Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deryalı Günler-CANLI Deryalı Günler-CANLI
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-05saat: 15:15
İlmek ilmek, desen desen, tel tel paylaşmak; yaşama sevincimize sevinç katmak için

Sizi Böyle Alalım Sizi Böyle Alalım
Kadın ProgramıFOX TV2007-06-05saat: 12:45
Pınar Altuğ'un, sunduğu "Sizi Böyle Alalım" hafta içi her gün canlı olarak ekranlara geliyor.Pınar Altuğ'un canlı ve renkli sunumu eşliğinde, aşçının hazırladığı yemeklerle birlikte, hayatımızın tüm renkleri, magazin gündemindeki konular, aşk dedikoduları...

Güzel Günler Güzel Günler
YaşamNTV2007-06-05saat: 11:15
Defne Sarısoy'un sunduğu "Güzel Günler" hayatın tüm renklerini ekrana taşıyor... Şehir hayatının farklı yaşam alternatiflerini ekrana getiren program, değişen konuları yine sohbetlerle ekrana taşıyor.

Öldüren Kadın Öldüren Kadın
Yabancı SinemaKANAL D2007-06-04saat: 22:30
Yönetmenliğini, beyazperdenin usta isimlerinden De Palma'nın üstlendiği, Rebecca Romijn ve ünlü aktör Antonio Banderas'ın başrolde oynadıkları film, Kanal D'de ekrana geliyor.

Bizim Şarkımız Bizim Şarkımız
Yabancı SinemaCNBC-E2007-06-04saat: 22:00
Sundance Film Festivali'nde büyük ilgiyle karşılanan "Our Song", aynı okulda okuyan ve aynı bandoda görev yapan üç genç kızın arasındaki dostluğu anlatıyor. Her biri farklı kökenlere sahip üç arkadaş asbest tehlikesi yüzünden okulları kapanınca kendilerini ne yapacaklarını bilemez bir halde bulurlar. Bu durum ödüllü bandolarının da artık prova yapamayacağı anlamına ...

Dumanlı Yakut Dumanlı Yakut
Yabancı SinemaTRT 12007-06-04saat: 20:25
Sally, aldığı esrarengiz bir mektubun anlamını çözmek için babasının ortak olduğu gemicilik şirketine gider. Ama sorduğu sorularla bir adamın ölümüne sebep olur. Orada tanıştığı Jim'le birlikte, babasının ölümünün ardındaki sırrı aydınlatmaya çalışırken, kendini birden karmaşık olayların içinde ve ölüm tehlikesiyle karşı karşıya bulur... Yönetmen: Brian Percival Oyuncular: Bellie ...

Yakuza Savaşçısı Yakuza Savaşçısı
Yabancı SinemaSTV2007-06-04saat: 23:40
Samanyolu'nda bu akşam harika bir film sizleri bekliyor. Los Angeles'a gelen bir Yakuza'yla eksi bir polisin işbirliğini anlatan film aksiyon sahneleriyle de dikkati çekiyor. Başrolünde Michael Roorker'ın oynadığı filmin konusu şöyle: Yakuza'da kiralık iki katil, bir mafya patronuna suikast yapmak için Los Angelas'a gelirler. Herşeyin planladıkları gibi gittiğini zannederlerken ...

Dönüş / The Return Dönüş / The Return
Yabancı SinemaTNT2007-06-04saat: 23:00
Vanya ve Andrey babasız büyümüş iki kardeştir. Bu durum birbirlerine daha fazla düşkün olmalarına sebep olmuştur. Rusya'da, yaşadıkları mahallenin diğer çocuklarıyla pek iyi anlaşamazlar. Bir akşam eve döndüklerinde onları bir sürpriz beklemektedir...

Ateşkes Ateşkes
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2007-06-04saat: 21:40
Noel akşamı her siperde kaygılı bir kutlama başlar. Önce İskoçlar daha sonra Almanlar aslında hepsi için ortak melodiler mırıldanmaya başlayınca bu "düşman" askerleri birbirine yaklaştıran bir yumuşama rüzgarı eser. Bunun üzerine komutanlar bir gecelik ateşkes için anlaşırlar ve tüm askerler noeli birlikte kutlarlar. Toplu Noel ayininden sonra ertesi gün birbirlerine kurşun ...

Sınırlar Arasında Sınırlar Arasında
YaşamTRT 12007-06-04saat: 22:00
Belçikada bir Türk öğrenci tarihte Ermeni Türk ilişkilerini tez konusu yapmak isterse başına neler gelir? Cevabı Sınırlar Arasında.

90 Dakika 90 Dakika
BelgeselNTV2007-06-04saat: 20:30
Fuat Akdağ, Haşmet Babaoğlu ve Hıncal Uluç ...Üç ünlü yorumcu, sona eren Turkcell Süper Lig'i, düşen ve kalan takımları, saha içi ve saha dışında yaşanan olayları, bütün yöneleriyle ele alacak ve değerlendirecek.

Casablanca Casablanca
Yabancı SinemaTNT2007-06-04saat: 21:00
Nazi istilasıyla Paris'ten kaçan direnişçilerin "özgürlükler ülkesi" Amerika'ya ulaşabilmelerinin tek yolu, hala ele geçirilmemiş olan Fas'ın Casablanca kentinden Lizbon'a giden uçağa binebilmek için vize almaktır. Benzer bir amaçla Casablanca'ya gelen Amerika vatandaşı Rick, ülkesine dönmemiş ve burada kendine sakin bir yaşam kurmuştur. Unutamadığı aşkı Ilsa Lund'un yolu Casablanca'ya düşene kadar sakinliği devam eder. Ancak gelişen olaylar üç kişinin aşkın sürecini yaşamalarını gerektirir.

Acı Hayat / yeni bölüm Acı Hayat / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-04saat: 21:00
Sefa, Mehmet'in çabalarıyla yakalanan uyuşturucu tacirinin savcıya çözülmesiyle tutuklanır. Babasının ellerine kelepçe takılarak götürülmesi Filiz'i sarsmıştır. Ama Sefa Kervancıoğlu'nun sonunu getirecek asıl bilgi ve belgeler Mehmet'in elindedir. Çağdaş'tan durumu öğrenen Filiz, Mehmet'le konuşmaya gider. Babasının kirli işlerle olan bağlantısını öğrenince kararı karnındaki çocuğunu taşıdığı Mehmet'e bırakır. Mehmet için asıl olan Ender'in yurt dışına kaçırmaya çalıştığı Nermin'i kurtarmaktır.

İki Aile   / yeni bölüm İki Aile / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-04saat: 20:00
Oğuz'un Eda ile evleneceğini ilan etmesi Serpil'i delirtir.Köşkün bahçesini birbirine katar.Hıncını alamaz ve Oğuz'a saldırır.Sema son anda gelerek olaya müdahale eder,ambulansla Serpil hastaneye kaldırılır.O sırada çocuklar eve gelir. Bir tek Oğuz'un kızları, Serpil'in sayıklamalarını duyup rezaletin perde arkasını çözerler.Kızlar babalarının Eda ile evlenecek olmasına çok sevinirler. Mutluluklarını abartılı bir şekilde babalarına gösterirlerken Timur gelir ve gördüklerine bir anlam veremez. Damla'da durumu toparlamak için babasının yarın doğum günü olduğunu, erken kutlama yaptıklarını söyler.Hem Timur'un ...

Beyaz Gelincik / yeni bölüm Beyaz Gelincik / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-04saat: 22:00
Bölüm 73 / Yeni Bölüm - Ceren çiftlikevini terk etmeye niyetlenmiş, ancak Ömer onu durdurmuştur. Ama canına tak ettiği bir anda kızıyla birlikte soluğu, deniz kenarındaki evde alır; içinde yaşamak istediği ev, budur. Ömer onları geri götürmek için geldiğinde kendilerine o evde bir şans tanımaya karar verir...

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-04saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Karayip Korsanları Karayip Korsanları
Yabancı DiziTRT 12007-06-04saat: 23:00
Nicholas Rogers, Paolo Seganti, Remo Girone

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
YaşamKANAL72007-06-04saat: 19:40
Dedeler Halay Ekibi'nde bastonlarıyla halay çeken dedelere Şoray da katıldı. Ödüllü ekibin oyunları ve neşeli sohbet Şoray Uzun Yolda'da. Hollanda lalesinin asıl vatanı Yozgat'mış... Koltuk, kanepe yapan hanımlar, 3'üncü eşini kandırabilmek için 6 yıl uğraşan muhtar, Şoray'ı fırçalayan teyzeler, ilginç konu ve konuklarıyla Şoray Uzun Yolda'da Yozgat'ta.

Seçim Arenası Seçim Arenası
Haber ProgramıKANAL D2007-06-04saat: 24:15
DP Genel Başkanı Mehmet Ağar, seçimleri beklemeden geçen hafta itibariyle ailesinin tüm mal varlığını Uğur Dündar'la Seçim Arenası"nda açıkladı!

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıSTAR TV2007-06-04saat: 24:30
Dünya genelinde alternatif tıbba yönelim her geçen gün artıyor. Avrupa'daki birçok üniversitede, alternatif tedavi yöntemleri, özellikle de bitkisel destek tedavileri hakkında kürsüler kuruluyor, tıp öğrencilerine bu yöntemler ders olarak okutuluyor. Dünyada bunlar olurken Türkiye'de bilim çevreleri alternatif tedavi yöntemlerine karşı çıkıyor. Bitkisel tedavi ile ilgilenen doktorlar ya şarlatanlıkla suçlanıyor yada meslekten ihraç ediliyor.

Büyüteç Büyüteç
TartışmaTRT22007-06-04saat: 21:00
Turizm açısından eşsiz imkanlara sahip Türkiye'yi 2007'de neler bekliyor? Türkiye'nin turizm planları ve yatırımları ne durumda? 2008'de yürürlüğe girecek 'turizmde KDV indirimi' sektörü nasıl etkileyecek? Turizm sektörünün beklentileri neler?

Köprü / yeni bölüm Köprü / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-04saat: 22:00
Köprü şantiyesindeki patlama bütün şehri ayağa kaldırmıştır. Şantiyedeki işçilerden yaralananlar ve ölenler olmuştur. Ancak bu saldırı esas amacına ulaşamamış, ne şehir insanlarını ne de Vali Faruk Yazıcı'yı yıldıramamıştır. Öte yandan emniyette komiser Nedim ve Zafer'in araştırmaları sonucunu vermiş, Şamil'in koruması Memet tespit edilmiştir. Eve düzenlenen baskında Memet ..

Söhret  / Yeni Bölüm Söhret / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-04saat: 20:00
Bölüm 68 / Yeni Bölüm - Gülşen hamile olduğunu öğrenince kulaklarına inanamaz. Büyük bir yanlışlık olduğunu düşünür. Fakat doktor kesinlikle emindir. Gülşen karnında Tuğra'nın bebeğini taşımaktadır. Gülşen büyük bir çıkmaza girer.Samet Müberra'ya kendini affettirebilmek için açlık grevine başlamıştır. Onu evinin önünde ohalde gören Müberra, küplere biner. Yakup Müberra'nın peşini

ACCORDING TO JIM ACCORDING TO JIM
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-04saat: 20:00
Çağdaş bir komedi dizisi olan "According to Jim"de, Jim Belushi'yi sevecen bir aile babası olarak izliyoruz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, bir taraftan da blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

Kültür Kurumlarımız Kültür Kurumlarımız
BelgeselTRT22007-06-04saat: 21:00
Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana Türkiye'nin toplumsal, kültürel ve sanatsal gelişimine önemli katkılarda bulunan kurumların tarihi, "Kültür Kurumlarımız" belgeseli ile soluk buluyor.

başka yerde yok başka yerde yok
YaşamCINE52007-06-04saat: 18:00
Kendi tarzında bir ilke imza atmış olan haber aktüalite programı BAŞKA YERDE YOK, 7. yılında KÜRŞAT BAŞAR ve OYLUM TALU'nun sunumuyla Cine5 ekranlarına geliyor. Ünlü konuklarla siyasetten müziğe, ekonomiden magazine her konu üzerine yapılan keyifli sohbet, geçmiş yıllarda olduğu gibi eğlenceli bir orkestra ve canlı müzikle daha da renklenecek.

Gönülden Yaralıları Gönülden Yaralıları
Türk FilmiE22007-06-04saat: 14:00
Bir şirketin muhasebecisi olan Murat, karısı Zeynep ve kızı Selam ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir çetenin üyesi olan Gönül, Murat'ı uyutarak cebinden şirket kasasının anahtarlarını alır. O gece Kenan ve çetesi şirketin kasasını soyarlar.

Can Pazarı Can Pazarı
Türk FilmiTRT AVAZ2007-06-04saat: 12:30
Zengin bir genç kızla tanışan iki masör arkadaşın öyküsü...

Deryalı Günler-CANLI Deryalı Günler-CANLI
Kadın ProgramıSHOW TV2007-06-04saat: 15:15
İlmek ilmek, desen desen, tel tel paylaşmak; yaşama sevincimize sevinç katmak için

Ademler ve Havvalar Ademler ve Havvalar
Kadın ProgramıTRT 12007-06-04saat: 13:30
Ayşenur Yazıcı'nın sunumunda gerçekleştirilen programda Ademlerimiz ve Havvalarımız tıpkı günlük hayatta olduğu gibi stüdyomuzda da hergün bir araya geliyorlar. Her gün hayatımızın içinden farklı bir konuyu birlikte tartışıyoruz. Zaman zaman gülüp eğleniyoruz zaman zaman birazcık atışıyoruz. Psikiyatristimiz Haluk Özbay' da her programda bizlerle oluyor ve paylaştığımız sorunların çözümünde bize rehberlik ediyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı