Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Amerikan Düğünü Amerikan Düğünü
Yabancı SinemaCINE52009-04-26saat: 20:35
Amerikan Pastası artık yetişkinliğe adım atıyor. East Great Falls Lisesi, yabancı öğrenci değişimleri, okul kampı ve yaz seyahatlarinin hepsi artık geçmişte kaldı. Jim ile Michelle’in arkadaşları ve aileleri, evliliğe ve dolayısıyla yetişkinliğe adım atmak üzere olan bu iki gence yardımcı olmaya gönülden hazırlar...

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2009-04-26saat: 20:00
Saffet ve tayfası Kemal’i hastaneye yetiştirir. Arka sıradakiler Kemal Hoca’nın yaşadığı saldırıyı duyar duymaz hastaneye akın eder. Oktay ve tayfası, Kemal’e saldıranların kim olduğunu öğrenmek için Saffet’e hesap sorar. Oktay ve Saffet arasında büyük bir gerilim yaşanırken, saldırganların maske takması Saffet’i yanıltır

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-04-26saat: 18:45
Sırt ağrılarından şikayet eden Ahmet, bir masaj koltuğu almak ister. İpek ise böylesine pahalı bir aletin alınmasına karşıdır. Ahmet ne yapıp eder ve sonunda masaj koltuğunu alır. Masaj koltuğu kısa bir süre sonra evdeki herkesin gözdesi olur ve paylaşılamaz

Kırmızı Başlıklı Kız Kırmızı Başlıklı Kız
Yabancı SinemaFOX TV2009-04-26saat: 13:00
Her şey tüylü ve kürklü polis ve dedektiflerin, gelen bir şikayet üzerine Granny’nin ormandaki evinde ortaya çıkmalarıyla başlar. İlk bakışta, bir oduncunun büyük anne kılığına girmiş bir kurdu tartaklaması ve haneye tecavüz ve izinsiz balta kullanma gibi bazı suçların işlendiği bilindik durum gibi gözükür.

Keyf-i Sibel Keyf-i Sibel
MagazinSTAR TV2009-04-26saat: 15:40
Türk sinemasının çınarlarından Fikret Hakan, "Büyük sinema krizinde, seks filmleri furyasında oynamamak için Nişantaşı’ndaki evimi sattım. Hayatımı kazanmak için 2,5 sene Marmaris’te teknecilik yaptım. Şimdiki gençler çok şanslı. Bir diziyle hemen star oluyorlar. Bizim kuşak en zoru. Çok şeyler çektik" dedi.

Süper Star Life Süper Star Life
MagazinSTAR TV2009-04-26saat: 10:00
İbrahim Tatlıses’in “Bayanlar Matinesi”ne rezervasyon yaptıran 300 bayan, son anda neden gelmedi?Beyaz, elindeki çiçeği gençlere fırlatmak isteyince, çiçek tavana nasıl takıldı? Ata Demirer bu inanılmaz harekete hangi espriyi yaptı?Ferhat Göçer, üniversitelilerden ödül aldığı gecede aşka gelince ne yaptı?

Futbolig Futbolig
Spor ProgramıSTAR TV2009-04-26saat: 01:00
Süper Lig’de 29.hafta heyecanı Futbolig’de yaşanacak!Şampiyonluk yarışı haftalar ilerledikçe daha da kızışıyor. Kritik maçların analizi, perde arkası gelişmeler ve çok özel dosyalar Futbolig’de konuşulacak. Ertem Şener’in sunduğu Osman Tanburacı ve Uğur Meleke’nin yorumlarıyla katıldığı Futbolig Pazar gecesi Star’da.

Her Açıdan Her Açıdan
DiğerSTAR TV2009-04-26saat: 12:30
Her Açıdan; bu hafta “Ergenekon Soruşturmasında bilmedikleriniz” den “Ermenistan sınır kapısının açılması Türkiye’ye neye mal olur” konusuna, “Adli Tıpta ki vahim sorunlar” dan “Deniz Feneri davasındaki son skandal”a kadar yine gündemin en önemli olaylarını mercek altına alıyor.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-04-26saat: 19:40
Ergün tahsiline devam etmeyip ailesine bakmak için uzun zamandır çalışıyordur. Askerlik günlerinin yaklaşmasıyla Ergün sevdiği kızla daha sık görüşmeye başlar. Birbirlerini çok severler bir an önce evlenmeyi istediklerinden Ergün izne gelince nişan yapmayı böylece de askerden sonra fazla vakit geçirmeden kavuşmayı hayal ederler

Ziyaretçiler 2 Ziyaretçiler 2
Yabancı SinemaSTV2009-04-26saat: 23:10
Yakın bir gelecekte özel olarak eğitilmiş, hükümete bağlı bir askeri tim dünyayı istila etmeye çalışan düşman uzaylılarla savaşmaktadır. Doğu Rusya’da bir uzay gemisi kaza yapınca, Sean Lambert ve ekibi olayı araştırmak için gönderilirler

Fırtınalı Hayatlar Fırtınalı Hayatlar
Yabancı SinemaATV2009-04-26saat: 00:10
Chicago’nun yerel bir kanalında hava durumu sunucusu olan David’in tuhaf bir cazibesi vardır. Kameraların önüne geçtiğinde gerçek yaşamdan kopmakta ve seyircileri epeyce etkilemektedir. Bu yetenek kendisine ülkenin en önemli programlarından biri olan Hello America’da sunuculuk fırsatı kazandırır.

Şifreciler Şifreciler
Yabancı SinemaTNT2009-04-26saat: 23:00
Bir hırsız, bir casus, bir kaçak, bir suçlu, bir şifre kırıcı ve bir piyano öğretmeni… Şifreciler… Doksanlı yıllarda bir çiple kontrol edilebilen bir dünya… Lideri Martin Bishop (Robert Redford) olan güvenlik sistemleri konusunda uzman gruba CIA’den bir teklif gelir.

Tempo Tempo
Yabancı SinemaTNT2009-04-26saat: 18:00
Paris’te romantizm ve gerilim… Sarah (Melanie Griffith) Fransa’da yasadışı yollarla satılan sanat eserleri ve antikaların peşinden koşmaktadır. Kendinden oldukça genç olan Jack’le birlikte aynı daireyi paylaşan Sarah, bir iş için Münih’e yolculuk edince Jack, Jenny adında sorumsuz bir Amerikalı kızla yakınlaşır.

Samantha Who? Samantha Who?
Yabancı DiziTNT2009-04-26saat: 20:00
Geçirdiği trafik kazasının ardından sekiz gün komada kalan Samantha, uyandığında geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Başına gelmiş en büyük felaketi bir fırsata; yeni bir hayat kurma fırsatına çevirmeye kararlı olan Samantha’nın kendini yeniden keşfedişi

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-26saat: 22:00
Nathan’ın özel güçleri açığa çıkar; operasyonun yönetimi de ellerinden gitmiştir. O ve Claire, Meksika’da bir yerlerde saklanır. Hükümet’in desteklediği operasyonun yönetimine getirilen Emile Danko, özel güçleri olan herkesi yok etme planında hiç de tahmin edilemeyen biriyle birlikte çalışır.

Terminator Terminator
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-26saat: 21:00
SkyNet’in son hedefini kurtarmak üzere yola çıkan John, Weaver’ı yakalamaya bir adım daha yaklaşmıştır. Ancak Sarah ve Ellison’ın yeniden karşılaşması planlarını değiştirmelerine neden olur. Bu sırada Weaver, Ellison’ın sırrını öğrenir.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-26saat: 21:00
Henry’nin Katolik Kilisesi’ne başkaldırması ve Thomas More’la Cardinal Fisher’ın idamlarının bazılarınca cinayetle eşdeğer tutulması Papa’nın Henry’yi aforoz etmesine sebep olur. Tüm bu gelişmelere rağmen İngiltere’deki Reformasyon hareketi tüm hızıyla devam etmektedir.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-26saat: 23:00
Christian ve Liz nikâh hazırlıklarına başlamıştır. Ancak Christian tüm bunların içinde bir yandan da kanserle savaşmaktadır. Ram ise Kimber’ın yerine başka bir modelle anlaşır. Bu da Kimber’ın giderek Christian’la ilişkisi konusunda Liz’le yüzleşmesine sebep olur.

MotoGP Japonya MotoGP Japonya
Canlı YayınNTV2009-04-26saat: 08:50
MotoGP’de 2009 sezonunun ikinci yarışı Japonya Grand Prix, Pazar günü 08:50’den itibaren canlı yayınla NTV ekranında.Sezonun ilk yarışı Katar Grand Prix’nin ardından dünyanın en hızlı motorcuları bu kez Japonya’nın Motegi Pisti’nde kozlarını paylaşacak.

Bir Yudum İnsan Bir Yudum İnsan
BelgeselCNN TÜRK2009-04-26saat: 20:00
“Eski Ankara Adliyesi”nin kültür salonlarına dönüşen öyküsünün ikinci bölümünde, Türk Hukuk tarihine ışık tutulmaya devam ediliyor.Nazım Hikmet’ten Deniz Geçmiş’e, Necip Fazıl’dan Uğur Mumcu’ya, Osman Bölükbaşı’dan Süleyman Demirel’e kimi siyasetçilerin, sanatçıların, yazarların ve yönetmenlerin adliye koridorlarındaki bekleyişleri anlatılıyor.

Düttürü Dünya Düttürü Dünya
Türk FilmiKANAL72009-04-26saat: 21:35
Mehmet, Ankara’da 7. sınıf bir pavyonda geceleri klarnet çalan bir müzisyendir. Gecekondu mahallesinde karısı Gülsüm, üniversiteli kızı Mükerrem, küçük kızı Fatma ve özürlü oğlu Doğan ile birlikte derme çatma bir evde yaşamaktadırlar. Evin sahibi olan kayınbiraderi Osman paragöz bir insandır ve evi satmak ister

Gülen Adam Gülen Adam
Türk FilmiKANAL72009-04-26saat: 19:40
Yusuf, gülerek doğan ve her olaya da gülerek tepki veren bir adamdır. Gülerek doğan bir adamın öyküsünü konu alan filmde her felakete gülerek tepki veren bu yoksul adamın durumu tıp dünyasını şaşkına çevirir herkes onu neyin ağlatacağını beklerken o herkesin güldüğü bir şeye çocuğunun doğmasına ağlayarak tepki gösterir

Ateşli Çingene Ateşli Çingene
Türk FilmiKANAL72009-04-26saat: 14:40
Bir çingene kafilesinin göçü sırasında ölü bir bebek doğar. Annenin bu acıya dayanamayacağını anlayan yaşlı büyücü yakınlardaki bir evden yeni doğmuş bir kız çocuğu kaçırır. Kampın genç müzisyeni Ali, çok sevdiği bebeğe Gelincik adını koyar.

Vay Başımıza Gelenler Vay Başımıza Gelenler
Türk FilmiKANAL72009-04-26saat: 09:40
Aynı mahallede yaşayan bir grup kafadar paha biçilemez mücevherleri çalmak için bir soygun planı yaparlar. Ancak kafadarlar oldukça sakar ve amatördürler ve ayrıca soyacakları yer de çok iyi korunmaktadır.

Başkent Kulisi Başkent Kulisi
DiğerKANAL72009-04-26saat: 11:45
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Başkent Kulisi’nde Mehmet Acet’in sorularına cevap veriyor. Muhalif çıkışıyla ve yargının siyasallaşma tehlikesi karşısındaki açıklamalarıyla dikkat çeken Ertuğrul Günay, Ergenekon soruşturması ile ilgili yaptığı açıklamalarla neyi kastetti?

Alfa Erkeği Alfa Erkeği
Yabancı SinemaTV82009-04-26saat: 20:45
Karısı, küçük kızı ve oğluyla mutlu bir hayat süren Jim Ferris’in hikayesi. Jim etrafında örnek gösterilen bir aile babasıdır. Fakat bu ailenin toz pembe düzeni Jim’in ani ölümüyle son bulacaktır. Alice ikinci evliliğini bir ressamla yapar. Mutluluğun yerini kıskançlık, dedikodu ve karamsarlık alır.

Sağduyu Sağduyu
DiğerTV82009-04-26saat: 13:15
Şimdi ekonomide yeni tartışma konusu “Turşu Krizi”. Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Hayati Yazıcı yardımları, seçim sonuçlarını, ekonomik krizi, işsizliği ve Ergenekon’u Sağduyu’da değerlendiriyor.Seçmen partilere ne mesaj verdi? Kim kaybetti?

İnsan İnsana İnsan İnsana
YaşamTV82009-04-26saat: 10:15
İnsan İnsana’nın bugünkü konuğu ülkemizin ünlü heykeltraşlarından Mehmet Aksoy... Aksoy ve Doğan Cüceloğlu, heykel konusu ile başladıkları sohbete eğitimde kalıplama konusuyla devam ediyor ve Mehmet Aksoy’un yaşam yolculuğu çerçevesinde insanla ilgili birçok konu eğlenceli bir şekilde ele alınıyor..

Sıra Gecesi Sıra Gecesi
EğlenceCINE52009-04-26saat: 20:40
Türk Halk müziğinin güçlü yorumcularının konuk olduğu programın bu haftaki konuğu Selahattin Alpay 1976 yılından bugüne dek yaklaşık 23 albüm çalışması bulunan ünlü sanatçı en sevilen türkülerini canlı yayında Cine5 izleyicileri için söylecek.

6 Pas 6 Pas
Spor ProgramıSHOW TV2009-04-26saat: 23:45
Sivasspor-Trabzonspor, Fenerbahçe-Ankaragücü,Eskişehirspor-Beşiktaş ve Galatasaray-Ankaraspor maçlarının yorumlanacağı 6 pas’ın bu haftaki konukları Bülent Tulun, Esat Yılmazer,Sanlı Sarıalioğlu ve Serdar Bali.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı