Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-06-10saat: 19:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7’nin sevilen sunucusu Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor.

Günaydın Futbol Günaydın Futbol
Spor ProgramıLIG TV2007-06-10saat: 10:00
Usta spiker Öztürk Pekin'in kendine has sunumu ve yorumuyla, yepyeni formatıyla, güne futbolla merhaba demek isteyenleri buluşturan program.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2007-06-09saat: 23:25
Değişik geleneklerle beslenen uygarlıkların içinde gezinen bir gezgininnotlarının yer aldığı belgesel tadında bir aktüel program.Tapınaklar, yağmur ormanları, şehirler, çöller, sakin adalar ve de oralarıninsanları... Saim Orhan''ın gezip gördüğü farklı coğrafyaları renkli bir dilleanlattığı AYNA; insan-kültür mozağinin yansıdığı bir kelebek gibi... Oradanoraya uçmaya devam ediyor.

Cine City Cine City
MüzikCINE52007-06-09saat: 18:50
GENÇLİK ve SANATIN BULUŞMA NOKTASI CINECITY, 50.BÖLÜMÜNÜ KUTLUYOR!!! Okan BAYÜLGEN, Hepsi, Murat BOZ, Şebnem FERAH ve Ferhat GÖÇER ile yapılmış çok özel röportajlar.

Sınırlar Arasında Sınırlar Arasında
BelgeselTRT22007-06-09saat: 11:10
Avrasya coğrafyasında hem Osmanlı bakiyesi Türklerin durumunu hem de genel olarak o ülkelerin yeni dünya düzeninde üstlendikleri rolleri anlatan bir haber belgesel SINIRLAR ARASINDA....

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-06-09saat: 20:15
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-09saat: 23:00
Yayınlandığı ilk günden itibaren kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan, başka bir dünya yaratan, aksiyon ile eğlenceyi buluşturan kült dizi “Buffy The Vampire Slayer” bu akşam altıncı sezon onbirinci bölümü ile CNBC-e’de.

Amerikaya Mektup Amerikaya Mektup
Yabancı SinemaCNBC-E2007-06-09saat: 21:00
Amerika’ya Mektup’ta en yakın arkadaşı ABD’ye yerleşmiş olan Ivan günün birinde kötü bir haber alır. Kamen bir trafik kazası geçirmiştir. Aklına ilk gelen onun yanına gitmektir elbette.

Suçlu Suçlu
Yabancı SinemaTV82007-06-09saat: 23:30
Güçlü, zengin ve yakışıklı bir avukat olan Callum Crane, mesleğinin zirvesine ulaşmak ve federal yargıç olmak üzereyken, yine bir davadan zaferle çıkıp gece geç vakit ofisine döner. Saat oldukça ilerlemiş olmasına rağmen yeni sekreteri Sophie hala çalışmaktadır.

Rock Market Rock Market
MüzikTV82007-06-09saat: 22:30
Yaklaşık 17 yıldır TRT ekranlarına gelen, rock müzikseverlerin gözdesi, müzik ve eğlence programı ROCK MARKET, tv8’de … Yenilenmiş formatı ve güçlü kadrosuyla izleyenlerin ilgi odağı olacak Rock Market’i Op. Dr. Şener Yıldız ve izleyenlerin Rock Station’dan tanıdıkları Hicri Bozdağ hazırlıyor.

Bedel Bedel
Yabancı SinemaTV82007-06-09saat: 20:40
Ortaçağ’da geçen ilginç bir gerilim filmi. Yıl 1380, yer İngiltere’dir. Genç bir keşiş olan Nicholas (Paul Bettany), kadınlarla asla birlikte olmamak için ettiği yemini bozar ve bir kadının yatağında yakalanır. Yapacak hiç bir şeyi yoktur. Ait olduğu kilisenin ve rahiplerin gazabından kaçmak için manastırı terkeder ve yollara düşer.

Leyt Nayt Şov: Kime Diyorum Ben Leyt Nayt Şov: Kime Diyorum Ben
Talk ShowNTV2007-06-09saat: 00:30
Şahan Gökbakar’ın ilgiyle takip edilen gece şovu “Leyt Nayt Şov: Kime Diyorum Ben” bu hafta canlı yayında dünyaca ünlü Türk tenor Hakan Aysev’i konuk ediyor

Trends Trends
YaşamCNN TÜRK2007-06-09saat: 23:05
CNN TÜRK, Sibel Arna’nın sunduğu Trends programını ekrana getirmeye devam ediyor. Trends; modadan dekorasyona, tasarım dünyasından yeme-içme kültürüne her şeyi sizler için derinlemesine inceliyor.

Frekans Frekans
MüzikCNN TÜRK2007-06-09saat: 22:00
Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.

Magic Necmi Magic Necmi
DiğerSHOW TV2007-06-09saat: 17:15
Magic Necmi, özgün formatı ile Türkiye’nin yeni eğlence şovu olacak. İlüzyonist Şovmen Necmi Yıldırım scooterı ile İstanbul sokaklarında dolaşarak sokaklarda, farklı mekan ve ortamlarda halkın arasında birbirinden eğlenceli illüzyon şovları gerçekleştirecek.

Survivor (Aslanlar-Kanaryalar) Survivor (Aslanlar-Kanaryalar)
YarışmaSHOW TV2007-06-09saat: 22:00
3 Aslan, 4 Kanaryalının kaldığı Survivor Aslanlar-Kanaryalar’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçen hafta Kanaryalar takımından Müge’nin elenmesi adada nelerin değişmesine neden oldu? Bu hafta yarışmacıların çok zorlanacağı bir ödül yarışması var.

Cennet Mahallesi Final Bölümü Cennet Mahallesi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-06-09saat: 20:00
Pembe’nin başına talih kuşu konuyor ve evlenmek için zengin bir kısmet buluyor. Pembe, zengin adamla evlenebilmek için hiç evlenmemiş gibi numara yapıyor. Fakat tam düğüne oturduğu sırada Yunus Almanya’dan gelip düğünü basıyor ve mahallede kızılca kıyamet kopuyor.

Geniş Zamanlar Final Bölümü Geniş Zamanlar Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-06-09saat: 22:10
Sürprizlerle dolu sezon finali bu akşam Star TV’de!Rehin Alınan ve Tehditlerden Bunalan AylaTarık’ın Kanatları Altında…Canan’ı arayan esrarengiz adam Ayla’yı rehin alır. Evi kırar döker. Canan’ın orada olmadığına ikna olunca tehditler savurarak gider. Ayla Tarık’ı arar.

Duvar Dizisi Yeni Bölüm Duvar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-09saat: 22:00
Ege’nin kendisini bırakıp Yeşim’e geri döndüğünü düşündüğü için İklim kızgınlıkla Taylan’a mecburen döner. Canı yanıyordur ama bunu kimseye belli etmemeye çalışır. Taylan ise herşeyin farkındadır aslında; tehditleri yüzünden Ege’nin İklim’i kendinden uzaklaştırdığını en iyi kendisi biliyordur.

Selena Dizisi Yeni Bölüm Selena Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-09saat: 20:00
Selena bu hafta Ütopya’daki arşiv odasını düzenleyeceği için dünyaya fazla inemeyecektir. Bu durumu fırsat bilen Hades, kötülükler mahzeninden Selena’nın klonlanmış ikizi Tamara’yı seçmeye karar verir.

Beyin Fırtınası Beyin Fırtınası
Talk ShowATV2007-06-09saat: 00:30
Birbirine ters köşeden bakan gazeteci Fehmi Koru ile akademisyen Hasan Bülent Kahraman’ı aday listelerinin görünmeyen yüzünü ele alacak, farklı yorumlarıyla seçimi yorumlayacak...

Gümüş Dizisi Yeni Bölüm Gümüş Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-09saat: 22:00
Gümüş, Mehmet’i yaşatmak için savaşıyorKanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Güngör Bayrak ve Ekrem Bora’nın oynadığı sevilen dizisi “Gümüş”te bu hafta; Gümüş, komadaki kocası Mehmet’i yaşatmak için var gücüyle savaşıyor.

Fırtına Dizisi Yeni Bölüm Fırtına Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-09saat: 20:00
Kanal D’nin, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, Erkan Can, Zerrin Sümer, Salih Kalyon, Münir Canar ve Jale Aylanç’ın oynadıkları sevilen dizisi “Fırtına”nın bu bölümünde; Zeynep, Ali’nin kendisini aldattığını düşünüyor ve hazırladığı intikam planıyla Ali’yi çileden çıkarıyor.

Rehine / Hostage Rehine / Hostage
Yabancı SinemaSHOW TV2007-06-08saat: 22:00
Başarısız bir rehine kurtarma operasyonu sonrasında Los Angeles Polis Departmanı’nın (LAPD) 'arabulucusu' Jeff Talley (Bruce Willis), olayın yıkımını üzerinden atamadığı için Los Angeles'ı terk ederek küçük bir kasabaya polis şefi olarak gelir.

Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-08saat: 22:00
Yılmaz, Cem’e karşı savaş veriyor Kanal D’nin başrollerinde Bülent İnal, Tuba Büyüküstün, Sinan Tuzcu, Nur Sürer ve Binnur Kalkavan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Ihlamurlar Altında” bu akşam da duygu yüklü, sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2007-06-08saat: 23:55
Hande Yener ve Burak Kut Beyaz Show’da Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; pop müziğin iki güçlü ismi Hande Yener ve Burak Kut ile manken Doğa Bekleriz, Sefarad müzik grubundan Sami Levi ve genç şarkıcı Bengü konuk oluyor.

Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-08saat: 22:00
Rüya'nın çocuk felci olması Necdet'i bir karar almaya iter ve Güzide'ye ayrılmak istediğini söyler. Güzide sessizce işten ayrılır. Ama Necdet onu bulmaya çalışacaktır. Işık'la Yaşar, şair Necip Fazıl Kısakürek'i dinlemeye giderler. Yaşar kendini tanıtmak için Rıiza Bey’le görüşmeye gider.

Sıla Dizisi Yeni Bölüm Sıla Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-08saat: 20:00
Sıla ile konuşmak için fabrikaya giden Boran, Narin’in de kendisi karşısında yer aldığını görür. Sıla ve Narin, bütün kadınlarla birlikte hem törelere hem de ağanın kararlarına karşı durmaktadır. Sıla ile Boran arasındaki gerginlik giderek artarken; Narin, Sıla’ya destek olur. Mahmut’un, Yezida’nın akrabası olduğunu öğrenen Sıla, Boran’ın berdel kararına daha çok sinirlenir.

Görev Mars Görev Mars
Yabancı SinemaSTAR TV2007-06-08saat: 22:10
İnsanoğlu uzay macerasında büyük bir adım daha atmıştır. NASA Mars üzerine bir grup astronotu indirmeyi başarmıştır. Luke Graham komutasındaki ekip, Mars yüzeyine inmelerinden kısa bir süre sonra insanı şok edecek bir şeyle karşılaşır ve ardından ekibin büyük bir kısmı nedeni bilinmeyen bir felakete kurban gider.

5N1K 5N1K
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-06-08saat: 20:00
CNN TÜRK, Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor. 5 yıl boyunca seçim bölgelerini temsil ettiler, tüm oturumlara katıldılar ama liste dışı kaldılar…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı