Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
NTV Soruyor Liderler Yanıtlıyor NTV Soruyor Liderler Yanıtlıyor
YaşamNTV2007-06-27saat: 20:30
NTV seçim ekranında liderler turuna Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal ile devam ediyor... Seçime bir ay kala CHP lideri NTV ekranında merakedilen her şeye cevap verecek...

Karaağaç Suyun Öte Yakasındaki Gerdanlık Karaağaç Suyun Öte Yakasındaki Gerdanlık
BelgeselTRT22007-06-27saat: 22:30
Türkiye'nin Meriç Nehri'nin öte yakasındaki tek toprak parçası olan Karaağaç, bir belgesel ile TRT ekranlarında...

Bizden Kaçmaz Bizden Kaçmaz
MagazinFOX TV2007-06-27saat: 21:45
Yılın Bombası Patlayacak!...Ömür Varol yönetiminde deneyimli magazin ekibinin hazırladığı "Bizden Kaçmaz", bu hafta yılın bombasını patlatacak!.. Kaliteli magazin haberciliğinin tek adresi Bizden Kaçmaz'ı izleyince çok şaşıracaksınız... Her hafta magazin dünyasında yaşanan son gelişmeler, en son dedikodular Didem Uğurlu'nun sunduğu "Bizden Kaçmaz"da ekrana geliyor.

Bilinçli Seçmen Bilinçli Seçmen
YaşamNTV2007-06-27saat: 20:00
Türkiye'nin her noktasında sokakta, kahvede, çarşıda konuşulanları ekrana taşımaya devam ediyor... Bilinçli Seçmen, bu akşamdan itibaren hafta boyunca, 16 Temmuz'a kadar tatile çıkan "Yorum Farkı"nın saatinde yayınlanacak...

başka yerde yok başka yerde yok
YaşamCINE52007-06-27saat: 19:00
Haber-aktüalitede yıllardır zirvenin sahibi olan Başka Yerde Yok seçim heyacanını CINE5 ekranlarına getiriyor. Gazeteci YAVUZ SEMERCi ve BALÇiÇEK PAMiR' in sunduğu BAŞKA YERDE YOK SEÇiM, Türk siyasetine yön veren isimlerle birlikte seçim gündeminin nabzını tutuyor.

Battal Gazi Destanı Battal Gazi Destanı
Türk FilmiE22007-06-27saat: 13:15
Babasının mezarı başında intikam yemini veren Battal Gazi ile, sonunda islamiyeti kabul eden Bizanslı Hammer'in öyküsü.

Karlı Dağdaki Ateş Karlı Dağdaki Ateş
Türk FilmiTRT AVAZ2007-06-27saat: 12:30
Orta yaşı gerilerde bırakmış bir adamla, genç bir kızın Uludağ'da geçen aşk öyküsü

Afiyet Şeker Olsun Afiyet Şeker Olsun
Kadın ProgramıKANAL72007-06-27saat: 12:00
Usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç'in hazırladığı yemekler ve Hülya Bozkaya'nın sunumuyla lezzet dolu bir program izleyenleri bekliyor.

Lezzet Avcısı Lezzet Avcısı
Kadın ProgramıSTV2007-06-27saat: 16:30
Samanyolu ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Sunucu İrfan Kargı, ‘Lezzet Avcısı' lakabıyla Anadolu'nun yollarına düşüyor, yöreden yöreye değişen mutfak kültürünü ve rengârenk bir insan mozaiğini çok faklı bir formatta seyirciyle buluşturuyor. Lezzet Avcısı, yemeklere asıl güzelliğini veren şeyin onları yapan öpülesi ellerin emeği olduğunu biliyor. Bu yüzden...

Tencere Tencere
Kadın ProgramıTRT 12007-06-27saat: 11:15
melis Sadıkoğlu'nun sunduğu Tencere '' portakallı zeytinyağlı enginar'' yemeği ile ekranlarınızda olacak. Damla Özen'in konuk olduğu programı izlemenizi öneriyoruz...

Serap Ezgü ile Biz Bize-CANLI Serap Ezgü ile Biz Bize-CANLI
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-27saat: 13.00
Serap Ezgü ile Biz Bize programında kayıp kişiler, aile birliği bozulmuş kişiler, kadına veya erkeğe uygulanan şiddet konuları işlenmektedir.Programda tamamen hayatın içinden insanlar hayatı paylaşıyor ve dertlerine çare arıyorlar

Ajans Ajans
DiğerCNN TÜRK2007-06-27saat: 13.00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajans'ta ekrana geliyor. . Ajans, Başkent'ten gelen siyasi haberlerin verildiği "Ankara Haberleri", yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği "Yurt Haberleri", yurt dışından gelen haberlerin verildiği "Dış Haberler", "Yurttan Sesler", "Memleket Hali" bölümleriyle ve "Söze Gerek Yok" görüntüleri ile ekrana geliyor.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-06-27saat: 10:30
Türkiye'nin dört bir yanına yardım elini uzatan, kavuşamayanlara, hasret çekenlere ve göz yaşı dökenlerin derdine derman olan Seda Sayan yeni dönemde de yardımlarına devam ediyor.

Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün Hafta İçi Her Gün Nilgün Belgün
Kadın ProgramıTV82007-06-27saat: 08.30
Sanat dünyasından güzelliğe, magazin gündeminden sağlık sorunlarına, kültür sanat etkinliklerinden sosyal etkinliklere kadar her konunun masaya yatırılacağı program, 22 Ocak Pazartesi gününden itibaren haftaiçi her gün 08:30/10:00 saatleri arasında tv8 ekranlarına gelecek.

Nasrettin Hoca - Yeni Nasrettin Hoca - Yeni
GeziBLOOMBERG HT2007-06-27saat: 09:30
Nasreddin Hoca Çocukları ekran başına çağırıyor! Tüm çocuklar bu yaz tatilde şimdiye kadar eğlenmedikleri kadar eğlenecek. Üstelik birbirinden değerli hediyeler kazanırken sevdikleri çizgi kahramanlarla kahkaha dolu bir yaz yaşayacaklar. Nasrettin Hoca her sabah Kanal 1 ekranlarında çocukları eğlence dolu bir dünyaya götürecek!

Yaz Sabahı Yaz Sabahı
YaşamTRT 12007-06-27saat: 10:00
Sıcacık ve içten sunumuyla hayata yeni bir pencere açan, yepyeni bir program "Yaz Sabahı"... "Gün Başlıyor" ve "İyi Sabahlar" programının devamı niteliğindeki program, yaz boyunca hafta içi her sabah TRT'de ekrana gelecek.Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna tam 21 ilden canlı olarak yayınlanacak program 18 Haziran'da Artvin- Hopa Sarp Sınır Kapısı'ndan başlayacak ve 14 Eylül'de Edirne Kapıkule Sınır Kapısı'nda sona erecek.

Akrep Kral / The Scorpion King Akrep Kral / The Scorpion King
Yabancı SinemaFOX TV2007-06-25saat: 22:00
Müthiş efektleriyle etkileyici bir fantastik macera. Mumya’ ile başlayan ve Mumya Geri Dönüyor’ ile devam eden serinin üçüncü filminde heyecan devam ediyor. Bu filmde, Mısır’ın efsanevi kralı zalim Memnon ile Mathayus’un savaşı işleniyor.

Aşka Davet Aşka Davet
Yabancı SinemaKANAL D2007-06-25saat: 22:00
Başrollerini Richard Gere ve Jennifer Lopez’in paylaştıkları romantik komedi tadındaki “Aşka Davet” bu akşam ekrana geliyor.John Clark (Richard Gere), evden işe - işten eve döngüsüne kapılmış, yoğun bir tempoda çalışarak hayatını tüketen, tek düze hayatından bıkıp usanmış Chicagolu bir emlak avukatıdır.

Amerikalılar Amerikalılar
Yabancı SinemaTV82007-06-25saat: 21:15
Oyun yazarı David Mamet’in, Pulitzer ödüllü oyunundan senaryolaştırdığı ve yönetmen James Foley tarafından sinemaya taşınan Amerikalılar’, Mamet’in karakterlerinin arasında geçen diyaloglarla olduğu kadar, sadece bu film için tek bir defa bir araya gelmiş olan Al Pacino, Jack Lemmon ve Alec Baldwin’in muhteşem oyunculuklarıyla da dikkat çekiyor.

Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finali tekrar Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2007-06-25saat: 20:00
Bir cinayet, bir çocuk kaçırma ve bolca maceraKanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Pınar Aydın, Filiz Taçbaş ve Figen Evren oynadığı sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın en son yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Rıza Baba liderliğindeki Ekip, bir cinayeti ve bir çocuk kaçırma olayını aydınlatmak için harekete geçiyor.

Düş Kapanı Düş Kapanı
Yabancı SinemaATV2007-06-25saat: 22:50
Dört arkadaş garip ama ölümcül bir güçle karşılaşırlar. Bu gücü durdurmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır! Korku ustası Stephen KING’den gerilim yüklü, korkudan iliklerinizi donduracak muhteşem bir film... Heyecanlanmak ve gerçek korkuyu tatmak isteyenler için sakın kaçırmayın!

İki Aile Dizisi Sezon Finali İki Aile Dizisi Sezon Finali
Yerli DiziSTAR TV2007-06-25saat: 20:00
İki Aile sezon finaliyle bu akşam Star’da!da, Oğuz ile Edirne usulü düğün ile sonunda evlenir.Köşkte herkesin keyfi yerindedir.Çocuklar ve Eda’nın ablası eniştesi yeni, çifti balayı için uğurlarlar.Ancak daha yolda aksilikler başlar.

Kısmetim Otel Kısmetim Otel
Yerli DiziSHOW TV2007-06-25saat: 21:30
Otele üçbuçukuncu yıldızı vermek için bir müfettişin geleceği ihbarı üzerine Sinan, Kısmetim Otel’i teftiş için hazırlamaya başlar. Denetleme haberini duyan Vural, Kutsi’yi sürpriz bir şekilde otele gönderir. Bu sırada Nevra, Nargile Cafe’de canlı müzik yapabilmek için yarışmayla müzisyen seçmektedir.

Kim 500 Bin İster Kim 500 Bin İster
YarışmaSHOW TV2007-06-25saat: 20:00
Bundan böyle Kim 500 Bin İster’in tüm dünyada meşhur olan “emin misiniz, son kararınız mı” sorularını ünlü oyuncu Haluk Bilginer soruyor. Show TV’de yayınlanan yarışma dünyanın ve Türkiye’nin en çok izlenen bilgi yarışması olmaya devam ediyor.

Merhumun Arkadaşı Merhumun Arkadaşı
Yabancı SinemaCNBC-E2007-06-25saat: 22:00
Sovyetler Birliği’nin yıkılmasının ardından kapitalist sistemin rejimi ele geçirdiği Rusya’da yolsuzluğun ayyuka çıktığı bir dönemi yansıtan “A Friend of the Deceased”, Kiev’de çevirmenlik yaparak hayatını kazanmaya çalışan Anatoli’nin hikâyesini anlatıyor.

Söz Konusu Söz Konusu
Talk ShowTV82007-06-25saat: 23:15
tv8, seçim öncesi siyasetin nabzını tutacak, halk-siyasetçi-muhalefet üçgeninde konuşulanların, sorunların ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı bir haber-tartışma programını ekranlarına getiriyor

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-25saat: 18:50
Gerçekçi yaklaşımı ve aksiyonu hiç azalmayan hikayesi ile yayınlandığı ilk günden itibaren gelmiş geçmiş tüm gençlik dizilerinin tahtını sallayan “One Tree Hill” 3. sezon bölümleri ile haftanın üç günü ekranda.

Mini Dizi: Karayip Korsanları Mini Dizi: Karayip Korsanları
Yabancı DiziTRT 12007-06-25saat: 23:20
Ippolito, kendisine verilen resmi görevle, antil’leri korsanlardan temizlemek üzere yola çıkar. Kısa sürede büyük başarılar elde eder ama asıl hedefi olan Bela’yı hala ele geçirememiştir. Bazı rastlantılar sonucu, öldüğünü sandığı kardeşinin yaşadığını ve Bela’yla aynı kişi olduğunu anlar.

On Numara Akşam Sefası On Numara Akşam Sefası
MüzikTRT 12007-06-25saat: 21:50
“Akşam Sefası” yine doyumsuz seslerle doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak sizlere.Konuk sanatçıların yanında programa Ankara, İstanbul ve İzmir Radyoları ses ve saz sanatçılarıda katılıyor... Programda heyecanla beklenen 10 Numara çekilişi yapılıyor ve haftanın talihlileri de belirleniyor.

Baba Oluyorum Dizisi Baba Oluyorum Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-06-25saat: 20:30
TRT yepyeni, eğlenceli muhteşem bir komediyi izleyicileriyle buluşturuyor. Deneyimli kadrosu, izleyenleri güldürürken düşündüren senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosuyla dizi kısa sürede bağımlısı olacağınız, “Baba Oluyorum” hafızalardan silinmeyen komedi klasikleri arasında başköşeye yerleşecek…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı