Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yemek Saati * yeni Yemek Saati * yeni
Kadın ProgramıBLOOMBERG HT2007-07-02saat: 10:00
Kanal 1'de canlı yayınla ekrana gelecek Yemek Saati ev hanımlarını "Bugün ne yemek yapayım?" derdinden kurtarmaya geliyor. Özel yemeklerin ustası Fisun Fırat ve ünlü konukları pratik çözümlerle sıradan bir öğünü şölene çevirmenin püf noktalarını izleyenleriyle paylaşacak.

pür neşe pür neşe
YaşamCINE52007-07-02saat: 10:00
Ekranların deneyimli, güzel ismi Melike Öcalan Suna ve Akademi Türkiye Yarışması'ndan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Timuçin Özaslan' ın birlikte sunacakları ‘Pür Neşe' sabahlarınızın yeni tutkusu olacak.

Serap Ezgü ile Biz Bize-CANLI Serap Ezgü ile Biz Bize-CANLI
Kadın ProgramıSHOW TV2007-07-02saat: 13:00
Bugüne kadar bir çok kayıbı yakınlarına kavuşturan, bir çok aileyi barıştıran ,kaçan kızların eve dönmesini sağlayan , yıllardır birbirlerini bulamayanları kavuşturan Serap Ezgü ile Biz Bize çok yakında Show TV Ekranlarında başlıyor...

İtirazım Var İtirazım Var
Kadın ProgramıATV2007-07-02saat: 13:20
Yapımcılığını Havva Ünal Production'ın yaptığı, sunuculuğunu Asuman Dabak'ın üstlendiği programda, davacı ve davalılar kendilerini savunuyor ve halkın önünde yüzleştiriliyor. Canlı bağlantılarla, jüri ve sunucunun sorularıyla yürüyecek olan davalarda aslında izleyici de kendi toplumsal gerçekliğini bulacak, benzer hikayeleri olanlar da yaşadıklarıyla yüzleşecektir. Geçmişte magazin basınına konuyla ilgili haber olmuş ünlülerin, basınında yer alan hikayeleri de program içerisinde ekrana gelecektir.

Tencere Tencere
Kadın ProgramıTRT 12007-07-02saat: 11:15
4 adet orta boy patlıcan 30 gr tereyağı 30 gr un 500 gr süt 350 gr kıyma 2 orta boy soğan 1 adet havuç 2 adet domates küp küp doğranmış 2 diş sarımsak Tuz Karabiber Pul biber Kimyon Kaşar peyniri rendelenmiş ..

Nur Ertürk’le Her Sabah Nur Ertürk’le Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-07-02saat: 09:20
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor. Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor. Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor.

Taş Devri Taş Devri
GeziATV2007-07-02saat: 08:30
Fred Çakmaktaş karısı Wilma çocukları Çakıl ve vefakar ev hayvanları Dino,komşuları Barny Molostaş karısı Betty ve evlat edindikleri çocukları Bam Bam Taş Devri'nin karakterleridir bedrock'ta(taşyatağı) yaşarlar

Reçete Reçete
YaşamTRT22007-07-02saat: 11:15
Sağlık alanındaki en son gelişmeler, hastalıklar, sağlıkla ilgili her türlü ayrıntı, teşhis ve tedavi yöntemleri Figen Balcı'yla ekranlara taşınıyor.

Güne Başlarken Güne Başlarken
Haber ProgramıNTV2007-07-02saat: 07:00
Duygu Canbaş ve Erhan Ertürk bu sezon da günün ilk haberlerini ekrana taşıyan ikili... Canbaş ve Ertürk, günün ilk gelişmelerini, siz uyurken Türkiye'de ve dünyada olan biten herşeyi, gazete manşetlerinden haberleri, izleyiciye günboyunca rehberlik edecek hava ve yol bilgilerini, ekonomi ve spor dünyasındaki gelişmeleri sunuyor.

Cesur Ve Güzel Cesur Ve Güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-07-02saat: 09:00
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, dünyaca ünlü pembe dizi

Yaz Sabahı Yaz Sabahı
YaşamTRT 12007-07-02saat: 10:00
Sıcacık ve içten sunumuyla hayata yeni bir pencere açan, yepyeni bir program

Kahvaltı Haberleri Kahvaltı Haberleri
TartışmaATV2007-07-02saat: 07:00
Gazetelerin başlıklarına gözatılarak başlanan programda güncel hava durumu, para piyasaları ve günün ajandasını bulmak mümkün...

Üç Arkadaş Üç Arkadaş
Yabancı SinemaTRT 12007-07-01saat: 20:30
Yönetmen John Landis, komedi ve western öğelerini başarıyla biraraya getirdiği filmi "Üç Kabadayı" ile karşınızda... Kahkahanın sınırlarını zorlayan hareketli yapım sizlere eğlenceli bir macera sunuyor. Yetmişli yılların sonunda kanıtladığı yeteneğini hala ortaya koymaya devam eden beyaz saçlı usta oyuncu Steve Martin'in yer aldığı filmde ona Hollywood komedilerinin ünlü yıl¬dızı Chevy Chase ve Martin Short eşlik ediyor. Geçmiş yıllarda çekilmiş olmasına rağmen beğeni ile izleyeceğiniz bu neşeli filmde, şarkı söyleyen çalı ve görünmez adamın ölüm sahneleri oldukça keyifli.

Kırık Kanatlar Kırık Kanatlar
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2007-07-01saat: 21:00
Dafna (Orli Zilberschatz-Banai) kocasının ani ölümü ile dört çocuğuna tek başına bakmak zorunda kalmıştır. Gece vardiyasında çalıştığı için büyük kızı Maya'nın(Maya Maron) kardeşleri ile ilgilenmesini ister. Fakat, Maya hayallerini gerçekleştirmenin peşindedir.

Ölümle Randevu Ölümle Randevu
Yabancı SinemaKANAL D2007-07-01saat: 22:00
Profesör JT Newmeyer için, bugün çok farklı bir gündür. Hem bir kutlama, hem de matemi iç içe yaşamaktadır. Çünkü bugün Profesörün güzel kızı ve kızının tek çocuğu Jessesi'nin doğum günü olduğu gibi, aynı zamanda da sevgili karısının ölümünün yıldönümüdür.

Sinemasal "Nefret" Sinemasal "Nefret"
Türk FilmiTRT22007-07-01saat: 20:05
Türk sinemasının klasiklerinden "Nefret" birbirine çok yakın fakat bir o kadar da uzak iki kadının dünyasını anlatıyor. Yönetmenliğini Osman F. Seden'in üstlendiği dramda; Fatma Girik, Hülya Avşar ve Bulut Aras rol alıyor.

Kırmızı Keman Kırmızı Keman
Yabancı SinemaTV82007-07-01saat: 20:40
17.Yüzyılda İtalya'da büyük bir keman ustası tarafından üretilen kusursuz bir kemanın elden ele geçerek tam üçyüz yıl süren talihsizliklerle yüklü öyküsünü anlatan |Kırmız Keman', 72. Oscar Ödülleri'nde John Corigliano'ya |En İyi Özgün Müzik' dalında ödül getirmiş olan son derece yaratıcı bir yapım.İtalyan bir keman yapımcısı, son yaptığı kemana sanatının tüm inceliklerini aktarırken, hamile olan karısı bir tarot falcısını görmeye gider.

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziSHOW TV2007-07-01saat: 20:30
Eren, Barış ve Alev'in yakınlaşmasını görünce adeta yıkılmıştır. Cemre, Gülçin ve Yasemin, Eren'i sakinleştirmeye çalışsa da, Barış'ı gören Eren, kendine hakim olamaz ve olaylar çığrından çıkar: Kargaşanın çıktığı anda hiç kimsenin fark etmediği sürpriz bir kişinin varlığı, kızların yarışmaya girmesini tehlikeye atacak gelişmelere sebep...

THE X-FILES THE X-FILES
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-01saat: 22:00
Dünya dışı varlıklara inanıyor musunuz? Uzayda bizden başka canlılar, bizimki kadar ileri, hatta daha ileri uygarlıklar var mı sizce? Bazı geceler pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz ışık saçan o uçan nesne UFO olabilir mi?

Perili Köşk Perili Köşk
Yabancı SinemaKANAL D2007-07-01saat: 20:00
Emlakçı Jim Evers (Eddie Murphy) ile aynı zamanda iş ortağı da olan karısı Sara'ya (Marsha Thomason) gecenin bir yarısında telefon gelir. Mülkünü satmak isteyen Edward Gracey adlı bir malikane sahibi aramaktadır. Bu işte büyük para kokusu alan Jim ile Sara malikaneyi kendi gözleriyle görmeye karar verirler ve iki çocuklarını da alarak yola çıkarlar. Evers ailesinin eski malikaneyi ziyareti sırasında esrarengiz bir fırtına patlak verir.

Soygun Soygun
Yabancı SinemaSTAR TV2007-07-01saat: 24:00
Hapishaneden yeni çıkan Rudy Duncan ( Ben Affleck ), hayallerinin kadını olan Ashley ( Charlize Theron ) ile yeni bir hayat kurmak istemektedir. Rudy, bir zamanlar öldürülen kan kardeşi Nick'in mektup aracılığıyla romantik bir ilişki kurduğu Ashley ile birlikte olabilmek için Nick'in kimliğine bürünür.

Siyaset Hakkında Her Şey Siyaset Hakkında Her Şey
Haber ProgramıNTV2007-07-01saat: 20:30
NTV seçim ekranında, Çiğdem Anad ve Kürşat Başar'ın sunduğu "Siyaset Hakkında Her şey" Pazar akşamı dördüncü bölümüyle ekrana gelecek...

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22007-07-01saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin...

SIX FEET UNDER SIX FEET UNDER
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-01saat: 23:00
Ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? Evlerinin salonunda cenaze törenleri düzenleyen, bodrum katında da ölülerin makyajını yapan bir ailenin pek normal olması beklenemez zaten, ama bu aile sınırları gerçekten zorluyor.

Deli Deli Küpeli Deli Deli Küpeli
Türk FilmiE22007-07-01saat: 20:30
Tımarhaneden kaçıp, bir kasabada rastlantı sonucu kaymakam olan iki delinin güldürüsü.

HEROES HEROES
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-01saat: 21:00
Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, CNBC-e'de. Dizinin adının "kahramanlar" olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.

5 5'e Gidenden Akıllı Mısın?
YarışmaSTAR TV2007-07-01saat: 20:00
Tolga Gariboğlu'nun sunduğu 5'e Gidenden Akıllı mısın adlı yarışma programı yeni bölümüyle bu akşam Star'da!

Çıngırock Çıngırock
MüzikTRT22007-07-01saat: 23:55
Rock müziği üzerine dünyada ve Türkiye'de günümüze kadar yapılmış olan çalışmaların ve günümüzde de devam eden gelişmelerin izleyiciye ulaştırılmasını amaçlayan program... Çıngırock...

DR. WHO DR. WHO
Yabancı DiziCINE52007-07-01saat: 19:00
Zaman içinde yolculuklar yapan ve her koşulda kötülüklerle mücadele eden doğaüstü kahraman ‘Doktor', hayatını kurtardığı Rose' la birlikte çılgın maceralara sürüklenir. Beş bilyon yıl sonra sıcak savaşa şahit olacaklar, geçmişte Charles Dickens'la tanışacaklar ve dünyayı yabancı güçlere karşı koruyacaklardır.

SMALLVILLE SMALLVILLE
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-01saat: 20:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı olmuştur. Ama biz onu hep süper bir kahraman olarak gördük. Halbuki her kahramanın bir başlangıcı vardır. Superman?den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı