Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Köyden İndim Şehre Köyden İndim Şehre
Türk FilmiFOX TV2007-10-17saat: 19:45
Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret isimli bu dört kardeş, zengin olmak istemektedir. Umutları bir zamanlar gömülmüş olan defineyi bulmak ve aralarında pay etmektir. İstanbul macerasından sonra köylerine dönen kardeşler defineyi kendi tarlalarında bulunca bir anda hayallerine kavuştuklarını düşünürler. Gömülü altını paraya çevirmek amacıyla gittikleri Ankara, Kayserili kardeşler için yeni ve eğlenceli bir maceranın başlangıcı olacaktır

İki Renk İki Renk
MüzikTRT 12007-10-17saat: 22:20
Müzik… Ve Sadece Kaliteli Müzik...Özcan Deniz’le televizyonlarda yepyeni bir soluk…TRT, kaliteden ödün vermeyen eğlence programlarına bir yenisini daha ekliyor. Yapımcı ve yönetmenliğini İsmail Güngör’ün üstlendiği “İki Renk” adlı programın sunuculuğunu ÖZCAN DENİZ üstleniyor.Çarşamba geceleri TRT yine kaliteli müziğin tek adresi olacak…

Hayat Türküsü Dizisi Hayat Türküsü Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-10-17saat: 13:25
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor. “Hayat Türküsü”nde sadece eğitim-öğretim sorunları değil, bölgesel kültür farklılıkları, töre ve geleneklerin yıkıcı yanları da işleniyor.

Sonra Teşekkür Edersin Sonra Teşekkür Edersin
Yabancı SinemaCINE52007-10-17saat: 23:15
Cooperberg ailesi, aile reislerinin ameliyatı ile ilgili haber almak için yerel bir hastanede buluşur. Ancak bekleyiş uzadıkça ailenin ruhsal açıdan bozuk üç çocuğu; başarılı ancak derbeder Edward, aşırı hassas Eli ve çirkin Susan kendi hayatları üzerinde düşünürler. Terapi seanslarını hatırladıklarında hepsi aynı sonuca varır, suçlanması gereken kontrollü anneleridir

Mutlak Güç / Absolute Power Mutlak Güç / Absolute Power
Yabancı SinemaCINE52007-10-17saat: 20:00
Luther Whitney adında bir mücevher hırsızı, bir gece tesadüfen, A.B.D. Başkanı' nın beraber olmak üzere olduğu metresini öldürmesine tanık olur. Bundan sonra polis güçleri ve Beyaz Saray'ın üst düzey görevlileri arasında gittikçe daralan bir kedi fare oyunu başlar. Gizli servis, hırsızın peşine düşmüş; onu sessiz tutmaya uğraşmaktadır; bu adamı yakalamaksa oldukça zordur.

Abide Şahsiyetler Abide Şahsiyetler
BelgeselSTV2007-10-17saat: 23:30
Kur’an aşığı bir hak dostu: Hacı Veysizade...Abide Şahsiyetler, yolculuğuna bu kez Konya için önemli şahsiyetlerden birisi olan ve Hacı Veyiszade olarak bilinen Mustafa Sabri Kurucu’nun hayatı ile devam ediyor. Belgeselde, Mevlana Hazretleri sonrasında günümüze uzanan çizgide Konya halkı tarafından çok sevilen Hacı Veyiszade’ nin, İslam medeniyetinin bir temsilcisi ve bir hak dostu olarak yaptıkları işleniyor

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
YaşamSTV2007-10-17saat: 19:50
En yakın dostunun parasını çaldı.Kaçınılmaz randevu Büyük Buluşma, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Başrolünü Yusuf Sezgin’in üstlendiği dizde bu hafta aldığı banka kredileri yüzünden hata üstüne hata yapan Mehmet’in Ferah Kapısı’na uzanan hikayesi anlatılıyor. Ayakkabı dükkânı için aldığı kredileri ödeyemeyen Mehmet, borçlarını kapatmak için, ayakkabı ustası Ömer Amca’dan veresiye ayakkabı alır.

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72007-10-17saat: 22:40
Uğur Arslan ve İbrahim Uğurlu’nun sunduğu Deniz Feneri’nde bu hafta üç çocuğunu tek başına büyütmeye, onları okula göndermeye çalışan Göler Sepetçi’nin yaşadığı zorluklar ekrana gelecek. Programdaki ikinci hikayede bir annenin göz yaşartan vefakarlığı ve ona uzanan yardım elinin öyküsü anlatılacak.Güler Sepetçi, üç çocuk annesi...

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-10-17saat: 19:40
Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun’un esprili sunumuyla Şoray Uzun Yolda’da. Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanlarını ekrana getiren Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program, izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.

Ezo Gelin Ezo Gelin
Türk FilmiSTV2007-10-17saat: 21:30
Törelere kurban giden Ezo’nun halk hikâyelerine konu olan acıklı öyküsü. Türk sinemasının klasiklerinden biri olan filmde, Güneydoğu'da yanlış örf ve adetler yüzünden yıkılan bir yuvanın öyküsünün konu ediliyor. Kadir İnanır ve Fatma Girik'in performansları dikkat çekici..

Her Kadın Güzeldir Her Kadın Güzeldir
Kadın ProgramıCINE52007-10-17saat: 22:10
Uzman Doktor Ceyda Şener'in CINE5'te sunduğu "Her Kadın Güzeldir" talihli izleyicisini 10 günlük güzellik yolculuğuna çıkarıyor ve uzman kadrosuyla onu baştan ayağa yeniliyor.

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-17saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-10-17saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-17saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Merhaba Yenigün Merhaba Yenigün
TartışmaSTV2007-10-17saat: 07:00
Türkiyenin ilgiyle seyrettiği Merhaba Yenigün, hafta içi her sabah yayımlanmaya devam ediyor.Gündem Merhaba Yenigün ile erken konuşulmaya başlanıyor.Programda gündemde yer alan önemli olaylardan derlenen haberler, gazete manşetleri, gazetelerin birinci sayfalarından önemli başlıklar, spor gündemi, para piyasaları ve büyük beğeni ile takip edilen Bir Yudum Hikaye köşeleri yer alıyor. Merhaba Yenigün, sabah sabah seyredenleri habere doyuruyor

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-17saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Cosmopolis Cosmopolis
YaşamCNN TÜRK2007-10-17saat: 20:30
Cosmopoliste Sevim Gözay, gündemin göbeğinde ya da dışında olmasa da kıyısında duran konuları araştırıp, cevaplarına arada bir tam olarak ulaşamasa da doğru ve farklı soruları soracak.Erkekler neden bakımlı olmaya çalışıyor, bakımlı olmak için neler yapıyor...

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-17saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-10-17saat: 16:00
İkballe Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yaz döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak. İkballe Küçük Mutluluklar adını taşıyan program, mutluluğun sırlarını izleyenleriyle paylaşacak.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-10-17saat: 14:00
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-10-17saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-17saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-10-17saat: 20:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-17saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-17saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-17saat: 08:45
Kanal Dnin sunuculuğunu Müge Anlı ile Pakize Sudanın yaptıkları Dobra Dobra adlı programı, bugünden itibaren izleyicileriyle yeniden sabah kuşağında buluşuyor.Anlı ve Sudanın, yeni yayın döneminin ilk bölüm konuğu usta gazeteci Uğur Dündar.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-10-17saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2007-10-17saat: 13:00
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz
Kadın ProgramıSTAR TV2007-10-17saat: 16:00
Ekrandaki kavgalardan, gerginliklerden uzak, sosyal sorunlara parmak basan ve bu kapsamda yüzlerce kayıp insanı bulan, dargınları barıştıran İnci Ertuğrul aynı çizgisini Star TVde de sürdürecek. Üstüne bir de Mehmet Ali Önelin gündem oluşturan araştırmacı gazeteciliği eklenecek. Tüm televizyonların günlerce peşinden koştuğu Deşifre konuları bu kez canlı yayında İnci Ertuğrul Sizin Sesinizde enine boyuna işlenecek.

Orada Neler Oluyor Orada Neler Oluyor
MagazinSTAR TV2007-10-17saat: 09:20
Magazin dünyasının iki deneyimli ismi ekranın en yeni sabah kuşağı programında bir araya geliyor. Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ve sunucu Elif Güvendik her sabah Star ekranlarında Orada Neler Oluyor diyecek.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı