Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Siz Mutlu Lerzan Mutlu Siz Mutlu Lerzan Mutlu
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-10saat: 10:00
Kadınlar ekran başına… Lerzan Mutlu, fiziğinden memnun olmayan, değişiklik isteyip maddi imkansızlıklar yüzünden estetik operasyon geçiremeyen kadınların imdadına yetişiyor.Fox’un yeni sabah programı sunucusu Lerzan Mutlu, yepyeni ve farklı bir yapımla, “Siz Mutlu Lerzan Mutlu”yla Fox ekranlarında…

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-10saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-10-10saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-10-10saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Yüz Yüze / Face off Yüz Yüze / Face off
Yabancı SinemaFOX TV2007-10-09saat: 21:45
FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy'un Los Angeles'ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Troy'u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Ancak öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer'ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin arasında kalırken, Troy da Archer'ın ailesinin içine sızar.

Fesupanallah dizisi yeni bölümü Fesupanallah dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-09saat: 20:00
Gülüm Arif ve Tırtıl Necmi, elmasları kimseye kaptırmamak için sürekli üstlerinde taşımaya karar verirler. Artık elmasları bozdurmaya karar veren ikiliyi yine komik maceralar beklemektedir. Öte yandan Yasemin’in elmasların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Önce Gülüm Arif’i gözüne kestiren Yasemin, Tırtıl Necmi’yi de sıkıştırmaktan geri kalmaz.

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-09saat: 20:45
Onur-Şehrazat aşkı acı sonla mı bitecekKanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir’in de önemli rollerini üstlendikleri reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-09saat: 19:55
Bir öğretmen bir insanın hayatını nasıl değiştirir? Yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş unutulmuş bir lise… Okul müdürü, okulu kapatmanın derdinde… Ve bir gün terkedilmiş bu okula tayin olan idealist bir öğretmen… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. 2. Bölüm ÖzetiBelalı öğrencilerle dolu Büyük Zafer Lisesi’ne yeni bir öğretmen gelir

Oğlum İçin dizisi 6. bölümü Oğlum İçin dizisi 6. bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-09saat: 22:00
Ateş ile ısınmaya çalışan dumanına razı olur…” Serdar, sonunda dayanamaz ve kardeşini öldürdüğünü itiraf eder. Oğlu Hüseyin’in katilinin diğer oğlu çıkması Hasan Bey için dayanılacak durum değildir. Dizleri üzerine çöküp kaldığında hem o tükenmiştir hem de kelimeler.Yaren, Kemal’e gelen fotoğraf üzerinden parmak izi araştırması başlatır. Çıkan sonuç şaşırtıcıdır. 23 yıldır kayıp olan birine aittir izler.

Uzmanlık Alanı Uzmanlık Alanı
YarışmaTV82007-10-09saat: 21:15
tv8, medyadaki benzerlerinden çok farklı, son derece eğlenceli, yepyeni ve hiç denenmemiş bir komedi yarışma programını izleyicileriyle buluşturuyor:Uzmanlık Alanı Uzmanlık Alanı, tıpkı “Bi İş İçin Lazım” gibi yepyeni, tamamen özgün ve dünyada hiç denenmemiş bir program ve yine ilk kez tv8’de…

Akşam Sefası Akşam Sefası
MüzikTRT 12007-10-09saat: 21:25
Başta şarkı ve türküler olmak üzere, geçmişte ve günümüzde herkesin beğenisini kazanmış popüler eserlerin yer alacağı "Akşam Sefası" programı izleyicilerine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.Yapımcılığını ve yönetmenliğini Samim Şenyüz'ün üstlendiği programın sunuculuğunu Yasemin Pamukçu yapıyor

Portreler Galerisi Portreler Galerisi
BelgeselTRT22007-10-09saat: 22:30
Türk düşünce tarihinde yer almış önemli kişiler ve eserleri yepyeni bir belgesel ile TRT’de soluk buluyor. Yönetimini Avni Özgürel’in üstlendiği 13 bölümden oluşan yapımı; Mustafa Suphi, Prens Sabahattin, Mir Sultan Galiyev , Ahmet Vefik Paşa, Ahmet Cevdet Paşa, Mehmet Akif, Kemal Tahir, Sabri Ülgener, İdris Küçükömer, Mehmet Ali Aybar, Nurettin Topçu, Mümtaz Turhan ve Mehmet Kaplan oluşturuyor.

Uzak Ülke Uzak Ülke
Yabancı SinemaTV82007-10-09saat: 22:15
Sinema dünyasının Oscar heykelciğiyle ödüllendirdiği |Kurtlarla Dans’tan sonra yaşadığı şanssız dönemi yine bir westernle aşmak isteyen Kevin Costner’ın yönettiği ve başrollerini Robert Duvall, Annette Benning gibi güçlü isimlerle paylaştığı, kendi çapında ciddi bir kült haline gelmiş sıkı bir western.S

Evita Evita
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-09saat: 22:00
Evita Peron, 1945 yılında zamanın Arjantin Devlet Başkan adayı Albay Juan Domingo Peron ile evlenmiş ve Peron’un Devlet Başkanı oluşuyla da “First Lady” unvanını almıştı. 15 yaşında evinden ayrılıp Buenos Aires’e giden Eva’nın en büyük hayali film yıldızı olmaktı. Tango şarkıcısı Augustin Magaldi’nin elinden tutup yardımcı olduğu genç kız, bir süre radyo programlarında ve filmlerde oyunculuk yaptı.

 Can Dündar Soruyor: Neden? Can Dündar Soruyor: Neden?
Talk ShowNTV2007-10-09saat: 20:30
Terör Neden Tırmanıyor? Türkiye’nin sıcak gündemi haber – tartışma programı “Neden?” ile NTV ekranında. Can Dündar bu hafta “Terör neden tırmanıyor?” diye soracak, bölgede incelemeler yapan Meclis heyetinden milletvekilleri, uzmanlar ve akademisyenler Neden’de tartışacak..

Ezo Gelin dizisi Ezo Gelin dizisi
Yerli DiziSHOW TV2007-10-09saat: 20:00
Ezo ve Elçin, yeni evleri için ortak bir çözüme giderler. Bu arada otelde hastalanan bir müşterinin küçük kızına bakmak Ezo ve Kadim ikilisine düşecektir.Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Ezo Gelin yine çok beğeneceğiniz bir bölümle 09 Ekim Salı saat: 20.00’de Show Tv’de.

Hz.İbrahim/Abraham Hz.İbrahim/Abraham
Yabancı SinemaSTAR TV2007-10-09saat: 21:50
Hz. İbrahim, ilerlemiş yaşına rağmen çocuğu olmayınca, Allah'a yalvarır, sâlih bir çocuk ister. Bir oğlu dünyaya gelir. Çocuğu koşabilecek çağa geldiğinde, onun kurban edilmesi gerektiği bildirilir. Bu bir imtihandır. Allah'a inanıyorsa oğlunu kurban edecektir. Ismail'i kurban etmeye hazırlanır.

Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
Talk ShowCNN TÜRK2007-10-09saat: 20:30
CNN TÜRK, Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’yi her Salı saat 20.30’da ekrana getirmeye devam ediyor.

Drakula 3000 Drakula 3000
Yabancı SinemaCINE52007-10-09saat: 23:00
3000 yılında, derin uzay kurtarma gemisi Mother III, Karpat Sisteminde yok olmuş yıldız gemisi Demeter' in yerini belirler. Kaptan Abraham Van Helsing ve onun sarışın asistanı Aurora Ash; dahi olduğuna inanan subay; "Profesör" Arthur Holmwood; güçlü ve aptal Humvee; stajyer Mina Murry ve uyuşturucu bağımlısı 187'den oluşan mürettebatı Demeter'e ele geçirmeye karar verirler.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-09saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-09saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-09saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-09saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Şehir ve Ramazan Şehir ve Ramazan
YaşamKANAL72007-10-09saat: 16:00
Yoksul ailelerin iftar sofraları için seferberlik çalışması Ramazan’ın ilk günüyle birlikte başlıyor. Evlerinden çıkıp yardım yerlerine dahi ulaşamayanların evlerini tek tek dolaşarak sefer tasıyla ulaştırılan sıcak yemekler, bir tas çorbaya hasret sofralarda yer buluyor. Şehir ve Ramazan yoksul ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tarık Tufan’ın sunacağı Şehir ve Ramazan, Ramazan süresince her gün saat 16.00’da Kanal 7’de.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-10-09saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-09saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-09saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-09saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-09saat: 08:45
Kanal Dnin sunuculuğunu Müge Anlı ile Pakize Sudanın yaptıkları Dobra Dobra adlı programı, bugünden itibaren izleyicileriyle yeniden sabah kuşağında buluşuyor.Anlı ve Sudanın, yeni yayın döneminin ilk bölüm konuğu usta gazeteci Uğur Dündar.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-10-09saat: 14:45
Serap Ezgü, yeni sezonda da vazgeçilmeziniz olacak... Yine kaybolanların, kaçırılanların aileleri bu programda sesini duyuracak.. Ünlü sanatçılar, birbirinden çarpıcı yaşam öykülerini Serap Ezgü’ye anlatacak Yardıma muhtaç ailelerin yüzünü “Serap Abla”ları güldürecek! “Serap Ezgü İle Biz Bize” yepyeni içeriğiyle hafta içi her gün Show TV’de...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı