Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurtlar Vadisi Terör dizisi 2. bölüm Kurtlar Vadisi Terör dizisi 2. bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-10-18saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Terör, Terör mağdurları için yayında! İkinci bölümünde yayınlanacak bu ilk ve tek gösterimin tüm reklam geliri terör mağdurlarına bağışlanacak... Kurtlar Vadisi Terör’ün sansür nedeniyle yayınlanamayan 2. bölümü, terör mağdurlarına yardım amacıyla ilk ve son kez 18 Ekim Perşembe gecesi Show TV ekranında yayınlanacak.Show TV, dizinin yayını süresince elde edilen reklam gelirinin tamamını, terör mağdurlarına bağışlayacak. Kurtlar Vadisi Terör’ün yayını süresince verilecek numaralara SMS gönderen izleyiciler de, yardımlarıyla kampanyaya destek olabilecekler.

Nası Yani? / nasıl yani Nası Yani? / nasıl yani
Talk ShowCNN TÜRK2007-10-18saat: 20:30
Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç ile sohbet programı “Nası Yani?”yi, her Perşembe saat 20.30’da ekrana gelmeye devam ediyor.Sanal alem internette fatura yatırıyoruz, sohbet ediyoruz, sevgili buluyoruz, tartışıyoruz, yemek sipariş ediyoruz, alışveriş yapıyoruz, kontör yüklüyoruz, protesto ediyoruz. Ve son olarak da facebook’la milletçe geçmişimize gidip çocukluk ve okul arkadaşlarımızı hatta ilk aşklarımızı buluyoruz.Beyazıt Öztürk ve Güven Kıraç, bu megabaytı yüksek konuyu konuşmak üzere, konularında deneyimli, bilgili ve renkli konuklarını ağırlayacak ve “Nasıl Yani?” diyecekler

Eşref Saati dizisi ilk bölümü Eşref Saati dizisi ilk bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-18saat: 20:00
Ekranda bir süredir dönen tanıtım filmiyle büyük dikkat çeken Pana Film’in yeni dizisi “Eşref Saati”, 18 Ekim Perşembe akşamı SHOW TV ekranında izleyici ile buluşuyor.iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek. Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı “Eşref Saati”nde, Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Yağmur Kaşifoğlu ve Özge Borak Şakrak var.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-18saat: 20:00
Kalbinin sağ yanından İlk sola saptığında Gizli bir yol var orda Dikkat et göreceksin Kimi hızlı gidermiş Kimi yavaş bu yolda Sen kimseye aldırmadan Gönlünce ilerleyeceksin Yolun son durağında Kapatıp gözlerini Güzel olan ne varsa Hepsini dileyeceksin Gözünü açtığında Tüm bildiğini unutup Belki hiç konuşmadan Bir kez daha diyeceksin Bir gün dönmek istersen Bu yolun dönüşü yokHer şeyi göze alıp Akla göğüs gereceksin Bütün yollar yürekte nDudaktan kalbe bir yol yok O an geldiğinde Bunu sende göreceksin yiğit güralp Büyüdükçe Büyümeye Devam Eden Dizi Kavak YelleriYepyeni Bölümü “2 ilk öpücük” ileBu akşam Saat 20:00’da Kanal D

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2007-10-18saat: 20:30
Kadınlar Soracak Hüsnü Şenlendirici Yanıtlayacak! “Haydi Gel Bizimle Ol” üçüncü bölümüyle bu akşam (Perşembe) ekrana gelecek. Programda, görüşleri, bakış açıları, kuşakları farklı dört kadın; haberci Çiğdem Anad, sinema oyuncusu Müjde Ar, yazar Pınar Kür ve model Aysun Kayacı aynı stüdyoda buluşacak, haftaya damgasını vurmuş aktüel olayları hem değerlendirecek, hem de tartışacak

Çıldırış / The Jacket Çıldırış / The Jacket
Yabancı SinemaTV82007-10-18saat: 23:15
Yıl 1991, yer Irak. Körfez savaşı çerçevesinde bölgede bulunan Amerikan askerlerinden biri olan ve ABD’nin Deniz Kuvvetleri’nde yüzbaşı olarak görev yapan Jack Starks (Adrien Brody), çatışma sırasında başından vurulur ve öldü kabul edilerek cesetler arasına konur. Neden sonra bir morg görevlisi Jack’in gözlerini kırpıştırdığını farkeder ve çağrılan doktor onun ölmediğini söyleyerek, koğuşa nakleder.

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-18saat: 20:00
Komutan Cezmi , Namık’ın; kaçak Tıbbıyeli Mustafa olduğunu ispat ettiğini düşünerek, Mustafa ve Ramiz’i tutuklayıp hapse atar. Fatma endişe içinde kocasının kurtulması için dua etmektedir.Vahide, Dilaver Kaymakam’a haberi yetiştirir. Kaymakam, Ramiz ve Mustafa’yı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu sırada Hasan’la buluşmaya giden Hatice olanlardan habersiz, Hasan’la ağaçta mahsur kalır. Karakolda Cezmi ve Dilaver arasındaki gerginlik büyürken, yakın bir köyün çeteciler tarafından basıldığı haberi gelir.

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıSTAR TV2007-10-18saat: 23:55
Usta gazeteci Mehmet Ali Önel yönetimindeki “Deşifre” bu hafta da bir birinden çarpıcı dosyalarla ekrana geliyor..O milyonların gönlünde taht kurmuş ünlü bir sanatçı.Verdiği konserlerde binlerce hayranı meydanları dolduruyor, ona ulaşabilmek için adeta bir birlerini eziyor...Efendi kişiliği ve yardım severliliği ile de tanınan ünlü sanatçı, iddialara göre bu günlerde adeta borç batağında yüzüyor.Üstelik hakkında daha vahim iddialar da var. Ünlü sanatçı dolandırıcılıkla suçlanıyor.

Sır Gibi dizisi yeni bölümü Sır Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-18saat: 22:00
Mehmet ve Deniz birbirlerine nihayet kavuştuklarına inanamazlar. Bunca yıl nasıl da boşa harcanmıştır. Ferda ise bu beklemediği gelişmenin şokuyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Kaybetmek, hele de Deniz’in karşısında yenilmek onun tanımadığı bir duygudur.Bu arada Mehmet’i evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Deniz ise evde yaşanan beklenmedik bir gelişmeyle şok olur.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-18saat: 20:00
Arkadaşları ile rafting yaparken kaza geçirip kaybolan Levent’i nehir kenarında Fadime bulur. Bulduğu kişinin düğünde gördüğü yakışıklı genç olduğunu anlayınca çok şaşırır ve evlenmek için beklediği hayallerinin prensi olduğunu düşünür. Köyün diline düşmemek için Levent’i evde saklarlar. Kadife ninenin hazırladığı ilaçlarla tedavi ederler. Kendine geldiğinde uyumakta olan Fadime’yi gören levent onun güzelliği karşısında büyülenir ve Fadime’yi öpmeye kalkar. Uyanıp tüfeğine sarılan Fadime namusunun kirlendiğini ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Aksi taktirde namusunu temizlemek için Levent’i öldürmesi gerekecektir. Levent çaresiz Fadime ile evlenir.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-18saat: 22:00
Gonca babasına gidiyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Gonca’nın artık babasının yanında yaşamasının daha doğru olacağını düşünen Zeynep, kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-18saat: 19:45
Yağmur’un evden kaçmasına çok üzülen Hakan, çocuklar olayı tam olarak kabul edene kadar evliliği ertelemeye karar verir. Hakan’ı bu kararından vazgeçirmek isteyen Simge ise, kendini çocuklara bir anne olarak benimsetmek amacıyla onlara aşırı derecede ilgi göstermeye başlar.Bu yapmacık sevgi gösterilerinden bunalan çocuklar, Simge’ye “anneleri” olmaya çalışmanın bedelini ödetmeye karar verirler ve Simge için kabus dolu günler başlar…

Objektif Objektif
Talk ShowFOX TV2007-10-18saat: 23:30
Emin Çölaşan anlatacak, Türkiye gerçekleri ilk kez Objektif'te duyacak!Hürriyet Gazetesi'nden 22 yıl sonra kovulan Emin Çölaşan, kovulmasınınardındaki bilinmeyenleri canlı yayında Objektif'te anlatıyor.Aydın Doğan, yolladığı mektupta Çölaşan'ı kimlere dokunmamakla suçladı?Bir otelin “Kral Dairesi”ndeki kahvaltıda Ertuğrul Özkök, Çölaşan'dan neler istedi?

Yaşamdan Dakikalar Yaşamdan Dakikalar
Talk ShowTV82007-10-18saat: 21:15
tv8’in ilgiyle izlenen ve özlenen programı Yaşamdan Dakikalar, Yeni Yayın Dönemi’nde yeniden tv8 ekranlarına geliyor... Türk basınının usta isimleri Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Sunay Akın ve Nebil Özgentürk’ün hazırlayıp sunduğu program, yenilenen jeneriği, yeni dekoru, yine dinamik konuları ve yeni kadrosuyla tv8 izleyicileriyle buluşuyor…

İkili Takım İkili Takım
Yabancı SinemaFOX TV2007-10-18saat: 21:30
Sürükleyici bir macera...Jack Quinn, ülkenin en iyi kontrgerillasıdır. Fakat artık bu oyundan sıkılmış, işini bırakmak istemektedir. Son görevinden bir gece önce hedefi olan terörist Stavros’u elinden kaçırır ve bir anda her şeyini kaybeder. Quinn, öldürülemeyecek kadar değerli ama yaşamları da çok riskli olan casusların saklandığı Colony’ye gönderilir. Artık Quinn’in karısı ve doğmamış çocuğu Stavros’un intikam hedefi olmuşlardır.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-18saat: 20:30
Evimin Erkeği” yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu ile ekranlarınızda.“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.

Günaydın Vietnam Günaydın Vietnam
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-18saat: 22:00
Özel radyoların henüz Türkiye’de frekans yarışına girmediği bir dönemde izlediğimiz, Robin Wil- liams’ı yıldız mertebesine yükselten “Good Morning Vietnam”, hepimizin radyo DJ’i kavramını sorgulamamıza neden olmuştu. Vietnam savaşı sırasında bir Amerikan radyosunda çalışmak üzere Vietnam’a giden ve burada agresif ama sıradışı tavrıyla herkesin dikkatini, bazılarının da tepkisini çeken Adrian Cronauer’in hikayesi, izlemediyseniz, sizi de derinden etkileyecek

Tarzan Rıfkı Tarzan Rıfkı
Türk FilmiATV2007-10-18saat: 22:20
Kendini Tarzan zanneden bir adam, yanlışlıkla mafyanın eline düşer. Herşeyden habersiz onların verdiği işleri yapar. Başına umulmadık komik olaylar gelir.

Türkülerle Süper Gece Türkülerle Süper Gece
MüzikTRT 12007-10-18saat: 21:45
Türkü tadında bir program başlıyor…Türkülerle Süper Gece! ! ! Anadolu’nun özü, yüreğin sözü türkülerle gençler ve ustalar bir arara geliyor sizlere türkü ziyafeti sunuyor. Mehmet Sekse, Ümit Tokcan, Makbule Kaya, Aysun Gültekin, Özgür Eren, Hale Yamaner, Emine Ata ve Zeynep Başkan sizler için türkülerle Süper Gece’de bir araya geliyor.

Dokuz Kraliçe Dokuz Kraliçe
Yabancı SinemaCINE52007-10-18saat: 20:00
İki dolandırıcı, sevimli Juan ve acımasız Marcos tesadüfen tanışır. Kardeşleri dahil tanıdığı herkesi kandıran Marcos ortağını kaybeder, bu nedenle Juan'a bir günlüğüne hileler öğretmeyi teklif eder. Juan ihtiyacı olduğu için kabul eder, ancak yargıcın babasını hapisten çıkartması için daha fazlasına ihtiyacı vardır.

Yeşeren Düşler Yeşeren Düşler
Yerli DiziSTV2007-10-18saat: 23:00
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım…

Jason X Jason X
Yabancı SinemaCINE52007-10-18saat: 23:15
Ünlü korku filmi serisi ’13. Cuma’nın 10. filmi TV’de ilk kez ekrana geliyor. Filmde, bilimsel amaçlarla dondurulan cani Jason dünya üzerinde yaşamın sona erdiği 2455 yılında bir grup araştırmacı tarafından uyandırılıyor. 13. Cuma serisinin 10.filmi, bu kez yakın gelecekte geçiyor. Hükümet için çalışan bir grup bilimadamı, yokedilmeyen cani Jason’u bu kez yakalamayı başarmış ve dondurmaya karar vermiştir.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-18saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-18saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-10-18saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-10-18saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-10-18saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-10-18saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-18saat: 08:30
Magazin ekranına yeni bir soluk getiren Dobra Dobra, artık Fox’ta. Işıltılı dünyanın perde arkası, ünlü konuklardan bomba gibi itiraflar, gündem yaratan konular Dobra Dobra farkıyla Fox’ta olacak.

Duru Muhabbetler Duru Muhabbetler
Kadın ProgramıTV82007-10-18saat: 17:15
tv8 izleyicileri, artık 5 çaylarını, Pop Müziğin Divası Nükhet Duruyla birlikte içecekler.Nükhet Duru,haftaiçi her gün öğleden sonraları yayınlanacak programında, orkestrası eşliğinde izleyenlere unutulmaz müzikli dakikalar yaşatacak.Nükhet Duru ile Duru Muhabbetler, hoş sohbet, müzik, eğlence, yaşamın renklerini yansıtan bölümleriyle kısa sürede ilgi odağı olacak ve sadece kadınların değil, yediden yetmişe tüm izleyenlerin gözdesi olacak. Nükhet Duru hayranları Duru Muhabbetleri kaçırmayın.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı