Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Renkli Sırlar Renkli Sırlar
Yabancı SinemaTV82009-05-22saat: 20:45
Film, hamile annesi Jars ve Vietnamlı babası bir araba kazasında öldükten sonra, sinirli bir insan olan teyzesi Jude tarafından yetiştirilen Steph adındaki genç bir kızın hikayesini konu alıyor. Annesinin günlüğünün eline geçmesiyle birlikte, teyzesi Jude ile Formen Alan arasındaki renkli sırlar da ortaya çıkar.

Şaşkın Şaşkın
Türk FilmiSHOW TV2009-05-22saat: 00:30
Mehmet İstanbul’da üniversite öğrencisidir. Tesadüfen dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine konuşmalarından çok etkilenir ve onu bulmak için ev arkadaşı Çetin’i de yanına alarak Antalya’nın yollarına düşer.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-05-21saat: 21:45
Memati ve Kazım, içine düştükleri yangından kurtulabilecek mi?Cavit’in kardeşi Cevat, abisinin intikamını almak için nasıl bir vahşete imza atacak? Cevat’ın Ebru için hazırladığı kötü sürpriz ne olacak?Hoca ve Kumandan’la ilişkileri gergin olan İskender Büyük, Funda’nın kendi kızı olduğunu öğrenince ne yapacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-05-21saat: 19:40
Çocuğunu kurtarmak için çeşitli planlar yapan Hatice, bu sefer kurtulamamış ve Zozan’ın eline düşmüştür. Üstelik oğlu Süleyman da ortada yoktur. Şivan ise Botan’dan intikam almaya kararlıdır. Sağlık ocağından Tarık’a çok önemli bir not yazarak kaçar

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-05-21saat: 20:00
Cezaevinde genel arama yapılır. İhbarcı Kutsiye tuvaletteki zulayı patlatmak ister ama başaramaz. Özge ve Yasemin ayrı ayrı malı üstlerine alırlar. Özge paçayı kurtarır, Yasemin yakalanır. Yasemin’in tecritteki kaderi ne olacaktır? Nisan’a süt veremeyen Beray’ın göğsü apse yapar, ateşi çıkar.

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-05-21saat: 19:50
Kadir’in onu hapishaneden kurtaran Ayhan’a bağlanması Suna’nın hayatını altüst eder. Müjgan gerçeklerin peşinde koştururken, Ahmet’in Suna’ya verdiği bir fikir ortalığı iyice karıştırır. Bu sırada Emel ile Şevket arasında amansız bir takip başlayacak, Ahmet ve Kadir tekrar burun buruna gelecektir.

Akşam Sefası Akşam Sefası
EğlenceTRT 12009-05-21saat: 21:25
TRT Ankara, İstanbul ve İzmir Radyolarının ses ve saz sanatçılarının katıldığı programda, geçmişten günümüze Türk müziğinin en sevilen ve en çok istek alan eserleri, kulaklarınızı ve gönüllerinizi şenlendiriyor.

Atlantik Ötesinden Atlantik Ötesinden
TartışmaTRT 12009-05-21saat: 22:55
Son gelişmeler dünyadaki güç dengelerini nasıl değiştirecek? Tarihin en büyük ekonomik krizlerinden birini yaşayan Amerika Birleşik Devletleri dünyadaki tek süper güç olma özelliğini sürdürebilecek mi?

Bam Teli Bam Teli
GeziTRT 12009-05-21saat: 23:55
Yol öykücüsü Tayfun Talipoğlu bu hafta Balıkesir Taşarası Köyü’nü getiriyor ekranlara. Çok uzak olmasalar da ana yola, bedenlerini ve gönüllerini uzak tutmuşlardı sanki. Bilmediğinden korkar ya insan öyle değil, bilerek saklanmış gibiydiler dağın arasına taş olan dağlar değil, evleri aslında.

Ölümüne Takip Ölümüne Takip
Yabancı SinemaSTV2009-05-21saat: 21:50
Los Angeles’da itfaiyeci olarak çalışan Grdy Brewer, hayatta en fazla değer verdiği iki kişiyi, bir alışveriş merkezinde patlatılan bomba sonucu gözleri önünde kaybeder. Patlamayı Kolombiya’nın yıllardır süren iç savaşında çarpışan asi liderlerden The Wolf lakaplı El Lobo gerçekleştirmiştir.

Gece Gündüz Gece Gündüz
YaşamNTV2009-05-21saat: 18:10
Yalın, 2 yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü "Ben Bugün"le ilk kez Gece Gündüz izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yalın, programda hem Yekta Kopan’ın yeni albümle ilgili sorularını yanıtlayacak, hem de ilk defa yeni şarkılarını canlı söyleyecek.

Not Defteri Not Defteri
Yabancı SinemaTV82009-05-21saat: 20:45
1940 yılının yazında Allie Kamilton adında 17 yaşında bir genç kız, ailesiyle birlikte Kuzey Carolina’nın sahil kasabası Seabrook’a gelir. Bir gece lunaparkta Noah Calhoun adında genç bir delikanlıya rastlar. Birbirlerine aşık olur ve rüya gibi bir yaz geçirirler

Kartal Bir Kartal Bir
Yabancı SinemaSTAR TV2009-05-21saat: 20:10
General Frank Lewis (Hauer) Filipinli isyancılarla birlikte saklanan teröristleri yakalamak için tartışmalı bir baskını yönetmektedir. Ancak , helikopter pilotu Kaptan Amy Jennings (Randle) ve onun ekibi düşman sınırında düşürülür ve böylece görevlerini tehlikeye atarlar

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-05-21saat: 10:15
Ebru Şallı nın sunduğu Ebruli progamına bugün ,Türkiye Aile Planlaması Derneği Başkanı Prof.Dr.Hakan Şatıroğlu,Göz Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr.Şule Ziylan ve Yaşam Koçu Yeşim Varol Şen Konuk Oluyor...

Duygu ve Yaşam Duygu ve Yaşam
YaşamTV82009-05-21saat: 17:15
Duygu ve Yaşam’ın 21 Mayıs Perşembe günkü konukları beyin cerrahı Doç.Dr.Volkan Eryaman, düğün ve doğum fotoğrafçısı Emel Eryaman ve evlilik uzmanı Fikri Deveci… Programda konusunda uzman doktorlar Duygu Boğa ve izleyicilerden gelen soruları canlı yayında yanıtlıyor…

Yüksek Siyaset Yüksek Siyaset
TartışmaTV82009-05-21saat: 22:45
Kürt sorununda son açılım ne olacak? Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün kürt sorunu ile ilgili çözüm açıklamaları nasıl bir tartışma başlattı? Peki gerçekte ne oluyor? Güneydoğu’da ki kör düğümün tarafları pozisyonlarını değiştirdiler mi?

Shine A Light Shine A Light
Yabancı SinemaCNBC-E2009-05-21saat: 22:00
Bir Rolling Stones Belgeseli “Shine A Light” Canlı Konser İzlemekten Bile İyi...Rock&roll’un başlangıcını görmemiş olsalar da, yaşayan ilk temsilcileri arasında oldukları kesin. Rolling Stones, ilk dönemlerinde onları fazlaca “yaramaz” bulup nispeten iyi çocuk Beatles’ı tercih etmiş olan yaşıtlarının bile sevgilisi artık.

24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-21saat: 21:00
Jonas Hodges, hain planlarını sürdürmekte, bir saat içinde Juma’dan gemiyle silah teslimatı beklemektedir. Jack ise Ryan Burnett’in cinayetinde baş zanlıdır ve aksini ispatlayamadığı için firardadır. Jack, beklenmedik bir isimden alacağı yardım ile Starkwood ve Sangala’daki terrör arasında bir bağlantı bulacaktır

Şimdi Söylemek Lazım Şimdi Söylemek Lazım
TartışmaKANAL72009-05-21saat: 23:30
Politikada, ekonomide, sağlıkta, sanatta kısacası Türkiye’yi ve dünyayı etkileyen tüm konularda söylenmesi gereken her şey bu programda konuşuluyor. Kimi zaman konuklarla kimi zaman da baş başa “Şimdi Söylemek Lazım”da söylenmedik söz kalmıyor.

Diriliş Diriliş
Yabancı SinemaATV2009-05-21saat: 23:30
Sadie bir araştırmacı gazetecidir ve araştırmaları sırasında Los Angeles’in genç ve modern insanlarını içine çeken gizli bir tarikata denk gelir. Ortadan kaybolan bu gençlerin öldüğü anlaşılınca, Sadie bunun nedenini anlamak ister

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2009-05-21saat: 20:00
Ele aldığı konuları, yorumları, tartışmaları ve konuklarıyla her program sonrasında çok konuşulan “Haydi Gel Bizimle Ol”da bu hafta iş adamı Ali Ağaoğlu ve Hande Altaylı’yı konuk ediyor.İş dünyasının renkli isimlerinden biri olan Ali Ağaoğlu ile dört kadın, ekonomik kriz, konut sektörü, araba koleksiyonu ve kadınlar üzerine konuşacak.

Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2009-05-21saat: 20:00
Usta filminin sevilen, başarılı oyuncularıYetkin Dikinciler ve Fadik Sevin Atasoy , Hikayesi Mardin ilimizde geçen sevilen dizi Bir Bulut Olsam’ın üç oyuncusu; Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan ve Engin Akyürek, 12 Dev Adam basketbol milli takımımızın ve Galatasaray’ın doktoru; operatör doktor Adnan Bağrıaçık..

Krizde Yol Haritası Krizde Yol Haritası
DiğerCNN TÜRK2009-05-21saat: 15:30
Dünya devlerini iflas ettiren kriz bitiyor mu?Türk şirketleri krizde neler yaşadı ve yaşıyor? Krizle nasıl mücadele ediyor? Hükümetten neler bekleniyor?

Başarıya Doğru Başarıya Doğru
YaşamCNN TÜRK2009-05-21saat: 10:30
Sait Gürsoy ile “Başarıya Doğru”ya, Bilgi Üniversitesi Genel Sekreteri Çağrı Bağcıoğlu konuk oluyor. Meslek Yüksek Okulu programı nasıl uygulanıyor? 2 yıllık eğitimden 4 yıllık diploma nasıl alınıyor? Bilgi öğrencileri yurt dışı lisans programından nasıl yararlanabiliyor?

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-05-21saat: 22:15
Bebeğin hayatının bir parçası olmaya karar veren Dexter, Rita’yla beraber çocuklara durumu anlatır. Ancak Astor neden evli olmadıklarını sorunca Dexter Rita’ya evlenme teklif eder. Bu arada Rita’nın yaşadığı bedensel ve hormonal değişiklikler işini olumsuz etkilemektedir.

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2009-05-21saat: 23:45
Siyaset Meydanı üç kuşak kadın gazeteciyle çağdaş yaşamı konuşuyor. Dünden bugüne Türkiye, çağdaşlaşma yolunda hangi adımları attı? Nerede hata yapıldı? Daha ileri gitmek için neler yapılmalı? Ali Kırca soruyor, Leyla Umar, Ayşe Önal ve Ece Temelkuran çağdaş yaşamı ve ülkenin geleceğini tartışıyor?

Karım Maurice Karım Maurice
Yabancı SinemaSHOW TV2009-05-21saat: 03:30
Maurice bir hayır kurumu için çalışmakta; kapı kapı dolaşarak kullanılmış giysileri toplamaktadır.Başı derde girmiş kurnaz bir çapkın ondan yardım ister. Metresi ilişkilerini karısına açıklayacağını söylemektedir. Karısının parasını yiyen adam karısıyla arasının bozulmasından korkmaktadır.

Yedek Oyuncular Yedek Oyuncular
Yabancı SinemaCINE52009-05-21saat: 20:00
Washington Sentinels Amerikan futbol takımının oyuncuları ligin bitmesine 4 maç kala greve gitme kararı alırlar. Takımın playoff lara katılabilmesi için kalan maçların en az üçünü kazanması gerekmektedir. Kulüp başkanı Jimmy McGinty yi takımın başına çalıştırıcı olarak getirir.

Affedilmeyen Affedilmeyen
Yabancı SinemaCINE52009-05-21saat: 21:45
En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Kurgu ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Gene Hackman) dallarında Oscar kazanan “Unforgiven”, bir süredir ölü kabul edilen western türünün bir anlamda yeniden canlanmasına da yol açmıştı.

Yıldırım Harekatı Yıldırım Harekatı
Yabancı SinemaTNT2009-05-21saat: 21:15
James Bond karakterinin yaratıcısı Ian Fleming’in kaleme aldığı aynı adlı kitaplardan sinemaya uyarlanmış olan on dört Bond filminden dokuzuncusu olan Yıldırım Harekatı, kökenlerini aşıp kültürel bir fenomene dönüşen İngiliz Gizli Servis Ajanı’nın bir başka aksiyon dolu macerası
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı