Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Efsane (The Myth) Efsane (The Myth)
Yabancı SinemaSHOW TV2007-06-30saat: 20:30
Heyecan, aksiyon, komedi, dram hatta felsefenin bir araya geldiği multi milyon dolar bütçeli bir sinema şöleni. Reenkarnasyon üzerine kurulu bu ilginç macerada Jackie Chan geçmişte Çin generali Meng-yi, günümüzde arkeolog doktor Jack rolünde karşımıza çıkıyor. Çin İmparatoru ile evlendirilmek üzere bir tabur askerle komşu ülkeden bir prenses gelmiştir. Çin Generali Meng-Yi'nin görevi prensesi karşılayıp imparatora götürmektir; ancak son anda bir anlaşmazlık çıkar; iki ...

Maksimum Risk Maksimum Risk
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-30saat: 22:10
Attığı her adım onu gerçeğe götürüyordu. Gerçek ise onu uçuruma yaklaştıracaktı.Hareketli filmlerin starı Jean Claude Van Damme'ı , Natasha Henstridge (Tehlikeli Tür) ile şimdiye kadar oynadıkları en dinamik rollerinde izlerken, maksimum hasara hazırlanın!Alain Moreau'nun (Van Damme) ikiz ...

Çıplak Vatandaş Çıplak Vatandaş
Türk FilmiE22007-06-30saat: 20:30
Dört çocuklu ve beşincisine de kansı hamile olan dar gelirli İbrahim (Şener Şen), limon satıcılığı, bulaşıkçılık gibi ek işler yapmasına karşılık yine de ailesini doyuramaz. Yorgunluk ve bunalım giderek ruhi dengesini bozar. Çınl çıplak kendini sokaklara atar.

Sayısal Gece Sayısal Gece
MüzikTRT 12007-06-30saat: 21:55
TRT klasiği "Sayısal Gece" yazla birlikte yayın macerasına kaldığı yerden daha büyük bir coşkuyla devam ediyor. İçerisinde "Sayısal Loto" çekilişinin de yapılacağı program müzik ve eğlence konusundaki iddiasının yanı sıra şans dağıtmaya da devam edecek.

Selena  / Sezon Finali Selena / Sezon Finali
Yerli DiziATV2007-06-30saat: 20:30
Hades kötülükler mahzeninden bu hafta Selena'nın eski sevgilisi Tuana'yı seçer. Tuana kötülüğe meyilli olduğu için Selena onu terk etmiş ve bir daha hiç görüşmemiştir. Hades Tuana'yı Selena hakkında iyice gaza getirir. Ve Tuana yıllar sonra Selena'nın karşısına çıkıp Burak'la arasını bozmak için elinden geleni yapar. Karneler dağıtılmış okulda yıl sonu balosu düzenlenmektedir. Kıvılcım Ozan'la dans ...

Aynalar Aynalar
Yerli DiziTRT 12007-06-30saat: 20:30
Anadolu'da küçük bir kasabaya atanan genç ve güzel kaymakamın, kasaba halkıyla olan ilişkilerinin ve kasabaya gelişinden itibaren yaşananların farklı insan portreleri üzerinden anlatıldığı dizide Bennu Yıldırımlar, Kürşat Alnıaçık, Haldun Boysan, Ahmet Yenilmez, Sönmez Atasoy ve Mutlu Güney rol alıyor. 13 bölümlük dizinin yapımcılığını Erol Uyanık, yönetmenliğini ise Metin Günay üstleniyor.

Yalanci yarim / sezon finali Yalanci yarim / sezon finali
Yerli DiziSTAR TV2007-06-30saat: 20:00
Otelden kovulduğunu düşünen Naz eşyalarını toplamış gitmeye hazırlanmaktadır. Tarık Naz'ın kovulduğunu öğrenince Nesrin'le konuşur ve işe geri dönmesini sağlar.

Keloğlan Aramızda Keloğlan Aramızda
Türk FilmiSTV2007-06-30saat: 21:25
Köyde annesi ile birlikte yaşayan Keloğlan'ı, dayısı bir mektup yazarak taşı toprağı altın İstanbul'a çağırır. İstanbul'da yapamayacaklarını düşünen Keloğlan ve annesi istemeyerek de olsa İstanbul'a giderler.

Stüdyo-Tempo Stüdyo-Tempo
YaşamTRT22007-06-30saat: 23:15
Programın konusu:Türkiye'de mesleklerinde meşhur olmuş insanları programda konuk etmek ve bu kişilerle güzel, seviyeli sohbetler gerçekleştirip, bu kişilerin başarı öykülerini kendilerinden dinlemektir. Ayrıca yerli ve yabancı sanatçıların eski ve yeni video kliplerine de programda yer verilecektir. Bununla hem sanatçılar, gruplar ve yeni albümlerle ilgili bilgi verilmesi hem de eski şarkıların video kliplerinin yayınlanması amaçlanmaktadır.

Savaş Ay Savaş Ay'la Tozlu Yollar
YaşamATV2007-06-30saat: 01:15
Usta gazeteci Savaş Ay yollara düşüyor ve tüm Türkiye' yi karış karış gezerek, özlemini duyduğunuz memleket havasını ayağınıza kadar getiriyor. Balıkesir' den Trabzon'a, Zonguldak' tan Mardin' e kadar yürünmedik 'tozlu yol' kalmayacak! Savaş Ay, Anadolu' nun renkli yaşamlarını beyaz cama taşıyor...

Sırada Ne Var ? Sırada Ne Var ?
MagazinTV82007-06-30saat: 20:40
tv8, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz yepyeni bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: SIRADA NE VAR?

Trends Trends
YaşamCNN TÜRK2007-06-30saat: 23:00
CNN TÜRK, Sibel Arna'nın sunduğu Trends programını ekrana getirmeye devam ediyor. Trends; modadan dekorasyona, tasarım dünyasından yeme-içme kültürüne her şeyi sizler için derinlemesine inceliyor. Trends'de, moda dünyasında konuşulanlar, sokak modasının nabzı, New ...

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER BUFFY THE VAMPIRE SLAYER
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-30saat: 23:00
Buffy için hayat, yaşıtlarınınkinden çok daha zor. Dünyanın kaderi onun ellerinde. Neyse ki bu yükü omuzlarında tek başına taşımak zorunda değil. Onu daha önceki Avcı'lardan daha güçlü kılan arkadaşları Willow, Xander, kız arkadaşı eski iblis...

Duvar - final bölümü Duvar - final bölümü
Yerli DiziATV2007-06-30saat: 22:50
Bölüm 10 / Final

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-06-30saat: 18:20
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can'ın maceralarını anlatıyor "Yeni Evli"...

8. Etap 8. Etap
YarışmaTV82007-06-30saat: 11:00
Otomobil ve motorsporları dünyasındaki gelişmelerin tamamı ekranların vazgeçilmezleri arasında yerini alan 8.Etap'ta...

MotoGP MotoGP
YarışmaNTV2007-06-30saat: 15:00
MotoGP'de Hollanda Grand Prix'i canlı yayınlarla NTV ekranında... 30 Haziran Cumartesi günü Hollanda'nın TTAssen Pisti'nde koşulacak Hollanda Grand Prix'i MotoGP'nin bu sezonki 9. yarışı.

Nar-ı Beyza Nar-ı Beyza
YaşamTRT 12007-06-30saat: 17:10
Dünyanın her haline tanık olmak, bin türlü hayatı tanımak için keyifli bir yolculuğa hazır olun. "Nar- ı Beyza" ile dünya sizin için TRT'de dönüyor.

Yaşayan Ekonomi Yaşayan Ekonomi
YaşamKANAL72007-06-30saat: 13:30
Ünal Tanık'ın hazırlayıp sunduğu Yaşayan Ekonomi'de bu hafta, hamallıktan Yönetim Kurulu Başkanlığı'na uzanan bir başarı öyküsü, ‘yatırım enayisi' olarak adlandırılan Mis Holding'in 50 milyon dolarlık Elazığ yatırımı, Mehmet Okur'lu Dimes reklamının perde arkası, tüketiciyi bilinçlendirmek için internet sitesi kuran Aytaç'ın çalışması ve ekonomideki gelişmeler ekrana gelecek.

Ekostar Ekostar
YaşamSTAR TV2007-06-30saat: 11:30
Adı magazin gündemine bomba gibi düşen genç oyuncu Leyla Kömürcü Dünyagöz Hastanesi'nde göz sağlığı taramasından geçti. Amerika'da suni döllenmeyle hamile kalan ve doğuma sadece bir buçuk ayı kalan Kömürcü kendi hakkında bilinmeyenleri, hamileliğinin işlerini nasıl sekteye uğrattığını ve verdiği kararın yankılarını Ekostar'a anlattı.

Güzel Günler Güzel Günler
YaşamNTV2007-06-30saat: 11:10
Defne Sarısoy'un sunduğu "Güzel Günler" değişen konuları yine keyifli sohbetlerle ekrana taşımaya devam ediyor.

Alternatif Yaşam Alternatif Yaşam
YaşamTRT22007-06-30saat: 18:25
Zekanızın sınırlarını zorlamak, ruhunuzu arındırmak ve yaşamı yeniden keşfetmek için, gündelik hayatın monotonluğundan kurtulup, kendinizi doğanın kollarına bırakın.

Magazin D Magazin D
BelgeselKANAL D2007-06-30saat: 09:30
Berrin Aktuğ'un sunuculuğunu üstlendiği program; magazin dünyasında o hafta olan her şeyi kare kare ekrana taşıyor

Elifnağme Elifnağme
MagazinATV2007-06-30saat: 10:00
Müzik ve magazin severlerin tutkuyla izlediği "Elifnağme", Cumartesi günlerinin en keyifli, en çok izlenen programlarından biri olmaya devam ediyor.

Bam Teli Bam Teli
YaşamNTV2007-06-30saat: 10:10
Yol öykücüsü Tayfun Talipoğlu Bam Teli Seçim programında bu hafta bir ilke imza atarak Ankara F Tipi Sincan Cezaevi'ne gidiyor. Türkiye'de F Tipi Cezaevini görüntülemesine ve orada kalanlarla röportaj yapmasına izin verilen ilk ve tek gazeteci olan Talipoğlu bu haftaki programında hükümlü ve tutuklularla seçim üzerine konuşuyor.

Adalet Adalet
Türk FilmiSTV2007-06-30saat: 14:30
Bir politikacının foyasını ortaya çıkarmak için savaşan iki polisin öyküsü...Komiser Musa, Kemal ve Ekrem bir cinayet ihbarını değerlendirerek olay yerine giderler. Kısa bir süre sonra da Komiser Musa, Orhan adında bir katil tarafından öldürülür. Orhan, Şahmat adında çok ünlü bir işadamının yanında çalışmaktadır.

Motokeyf Motokeyf
YaşamTV82007-06-30saat: 10:00
Türkiye bir motosiklet devrimi yaşıyor. Tüm dünyanın tersine otomobile daha yoğun ilgi gösterilen ülkemizde son yıllarda motosiklete ilgi giderek daha da arttı. Ancak bilinçsiz ve eğitimsiz trafiğe çıkanlar motosiklet kullanımında da ciddi sorunlara neden oluyorlar. tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Motokeyf, motosiklet kültürünü daha iyi anlatmayı ve toplumu bu konuda bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Sabrina Sabrina
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2007-06-30saat: 10:20
Sabrina iyi kalpli, sevimli bir genç kızdır. Yalnız onun diğer genç kızlardan tek bir farkı vardır o da, sihirli güçlere sahip olmasıdır. Sabrina bir cadıdır.

Sarayda Bir Astronot Sarayda Bir Astronot
Yabancı SinemaTRT 12007-06-30saat: 10:20
Bilim adamları, ışık hızını aşacak bir uzay gemisi yapmak için çalışmaktadır. Ama bir senatör, bu gemiyle uzaya insan göndermeli tehlikeli bulduğu için, robot uzmanı Trimble'dan bir android yapması ister. Ama bir kaza sonucu Trible da, androidle birlikte

Mükemmel Sonuç Mükemmel Sonuç
Yabancı SinemaATV2007-06-29saat: 23:30
Lise son sınıf öğrencisi Kyle'ın geleceğe yönelik büyük hayalleri vardır. Kaliteli bir üniversitede mimarlık eğitimi almak istemektedir. Ancak okulda girdiği SAT sınavlarında elde ettiği dereceler berbattır. Bunun üzerine zekice bir plan geliştirir. Sınav sorularının saklandığı binaya gizlice girerek yanıtları alacaktır. Planı başarılı olduğu takdirde sadece yanıtları ele geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda geleceğinin de anahtarına sahip olacaktır. Ancak bu zor işi başarmak için öncelikle ekibini kurmak zorundadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı