Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şabanoğlu Şaban Şabanoğlu Şaban
Türk FilmiFOX TV2007-06-15saat: 19:55
ahriyeli olarak askerlik yapan şaban ile ramazan’ın komik öyküsü.ramazan (h.akçatepe) istanbul’a paşa dayısını ziyarete gelmek için komutanından izin alır. izne ayrılacağı sırada, kankardeşi şaban’ıda (k.sunal) yanına alır.

Konuşan Kafalar Konuşan Kafalar
Talk ShowCINE52007-06-15saat: 23:00
Konuşan Kafalar’ Cine5’te Başlıyor!Okan Bayülgen’li Makina’ nın birbirinden gürültücü öfkeli kalabalığı ’Konuşan Kafalar!’ adlı yepyeni bir programlaCine5 ekranlarına geliyor

Sizi Böyle Alalım Sizi Böyle Alalım
Kadın ProgramıFOX TV2007-06-15saat: 12:45
Pınar Altuğ’un, sunduğu “Sizi Böyle Alalım” hafta içi her gün canlı olarak ekranlara geliyor. Pınar Altuğ’un canlı ve renkli sunumu eşliğinde, aşçının hazırladığı yemeklerle birlikte, hayatımızın tüm renkleri, magazin gündemindeki konular, aşk dedikoduları, kadın erkek ilişkileri, mizah, estetik, astroloji yorumları da pişmeye başlıyor.

Başka Yerde Yok Başka Yerde Yok
MagazinCINE52007-06-15saat: 18:15
Kendi tarzında bir ilke imza atmış olan haber aktüalite programı BAŞKA YERDE YOK, 7. yılında KÜRŞAT BAŞAR ve OYLUM TALU’nun sunumuyla Cine5 ekranlarına geliyor. Ünlü konuklarla siyasetten müziğe, ekonomiden magazine her konu üzerine yapılan keyifli sohbet, geçmiş yıllarda olduğu gibi eğlenceli bir orkestra ve canlı müzikle daha da renklenecek.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2007-06-15saat: 22:45
Ayna, Güney Kore'den yansıyor.Ayna bu hafta objektifini Uzak Doğuya çeviriyor ve Güney Kore'yi ekrana taşıyor. Kore, teknolojideki başarısı kadar geleneklerini canlı tutmada da bir o kadar başarılı bir ülke. Ayna Güney Kore'de en ufak bir ayrıntı atlanmadan, geleneklere bütünüyle sadık kalınarak hazırlanmış bir düğün törenine gidiyor.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
DiğerSTV2007-06-15saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler... Reha Yeprem'in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-06-15saat: 16:15
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor Şebnem Kısaparmak Hayatı Paylaşıyor
BelgeselKANAL72007-06-15saat: 16:00
Hayatın tüm renkleri Şebnem Kısaparmak'la Paylaştıkça'da...Şebnem Kısaparmak'ın hoş sohbeti ve birbirinden güzel şiirleriyle renklenen programda, izleyicilerden gelen duygu yüklü mektuplar da okunuyor.

İskele Sancak İskele Sancak
Haber ProgramıKANAL72007-06-15saat: 23:45
Gündemdeki konular tüm açıklığıyla İskele Sancak'ta ele alınıyor. Demokrasi platformu gerçek anlamda İskele Sancak'ta kuruluyor. Mustafa Karaalioğlu Kanal 7 ekranlarında konuklarıyla tartışılmayanları tartışacak.

Türksoy Türksoy'la İpekyolu
BelgeselKANAL72007-06-15saat: 00:45
Seyfullah Türksoy’un hazırlayıp sunduğu Türksoy’la İpekyolu Perşembe günleri 00.30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-06-15saat: 09:00
Usta spiker Öztürk Pekin'in kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.Günaydın Futbol'da futbol dünyasından günün ilk bilgileri her sabah canlı olarak Lig TV stüdyolarında izleyicilere aktarılıyor, gazetelerden başlıklar okunup, medya kritikleri yapılıyor ve canlı bağlantılarla takımlardan son haberler izleyenlere duyuruluyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-14saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek bir final bölümü ile sezonu kapatıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 8. bölümünde, Kare As üyeleri teker teker metruk bir binanın kapısından içeri girmiş ve kaybolmuşlardı. Kare As’ın bu gizli randevusunun peşine düşen Polat Alemdar’ı final bölümünde nasıl bir sürpriz bekliyor?

Korkunç Bir Film 3 Korkunç Bir Film 3
Yabancı SinemaKANAL D2007-06-14saat: 22:15
Serinin 3. filminde, son dönemlerin ilgi çeken filmlerinden olan The Matrix, The Ring ve Signs gibi filmlere göndermeler yapılıyor. Özellikle korku filmlerini tiye alan serinin üçüncü halkasında...

Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-14saat: 20:00
Mine evden kaçma planı yapıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. B

Sabahın Körü Sabahın Körü
Kadın ProgramıATV2007-06-14saat: 09:30
Atv ekranlarında muhteşem bir program daha başlıyor!Metin Şentürk ve Seray Sever’le “SABAHIN KÖRÜ” 2 Nisan Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 09.30’da Atv’de olacak

Bebeğim Dizisi Final Bölümü Bebeğim Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziATV2007-06-14saat: 22:00
Leyla artık tek başına. Emel Yavuz’u unutturmak için elinden geleni yapıyor ama Leyla her şeyin farkında. Diğer taraftan, Cem’in hislerini dile getirmesi Leyla’ya büyük bir şok yaşatırken, Emel ve Selim bu ilişkiye onay veriyor.

Yersiz Yurtsuz Dizisi Yersiz Yurtsuz Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-14saat: 20:00
Suna Ve Hüseyin Ayrılıyor Mu? Hüseyin’in annesi Suna’yı ziyarete gelmiştir. Bu ziyaret Suna ve Hüseyin ilişkisine nasıl yansıyacaktır? Remzi’nin Emrullah’a vereceği emanet nedir

Kader Dizisi Final Bölümü Kader Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-06-14saat: 22:10
Artık hiçbir çıkar yolu kalmayan Ömer’in Ali’ye önerdiği teklif Lamia ve Ali’nin hayatlarının dönüm noktasıdır. Ali, ya oğlunu sonsuza kadar kaybedecektir ya da onu tekrar ne zaman göreceği belli olmayan bir sonsuzluğa mahkum edilecektir

Kaybolan Yıllar Dizisi Kaybolan Yıllar Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-06-14saat: 20:00
Şok GelişmelerEsmer,gerçek babası olduğunu iddia eden Eşref'e inanıp inanmamakta kararsızdır.Bunu kendi yöntemleriyle araştırır.Esmer,Ezel'e de Bulgar'ın babası olduğunu söyleyemez.

Serap Ezgü ile Biz Bize Serap Ezgü ile Biz Bize
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-14saat: 13:00
Serap Ezgü ile Biz Bize programında kayıp kişiler, aile birliği bozulmuş kişiler, kadına veya erkeğe uygulanan şiddet konuları işlenmektedir.Programda tamamen hayatın içinden insanlar hayatı paylaşıyor ve dertlerine çare arıyorlar

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-14saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor. Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

Lezzet Durakları Lezzet Durakları
BelgeselNTV2007-06-14saat: 23:00
Mehmet Yaşin, |Yol Üstü Lezzet Durakları’nda izleyicileri tam anlamıyla bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Kimi zaman yoldan kilometrelerce sapılıyor ve bir köyün en lezzetli yemeklerinin tadına ulaşılıyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-14saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajans’ta ekrana geliyor. . Ajans, Başkent’ten gelen siyasi haberlerin verildiği “Ankara Haberleri”, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği “Yurt Haberleri”, yurt dışından gelen haberlerin verildiği “Dış Haberler”, “Yurttan Sesler”, “Memleket Hali” bölümleriyle ve “Söze Gerek Yok” görüntüleri ile ekrana geliyor.

Bu Sizi ilgilendiriyor Bu Sizi ilgilendiriyor
Talk ShowNTV2007-06-14saat: 23:30
Hafta içi dört gece 23:30’da canlı olarak yayınlanan programda Okan Bayülgen, toplumun çeşitli yönleriyle tanıdığı, bildiği insanların siyasete giriş nedenlerini soruyor, politika sahnesinin bir oyuncusu olarak kendilerine biçtikleri rolü konuşuyor, siyasi çalışmalar içinde bir şekilde yer almış insanlardan deneyimlerini, tanıklıklarını ve gözlemlerini izleyenleri ile paylaşıyor...

Biri Bana Anlatsın Biri Bana Anlatsın
Talk ShowNTV2007-06-14saat: 20:30
Beyazıt Öztürk’ün Kadir Çöpdemir ile sunduğu sohbet programı “Biri Bana Anlatsın”da bu hafta “Baba Olmak” konuşulacak... Çocukluk dönemimizde "Herşeyi biliyor", ergenlik dönemimizde "Hiçbir şey bilmiyor", yetişkinlik dönemimizde ise "Ne kadar da haklıymış" dediğimiz, otoritesi gereği çoğunlukla bizi uyurken gizli gizli öpüp seven insanlardır babalar…

Bilinçli Seçmen Bilinçli Seçmen
BelgeselNTV2007-06-14saat: 18:35
Kadir Çöpdemir, bilinçli seçmeni aramak için yine sokaklara çıkıyor; her gün saat 18:30’da yayınlanan “Bilinçli Seçmen” programı ile Türkiye’nin her noktasında sokakta, kahvede, çarşıda konuşulanları hafta içi her akşam ekrana taşıyor.

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-06-14saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Yoga TV Yoga TV
Kadın ProgramıTV82007-06-14saat: 11:00
tv8, izleyenlerin hayatına yepyeni bir sayfa açan mucizevi yaşama sanatı Yoga’yı tüm yönleriyle anlatan bir programı ekranlarına getiriyor... Her zaman zinde ve ince kalmak, huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, haftaiçi her sabah ekrana gelen bu programı kaçırmayın.

Yaşam ve Dans Yaşam ve Dans
DiğerTV82007-06-14saat: 14:30
Dansedip Eğlenerek Zayıflamak İsteyenler Ekran Başına!...tv8, tiryakilik yaratacak, yepyeni ve özgün bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor: YAŞAM VE DANS… Bedeni ve ruhuyla barışık… Mutlu, sağlıklı ve zinde bir yaşamın keyfini çıkarmak isteyenler… Dünyaca ünlü oryantal Lale Roche, sizleri tv8 ekranlarına YAŞAM VE DANS’a davet ediyor…

Mal Canın Yongası Mal Canın Yongası
Yabancı SinemaTV82007-06-14saat: 23:00
Mal Canın Yongası’, filmin hem yazarı hem de yönetmeni olan Rose Troche’nin, A.M.Homes’un aynı adlı kitabındaki kısa öykülerini bir araya getirmesiyle oluşmuş bir kişi ve olaylar ağını anlatıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı