Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Seçim 2007 Seçim 2007
Talk ShowNTV2007-06-19saat: 11:10
22 Temmuz’da yapılacak Genel Seçimlere yönelik doğru bilgi, hızlı haber, parti liderleri ile özel röportajlar, her bölgenin seçmen eğilimleri, adayların takibi NTV’nin seçim kuşaklarında ekrana gelecek

Yoga TV Yoga TV
Spor ProgramıTV82007-06-19saat: 11:00
tv8, izleyenlerin hayatına yepyeni bir sayfa açan mucizevi yaşama sanatı Yoga’yı tüm yönleriyle anlatan bir programı ekranlarına getiriyor... Her zaman zinde ve ince kalmak, huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, haftaiçi her sabah ekrana gelen bu programı kaçırmayın.

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıKANAL D2007-06-19saat: 08:45
Sunuculuğunu Posta Gazetesi yazarı Şenay Düdek ile Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Müge Anlı’nın yapacağı programda; magazin dünyasındaki son gelişmeler değerlendirilip, yorumlanacak.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-19saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor. Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Herkes Yanlış Biliyor Herkes Yanlış Biliyor
Kadın ProgramıATV2007-06-19saat: 08:30
Müzik, sinema, tiyatro, moda ve magazin dünyasının ünlüleri, her sabah Atv’ye konuk olacak.Ünlüler dünyasının star isimleri çok özel sırlarını, gündem yaratacak sansasyonel haberleri ile ilgili tüm gerçekleri canlı yayında milyonlarla paylaşacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
BelgeselKANAL D2007-06-19saat: 10:30
Kanal D’nin, sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı “Sabahların Sultanı”, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluyor.

Sabahın Körü Sabahın Körü
Kadın ProgramıATV2007-06-19saat: 09:30
Ekranların yeni ikilisi sabahlarınızı; konukları, sohbetleri, birbirinden ilginç şovlarıyla renklendirecek!Metin Şentürk ve Seray Sever, “SABAHIN KÖRÜ”nde çaresizlerin çaresi, mutsuzların mutluluğu, umutsuzların umudu, sabahınızın en büyük eğlencesi olmaya geliyor..

Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor
Kadın ProgramıKANAL72007-06-19saat: 16:00
Hayatın tüm renkleri Şebnem Kısaparmak’la Paylaştıkça’da…Şebnem Kısaparmak’ın hoş sohbeti ve birbirinden güzel şiirleriyle renklenen programda, izleyicilerden gelen duygu yüklü mektuplar da okunuyor.

Kill Bill 2 Kill Bill 2
Yabancı SinemaKANAL D2007-06-18saat: 22:15
Vizyonda olduğu dönem sinemaseverlerden büyük ilgi gören ve çok ses getiren “Kill Bill Volume 1” filminin devamı olarak çekilen, acımasız bir ihaneti ve destansı bir kan davasını konu alan heyecan ve gerilimi yüksek “Kill Bill Volume 2” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor.

Sağ Omzumdaki Melek Sağ Omzumdaki Melek
Yabancı SinemaCNBC-E2007-06-18saat: 22:00
Moskova’da yaşayan, ama yaşlı annesinin hasta olduğunu duyunca memleketi Tacikistan’a dönen bir gencin yaşadıklarını anlatıyor. Doğduğu kasabada hoş karşılanmayan Hamro yıllar önce birçok kişiye borçlanmıştır. Doktordan annesinin birkaç gün içinde öleceğini öğrenen Hamro, para problemlerini halletmenin yollarını aramaya başlar.

Acı Hayat Dizisi Final Bölümü Acı Hayat Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-06-18saat: 21:45
Nermin’e kavuşan Mehmet’in tek dileği onu bir an önce hastaneye yetiştirmektir. Sevdiği kadını ölümün eline bırakmaya niyeti yoktur. Hemşireden durumu öğrenen Filiz telaşla olay yerine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu arada kavga sırasında yaralanan Ender kendine gelir.

İki Aile Dizisi İki Aile Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-06-18saat: 20:00
Oğuz ile Eda nihayet düğün hazırlıklarına başlarlar. Oğuz ve Eda alış veriş ve eksikliklerin tamamlanması stresine girerler. Bir de bunlar yetmezmiş gibi son anda davetli listesi pazarlığı yaşanır. Enişte neredeyse bütün Edirne’yi köşke davet etmiştir.Ancak bir sorun vardır.

Şöhret Dizisi Şöhret Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-18saat: 20:00
Hakan, Macide ve Gülşen’in gözlerinin önünde Tuğra’yı vurmuştur. Macide sinir krizleri geçirir. Herkes dehşete kapılmıştır. Tuğra’yı apar topar hastaneye kaldırırlar. Kurşunlar çok tehlikeli bölgelere isabet etmiştir. Bu riskli ameliyat oldukça uzun sürer. Herkes gergin bir bekleyiş içerisindedir

Arena / Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal Arena / Tayyip Erdoğan ve Deniz Baykal
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-18saat: 21:30
Türkiye’nin sorunlarına binlerce metre yüksekten bakış!AKP Genel Başkanı ve BaşbakanRecep Tayyip Erdoğan “Seçim Arenası”nda…Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal’ı ilk ve son kez karşı karşıya getirerek bir ilke imza atan program “Seçim Arenası”, gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Karayip Korsanları Dizisi Karayip Korsanları Dizisi
Yabancı DiziTRT 12007-06-18saat: 23:20
Ippolito, kendisine verilen resmi görevle, antil’leri korsanlardan temizlemek üzere yola çıkar. Kısa sürede büyük başarılar elde eder ama asıl hedefi olan Bela’yı hala ele geçirememiştir.

Bu Sizi İlgilendiriyor Bu Sizi İlgilendiriyor
Haber ProgramıNTV2007-06-18saat: 23:30
Siyasi Sistemdeki Tıkanıklık Nasıl Aşılır? Okan Bayülgen, siyasi programı “Bu Sizi İlgilendiriyor”da toplumun çeşitli yönleriyle tanıdığı, bildiği insanları programına davet ediyor, siyasete giriş nedenlerini, politika rolünü soruyor, deneyimlerini, tanıklıklarını ve gözlemlerini izleyenleri ile paylaşıyor..

Baba Oluyorum Dizisi Baba Oluyorum Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-06-18saat: 20:30
TRT yepyeni, eğlenceli muhteşem bir komediyi izleyicileriyle buluşturuyor. Deneyimli kadrosu, izleyenleri güldürürken düşündüren senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosuyla dizi kısa sürede bağımlısı olacağınız, “Baba Oluyorum” hafızalardan silinmeyen komedi klasikleri arasında başköşeye yerleşecek…

Makyaj Kraliçesi Makyaj Kraliçesi
Yabancı SinemaCINE52007-06-18saat: 03:40
Shirley MacLaine, efsanevi kozmetik kraliçesi Mary Kay Ash olarak tüm engelleri aşmaktadır. Ancak sonunda Mary Kay'in hakimiyeti, Mary Kay'in pazar payının büyük bir kısmını ele geçiren BeautiControl firmasının sahibi genç rakibi JingerHeath tarafından tehdit edilir.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
Haber ProgramıKANAL72007-06-18saat: 19:40
Düğün ve asker uğurlama törenleri, neşeli sohbetler, lezzetli yemekler Şoray Uzun’un keyifli sunumuyla Kanal 7 ekranlarında.Şoray Uzun Yolda Pazartesi günleri yeni bölümüyle saat 19.40’ta Kanal 7’de.

Akıl Defteri / Momento Akıl Defteri / Momento
Yabancı SinemaTV82007-06-18saat: 21:15
Eski bir sigorta müfettişi olan Leonard Shelby (Guy Pearce), aklını karısına tecavüz edip öldüren adamı yakalamaya takmıştır. Polis onun katille ilgili kuşkularını paylaşmadığı için Leonard, katili kendi başına yakalamaya soyunur. Ne var ki, Leonard’ın onbeş dakikadan gerisini hatırlamamasına yol açan son derece ciddi bir hastalığı vardır.

Yeraltı Canavarları Yeraltı Canavarları
Yabancı SinemaFOX TV2007-06-18saat: 21:45
Nevada’da bir maden kasabasında işçilerin görünmeyen bir avcı tarafından tuzağa düşürülmeleri üzerine maden oacağının sahibi Hiram Gummer ortalık iyice karışmadan etobur bir yaratık bularak bu esrarengiz canavarla mücadele etmeye karar verir.

Son Durak / Final Destination Son Durak / Final Destination
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-18saat: 22:30
Ölümden kaçılmaz.Ölüm er yada geç gelir ama alex brownıngi öteki insanlardan ayıran en önemli özelliği ölüm meleğinin ne zaman ,nasıl ve nerde geleceğini bilmesidir.

Türk Mucit Türk Mucit
YarışmaNTV2007-06-18saat: 22:00
Finalistler Açıklanıyor 2. Bölüm NTV’nin düzenlediği Türk Mucit yarışması finalistleri açıklanıyor... Türk Mucit yarışmasının yarı finali için NTV stüdyosunda biraraya gelen Prof. Celal Şengör, Betül Mardin, Özlem Yalım, Alphan Manas, Hulusi Derici ve Mustafa Akgül 12 finalisti seçiyor.

Deryalı Günler Deryalı Günler
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-18saat: 15:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor… Kavga yok, tartışma yok, dedikodu hiç yok

Sizi Böyle Alalım Sizi Böyle Alalım
Kadın ProgramıFOX TV2007-06-18saat: 12:45
Pınar Altuğ’un, sunduğu “Sizi Böyle Alalım” hafta içi her gün canlı olarak ekranlara geliyor. Pınar Altuğ’un canlı ve renkli sunumu eşliğinde, aşçının hazırladığı yemeklerle birlikte, hayatımızın tüm renkleri, magazin gündemindeki konular, aşk dedikoduları, kadın erkek ilişkileri, mizah, estetik, astroloji yorumları da pişmeye başlıyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
BelgeselSTV2007-06-18saat: 13:15
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor

 5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-06-18saat: 20:00
CNN TÜRK, Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor. Dünya sanatçılarının birbirleriyle yarıştığı, çağdaş sanatın nabzının attığı Venedik Bienali 5n 1k'da ekrana geliyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-18saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajans’ta ekrana geliyor. . Ajans, Başkent’ten gelen siyasi haberlerin verildiği “Ankara Haberleri”, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği “Yurt Haberleri”, yurt dışından gelen haberlerin verildiği “Dış Haberler”, “Yurttan Sesler”, “Memleket Hali” bölümleriyle ve “Söze Gerek Yok” görüntüleri ile ekrana geliyor.

Yaşam ve Dans Yaşam ve Dans
Spor ProgramıTV82007-06-18saat: 14:30
Dansedip Eğlenerek Zayıflamak İsteyenler Ekran Başına!...tv8, tiryakilik yaratacak, yepyeni ve özgün bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor: YAŞAM VE DANS… Bedeni ve ruhuyla barışık… Mutlu, sağlıklı ve zinde bir yaşamın keyfini çıkarmak isteyenler… Dünyaca ünlü oryantal Lale Roche, sizleri tv8 ekranlarına YAŞAM VE DANS’a davet ediyor…

Lezzet Avcısı Lezzet Avcısı
BelgeselSTV2007-06-18saat: 16:30
Lezzet Avcısı’ lakabıyla Anadolu’nun yollarına düşüyor, yöreden yöreye değişen mutfak kültürünü ve rengârenk bir insan mozaiğini çok faklı bir formatta seyirciyle buluşturuyor. Lezzet Avcısı, yemeklere asıl güzelliğini veren şeyin onları yapan öpülesi ellerin emeği olduğunu biliyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı