Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yoga TV Yoga TV
BelgeselTV82007-06-18saat: 11:00
tv8, izleyenlerin hayatına yepyeni bir sayfa açan mucizevi yaşama sanatı Yoga’yı tüm yönleriyle anlatan bir programı ekranlarına getiriyor... Her zaman zinde ve ince kalmak, huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, haftaiçi her sabah ekrana gelen bu programı kaçırmayın.

Dobra Dobra Dobra Dobra
Kadın ProgramıKANAL D2007-06-18saat: 08:45
Sunuculuğunu Posta Gazetesi yazarı Şenay Düdek ile Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Müge Anlı’nın yapacağı programda; magazin dünyasındaki son gelişmeler değerlendirilip, yorumlanacak.

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-18saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor. Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2007-06-18saat: 10:30
Kanal D’nin, sunuculuğunu Seda Sayan’ın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı “Sabahların Sultanı”, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluyor.

Sabahın Körü Sabahın Körü
Kadın ProgramıATV2007-06-18saat: 09:30
Ekranların yeni ikilisi sabahlarınızı; konukları, sohbetleri, birbirinden ilginç şovlarıyla renklendirecek!Metin Şentürk ve Seray Sever, “SABAHIN KÖRÜ”nde çaresizlerin çaresi, mutsuzların mutluluğu, umutsuzların umudu, sabahınızın en büyük eğlencesi olmaya geliyor..

Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor
Kadın ProgramıKANAL72007-06-18saat: 16:00
Hayatın tüm renkleri Şebnem Kısaparmak’la Paylaştıkça’da…Şebnem Kısaparmak’ın hoş sohbeti ve birbirinden güzel şiirleriyle renklenen programda, izleyicilerden gelen duygu yüklü mektuplar da okunuyor. Hayatın pozitif yönlerini ekrana taşıyan Paylaştıkça’da sorunlara çözüm üretiliyor, işsizlere iş bulunuyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-06-18saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekin'in kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.

Ziyaretçiler Ziyaretçiler
Yabancı SinemaCINE52007-06-17saat: 20:00
Bir ortaçağ asilzadesi ve uşağı, bunak bir büyücü tarafından yanlışlıkla günümüze gönderilirler. Onun zamanı ile günümüz arasındaki kültürel ve teknolojik değişimlerle mücadele ederken, eve geri dönmenin bir yolunu bulmak için ailesinin yardımını alır.

Işıldayan Fenerler Işıldayan Fenerler
Yabancı SinemaSTV2007-06-17saat: 23:40
Patronlarını dolandıran dört gangsterin eğlenceli hikayesi... Danimarkalı yönetmen Anders Thomas Jensen’in senaryosunu yazıp yönettiği film televizyonda ilk kez ekrana geliyor. Kopenhag’da yaşayan dört gangster, başarılı bir soygundan sonra patronlarını dolandırmaya karar verir.

Dahi Bebekler Dahi Bebekler
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-17saat: 16:20
Dr. Elena Kinder’in bir teorisi vardır : ona göre bütün bebekler evrenin sırlarını bilerek doğuyorlar ve kendi aralarında bebek lisanı diyebileceğiniz gizli bir lisanla konuşuyorlar

The X Files The X Files
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 22:00
ABD’de ilk kez 1993 yılında ekranlarda görülen “The X-Files” ülkemizde de dokuz sezon boyunca en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter’ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
MüzikTRT22007-06-17saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı amaçlıyor

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
EğlenceKANAL72007-06-17saat: 21:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor.

Kar Köpekleri Kar Köpekleri
Yabancı SinemaTRT 12007-06-17saat: 20:15
TRT’den ailece izleyeceğiniz aksiyon ve komedi öğelerinin öne çıktığı eğlenceli bir macera… Yönetmen Brian Levant’in imza attığı filmde Cuba Gooding Jr. ve James Coburn rol alıyor… Miami’nin bir numaralı dişçisi Ted Brooks birgün biyolojik annesinin öldüğünü ve tüm mirasını ona bıraktığını öğrenir.

Popstar Alaturka Final Bölümü Popstar Alaturka Final Bölümü
YarışmaSTAR TV2007-06-17saat: 20:00
“Pazar gecelerine damgasını vuran Popstar Alaturka, unutulmayacak muhteşem final bölümüyle ekrana geliyor. Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy'dan oluşan dev jüri kadrosu, Selçuk Tekay yönetimindeki Türkiye'nin en iyi orkestrası, birbirinden yetenekli yarışmacıları ve Osmantan Erkır'ın sunumu ile Popstar Alaturka yine gündem yaratacak.

 Pazar Keyfi Pazar Keyfi
MagazinSHOW TV2007-06-17saat: 22:00
Kısacısı keyifli bir Pazar gecesi mi istiyorsunuz. O zaman Pazar Keyfi’nde buyurun...

Hepsi Bir Dizisi Yeni bölüm Hepsi Bir Dizisi Yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-17saat: 20:00
“Zeynep’in ortadan kaybolması konusunda kendilerini suçlu hisseden ve Mert için endişelenen kızlar, kendi dertlerini unutup, Zeynep’in derdine düşerler. Zeynep ise, Mert’e sürpriz yapma peşindedir. Bir kez dolandırılmak Alev’in aklını başına getirmemiştir. Kızlara karşı çaresiz durumda olan Alev, tekrar doğa üstü güçlere başvurmaya kalkar.

 Siyaset Hakkında Her Şey Siyaset Hakkında Her Şey
Talk ShowNTV2007-06-17saat: 20:00
NTV seçim ekranında, Çiğdem Anad ve Kürşat Başar’ın yaptığı “Siyaset Hakkında Her şey” Pazar akşamı ikinci bölümüyle ekrana gelecek...

Kavak Yelleri Tekrar Bölümü Kavak Yelleri Tekrar Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-17saat: 20:00
Mine evden kaçma planı yapıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” nin Perşembe günü yayınlanan bölümü bu akşam tekrar ekrana geliyor.

İnfazcı Punisher İnfazcı Punisher
Yabancı SinemaKANAL D2007-06-17saat: 22:00
FBI ajanı Frank Castle , bir süreliğine yaşadığı hayattan uzaklaşıp dinlenme kararı almıştır. Amacı son görevini de başarı ile tamamladıktan sonra karısı ve oğlu ile Londra’ya taşınıp sakin bir hayat sürmektir. Her ne kadar son görevini başarsa da Castle istediği huzurlu yaşama kavuşamaz.

Cosmopolis Cosmopolis
MagazinCNN TÜRK2007-06-17saat: 23:05
Cosmopolis’te Sevim Gözay, gündemin göbeğinde ya da dışında olmasa da kıyısında duran konuları araştırıp, cevaplarına arada bir tam olarak ulaşamasa da doğru ve farklı soruları soracak.

Family Guy Family Guy
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 17:30
Son yılların en fazla heyecan yaratan çizgi dizisi Family Guy, The Simpsons’a benzer bir aile çevresinde geçiyor. Baba işçi, aile orta halli, üç çocukları, bir de köpekleri var. Baba Peter Griffin sık sık kendi antikalıklarının ceremesini çeken Katolik bir İrlandalı-Amerikalı. Dizi devam ederken, kısmen de Afrikalı-Amerikalı olduğunu öğreniyor.

Six Feet Under Six Feet Under
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 23:00
Televizyonun en iyi dramalarından “Six Feet Under", beşinci sezon bölümleri ile CNBC-e’de. Üç çocuklu Fisher ailesinin hikâyesi, insanların kendi fanilikleri ile yüz yüze gelişi ya da gelemeyişi üzerine kurulu.

İbo Show İbo Show
MüzikATV2007-06-17saat: 20:00
İBO SHOW”da bu Pazar da yine muhteşem bir program sizi bekliyor! Bu haftaki programda Klasik Türk Müziği’nin usta sesi Adanan Şenses, Türk Halk Müziği’nin Kraliçesi Güler Işık, yine Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Hüseyin Turan ve Serdem Coşkun kulaklarınızın pasını silecek.

Evde Tek Başına 3 Evde Tek Başına 3
Yabancı SinemaFOX TV2007-06-17saat: 19:45
ABD Savunma Bakanlığı’ndan çok gizli ve değerli bir çip çalınmıştır. Karaborsada milyonlarca dolar değer biçilen çipi çalan hırsızlar onu uzaktan kumandalı oyuncak bir arabanın içine saklarlar.

Gen Gen
Türk FilmiFOX TV2007-06-17saat: 22:00
Dağlık bölgede yer alan bir akıl hastanesinden polis aranarak bir intihar olayı bildirilir. İki polis bu olayı araştırmak için hastaneye giderler. Aynı sabah hastanenin psikiyatri departmanında da Doktor Deniz çalışmaya başlar.

Sylvia Sylvia
Yabancı SinemaTV82007-06-17saat: 20:40
Sylvia, 20. Yüzyıla damgasını vurmuş ünlü şair ve yazar Sylvia Plath’ın, 1963 yılında intiharına kadar sadece 31 yıla sığan kısacık yaşamını, özellikle kocası Ted Hughes’la olan fırtınalı beraberlikleri açısından ele alan biyografik bir drama. Çifti canlandıran Gwyneth Paltrow ve David Craig’in çarpıcı kimyalarından bol bol nasiplenen film, ikisinin tanıştığı günlerden başlıyor.

Blade 2 Blade 2
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-16saat: 22:20
Vampirlerin düşmanı Blade, iki yıl önce öldüğü düşünülen ortağı Whistler'ı aramaktadır. Uzun bir araştırmadan sonra Prag'da Whistler'ı bulan ve verdiği serumla hayata döndüren Blade'e vampirlerden çok ilginç bir teklif gelir. Reapers adı verilen son derece güçlü bir vampir türü gelişmiştir.

Gümüş Dizisi Final Bölümü Gümüş Dizisi Final Bölümü
BelgeselKANAL D2007-06-16saat: 22:00
Gümüş’ten muhteşem veda! Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Güngör Bayrak ve Ekrem Bora’nın oynadığı ve tam 3 yıldır ekrana gelen sevilen dizisi “Gümüş” bu akşam ekrana gelecek 100. ve final bölümü ile birlikte ekrana veda ediyor.Kendi böbreğini vererek kocası Mehmet’i hayata döndüren Gümüş’ün beklediği mucize gerçekleşir.

Fırtına Dizisi Final Bölümü Fırtına Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-16saat: 20:00
Finalde “Fırtına” esecekKanal D’nin, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, Erkan Can, Zerrin Sümer, Salih Kalyon, Münir Canar ve Jale Aylanç’ın oynadıkları sevilen dizisi “Fırtına” bu akşam sürprizlerle dolu muhteşem bir final bölümü ile ekrana veda ediyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı