Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kazanma Hırsı Kazanma Hırsı
Yabancı SinemaTV82009-05-05saat: 20:45
Tony D’Amato’nun antrenörü olduğu takımın yıldızlarından olan Cap Rooney, bir gün maç sırasında maruz kaldığı bir faul sonucu ağır derecede sakatlanıp spor yaşantısı bitince takım, çok önemli kozlarından birini kaybetmiş olur.

Prizzilerin Onuru Prizzilerin Onuru
Yabancı SinemaTNT2009-05-05saat: 21:15
Ülkenin en zengin suç örgütlerinden biri olan Prizzi Ailesi adına çalışan kiralık katil Charley Partanna (Jack Nicholson) uzatmalı sevgilisi Maerose Prizzi’ye (Anjelica Huston) sırt çevirip kendisi gibi bir kiralık katil olan Irene Walker’a (Kathleen Turner) gönlünü kaptırır.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-05-05saat: 20:00
Ohio’da yer alan bir kasabada yaşayanlar kaybettikleri yakınlarından telefon almaktadırlar. Bu telefonu almalarının hemen ardından intihara kalkışan bu kasaba halkının yardımına Dean ve Sam koşacak. Bu arada Dean’de bir telefon alır; arayan kişi John’dur... Dean ve Sam’i zorlu bir görev bekliyor.

The Riches The Riches
Yabancı DiziTNT2009-05-05saat: 24:00
Wayne, bir hukuk firmasındaki yeni işine başlar. Oradaki ilk görevi departman müdürünü işten attırmaktır. Diğer taraftan, Dahlia kontenjan olmamasına rağmen çocukları özel bir okula kaydettirmeye çalışmaktadır. Nihayet, Malloy Ailesi’nin izini bulabilmek için Dale

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-05-05saat: 19:10
Kenan Erçetingöz’ün konukları her dönemin aranılan oyuncularından ve en güzel kadınlarından olan ve son dönemde Yaprak Dökümü dizisindeki rolü ile de beğeni kazanan Perihan Savaş ile Sefarad Grubu ile çıkış yapan, Osman Aga şarkısı hala dillerden düşmeyen Sami.

Hey Canlı Hey Canlı
MagazinBLOOMBERG HT2009-05-05saat: :
Selahattin Kayacı, kızı Aysun Kayacı’ya isyan etti ve hakkını mahkemede arayacağını açıkladı...Demet Akalın, Bengü’nün eski sevgilisiyle yeni bir aşka yelken mi açtı? Cenk Eren’den, Sadıka Sabancı ayrılığıyla ilgili çok özel açıklamalar, İbrahim Tatlıses’den kolbastı show,

Tehlikeli Rastlantı Tehlikeli Rastlantı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-05-05saat: 20:20
Bir yapım ekibi Avusturya Alpler’ine doğru yola koyulmuştur. Bu film ekibinin amacı extreme spor tutkunu üç sporcuyla reklam filmi çekmektir. Fakat hiç ummadıkları bir olayla karşı karşıya gelirler: Sırpların savaş suçlusu olan Slobodan Pavle dağda saklanmaktadır ve yanlışlıkla ekip tarafından filme alınmıştır.

Gençlink Gençlink
YaşamBLOOMBERG HT2009-05-05saat: 23:30
Sevilen İkili Cenk – Erdem Ve Şarkılarıyla Baran Çak Gençlink’te.Salı akşamı Gençlink’in konukları televizyonların sevilen ikilisi Cenk ve Erdem ile tamamı kendi bestelerinden oluşan son albümü Rüyada Seyahat ile büyük beğeni kazanan Baran Çak.

İsa’nın Videosu İsa’nın Videosu
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2009-05-05saat: 21:50
Genç arkeoloji öğrencisi Steffen, İsrail’de Alman bir profesörün yaptığı arkeolojik kazılarda görev almaktadır. Bir gün tamamen şans eseri, gizli bir odanın içine düşer. Burada neredeyse 2000 yaşında bir iskelet bulunur. Fakat, iskeletin yanında bir handycam kamera kullanım kılavuzu olduğunu fark ettiklerinde ..

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-05-04saat: 20:00
Mustafa, Vahide’yi endişelendirmemek için Dimitri’nin bütün aileyi tehdit ettiğini ve tehlikede olduklarını saklamıştır. Ancak Dimitri’nin, birkaç gün içinde, intikam için Pürsıçana’a geleceğine ve sadece Mustafa’yı değil, Sütçü Ramiz’in bütün kızları ve hatta küçük torunu İskenderi de öldüreceğine dair yeni bir pusula alırlar

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-05-04saat: 20:00
Zeliha’ya aşık olan Sedat, babasının ona sunduğu hayat içinde serseri bir tavır sergilemektedir. Sedat, Zeliha’yı elde edemeyeceğini anlayınca elinde silahla dershaneyi basar. Bu sırada Berk’le konuşan Yeliz gerçekleri anlasa da gelen bir haber onu sarsar

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-05-04saat: 22:15
Aniden bayılan Narin, kendine geldiğinde mahkemeye gitmek ister. Serdar her ne kadar buna engel olmaya çalışsa da, Narin’i ikna edemez ve Narin’in ifadesi sonucu Mustafa serbest bırakılır. Bu duruma çok sinirlenen Serdar, Narin’e sert çıkar ancak, Narin’in ailesini korumaya çalıştığını anlayamaz

Kutsal Damacana Kutsal Damacana
Türk FilmiSHOW TV2009-05-04saat: 20:00
Hayatını gemilerde tayfalık yapıp geçiren Fikret, artık İstanbul’a demirleyip yerleşik bir yaşam seçer.Hayatı kendisinden öğrenen ve bir dediğini iki etmeyen saf arkadaşı Asım’la bir gün karşılarına çıkacak olan o büyük fırsatı umut ederek yuvarlanıp giderler.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-05-04saat: 22:15
Yağız kaçırıldığı adam tarafından serbest bırakılır. Peşine düştüğü adamı silah zoruyla konuşturarak kendisini öldürmek isteyenin babaannesi Sultan Hanım olduğunu öğrenir. Yağız bu sefer yapılanların altında kalmayacaktır.Aslı’nın hamile olduğunu da öğrenen Yağız, Aslı’yı bebeği aldırtmaması için tehdit eder.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-05-04saat: 22:30
Soner’in evlilik haberi üzerine Rıza da Soner de hastanelik olmuştur. Soner ve Elif bir yandan ne yapacaklarına karar vermeye çalışırken bir yandan da aileyi ikna etmeye uğraşırlar. Rıza’nın öfkesi yüzünden sağlığı daha da kötüye gider. Suat Ayla’nın öfkeyle yazdığı mektubu almıştır

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-05-04saat: 20:10
Galip’te Sabiha’da birbirlerine karşı ne kadar büyük haksızlık ettiklerinin artık farkına varmışlardır. Kendileri ile bir iç hesaplaşmaya girmişler ve hatalarının farkına varmışlardır. Peki bu fark ediş onları bir araya getirmeye yetebilecek midir?

Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-05-04saat: 21:35
Tarık yeni aldığı arabayla gelmiştir. Halit annesinin geldiğini zanneder. Göremeyince üzülür. Vicdan Hicran’ın öldüğünü Halit’e söyler. Cahit Müjde’yi arayıp bir kahvehanede Safiye’nin silahlı ağabeylerinden saklandığını bildirir

Nasılsınız Nasılsınız
TartışmaTRT 12009-05-04saat: 23:20
Dünyayı kulaklarımıza ondan gelen sesle yorumladık.Görmediğimizden belki de hayal dünyamız o küçük kutuyla büyüdü.Evimizin en hatırlı köşesinin en hatırlı konuğuydu.Pek çoğumuz radyo günleri çocuğuyuz…İşte 82 yıl önce başlayan yolculuk günümüzde yüzlerce radyo kanalıyla devam ediyor.

Arena Arena
TartışmaSTAR TV2009-05-04saat: 00:30
Mensucat Santral”In Kurucusu Fuad Bezmen, Yüz Yaşında… Üç Padişah, Bir Halife Ve On Cumhurbaşkanı Zamanında Yaşamış Sanayi Duayeni Fuad Bezmen, Müthiş Anılarını Arena”Da Anlatıyor.“Enfes Bir Asır Yaşadım!” Diyen Fuad Bezmen, Hedefinin 120 Yıl Yaşamak Olduğunu Söylüyor!..

Son Umut) Son Umut)
Yabancı SinemaCNBC-E2009-05-04saat: 22:00
Firar eden bir suçlu ve onu canlı ele geçirmek zorunda olan bir polisin heyecan verici öyküsü...Film, oğluna acilen kemik iliği nakli gereken bir polis memurunun, tek uygun vericinin hapishaneye atılmış azılı bir suçlu olduğunu öğrenmesiyle düştüğü ikilemi anlatıyor

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-04saat: 20:00
Chuck, Ellie’nin teşvikiyle Sarah’dan ayrılır. Ancak Sarah’nın Fulcrum hakkında istihbarat elde etmek için Beefcake takma isimli yakışıklı ajan Cole Barker’ı baştan çıkarmak zorunda kalması, Chuck’ın kıskançlık krizlerine girmesine sebep olur.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-04saat: 21:00
Stella ve Mac kahvelerini içip sohbet ederken havada uçmakta olan bir akbaba, ağzından bir insan gözü düşürür. Ekip gözün sahibini bulmak ve akbaba gibi diğer yırtıcılar kanıtları yok etmeden önce cesede ulaşmak için harekete geçer

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıATV2009-05-04saat: 23:20
Başta elimizden düşürmediğimiz cep telefonları olmak üzere; evimizde kullandığımız elektrikli ev aletleri, çatımızın üstündeki yüksek gerilim hattı, çevremizi saran baz istasyonları, kablosuz Internet sağlayıcıları derken neredeyse hayatımızın her alanı elektromanyetik kuşatma altında geçiyor.

Santra Santra
Spor ProgramıATV2009-05-04saat: 01:20
Beşiktaş-Fenerbahçe derbi maçının perde arkasını, Fenerbahçe Başkanı Aziz yıldırım’ın transfer listesini ve Galatasaray’da yaşanan para krizinde futbolculara kaç aydır alacaklarının ödenmediğinin tüm ayrıntıları Santra’da…

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2009-05-04saat: 20:00
Süper Lig’de sona yaklaşırken şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. 4 usta yorumcu bu hafta programda şampiyonluk yarışındaki takımların performanslarını, Pazar akşamı oynanan Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinin sonuçlarını, karşılaşmanın tartışmalı posizyonlarını ve teknik direktörlerin tercihlerini yorumlayacak.

Afiş Afiş
YaşamCNN TÜRK2009-05-04saat: 17:30
‘Devrim Arabaları’ Yoğun İstek Üzerine Yeniden Vizyona Girdi.Daha önce gösterime giren ve büyük beğeni toplayan Tolga Örnek’in yönettiği Devrim Arabaları yoğun istek üzerine yeniden vizyona girdi.

Medya Mahallesi Medya Mahallesi
YaşamCNN TÜRK2009-05-04saat: 11:15
Medya Mahallesi Milliyet Gazetesi’nin Nabzını Tutuyor...Pazartesi günü Medya Mahallesi, 59. yılını geride bırakan Milliyet Gazetesi’nin nabzını tutacak.Ayşenur Arslan’ın hazırlayıp sunduğu ’Medya Mahallesi’ Milliyet Gazetesi’nin yazı işlerine konuk oluyor.

Muhabbet Kapısı Muhabbet Kapısı
Talk ShowKANAL72009-05-04saat: 21:45
Dua etmek neleri değiştirir? Esma-ül Hüsna ile dua etmek diğer dualardan önemli midir? Allah-ü Teala’ya 99 isminden başka bir isim söylemek caiz midir? Esma-ül Hüsna’yı okuyarak yapılan duanın fazileti nedir? Hz. Peygamber hangi zamanlarda hangi duaları okurdu? Dualar okunduğu zamana göre önem kazanır mı?

Dostum Dostum Dostum Dostum
Türk FilmiKANAL72009-05-04saat: 00:10
Askerliklerinden beri bir araya gelememiş olan Halil ile Yaşar karşılaştıkları anda hem eskileri yad etme hem de yaşamlarındaki yenilikleri karşılaştırma fırsatı bulurlar. Baba olma hazırlığındaki Halil’in her şeyi açık ve de ortadayken Yaşar hayatında olup bitenleri sır gibi saklamaktadır.

Dokunmayın Şabanıma Dokunmayın Şabanıma
Türk FilmiKANAL72009-05-04saat: 19:35
Şaban kadınlar konusunda başarısız bir minübüs şöförü, Ökkeş ise tam bir hovardadır.İki eski asker arkadaşı olan ökkeş ve şabanı’ın yolları bir gün kodeste kesişir. Babasının zoruyla evlendirilmek istenen ökkeş şaban’dan kendi yerine geçmesini ister ve rollerini değişirler
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı