Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çapraz Ateş Çapraz Ateş
Talk ShowFOX TV2007-06-25saat: 23:55
Reha Muhtar, Nazlı Ilıcak ve Mehmet Ali Ilıcak’la Çapraz Ateş Fox’ta…Reha Muhtar ve Nazlı Ilıcak, moderatörlüğünü Mehmet Ali Ilıcak’ın yaptığı programda her hafta ayrı bir konu ve konuğu “çapraz ateşe” alıyor.

Şabanoğlu Şaban Şabanoğlu Şaban
Türk FilmiFOX TV2007-06-25saat: 19:55
Bahriyeli olarak askerlik yapan şaban ile ramazan’ın komik öyküsü.ramazan (h.akçatepe) istanbul’a paşa dayısını ziyarete gelmek için komutanından izin alır. izne ayrılacağı sırada, kankardeşi şaban’ıda (k.sunal) yanına alır. eve geldiklerinde paşa ramazan ile şaban’ı birbirine karıştırır. iki kafadar evin güzel kızına aşık olunca ortalık karışır.

Başka Yerde Yok Başka Yerde Yok
Talk ShowCINE52007-06-25saat: 19:00
Kendi tarzında bir ilke imza atmış olan haber aktüalite programı BAŞKA YERDE YOK, 7. yılında KÜRŞAT BAŞAR ve OYLUM TALU’nun sunumuyla Cine5 ekranlarına geliyor. Ünlü konuklarla siyasetten müziğe, ekonomiden magazine her konu üzerine yapılan keyifli sohbet, geçmiş yıllarda olduğu gibi eğlenceli bir orkestra ve canlı müzikle daha da renklenecek.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-06-25saat: 19:40
Düğün ve asker uğurlama törenleri, neşeli sohbetler, lezzetli yemekler Şoray Uzun’un keyifli sunumuyla Kanal 7 ekranlarında.Şoray Uzun Yolda Pazartesi günleri yeni bölümüyle saat 19.40’ta Kanal 7’de.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-06-25saat: 20:00
Mehmet Barlas ve Emre Kongar, sorunlar yumağına dönen gündemin öne çıkan maddelerini tartışıyor. Farklı dünya görüşlerini düzeyi düşürmeden bilgi birikimleriyle pekiştirerek tartışan iki gazeteci, gündemdeki gelişmeleri NTV izleyenleri için değerlendiriyor.

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-06-25saat: 17:30
İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı. Halen 40 ülkede yayınlanan ve yüz milyonlarca izleyicisi olan dizi, televizyon dünyasının en popüler dizisi unvanına sahip.Orijinal adı "The Bold and the Beautiful" olan ülkemizde ise “Cesur ve Güzel” adıyla ekrana gelen dizi aşk, ihtiras ve entrika üzerine kurulu hikayesi ile milyonlarca izleyicide tiryakilik yarattı.

Deryalı Günler Deryalı Günler
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-25saat: 15:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor… Kavga yok, tartışma yok, dedikodu hiç yok

İkbal İkbal'le Küçük mutluluklar
Kadın ProgramıKANAL72007-06-25saat: 16:00
İkbal’le Küçük Mutluluklar adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.

Bu Sizi İlgilendiriyor Bu Sizi İlgilendiriyor
Talk ShowNTV2007-06-25saat: 23:30
Hafta içi dört gece 23:30’da canlı olarak yayınlanan programda Okan Bayülgen, toplumun çeşitli yönleriyle tanıdığı, bildiği insanların siyasete giriş nedenlerini soruyor, politika sahnesinin bir oyuncusu olarak kendilerine biçtikleri rolü konuşuyor, siyasi çalışmalar içinde bir şekilde yer almış insanlardan deneyimlerini, tanıklıklarını ve gözlemlerini izleyenleri ile paylaşıyor...

Bilinçli Seçmen Bilinçli Seçmen
DiğerNTV2007-06-25saat: 18:35
Kadir Çöpdemir, bilinçli seçmeni aramak için yine sokaklara çıkıyor; her gün saat 18:30’da yayınlanan “Bilinçli Seçmen” programı ile Türkiye’nin her noktasında sokakta, kahvede, çarşıda konuşulanları hafta içi her akşam ekrana taşıyor.

Sizi Böyle Alalım Sizi Böyle Alalım
Kadın ProgramıFOX TV2007-06-25saat: 12:45
Pınar Altuğ’un, sunduğu “Sizi Böyle Alalım” hafta içi her gün canlı olarak ekranlara geliyor. Pınar Altuğ’un canlı ve renkli sunumu eşliğinde, aşçının hazırladığı yemeklerle birlikte, hayatımızın tüm renkleri, magazin gündemindeki konular, aşk dedikoduları, kadın erkek ilişkileri, mizah, estetik, astroloji yorumları da pişmeye başlıyor.

Afiyet Şeker Olsun Afiyet Şeker Olsun
Kadın ProgramıKANAL72007-06-25saat: 12:00
Afiyet Şeker Olsun birbirinden leziz yemek tariflerini izleyenlerine ulaştırırken, uzman konuklarıyla ekran başındakileri bilgilendiriyor, sanatçıları söylediği şarkılarla eğlendiriyor.

5N 1K 5N 1K
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-25saat: 20:00
Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyo

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-25saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajans’ta ekrana geliyor. . Ajans, Başkent’ten gelen siyasi haberlerin verildiği “Ankara Haberleri”, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği “Yurt Haberleri”, yurt dışından gelen haberlerin verildiği “Dış Haberler”, “Yurttan Sesler”, “Memleket Hali” bölümleriyle ve “Söze Gerek Yok” görüntüleri ile ekrana geliyor.

Yaşam ve Dans Yaşam ve Dans
Spor ProgramıTV82007-06-25saat: 14:30
Dansedip Eğlenerek Zayıflamak İsteyenler Ekran Başına!...tv8, tiryakilik yaratacak, yepyeni ve özgün bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor: YAŞAM VE DANS… Bedeni ve ruhuyla barışık… Mutlu, sağlıklı ve zinde bir yaşamın keyfini çıkarmak isteyenler… Dünyaca ünlü oryantal Lale Roche, sizleri tv8 ekranlarına YAŞAM VE DANS’a davet ediyor…

Lezzet Avcısı Lezzet Avcısı
Kadın ProgramıSTV2007-06-25saat: 16:30
Lezzet Avcısı’ lakabıyla Anadolu’nun yollarına düşüyor, yöreden yöreye değişen mutfak kültürünü ve rengârenk bir insan mozaiğini çok faklı bir formatta seyirciyle buluşturuyor. Lezzet Avcısı, yemeklere asıl güzelliğini veren şeyin onları yapan öpülesi ellerin emeği olduğunu biliyor.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-25saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor. Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Neredesin Firuze Neredesin Firuze
Türk FilmiKANAL D2007-06-23saat: 20:00
Ünlü bir oyuncu kadrosunun rol aldığı, senaryosu Özcan Deniz’in yıllar önce başından geçen bir olaydan yola çıkarak hazırlanan film, yakın tarihte yaşanmış gerçek olaylardan yola çıkarak, Unkapanı Plakçılar Çarşısı’nda ayakta kalma savaşı veren bir grup insanın trajikomik hikayesini konu alıyor.

Fırtına Adam Fırtına Adam
Yabancı SinemaSTV2007-06-23saat: 19:50
Başrolde, Uzakdoğu dövüş sporlarının usta ismi Jackie Chan… Aksiyon meraklılarının keyifle izleyecekleri filmin konusu kısaca şöyle; iki uyuşturucu çetesi arasındaki çatışmaya şahit olan gazeteci Diana kısa bir süre sonra gangsterler tarafından fark edilir. Kameramanı vurulan Diana kasetle birlikte kaçmaya başlar.

Dr. Dolittle Dr. Dolittle
Yabancı SinemaATV2007-06-23saat: 17:25
Dr. Dolittle tesadüfen bir özelliğinin farkına varır; hayvanlarla konuşabiliyordur! Ailesi doktorun aklını kaçırdığını düşünür. Acaba bu doğru mudur? Bu eğlenceli filmi seyrederken kahkahalarınızı tutamayacaksınız...

Duvar Dizisi Yeni Bölüm Duvar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-23saat: 22:00
Mahalleli tayfasının partisinde Melisa ve Sude’yi yaşadıkları zor durumdan Ozan kurtarır. Kızlar siteye döner dönmez herkesi toplayıp olayları anlatırlar. İklim, Ege ile konuşmak için gittiği çatıda Ege’yi Yeşim’le beraber görünce birlikte olduklarını düşünerek bir daha onu aramamaya karar verir.

Selena Dizisi yeni bölüm Selena Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-23saat: 20:30
Selena yeni taşındığı evine Burak’ın arkadaşlarını yemeğe davet eder. Bu arada haftanın galibi Hades, ceza olarak Selena’yı parmak çocuğa çevirir. Gökyüzündeki gezegenlerin hareketlerine göre Selena zaman zaman parmak çocuğa dönüşüp yine gezegenlerin hareketi ile büyüyerek eski haline dönecektir.

Şeytanın Günü Şeytanın Günü
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-23saat: 22:10
Yeni binyıla girmeye hazırlanan insanlığı yoketmeye çalışan şeytanı engellemek, eski bir polise düşer…1979 da doğan bir bebek, insanlığın geleceğini tehdit edecek kötülüğün de başlangıcı olacaktır. 20 yıl sonrasına geldiğimizde, insanlığın yeni binyıla girmeye hazırlandığını gözlemleriz.

Survivor (Aslanlar-Kanaryalar) Final Survivor (Aslanlar-Kanaryalar) Final
YarışmaSHOW TV2007-06-23saat: 20:00
Ve beklenen an geldi. Survivor Aslanlar- Kanaryalar’da haftalar süren açlık ve hayatta kalma mücadelesini kazanan canlı yayında belli olacak. Finale, Aslanlardan Çiğdem ve Özlem’in, Kanaryalardan Taner ve Ayşıl’ın kaldığı Survivor Aslanlar-Kanaryalar’da heyecan dorukta.

Her Yerde Bir Haber Var Her Yerde Bir Haber Var
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-23saat: 21:00
23 Haziran Cumartesi günü Güven İslamoğlu ile Her Yerde Bir Haber Var’da bu hafta; küresel ısınma nedeniyle meyva bahçelerini tarlaya dönüştüren Taraklı Köylüsü’nün hikayesi ekrana geliyor.

Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-23saat: 20:00
23 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de CNN TÜRK’te, Nebil Özgentürk’ün hazırlayıp sunduğu Bir Yudum İnsan, Cumhuriyet tarihi boyunca romana, hikayeye, şiire ve senaryolara vurulan prangaların, hapishane yolcusu sanat adamlarının ilginç öykülerini ekrana getiriyor. Hapishane tarihinin sanat yaprakları...

Siyaset Hakkında Her şey Siyaset Hakkında Her şey
Talk ShowNTV2007-06-23saat: 23:10
NTV seçim ekranında, Çiğdem Anad ve Kürşat Başar’ın yaptığı “Siyaset Hakkında Her şey” ekranlarınızda....

Güzel Günler Güzel Günler
DiğerNTV2007-06-23saat: 11:10
Küresel IsınmaHayatın tüm renklerini ekrana taşıyan, Defne Sarısoy’un sunduğu “Güzel Günler” şehir hayatının farklı yaşam alternatiflerini ekrana getiren program, değişen konuları yine keyifli sohbetlerle ekrana taşıyor. Defne Sarısoy bugün, gün geçtikçe büyüyen bir sorun Küresel Isınma’yı konuklarıyla tartışıyor; küresel ısınma için alınması gereken önlemleri izleyenlerle anlatıyor.

8.Etap 8.Etap
Spor ProgramıTV82007-06-23saat: 11:15
Murat Öztürk''ün hazırlayıp sunduğu 8. Etap, otomobil ve motorsporları severlerin ilgi odağı oluyor. Klüp başkanları, yöneticiler ve sporcuların konuk olduğu program, dünyada ve Türkiye''de düzenlenen birbirinden heyecanlı yarışlardan görüntüleri ekrana getiriyor. Program eğitici ve öğretici bölümleriyle de dikkat çekiyor.

Aşk Aşk
Yabancı SinemaTV82007-06-23saat: 21:40
Romantik bir komedi filmi olduğunu düşündüren adına rağmen, ciddi ve son derece etkileyici bir konuyu işleyen çarpıcı bir Fransız yapıtı… Marie (Virginie Ledoyen), üzerine titreyen ailesiyle birlikte Paris’in bir banliyö mahallesinde yaşayan, sağlıklı, keyifli ve neşeli bir genç kızdır..
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı