Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkbal İkbal'le Küçük mutluluklar
Kadın ProgramıKANAL72007-06-21saat: 16:00
İkbal’le Küçük Mutluluklar adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek. Kanal 7’de iki yıl boyunca gündüz kuşağı programı yapan Şebnem Kısaparmak, Cuma günü son yayına çıkarak, kuşağı İkbal Gürpınar’a devretti.

Bilinçli Seçmen Bilinçli Seçmen
DiğerNTV2007-06-21saat: 18:35
Kadir Çöpdemir, bilinçli seçmeni aramak için yine sokaklara çıkıyor; her gün saat 18:30’da yayınlanan “Bilinçli Seçmen” programı ile Türkiye’nin her noktasında sokakta, kahvede, çarşıda konuşulanları hafta içi her akşam ekrana taşıyor.

Sizi Böyle Alalım Sizi Böyle Alalım
Kadın ProgramıFOX TV2007-06-21saat: 12:45
Pınar Altuğ’un, sunduğu “Sizi Böyle Alalım” hafta içi her gün canlı olarak ekranlara geliyor. Pınar Altuğ’un canlı ve renkli sunumu eşliğinde, aşçının hazırladığı yemeklerle birlikte, hayatımızın tüm renkleri, magazin gündemindeki konular, aşk dedikoduları, kadın erkek ilişkileri, mizah, estetik, astroloji yorumları da pişmeye başlıyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-06-21saat: 13:15
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-06-21saat: 20:00
Mehmet Barlas ve Emre Kongar, sorunlar yumağına dönen gündemin öne çıkan maddelerini tartışıyor. Farklı dünya görüşlerini düzeyi düşürmeden bilgi birikimleriyle pekiştirerek tartışan iki gazeteci, gündemdeki gelişmeleri NTV izleyenleri için değerlendiriyor.

5N 1K 5N 1K
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-21saat: 20:00
Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyo

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-21saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajans’ta ekrana geliyor. . Ajans, Başkent’ten gelen siyasi haberlerin verildiği “Ankara Haberleri”, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği “Yurt Haberleri”, yurt dışından gelen haberlerin verildiği “Dış Haberler”, “Yurttan Sesler”, “Memleket Hali” bölümleriyle ve “Söze Gerek Yok” görüntüleri ile ekrana geliyor.

Yaşam ve Dans Yaşam ve Dans
Spor ProgramıTV82007-06-21saat: 14:30
Dansedip Eğlenerek Zayıflamak İsteyenler Ekran Başına!...tv8, tiryakilik yaratacak, yepyeni ve özgün bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor: YAŞAM VE DANS… Bedeni ve ruhuyla barışık… Mutlu, sağlıklı ve zinde bir yaşamın keyfini çıkarmak isteyenler… Dünyaca ünlü oryantal Lale Roche, sizleri tv8 ekranlarına YAŞAM VE DANS’a davet ediyor…

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-21saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor. Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Avrupa Yakası Dizisi Yeni Bölüm Avrupa Yakası Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-20saat: 20:00
İzzet İntiharın Eşiğinde!Burhan’ın evi nasıl 5 yıldızlı tatil köyü oldu? İzzet, Makbule için canına mı kıydı? Sertaç ve Tacettin’in, İzzet’in intihar girişimiyle ilgileri var mıydı? Sacit, İfo’nun uyku haplarından içince başına neler geldi? 129. Bölüm ÖzetiSütçüoğlu Rezidansı uykusuzluğun pençesinde kıvranmaktadır.

Kayıp Balık Nemo Kayıp Balık Nemo
Yabancı SinemaTRT 12007-06-20saat: 20:35
Muhteşem bir maceraya hazırlanın!Animasyonun sihirli dünyası bu kez sizleri muhteşem bir macerayla buluşturuyor. Avustralya denizinin derinliklerinde nefeslerinizi kesecek bir yolculuk için ekran başına... “A Bug’s Life- Bir Böceğin Yaşamı”nın yönetmeni Andrew Stanton ile Lee Unkrich’in yönetiminde hazırlanan, her yaştan izleyicinin bir şeyler bulacağı “Kayıp Balık Nemo” nitelikli animasyonlara imza atan bir ekibin ürünü.

X-Men 2 X-Men 2
Yabancı SinemaSHOW TV2007-06-20saat: 20:00
X-Men’in bu devam filminde, X-Men dünyasından yeni mutantların ve karakterlerin katılımı ile mücadele başlıyor. Mutantlar, kendilerine karşı organize olmuş Stryker’a karşı bir mücadele veriyorlar. Sıradışı güçlere sahip olan düşmanları karşısında; Magneto da plastik parmaklıklar arkasından kaçıp Profesör Xavier ile işbirliği yapıyor.

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı
Türk FilmiFOX TV2007-06-20saat: 20:00
Hababam Sınıfı (6 Edebiyat A), aslında mezun olmamıştır. Sadece Mahmut Hoca'yı hastanede mutlu edebilmek için ona sahte diplomalar götürmüşlerdir. Okula dönüşleriyle birlikte yasaklar yeniden başlar. Bu arada okula yeni bir edebiyat öğretmeni Semra Hoca gelir.

Eko Diyalog Eko Diyalog
Talk ShowNTV2007-06-20saat: 20:30
Seçim Sürecinin Ekonomiye YansımalarıTaner Berksoy, Asaf Savaş Akat, Deniz Gökçe ve Mahfi Eğilmez bu hafta ekonomi gündemini değerlendirecek...Son dönemde yaşanan siyasal gelişmelerin tartışılacağı programda dört ekonomist, partilerin ekonomi politikalarını ve seçimlerin Türkiye ekonomisine etkilerini değerlendirecek.

Elveda Derken Dizisi Final Bölümü Elveda Derken Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-20saat: 22:45
Heyecan dolu “sezon finali”Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor. Yeni yayın döneminde yepyeni bölümleriyle yine Kanal D’de ekrana gelecek olan dizinin sezon finali bölümünde heyecan doruğa çıkıyor.Naz ve Ece’yi evin yakınlarında bulan bir kamyoncu, onları, verdikleri bilgiler doğrultusunda Lale’nin çalıştığı hastaneye bırakır.

Yaprak Dökümü Dizisi Final Bölümü Yaprak Dökümü Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-20saat: 20:00
“Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor.Yaprak Dökümü” bu akşam muhteşem bir “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor.Ekrana geldiği ilk günden itibaren, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm Türkiye’yi her hafta ekran başına kilitleyerek, geçtiğimiz yayın dönemine damgasını vuran ve sezonun en başarılı yapımları arasında yerini alan “Yaprak Dökümü”nün sezon finali bölümü tam bir duygu fırtınası şeklinde geçiyor.

İki Yabancı Dizisi İki Yabancı Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-20saat: 22:00
Dr.Emre Zeyno’dan hoşlanmaya başlıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan Cem’in eski sevgilisi Aslı pes etmeye hiç niyetli değil. Cem’i tekrar elde etmek için aklına gelen her yolu deniyor. Cem, sadece Zeyno’nun hastalığının ne olduğunu araştırıyormuş gibi görünse de ilişkileri iyice karmaşık bir hal almaya başlıyor.

Zoom Zoom
MagazinSTAR TV2007-06-20saat: 22:10
Sevil Uyar’ın sunumuyla magazin dünyasında haberleriyle gündem yaratan Zoom, bomba gibi konularla bu hafta da dopdolu… Bikinili yakalanan ünlüler kervanına bir isim daha eklendi. Bu kez de Avşar kızı kameralara yakalandı…

Manşet Manşet
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-20saat: 21:00
Kent meclisi bu kez Ankara'da toplanıyor...CNN TÜRK, her Çarşamba saat 21.00’de Mithat Bereket’in sunduğu Manşet’i ekrana getirmeye devam ediyor.Türkiye erken seçim takvimine giriyor; Manşet seçmene gidiyor.Seçmen sandığa hangi beklentilerle gidiyor?

N-Moda N-Moda
MagazinNTV2007-06-20saat: 22:00
Esin Maraşlıoğlu’nun Defilesi En Özel Anları ile N-Moda’daGüzide Duran ile hayatımıza yön veren akımlar ekranda… Güzellik, estetik, en moda akımlar, doğru giyinme klavuzu, parti açılışları ve defilelerin yer aldığı programda; Esin Maraşlıoğlu, genç yeteneklerle beraber kurduğu Designloft tasarım atölyesinin Les Ottomans Oteli’nde gerçekleşen defilesi ile Güzide Duran’ın konuğu olacak.

Gönülden Gönüle Gönülden Gönüle
DiğerTV82007-06-20saat: 23:55
tv8 Ekranlarında Yepyeni Bir Program: Gönülden Gönüle … tv8, insana dair her şeyin konuşulduğu, inancın bilimle buluştuğu, İslamiyet’in en güzel örnekleriyle anlatıldığı bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: Gönülden Gönüle

Yüksek Siyaset Yüksek Siyaset
Talk ShowTV82007-06-20saat: 22:15
Türkiye gergin günler yaşıyor…Demokrasinin tehlikede olduğunu söyleyenler var…Seçimler rejim sorununa çare olacak mı? Cumhurbaşkanlığı kördüğümü nasıl çözülecek? Yeni bir anayasa yapmak mümkün mü? Türk demokrasisine yeni açılımlar mı gerekli?

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82007-06-20saat: 21:15
Türk müzik dünyasının duayenlerinden Şevket Uğurluer, Anılarla Müzik programıyla tv8 ekranlarından izleyicileriyle buluşacak.

Bil Bakalım Bil Bakalım
Yabancı SinemaCNBC-E2007-06-20saat: 22:15
Jacques Rivette’in 2001 yılında çekimini gerçekleştirdiği Va Savoir, üç kadın ile üç erkeğin bir tiyatro oyunu sürecinde yaşadıklarını gözler önüne seren bir romantik komedi. Grubuyla beraber İtalya’dan kalkıp Paris’e gelen tiyatro yönetmeni Ugo, bir yandan seyirci azlığından yakınmakta, bir yandan da Pirandello’nun kayıp bir oyununu aramaktadır.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-20saat: 20:30
Ted ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin eğlenceli bir komedi dizisi “How I Met Your Mother”da, Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatmaya devam ediyor...

Büyülü Göl Büyülü Göl
Türk FilmiKANAL72007-06-20saat: 23:15
Birbirini çok seven iki genci ayırmak isteyenleri bekleyen ilginç serüven ve bir gencin karşılıksız aşkı…Büyülü Göl Efsanesi’nde ansızın ortadan kaybolan Elif Gelin’in esrarı ve Avni’nin efsaneden yola çıkarak aldığı şaşırtıcı karar anlatılıyor.

Yine Bana Kalasın Yine Bana Kalasın
Türk FilmiKANAL72007-06-20saat: 21:45
Kanal 7 Memleket Hikayeleri kuşağında hüzünlü bir sevda türküsünü anlatan ilgiyle izlenecek yepyeni bir yapım… Kasabanın zengin ve yakışıklı delikanlısı Cihan çapkınlıkları ile ün salmıştır. Bütün genç kızların rüyasını süslerken, Menekşe isimli alımlı, namuslu ve güzel bir genç kızla tanışır ve uslanmaz çapkın Menekşe’ye aşık olur. Cihan'ın babası Hamit ise oğlunun dur durak bilmez çapkınlıklarından artık yılmış ve oğlunu onun hakkından gelecek zengin ve dirayetli bir genç kızla evlendirmeye karar vermiştir.

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-06-20saat: 17:30
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, dünyaca ünlü pembe dizi “Cesur ve Güzel”in yepyeni bölümleri hafta içi her gün saat 17.30’da ve TV’DE İLK KEZ Kanal D’de ekrana geliyor.İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı.

Deryalı Günler Deryalı Günler
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-20saat: 15:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor… Kavga yok, tartışma yok, dedikodu hiç yok

Bu Sizi İlgilendiriyor Bu Sizi İlgilendiriyor
Talk ShowNTV2007-06-20saat: 23:30
Hafta içi dört gece 23:30’da canlı olarak yayınlanan programda Okan Bayülgen, toplumun çeşitli yönleriyle tanıdığı, bildiği insanların siyasete giriş nedenlerini soruyor, politika sahnesinin bir oyuncusu olarak kendilerine biçtikleri rolü konuşuyor, siyasi çalışmalar içinde bir şekilde yer almış insanlardan deneyimlerini, tanıklıklarını ve gözlemlerini izleyenleri ile paylaşıyor...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı