Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ölümsüz Elmaslar Ölümsüz Elmaslar
Yabancı SinemaTNT2009-04-30saat: 21:15
Sean Connery’nin canlandırdığı James Bond’u amansız bir mücadele bekliyor... Elmas hırsızları İngiliz Hükümeti’ne ait değerli bir elması çalınca, 007 devreye girer. Başlangıçta sıradan bir hırsızlık sandığı bu olayın ardında uluslararası bir suç örgütünün var olduğunu öğrenen Bond’u Las Vegas’da amansız bir görev beklemektedir.

The West Wing The West Wing
Yabancı DiziTNT2009-04-30saat: 23:30
Beyaz Saray’daki hayali karakterlerden, gerçekçi öyküler… Başkan ve yardımcıları… Bir ülkenin kaderi onların kararlarına bağlı... The West Wing, TNT’de devam ediyor.The West Wing’in Bu bölümünde başkan Bartlet büyük bir gaf yapar… Cumhuriyetçi aday hakkında söylediği aşağılayıcı sözler nedeni ile Beyaz Saray karışır.

House House
Yabancı DiziTNT2009-04-30saat: 20:00
Profesyonel bisikletçi Jeff Hastert, yarış esnasında düşer. Hastaneye vardığında dürüst davranır ve uyarıcı aldığını itiraf eder. Her şeye şüphe ile yaklaşan Dr. House, bisikletçinin asıl sorununu ortaya çıkaracaktır. Klinikte ise diyare şikâyeti ile gelen bir hava hostesi var.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-04-30saat: 22:15
Dexter için hayat yolunda gidiyor gibi görünmektedir. Gözler artık Miami Metrosu Cinayet Masası için kan analisti olarak çalışan Dexter’ın üzerinde değildir ve dolayısıyla gündüz işinde artık çok daha rahattır. Seri katil olarak devam eden gece hayatında da bir değişiklik yoktur

Late Night With Jimmy Fallon Late Night With Jimmy Fallon
Talk ShowE22009-04-30saat: 23:00
Jimmy Fallon konuk ettiği ünlü oyuncular, müzisyenler ve sanatçılarla gösteri dünyasını evinize getirecek. Jimmy Fallon’un bu akşam birbirinden ünlü oyuncuları programında ağırlıyor, programın ilk konuğu Kristen Wiig, ardından Glenn Close ve Gomez programdaki yerin alacak.

Gençlink Gençlink
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-30saat: 23:30
11 Eylül saldırısı sonrası Müslümanların karşılaştığı zorlukları konu edinen ve çekimleri Şanlıurfa, Afganistan ve ABD gibi farklı mekanlarda gerçekleştirilen Kelebek filminin oyuncuları Sümer Tilmaç, Volga Sorgu, Deniz Bolışık ve Caner Cindoruk filmle ilgili merak edilenleri Gençlink’te anlatıyor.

Kabin Basıncı Kabin Basıncı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-30saat: 20:20
Dünyanın tamamiyle otomatik, pilotsuz yolcu uçağı ilk uçuşuna çıkmıştır. Ancak terörist bir bilgisayar hacker’ ı uçağın kontrolünü ele geçirir. Yolcular uçakta bulunan eski bir savaş kahramanı askerden kurtulmaları için medet ummakatadır.

Absolon Absolon
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-30saat: 21:50
Yakın bir gelecekte, korkunç bir virüs ortaya çıkar ve bütün insanları tehdit etmeye baslar. Virüse karşı hiç bir tedavi bulunamaz ve dünya üzerinde 5 milyardan fazla insan hayatını kaybeder. Bütün bilim adamları ve ilaç Şirketleri bu ölümcül virüse karşı bir ilaç geliştirmeye çalışırlar

Şiir Gibi Şiir Gibi
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-30saat: 23:30
unutulmayan şarkılarıyla yılların usta yorumcusu Hayri Şahin ve eğitimli sesi, söz yazarı ve besteci kimliğiyle Türk Halk Müziği’ne yıllardır katkıda bulunan Nuray Hafiftaş.Geceyi şiire, geceyi aşka, geceyi hasrete yazmak için Bedirhan Gökçe ile Şiir Gibi bugün Kanal 1 de.

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-30saat: 19:10
“Başka Semtin Çocukları” filmiyle gündeme gelen Eyşan Özhim, “Dudaktan Kalbe” dizisinin Cavidan’ı Özge Özder ve ilk albümü “Böğürtlenli Reçel” ile iyi bir çıkış yapan ve şimdi gerçekleri kendi aynasından yansıttığı ikinci albümü “5 Kuruş Yok”u çıkaran Gökçe Perşembe akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde…

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-29saat: 20:00
Makbule ve Burhan’ın arasına hafif bir soğukluk girince, Burhan ağır bir bunalım yaşamaya başlar. Aşk acısı çekmekte ve ne yapacağını bilmemektedir. Öte yandan Makbule’nin bulduğu yeni arkadaş grubu ve hobi, onu fazlasıyla meşgul eder. Ta ki Tevfik Bey el koyana kadar.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-29saat: 20:00
Necla, doğumgününü, bir de arkadaşlarıyla kutlamak istiyor. Gelen sürpriz bir hediye ise, Necla’yı ve Cem’i büyük bir krizin eşiğine sürüklüyor.Leyla’nın izini süren Nazmi, büyük hesaplaşma için Leyla’nın karşısına çıkar.Nazmi sorularına cevap ararken, beklenmeyen bir sürpriz bu anı unutulmaz kılar.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-29saat: 20:00
Yemekteyiz yarışması 29. haftasında yine çok renkli.Bugünkü yarışmacı Dış ticaret alanında okuyor..Ahşap boyamaktan hoşlanıyor...Düzenli olarak her sabah yürüyüş yapıyor..Ailesiyle birlikte yaşıyor ama daha çok arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmekten keyif alıyor..

C.S.İ Canını Sevdiğimin İstanbul’u C.S.İ Canını Sevdiğimin İstanbul’u
Yerli DiziTRT 12009-04-29saat: 21:25
Polisiye ve kriminal olaylar üzerine kurulu olan dizimiz, “Canını Sevdiğimin İstanbul’u” kısa adıyla “C.S.İ” Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedisi niteliğinde.Tüm kriminal olayları ve suçları bilime dayalı yöntemlerle çözmeye çalışan ve Türkiye’deki eğitiminin ardından, konu üzerinde Amerika’da uzmanlaşmış olan kadın komiser yardımcımız Tuba Ünsal ve Vural Çelik ....

Manchester United - Arsenal Maçı Manchester United - Arsenal Maçı
Canlı YayınSTAR TV2009-04-29saat: 21:45
Manchester United - Arsenal Maçı Canlı Yayın ile Star Tv ekranlarında.Bu kez İngilizler kozlarını paylaşacak!Son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Manchester United, gençlik ruhuyla beslenen Arsenal’ı konuk ediyor.Avantaj kime geçecek ?Hangi ikili maçın önüne geçecek ?Christiano Ronaldo & Wayne Rooney mi ?Yoksa Adebayor & Van Persie mi ?

Biri Bana Gelsin Biri Bana Gelsin
MüzikSHOW TV2009-04-29saat: 21:45
“Biri Bana Gelsin” adlı müzik eğlence programı bu hafta yine dopdolu...Her hafta ünlü sanatçıların konuk edildiği;eğlencenin,hüznün,keyifli sohbetlerin yaşandığı programda; bu hafta Türkiye’nin en sevilen seslerinden Rafet El Roman var…

Çılgın Kanal Çılgın Kanal
Yerli DiziTRT 12009-04-29saat: 19:50
Çılgın Kanal ekonomik krizden nasibini almıştır. Kanal, kim olduğu belirsiz birine satılınca Albay Kemal derhal ekonomi uygulamasına gider ve ilk iş olarak çaycı Hıdır’ı kameraman yapar. Yıldırım, karısı Deniz’in yüz kremlerine verdiği parayı öğrenince beyninden vurulmuşa döner

Miss Turkey Final Miss Turkey Final
YarışmaCNBC-E2009-04-29saat: 21:00
Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nın büyük finali bu akşam canlı yayınla Kral TV ve Cnbc-e’de.Türkiye’nin en güzel kızı olarak seçilmek, Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek, büyüleyici bir dünyaya adım atmak ve büyük ödülü kazanmak için finalde 20 güzel yarışacak.

Kudüs Taş ve İnsan Kudüs Taş ve İnsan
BelgeselTRT 12009-04-29saat: 23:05
Kubbetüssahra’nın kubbesi nasıl altın kaplandı?Kubbe bin dokuz yüz doksan iki yılında yeniden altın kaplanırken ne kadar altın kullanıldı?Yahudiler Mescid-i Aksa’yı yıkmaya mı çalışıyor? Kubbetüssahra’nın altında Yahudiliğin Kutsal Emanetleri mi gömülü? Bu emanetlerle Masonların ilgilenmesinin sebebi ne?

Genç Bakış Genç Bakış
TartışmaKANAL D2009-04-29saat: 00:30
Alman siyasetinin yükselen ismi Cem Özdemir Genç Bakış’ta...Hızlı yükselişi ile dikkat çeken Almanya’nın ilk yabancı kökenli parti lideri Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ilginç hayat hikayesi, merak edilen başarı öyküsü ve Almanya’dan çizdiği Türkiye portresini Genç Bakış’ta anlatıyor.

Gürkan Zengin’le Arayış Gürkan Zengin’le Arayış
TartışmaATV2009-04-29saat: 00:10
Eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök artık bir tanık…Ergenekon soruşturmasında “darbe” girişimleriyle ilgili bildiklerini anlattı.Ergenekon soruşturması nereye gidiyor?Toprak altından çıkan silahların sahibi kim?Genelkurmay ne yapacak?

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-29saat: 22:15
İngiliz Reformasyonu tüm hızıyla devam etmektedir. Sürgünde olan Katherine’in giderek kötüleşen sağlığı onu adım adım ölüme götürmektedir. Öte yandan, hayatından endişe eden ve tehlikenin çok yakın olduğunu hisseden Kraliçe Anne, idam edileceğine dair kabuslar görmektedir

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2009-04-29saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Koltuk Belası Koltuk Belası
Türk FilmiKANAL72009-04-29saat: 19:35
Koltuk Belası’nda imar müdürlüğünde çalışan saf bir adamın rakiplerini ağır bir yenilgiye uğratarak seçimleri kazanmasının ardından yaşadığı trajikomik olaylar anlatılıyor. Güldürürken düşündüren filmde Zühtü Kaya, kendisini seçtiren çevrelerden yakasını bir türlü kurtaramaz.

Ne Sen Beni Unut Ne de Ben Seni Ne Sen Beni Unut Ne de Ben Seni
Türk FilmiKANAL72009-04-29saat: 21:30
Cennet ve Kemal birbirini çok sevmektedir. Fakat bu sevgiye hiç beklemedikleri bir olayla gölge düşer. Köyün zengin delikanlılarından Hüseyin bir gün Kemal’in dilsiz olan kardeşi Gülcan’ı eski bir kilisede sıkıştırıp, tecavüz etmeye kalkışır. Olanlara istemeden şahit olan Cennet ise duruma müdahale eder ve Gülcan’ı kurtarır

Ateş Böceği Ateş Böceği
Türk FilmiKANAL72009-04-29saat: 23:30
İşportacı bir gençle, yankesici bir kızın aşk öyküsü... Sokaklarda işportacılık yapan Tarık’ın hayatı bir hırsızı yakalayınca değişir. Tatlı ve kolay para kazandığı bu olay genç adama bir fikir verir. Bir yankesici kiralayıp kısa sürede para biriktirmeyi planlar. Yankesici satış yaptığı kalabalıkta hırsızlık yapacak,

Eko Diyalog Eko Diyalog
TartışmaNTV2009-04-29saat: 20:00
G7’ye göre toparlanmanın ilk işaretleri görülmeye başlandı. G7 toplantılarının detaylarının yorumlanacağı programda ayrıca hükümetin altıncı önlem paketinde neler olduğu, ABD’de açıklanacak büyüme verileri, IMF’nin Türkiye tahminlerinin yankıları ve Kredi Garanti Fonu konuşulacak

Eylül De Birkaç Gün Eylül De Birkaç Gün
Yabancı SinemaTV82009-04-29saat: 20:45
Fransız bir gizli ajan olan Irene, on yıla yakın bir süredir CIA’de çalışan arkadaşı Eliot’tan haber alamamıştır. Derken Eylül 2001’de Eliot’tan bir mektup gelir. Eliot, Irene’den, kızı Orlando’yla Paris’te buluşabilmek için yardım istemektedir

Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gülhan’ın Galaksi Rehberi
GeziTV82009-04-29saat: 23:45
Gülhan Şen, bu hafta Güney Amerika ülkelerinden Uruguay’ın başkenti Montevideo’yu tanıtıyor...Programda Bağımsızlık Meydanı, Eski Şehir Meydanındaki bit pazarları, limanda turistik restoranların yer aldığı Mercado del Puerto ekrana geliyor.

Gerçek Efsaneler 2 Gerçek Efsaneler 2
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-29saat: 01:00
Alpine Universitesi’nde sinema öğrencisi olan Amy Mayfield (Jennifer Morrison) bitirme projesi olarak “Şehir Efsaneleri” isimli bir film çekmeye başlamıştır fakat film ekibinde bulunan arkadaşları teker teker korkunç kazalarla ölürler…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı