Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Shrek 2 / Şrek 2 Shrek 2 / Şrek 2
Yabancı SinemaATV2007-09-16saat: 20:00
Shrek sevgili eşinin vatanı olan Uzak Ülke'ye giderek kayınpederi ve kayınvalidesiyle tanışıyor...Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür.

Tetikçinin Gecesi / Collateral TV de İlk Kez Tetikçinin Gecesi / Collateral TV de İlk Kez
Yabancı SinemaSHOW TV2007-09-16saat: 22:00
2 Oscar olmak üzere 36 adaylık ve 9 ödül alan mükemmel bir yapıt. Max (Jamie Foxx) Los Angeles’da 20 yıldır taksi şoförlüğü yapmakta, büyük hayaller kurarken aslında tekdüze bir hayat yaşamaktadır. Öte yandan, bölgedeki uyuşturucu kartelinin kilit isimleri sorguya alınacaklarını öğrenince beş tanığı öldürtmeye karar vererek mesleğinin zirvesindeki kiralık katil Vincent’i (Tom Cruise) kiralarlar.

Hepsi Bir dizisi yeni bölüm Hepsi Bir dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-16saat: 20:00
Korkut’u bir anda karşısında bulan Yasemin ne diyeceğini şaşırır. Korkut, Yasemin’le çok açık konuşur: İkisi de, hislerinden daha fazla kaçamayacaklarını fark ederler.Mert, Gülçin’le arasını düzeltmek için konuşmaya çalışır ama Gülçin, Mert’in bütün çabalarını reddeder. Mert, bunalıma girmeye başlar.Murat’ın asistanlık yapması Cemre’yi zor duruma sokarken, Alev de Emre’yi dolduruşa getirir.

Telefon Kulübesi Telefon Kulübesi
Yabancı SinemaATV2007-09-16saat: 23:45
Çalan bir telefonu açmanın ne zararı olabilirdi ki... Fakat Stu Shepard için durum çok farklı gelişti... Çalan bir telefon ahizesini kaldırmak Shepard’ın hayatını değiştirdi Filmin Konusu:New York'lu yazar Stu Shepard bir telefon kulübesinin yanından geçerken telefon çalar. Shepard çalan telefonu açar ve telefondaki sesin söyledikleriyle irkilir. Telefondaki ses; Kulübeden çıkmamasını, eğer çıkarsa usta bir nişancının hedefi olacağını ve öldürüleceğini söyler.

Menekşe ile Halil yeni bölüm Menekşe ile Halil yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-16saat:
Menekşe ile Halil’in hikayesi Berlin’de başladı. İlk karşılaşmalarında, yalnızlıklarından hüzünlerinden tanıdılar birbirlerini. Menekşe’nin ailesi Berlin’e yıllar önce göçmüştü. Menekşe büyürken dünyası giderek küçüldü, küçülttüler. Menekşe babasının baskısıyla sıkıştı kaldı. Ama bu küçük dünyaya büyük bir aşk sığdırdı. Halil’le hiç dokunmadan sevdiler birbirlerini. Bu aşkı yaşamalarına ise izin vermediler.

Korkusuz Ajan TV de İlk Kez Korkusuz Ajan TV de İlk Kez
Yabancı SinemaKANAL D2007-09-16saat: 20:00
Aksiyon sahneleri ile dikkat çeken “Stormbreaker” Tv’ de ilk kez Kanal D’ de ekrana geliyor.Alex Rider, genç sıradan bir lise öğrencisidir.Gizemli bir yaşam sürmüş ve hakkında çok fazla şey bilmediği amcasının ölümü Alex’in hayatına hayal bile edemeyeceği kadar farklılık getirmiştir.Amcası ölümünün ardından bir sis perdesi bırakmış, ve Alex’i bir dizi araştırmaya yönlendirmiştir.

Popstar Alaturka Popstar Alaturka
YarışmaSTAR TV2007-09-16saat: 20:00
Türkiye'nin müzik geleneğine sahip çıkan, gençlere alaturka müziği sevdiren ve nostalji ile gözleri dolduran tek program Popstar Alaturka bu sezon da Star TV ekranlarında fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran ve pazar gecelerinin vazgeçilmez adresi olan Popstar Alaturka birbirinden renkli, birbirinden yetenekli yepyeni yarışmacıları ile milyonları ekrana kilitleyecek.

Bunu Konuşalım Bunu Konuşalım
Talk ShowTV82007-09-16saat: 20:50
Konuşulmayan konular, bir türlü çözülemeyen sorunlar, Türk ve dünya gündemi, sorunlara çözüm önerileri, yeni projeler, siyasetten ekonomiye, magazinden sanata, spordan aktüel olaylara kadar her şey Gazeteci Yazar Candaş Tolga Işık’la Bunu Konuşalım’da ele alınıyor…Candaş tolga Işık’ın hazırlayıp sunduğu Bunu Konuşalım, İstanbul’un 1 numaralı ismini konuk ediyor. Okullar açılırken trafikten, kapkaç’a, susuzluktan, çarpık yapılaşmasına tüm sorunları Bunu Konuşalım’da gündeme geliyor

24 dizisi 24 dizisi
BelgeselCNBC-E2007-09-16saat: 23:55
Bir Gün Bitiyor, Jack İçin Herşey Yeniden Başlıyor!Her bölüm gerçek zamanda bir saati işleyen ve bütün sezon bir gün içinde başlayıp biten 24’ün son saatinde, mücadelesine devam ediyor...

Ve Gool Ve Gool
Spor ProgramıTV82007-09-16saat: 23:55
Futbol severler ekran başına tv8 Spor Servisi Müdürü Göktuğ Sevinçli’nin yönetimindeki “Ve Gool” bundan böyle her Pazar tv8 ekranlarında... Seviyeli sohbet.. Çarpıcı yorumlar.. Sürpriz konuklar.. Olay yaratan açıklamalar. Usta televizyoncu Göktuğ Sevinçli ile “Ve Gool” futbolun gündemini belirliyor.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-09-16saat: 23:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

İş Görüşmesi İş Görüşmesi
DiğerCNN TÜRK2007-09-16saat: 20:00
CNN TÜRK, gazeteci Yaprak Özer’in sunduğu İş Görüşmesi programının yeni bölümlerini 16 Eylül Pazar günü saat 20.00’de ekrana getirmeye başlıyor.Gençler sektörlerin önde gelen temsilcileriyle “İş Görüşmesi”nde buluşuyor, Türkiye'nin en seçkin şirketlerinde çalışma olanağı kazanıyor. İş Görüşmesi’nde, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’yı zorlu bir tercih süreci bekliyor.

Burası Washington Burası Washington
YaşamCNN TÜRK2007-09-16saat: 22:00
Burası Washington, Amerikan başkentindeki uzmanların, ABD’nin Türkiye’yi yakından ilgilendiren politikalarını, Türk-Amerikan ilişkilerini ve Türkiye’nin Washington’dan nasıl göründüğünü tartıştıkları bir program. Yasemin Çongar ve Hande Atay Alam’ın birlikte hazırladıkları Burası Washington, CNN TÜRK’ün ABD başkentindeki stüdyolarında çekiliyor.

Güz Sohbetleri Güz Sohbetleri
Talk ShowCNN TÜRK2007-09-16saat: 21:00
Tarih ne işe yarar? Biz kimiz? Geleceğin tarihini bugün nasıl yazacak? Gündüz Vassaf yeni kitabı Tarihi Yargılıyorum’da insanın bütün hallerini anlattı, insanlık tarihine farklı açılardan baktı ve tarihi yargıladı... 16 Eylül Pazar günü saat 21.00’de, Gündüz Vassaf yeni kitabını Güz Sohbetleri’nde Şirin Payzın’a anlatıyor.

Pop Saati Pop Saati
MüzikTRT22007-09-16saat: 23:15
1989 yılından beri TRT''de yayınlanmakta olan “Pop Saati” programı yaklaşık 600 bölüm olarak Türkiye televizyonlarının en uzun süre yayınlanan müzik programı olma özelliğini taşıyor

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22007-09-16saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin bütünleştirilmesini sağlamayı; müzik ile kültürler arasında notalardan bir köprü kurarak farklı kültürlerin acılarını, sevinçlerini, sevdalarını kısaca yaşamlarını bu kez de müzik yoluyla aktarmayı amaçlıyor.

El Yapımı El Yapımı
BelgeselTRT22007-09-16saat: 15:50
Yıllara direnerek günümüze kadar ulaşan, bize kim olduğumuzu ve nereden gelip nereye gittiğimizi anlatan el sanatlarımız tanıtılıyor EL YAPIMI programında...El sanatlarımızın tarihçeleri, yapım aşamaları izleyiciye sunulurken; yok olmamaları için neler yapılması gerektiği de sorgulanıyor. Programı izlerken; ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlayacaksınız.

Stadyum Özel Stadyum Özel
Spor ProgramıTRT 12007-09-16saat: 20:30
“Stadyum”, Pazar günlerinin en çok izlenen programı olmaya devam ediyor.Süperlig’de mücadele eden 4 büyük takımın karşılaşmaları ile maç önü-maç sonu röportajlara ve maçların perde arkası olaylarına yer veren program, Cumartesi günleri de “Stadyum Özel” adıyla Cuma ve Cumartesi oynanan maçların özet ve yorumlarıyla daha kısa süreli olarak ekrana gelecek.

Büyük Yemin Büyük Yemin
Türk FilmiSTV2007-09-16saat: 20:00
Ahmet Hazma isimli biri tarafından öldürülür. Ahmet’in oğlu Ali’de babasının intikamı için küçük yaşına rağmen Hamza’yı öldürür ve bu suçundan dolayı hapishanede yatar. Mahkumiyeti bitince kan davası yeniden hayatına girer ama bu sefer hedeftir. Hamza’nın oğlu Dursun Ali’yi takip etmeye başlar.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-09-16saat: 19:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu’yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
BelgeselSTV2007-09-16saat: 21:25
Kütahya ve Eskişehir’den iki şehit hikayesi... Ekranların beğeniyle izlenen programı Ölümsüz Kahramanlar bu hafta, Kütahya ve Eskişehir’den iki farklı gerçek hikâyeyi izleyiciyle buluşturuyor. İlk hikâye Kütahyalı Jandarma Komando Onbaşı Ethem Keler’in hayatı anlatılıyor.

Koca Kafalar yeni bölüm Koca Kafalar yeni bölüm
Yerli KomediKANAL D2007-09-15saat: 22:15
Ünlüler kahvehanesi açıldı Kanal D’nin, Özgü Namal’ın eğlenceli sunumları ile renklendirdiği, Berk Tokay ve Vural Yaşaroğlu’nun “Koca Kafalar”ı canlandırdığı program bu hafta da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.10. Bölümde neler var?- Ayşegül Aldinç Yüzüklerin Efendisi filminde Liv Taylor’ın ayağını kaydırdı!-Ayşenur Yazıcı Süpermen’le aşk yaşıyor!-Daltonlar Rap grubu kurdu!-Genco zenne olmaya karar verdi!

Yalan Dünya dizisi Yalan Dünya dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-09-15saat: 20:00
İpek’in babasının sakatlığının nedenlerini araştıran Saner, davanın tekrar açılmasını sağladıktan sonra Kemal’in bir kerelik de olsa ayağa kalkması ile herkesin Kemal |in yürüyeceğine olan inancı ve Saner’e olan güveni daha da artmıştır.Saner ve İpek’le karşılaşan Azra’nın öfkesine anlam veremeyen Ömer , ne yapsa bir türlü Azra ile olan ilişkisini düzeltememektedir.

Zoraki Koca dizisi yeni bölüm Zoraki Koca dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-15saat: 20:00
Kemal, Ayşe-Ömer aşkını öğreniyorKanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Kemal, oğlu Ömer ile Ayşe arasındaki aşkı öğreniyor.

Köprü Özel Bölüm Köprü Özel Bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-15saat: 22:00
Sıra dışı icraatları, halktan yana ve adil uygulamalarıyla ün yapan Faruk Yazıcı, Elazığ’a vali olarak atanır. Yazıcı’nın kente gelir gelmez ilgilendiği sorunlardan biri de Karasu Nehri üzerine yapımı tasarlanan ancak yaklaşık 30 yıldır bürokratik engeller yüzünden yapılamayan köprü inşaatıdır… Bu arada Güneydoğu’da askerliğini tamamlayan Erdal’ı oldukça sıkıntılı günler beklemektedir. Öte yandan gecenin geç bir saati hamile karısını nehrin karşı kıyısındaki hastaneye ulaştırmaya çalışan Bayram, bunu başaramaz.

Biri bizi gözetliyor BBG evi canlı Biri bizi gözetliyor BBG evi canlı
YarışmaSHOW TV2007-09-15saat: 22:15
Biri Bizi Gözetliyor’da bu hafta eve yeni giren yarışmacı adayları Okan ve Mustafa arasında seçim yapılacak. Kimin gitmesi gerektiğine ev halkı karar verecek. Ev halkı Mustafa ya da Okan’dan kimi seçerse o evden ayrılacak. Tüm yarışmacılar tek tek görüşme odasına girerek kimin gitmesini istediklerini söyleyecekler.

Robotlar tv de ilk kez Robotlar tv de ilk kez
GeziSHOW TV2007-09-15saat: 20:00
Çok hoş bir fantastik hikaye; uluslararası festivallerden ödüller almış başarılı bir animasyon filmi. Genç mucit Rodney’in en büyük hayali Robotlar Şehri|ne giderek tanınmış mucit Bigweld ile tanışmak ve şirketinde çalışmaktır. Ancak şirketin yeni başkanı zorba Ratchet herşeyi istediği gibi yönetmekte, eski robotları parçalayarak yenilerini üretmektedir.

Halkın Yıldızları Halkın Yıldızları
YarışmaATV2007-09-15saat: 22:20
atv’nin tartışmasız en beğenilen ve ilgiyle izlenen yarışma programı “Halkın Yıldızları” Cumartesi gecelerimizi renklendirmeye devam ediyor...Finale yaklaştıkça ve sayıları azaldıkça yarışmacılar arasındaki mücadele gittikçe kızışıyor. Her birinin tek bir amacı var, bu toprağın sesi olmak, türkü severlerin gönüllerinde taht kurmak...

Kılıbık Kılıbık
Türk FilmiSTV2007-09-15saat: 20:00
Ünlü bir kabadayıya benzerliği yüzünden kendisini komik ve sıra dışı olayların içinde bulan iki çocuk babası bir adamın başına gelenler... İşsiz kalan bir adam, çalışan eşine ev işlerinde daha çok yardımcı olmak ister. Bu, zamanla onun kabul günlerine, ev toplantılarına katılmasına kadar gider.

Fesupanallah dizisi yeni dizi tekrar bölümü Fesupanallah dizisi yeni dizi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2007-09-15saat: 17:20
Kahkaha bombardımanına hazır olun!Aşk.. Eğlence.. Komedi...Duygusallık..Macera! Hasan Kaçan''ın senaryosunu yazıp, ayı zamanda başarılı bir komiseri canlandırdığı dizinin başlıca rollerini Cem Davran, Özlem Tekin, Kadir Çöpdemir, Hatice Şendil ve Şafak Sezer paylaşıyor... İki samimi arkadaş olan Gülüm Arif (Cem Davran) ve Doktor Tırtıl Necmi (Kadir Çöpdemir), İstanbul’un eski semtlerinden birinde, mütevazi bir evde otururlar...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı