Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaz Sabahı Yaz Sabahı
DiğerTRT 12007-07-03saat: 10:00
Sıcacık ve içten sunumuyla hayata yeni bir pencere açan, yepyeni bir program "Yaz Sabahı"... "Gün Başlıyor" ve "İyi Sabahlar" programının devamı niteliğindeki program, yaz boyunca hafta içi her sabah TRT'de ekrana gelecek.Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna tam 21 ilden canlı olarak yayınlanacak program 18 Haziran'da Artvin- Hopa Sarp Sınır Kapısı'ndan başlayacak ve 14 Eylül'de Edirne Kapıkule Sınır Kapısı'nda sona erecek.

Ağaçkakan Woody Ağaçkakan Woody
GeziBLOOMBERG HT2007-07-03saat: 08:00
Ünlü çizgi kahraman Woody Woodpecker birbirinden renkli maceralarıyla çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Her bölümde farklı serüvenlere atılan Woody, merakı ve her işe burnunu sokması sebebiyle başını birçok kez belaya sokar ama her seferinde bu belalardan paçasını kurtarmayı bilir.

Bebek Odası /TV Bebek Odası /TV'de ilk kez
Yabancı SinemaATV2007-07-02saat: 22:50
Juan (Javier Gutierrez) ve eşi Sonia (Leonor Watling) yeni doğmuş bebekleriyle yeni restore edilmiş eski bir eve taşınırlar. Yeni evlerinde pek de hoş olmayan süprizler onları beklemektedir.

Jane Eyre Jane Eyre
Yabancı SinemaTV82007-07-02saat: 21:15
Charlotte Bronte'nin epik romanından uyarlanan bu film, dünyanın en güzel aşk hikayelerinden birini bir kez daha ekrana taşıyor. Küçük yetim Jane Eyre ( Anna Paquin), onun fakir bir akrabadan başka bir şey olmadığını unutmasına izin vermeyen zengin teyzesi Bayan Reed (Fiona Shaw) tarafından büyütülmektedir.

İnsan Tacirleri İnsan Tacirleri
Yabancı SinemaKANAL D2007-07-02saat: 22:30
Oscarlı oyuncu Mira Sorvino ve ünlü oyuncu Donald Sutherland'ın başrode oynadıkları film bu akşam Kanal D'de ekrana geliyor.

Döngel Karhanesi Döngel Karhanesi
Türk FilmiATV2007-07-02saat: 20:30
Bir genelev sahibinin bankadan aldığı krediyi geri ödeyememesi nedeniyle banka, geneleve el koyar. Daha sonra bankaya fon tarafından el konulmasıyla birlikte, genelev de fona geçer. Ankara, işletmelerden herhangi birinden kar etmenin peşine düşer ve en uygununun "Döngel Eğlence Tesisleri" olduğuna karar vererek, işletmeyi kara geçirmesi için bir memurunu görevlendirir.

Nikotin Nikotin
Yabancı SinemaCNBC-E2007-07-02saat: 22:00
Sekiz kişinin bulaştığı bir soygunun gidişatını anlatan "Nicotina" gerçek zamanlı çekilmiş sürükleyici bir film. Kapı komşusu Andrea'ya tutkun bilgisayar sihirbazı Lolo, acemi suçlular Tomson ve Nene'yle Rus mafyasından bir iş alır.

Kırılma Noktası Kırılma Noktası
BelgeselTRT 12007-07-02saat: 24:25
Ramazan Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu "Kırılma Noktası", bu kez Afrika'nın küçük ülkesi Ruanda'dan sesleniyor.

Kısmetim Otel Kısmetim Otel
Yerli DiziSHOW TV2007-07-02saat: 22:30
Amerika'ya gidebilmek için çıkış arayan Sinan, Hanutçu Tufi'nin sinsi planıyla aynı okuldan mezun oldukları zengin bir iş adamından para sızdırmak niyetindedir..

Baba Oluyorum Baba Oluyorum
Yerli DiziTRT 12007-07-02saat: 20:30
Yapımcılığını Mahmut Özden, proje tasarımını ve yönetmenliğini Ertaş Uygun'un üstlendiği, senaryosu Yaşar Arak'a ait olan "Baba Oluyorum"da televizyon dünyasının usta isimleri başrolleri paylaşıyor. Deniz Uğur, Hakan Yılmaz, Ferdi Akarnur, Evin Esen, Yıldırım Öcek, Kemal Kuruçay, Türkan Eryavuz, Hilmi Erdem, Nilgün Karababa, Levent Ünsal, Selma Özkanlı, Didem Gürüzümcü ve Özhan Sargın'ın rol aldığı dizide ayrıca, minik yıldızlar Emel Gözübüyük ve İrem Gökhan oynuyor....

Zoraki Koca /yeni bölüm Zoraki Koca /yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-07-02saat: 20:30
Özpolat Holding'in tek varisi Ömer (26-27), sorumluluk almak istemeyen, aklı da gözü de oynaşta tam bir "sevimli hergele"dir. Her devirde karşılığı olan Ömer, zamanımızda "tiki" diye nitelendirilebilir.

Bir Tatlı Huzur Bir Tatlı Huzur
MüzikTRT22007-07-02saat: 23:30
TRT İstanbul Televizyonu tarafından hazırlanan, yapım ve yönetimi Sevinç Berkin'e ait "BİR TATLI HUZUR" bu hafta yine Musikimizin eşsiz örneklerini izleyenlerine sunuyor.

Bu Sizi İlgilendiriyor Bu Sizi İlgilendiriyor
YaşamNTV2007-07-02saat: 23:30
Okan Bayülgen, siyasi programı "Bu Sizi İlgilendiriyor"da bu akşam "Siyasetle Şaka Olur mu?" diye soracak ve konuklarıyla tartışacak. Bayülgen'in konukları "Press Bey" karakterinin yaratıcısı karikatürist Latif Demirci, Erdil Yaşaroğlu ve AKP milletvekili adayı Nursuna Memecan (Karikatürist Salih Memecan'ın eşi)...

Kaptan  / yeni bölüm Kaptan / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-07-02saat: 20:30
Yavuz, Deniz Lisesi'nden son sınıfta atıldıktan sonra ailesiyle bağlarını koparıp Kaş'a yerleşmiştir. Yıllardır Kaş'ta kaptanlık yapmaktadır. Hayatta dayanamadığı bir şey varsa, o da yapamazsın denmesidir. Ünlü ve zengin bir politikacının kızı olan Gökçe ise sevgilisi Cem'in evlenme teklif etmesinin ardından biraz düşünmek için arkadaşı Pelin'le birlikte Kaş'a tatile gelir.

On Numara Akşam Sefası On Numara Akşam Sefası
MüzikTRT 12007-07-02saat: 21:50
TRT yaz akşamlarınızı renklendirmeye devam ediyor. Sefayı yaz akşamlarında da sürdürmek için haydi ekran başına... "Akşam Sefası" izleyicilerine yine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziNTV2007-07-02saat: 21:00
İddialı oyuncu kadrosu ile yayınlandığı ülkelerde rekorlar kıran "CSI: NY" nefes kesici görüntüleri ve kurgusuyla 3. sezon bölümleri ile CNBC-e'de... Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile ...

Seçim Merkezi Seçim Merkezi
DiğerNTV2007-07-02saat: 20:30
Seçime giden Türkiye'de bölge bölge, parti parti neler oluyor. Mirgün Cabas'ın sunduğu "Seçim Merkezi" seçime doğru Türkiye'nin durumunu her Pazartesi ekrana taşıyor...

Kültür Kurumlarımız Kültür Kurumlarımız
BelgeselTRT22007-07-02saat: 22:30
Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türkiye'nin toplumsal, kültürel ve sanatsal gelişimine önemli katkılarda bulunan kurumların tarihi, "Kültür Kurumlarımız" belgeseli ile soluk buluyor.

Zor Adam Zor Adam
Türk FilmiATV2007-07-02saat: 03:00
Nazlı Tosunoğlu, Murat Akkoyunlu, Emre Törün, Erdoğan Tuncel, Mustafa Turan, Ali Uyandıran Zor Adam"da hayatı biranda altüst olan Oktay Zoroğlu'nun öyküsünü izleyeceksiniz.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-07-02saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can'ın maceralarını anlatıyor "Yeni Evli"... Çiftin günlük hayatı etrafında, kadın- erkek, aile ilişkileri ve evlilik temalarını işleyen dizi, boşanmaların giderek arttığı günümüzde gençleri evliliğe teşvik etmeyi, kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan çatışmaları esprili biçimde ele alarak aile kurumunun güzelliklerini, her şeye rağmen bir arada olmanın önemini ortaya koymayı amaçlıyor.

One Tree Hıll One Tree Hıll
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-02saat: 18:50
Gerçekçi yaklaşımı ve aksiyonu hiç azalmayan hikayesi ile yayınlandığı ilk günden itibaren gelmiş geçmiş tüm gençlik dizilerinin tahtını sallayan "One Tree Hill" 3. sezon bölümleri ile haftanın üç günü ekranda.

Bilinçli Seçmen Bilinçli Seçmen
YaşamNTV2007-07-02saat: 20:00
Türkiye'nin her noktasında sokakta, kahvede, çarşıda konuşulanları ekrana taşımaya devam ediyor... Bilinçli Seçmen, bu akşamdan itibaren hafta boyunca, 16 Temmuz'a kadar tatile çıkan "Yorum Farkı"nın saatinde yayınlanacak...

Adım Adım İstanbul Adım Adım İstanbul
BelgeselTRT AVAZ2007-07-02saat: 14:00
Yıllar boyu yerleşim alanlarında oluşturulan yaşam ve kültürü, doğal çevre ortamı ile birlikte ele almak, bugün herkesin düşünmeden kabul edebileceği sıradan bir yaklaşımdır.

İkbal İkbal'le Küçük Mutluluklar
Kadın ProgramıKANAL72007-07-02saat: 16:00
İkbal'le Küçük Mutluluklar'a bugün Yurteven Kardeşler konuk olacak. ‘Sen Hiç Aşık Oldun mu?' adlı yeni albümleriyle müzik severlerin karşısına çıkan grup son albümlerinden en güzel şarkıları seslendirecek.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-07-02saat: 16:20
Mert'in hastalığı herkesin paniğe kağılmasına neden olur. Diğer yandan Şadan ve Füsun ise büyük bir pişmanlığa düşmüş ve olanlardan kendilerini suçlamaya başlamışlardır. Şeyda, hızını alamaz ve bu kez gizlice Misket'in telefonundan Rüzgar'a mesaj çeker ve bir kafede buluşmak istediğini söyler. Rüzgar havalara uçar ve koşarak kafeye gider.Bu arada Rikkat vicdan azabı çekmekte, oğlunu kendi elleri ile mutsuzluğa mahkum ettiğini düşünmektedir.

Ya Ya Ya Şa Şa Şa Ya Ya Ya Şa Şa Şa
Türk FilmiTRT 12007-07-02saat: 16:55
Futbol hastası kapıcının oğlu İlyas, aynı apartmanda oturan Deniz'e aşıktır. Fakat Deniz onun aşkından habersizdir. Bir gün İlyas'ın kendisine yazdığı aşk mektubundan sonra olaylar gelişir...

Lezzet Avcısı Lezzet Avcısı
YaşamSTV2007-07-02saat: 16:30
Samanyolu ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Sunucu İrfan Kargı, ‘Lezzet Avcısı' lakabıyla Anadolu'nun yollarına düşüyor, yöreden yöreye değişen mutfak kültürünü ve rengârenk bir insan mozaiğini çok faklı bir formatta seyirciyle buluşturuyor. Lezzet Avcısı, yemeklere asıl güzelliğini veren şeyin onları yapan öpülesi ellerin emeği olduğunu biliyor. Bu yüzden en güzel yemeği değil, en güzel yemek yapanı arıyor.

Çapkın Hırsız Çapkın Hırsız
Türk FilmiE22007-07-02saat: 13:15
Parasız kalmaları nedeniyle, bir köşkü soymak isteyen iki hovarda arkadaşın öyküsü.

Sığıntı Sığıntı
Türk FilmiTRT AVAZ2007-07-02saat: 12:30
Bir şehit subayının oğlu ile onu öldü sanan bir annenin öyküsü...

kadın ne ister? kadın ne ister?
Kadın ProgramıCINE52007-07-02saat: 15:00
Toplumun her kesiminden kadınların ortak ilgi alanlarını Cine5 ekranına taşıyacak olan ‘Kadın Ne İster?' dinamik akışıyla farklılığını kısa sürede ortaya koyacak.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı