor: “Gülhan’ın Galaksi Rehberi” “Gülhan’ın Galaksi Rehberi”nde, yurtiçi ve yurtdışındaki seyahat noktaları, özel dönemlerde düzenlenen etkinlikler, festivaller, karnavallar, çeşitli şehirlerde başlayan yeni akımlar, popüler gastronomi mekanları ekrana gelecek.

Oh Olsun Oh Olsun
Türk FilmiFOX TV2007-10-24saat: 19:45
Alev, Ferit’in babasına ait olan fabrikada işçidir. Birbirlerine aşık olurlar ve Ferit babasına rest çekerek Alev ile gizlice evlenir. Alev hamile olduğu için ailesine Almanya’ya gideceğini söyleyip Ferit’lerin çatı katına taşınır

İki Renk İki Renk
MüzikTRT 12007-10-24saat: 22:20
Müzik; Ve Sadece Kaliteli Müzik; Özcan Deniz’le televizyonlarda yepyeni bir soluk.TRT, kaliteden ödün vermeyen eğlence programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı ve yönetmenliğini İsmail Güngör’ün üstlendiği “İki Renk” adlı programın sunuculuğunu Özcan Deniz üstleniyor.Çarşamba geceleri TRT yine kaliteli müziğin tek adresi olacak…

Esrarengiz Dosyalar / The Vector File Esrarengiz Dosyalar / The Vector File
Yabancı SinemaCINE52007-10-24saat: 20:00
Tropikal bir dağda bulunan uydu istasyonunda araştırmacı olarak çalışan Gerry, işinin başındayken bile hep kızını düşünür. İlerisi için her zaman endişelenir. Kendisini ziyarete gelen kızı Mattie, kazara hayatlarını değiştirecek bir uydu ileti çıktısı alır. Korkudan bunları çantasına saklar ve resim kağıdı olarak kullanır. Ama o kağıtların insanoğlunun yapısını zedeleyebilecek bir potansiyele sahip olduğunu asla bilmemektedir.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-24saat: 21:30
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Abide Şahsiyetler Abide Şahsiyetler
BelgeselSTV2007-10-24saat: 23:30
Kur’an aşığı bir hak dostu: Hacı Veysizade...Abide Şahsiyetler, yolculuğuna bu kez Konya için önemli şahsiyetlerden birisi olan ve Hacı Veyiszade olarak bilinen Mustafa Sabri Kurucu’nun hayatı ile devam ediyor. Belgeselde, Mevlana Hazretleri sonrasında günümüze uzanan çizgide Konya halkı tarafından çok sevilen Hacı Veyiszade’ nin, İslam medeniyetinin bir temsilcisi ve bir hak dostu olarak yaptıkları işleniyor

Büyük Buluşma dizisi Büyük Buluşma dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-24saat: 19:50
En yakın dostunun parasını çaldı.Kaçınılmaz randevu Büyük Buluşma, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Başrolünü Yusuf Sezgin’in üstlendiği dizde bu hafta aldığı banka kredileri yüzünden hata üstüne hata yapan Mehmet’in Ferah Kapısı’na uzanan hikayesi anlatılıyor. Ayakkabı dükkânı için aldığı kredileri ödeyemeyen Mehmet, borçlarını kapatmak için, ayakkabı ustası Ömer Amca’dan veresiye ayakkabı alır.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-10-24saat: 19:40
Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun’un esprili sunumuyla Şoray Uzun Yolda’da. Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanlarını ekrana getiren Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program, izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.

 Med Cezir Manzaraları Med Cezir Manzaraları
BelgeselTRT 12007-10-24saat: 20:30
Finans dünyasının önde gelen kuruluşlarından birinde işe başlayan genç bir kadınla, kuruluşun başkanı arasında bir ilişki başlar. Ancak dengesiz ve temelsiz bu ilişkinin sonuçları ilginç olacaktır...

Hayatım Sinema Hayatım Sinema
YaşamCNN TÜRK2007-10-24saat: 22:00
Hayatım Sinema; Box Office, Vizyona Girenler, Haftanın Filmi ve DVD Rehberi adlı kısa bölümleriyle sinema severlerin karşısına çıkıyor

Her Yerde 1 Haber Her Yerde 1 Haber
BelgeselCNN TÜRK2007-10-24saat: 21:00
Güven İslamoğlu’nun hazırlayıp sunduğu "Her Yerde Bir Haber Var"; doğası, tarihi, kültürü ve insanıyla Türkiye’yi yeniden keşfediyor.

Her Kadın Güzeldir Her Kadın Güzeldir
Kadın ProgramıCINE52007-10-24saat: 21:40
Uzman Doktor Ceyda Şener'in CINE5'te sunduğu "Her Kadın Güzeldir" talihli izleyicisini 10 günlük güzellik yolculuğuna çıkarıyor ve uzman kadrosuyla onu baştan ayağa yeniliyor.

Yeni Bölüm Yeni Bölüm
Talk ShowTRT 12007-10-24saat: 23:55
Televizyon programları içerisinde en çok izlenen türlerden biri olan diziler “Yeni Bölüm” adlı belgesel programla irdeleniyor.Gitgide bir bağımlılığa dönüşen dizi merakının nedenleri araştırılıyor. Sunumunu Ömer Ersöz’ün üstlendiği yapımda; izlenme yarışı içinde merak öğesini ayakta tutmanın önemi vurgulanıyor

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-24saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-24saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-24saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-10-24saat: 13:30
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-10-24saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-10-24saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-24saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-24saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Cosmopolis Cosmopolis
YaşamCNN TÜRK2007-10-24saat: 20:30
Cosmopoliste Sevim Gözay, gündemin göbeğinde ya da dışında olmasa da kıyısında duran konuları araştırıp, cevaplarına arada bir tam olarak ulaşamasa da doğru ve farklı soruları soracak.Erkekler neden bakımlı olmaya çalışıyor, bakımlı olmak için neler yapıyor...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı