Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayat Akarken Hayat Akarken
BelgeselTRT22007-10-03saat: 13:35
Hayata dair her türlü kesitten yansımalar ile yurtiçi ve yurtdışı büroların bulunduğu bölgelerden izlenimleri, Hayat Akerken’de bulabilirsiniz.Her gün ayrı bir bölgeden muhabirler tarafından hazırlanan program, renkli görüntülerle sunuluyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-10-03saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-03saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-02saat: 20:00
Kerem, Şehrazat’a aşkını itiraf ediyorKanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir’in de önemli rollerini üstlendikleri reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Ertelenmiş Hayatlar dizisi Ertelenmiş Hayatlar dizisi
Yerli DiziATV2007-10-02saat: 22:00
Sedat, Ahmet'i kaybettiği oğlunun yerine koymuş ve ona çok bağlanmıştır. Gülfidan'a olan aşkına da artık engel olamamaktadır ve Gülfidan'la evlenmekte kesin kararlıdır. Gülfidan, Sedat'ı öz babası Cemil sanan oğlu için bu evlilik teklifini kabul eder. Artık oğluun gerçekten bir babaya ihtiyacı vardır. Sadece nüfus cüzdanında yazan bir babası olmalıdır. Diğer yandan Çerçi’nin Kötü gözleri hep Sedat ve Gülfidan'ın üzerindedir.

Oğlum İçin dizisi 5. bölümü Oğlum İçin dizisi 5. bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-02saat: 22:00
Oğlunun yakınında olabilmek için eski kayınpederi Hasan’ın evinde at binme dersleri vermeye başlayan Kemal için asıl zorlu süreç şimdi başlamıştır. Çünkü oğlu karşısındadır, ona dokunabilmekte ve koklayabilmektedir ama oğlum diyememektedir. Memed’ine bu yakın ve bu kadar uzak olan Kemal’in babalık özlemini bastırması hiç kolay olmayacaktır.Bu gizli oyuna ortaklık eden Nihan’ın cephesinde de durumlar çok farklı değildir.

CSK Moskova Fenerbahçe Maçı canlı yayın CSK Moskova Fenerbahçe Maçı canlı yayın
Canlı YayınSTAR TV2007-10-02saat: 19:30
Inter’i dize getiren Fenerbahçe, gücünü bu kez Rusya devine göstermek istiyor. Rusya’dan maç öncesi ve sonrası canlı yayında usta konuklarla yorumlar ve röportajlar…

Arka Sıradakiler dizisi Arka Sıradakiler dizisi
Yerli DiziFOX TV2007-10-02saat: 19:45
Bir öğretmen bir insanın hayatını nasıl değiştirir? Yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş unutulmuş bir lise… Okul müdürü, okulu kapatmanın derdinde… Ve bir gün terkedilmiş bu okula tayin olan idealist bir öğretmen… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Gelinler Gelinler
Yabancı SinemaTV82007-10-02saat: 22:15
Yıl 1922. Yer İzmir. Uzun yıllardan beri Anadolu’da çalışan Amerikalı fotoğrafçı Norman Harris, bağlı olduğu gazete, savaş alanından çektiği fotoğrafları satın almayı reddettiği için memleketine dönmek durumunda kalır. Aynı anda, Semadirek adasında yaşayan 22 yaşındaki terzi Niki Douka, küçük bavulunu hazırlamaktadır. Ailesi, doğduğu topraklardan uzakta yaşamayı göze alamayan ablasının yerine, Amerika’da onu bekleyen damat adayı Prodromos’la onun evlenmesine karar vermiştir.

Akşam Sefası Akşam Sefası
MüzikTRT 12007-10-02saat: 21:15
Başta şarkı ve türküler olmak üzere, geçmişte ve günümüzde herkesin beğenisini kazanmış popüler eserlerin yer alacağı "Akşam Sefası" programı izleyicilerine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.Yapımcılığını ve yönetmenliğini Samim Şenyüz'ün üstlendiği programın sunuculuğunu Yasemin Pamukçu yapıyor

Zamanın Tanığı Zamanın Tanığı
BelgeselTRT 12007-10-02saat: 20:30
TRT’den ilgiyle izleyeceğiniz uzun soluklu bir belgesel... Her bölümde izleyicilerini farklı bir maceraya sürükleyecek olan “Zamanın Tanığı” TRT 1’de meraklılarıyla buluşuyor. “Zamanın Tanığı”, gezgin ve doğa fotoğrafçısı Cemal Gülas’ın gözünden, insana uzak, bakir alanların içinde sakladığı öyküleri yansıtıyor. Anadolu’nun bugününü ve bilinmeyen yerlerini fotoğraflarla kayıt altına alarak, görsel bir coğrafya envanteri oluşturmayı amaçlayan Cemal Gülas, çalışmalarını 1993 yılından beri sürdürüyor.

Grey Grey's Anatomy
Yabancı DiziFOX TV2007-10-02saat: 23:45
Meredith’in aşk hayatı, yeniden Seattle Grace Hastanesi’nde herkesin dilindedir. Meredith’in bir gecelik ilişkisi hastanede duyulur. Hastanede beşiz doğuracak olan bir kadın yüksek riskli gebelik dönemindedir ve pekçok tıbbi sorundan bunalmıştır, Alex’in ihmalleri Izzie’yi hayal kırıklığına uğratır

 Portreler Galerisi Portreler Galerisi
BelgeselTRT22007-10-02saat: 22:30
Türk düşünce tarihinde yer almış önemli kişiler ve eserleri yepyeni bir belgesel ile TRT’de soluk buluyor. Yönetimini Avni Özgürel’in üstlendiği 13 bölümden oluşan yapımı; Mustafa Suphi, Prens Sabahattin, Mir Sultan Galiyev , Ahmet Vefik Paşa, Ahmet Cevdet Paşa, Mehmet Akif, Kemal Tahir, Sabri Ülgener, İdris Küçükömer, Mehmet Ali Aybar, Nurettin Topçu, Mümtaz Turhan ve Mehmet Kaplan oluşturuyor.

Mahya Işıkları Mahya Işıkları
Talk ShowTV82007-10-02saat: 19:00
Sohbet ustası, Sunay Akın, Ramazan’da Mahya Işıkları’yla tv8 ekranlarına geliyor.Tarihi Ramazan atmosferinin rengarenk motiflerle süslendiği Sultanahmet Meydanı, Mahya Işıkları’yla daha çok aydınlanacak… Ramazan ayında sanat kumaşından kesilmiş bir kostüm giyen İstanbul’un ışıltılı, neşeli takıları Mahyalar, Şair ve Yazar Sunay Akın’la Ramazan ayında evlerinizi aydınlatacak

Uzmanlık Alanı Uzmanlık Alanı
YarışmaTV82007-10-02saat: 21:15
tv8, medyadaki benzerlerinden çok farklı, son derece eğlenceli, yepyeni ve hiç denenmemiş bir komedi yarışma programını izleyicileriyle buluşturuyor: Uzmanlık Alanı.Ekranların başarılı sunucusu Defne Joy Foster’ın sunduğu, yapımcılığını Dada Film/Alper Mestçi ve Murat Toktamışoğlu’nun üstlendiği Uzmanlık Alanı, Eylül ayında tv8 ekranlarına gelecek. Uzmanlık Alanı’nda kalabalık ortamlarda rastgele seçilen yarışmacıların bilgileri sınanıyor.

Gerçeğe Çağrı Gerçeğe Çağrı
Yabancı SinemaFOX TV2007-10-02saat: 22:00
Douglas Quaid her gece Mars hakkında rüyalar gören bir işçidir. Bu garip rüyalara bir anlam veremeyen ve meraklanan Quaid, anı transferi yoluyla insanları tatile yollayan Recall Inc. isimli şirketten Mars tatili satın alır. Fakat anı transferi sırasında meydana gelen bir kaza, genç adamın zihnini alt üst eder.

Göreve Dönüş Göreve Dönüş
Yabancı SinemaCINE52007-10-02saat: 23:10
Eski bir polis, çok özel bir görev için eski ortağı tarafından FBI' a geri çağırılır. Bu görev uyuşturucu kaçakçılarını yakalamaktır ama bu aslında kirli işler çeviren bir grup eski polise de karşı verilecek bir mücadele olacaktır.

Leon (Sevginin Gücü) Leon (Sevginin Gücü)
Yabancı SinemaCINE52007-10-02saat: 20:00
Acımasız bir tetikçi, küçük bir kız. Birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri yok. Usta oyuncu Jean Reno ve Natalie Portman, soğukkanlı bir katil ile küçük bir kız arasındaki sıra dışı bağı anlatan bu kült filmde bir araya geliyor. Léon işinde tam bir profesyoneldir: Sessizce yaklaşır, acımasızca öldürür, ustaca izini kaybettirir.

Otar Gittiğinden Beri Otar Gittiğinden Beri
Yabancı SinemaCNBC-E2007-10-02saat: 22:00
Julie Bertuccelli’nin Cannes Film Festivali’nde büyük övgüyle karşılanan ve Eleştirmenler Haftası bölümünde ödül kazanan ilk filmi Since Otar Left birinci sınıf bir aile draması. Film, Gürcistan’ın Tiblis kentinde aynı evi paylaşan üç kadının öyküsünü anlatıyor. Eka, kızı Marina ve torunu Ada’nın hayatları Eka’nın oğlu Otar’ın Paris’e gitmesiyle alt üst olur.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-02saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-02saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-02saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-02saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Şehir ve Ramazan Şehir ve Ramazan
YaşamKANAL72007-10-02saat: 16:00
Yoksul ailelerin iftar sofraları için seferberlik çalışması Ramazan’ın ilk günüyle birlikte başlıyor. Evlerinden çıkıp yardım yerlerine dahi ulaşamayanların evlerini tek tek dolaşarak sefer tasıyla ulaştırılan sıcak yemekler, bir tas çorbaya hasret sofralarda yer buluyor. Şehir ve Ramazan yoksul ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tarık Tufan’ın sunacağı Şehir ve Ramazan, Ramazan süresince her gün saat 16.00’da Kanal 7’de.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-10-02saat: 14:00
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-10-02saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-02saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-02saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-02saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıKANAL D2007-10-02saat: 08:45
Kanal Dnin sunuculuğunu Müge Anlı ile Pakize Sudanın yaptıkları Dobra Dobra adlı programı, bugünden itibaren izleyicileriyle yeniden sabah kuşağında buluşuyor.Anlı ve Sudanın, yeni yayın döneminin ilk bölüm konuğu usta gazeteci Uğur Dündar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı