Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Futbol Merkezi Futbol Merkezi
Spor ProgramıBLOOMBERG HT2009-04-26saat: 22:50
Futbol Merkezi bu Pazar Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Beşiktaş Eski Futbol Sorumlusu Celal Kolot ve Gazete Habertürk yazarı Tahir Kum’u konuk edecek.Sporseverler tüm gelişmelerden “Futbol Merkezi” farkıyla haberdar olacak

Gölde Dehşet Gölde Dehşet
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-26saat: 21:10
Ekonomik sıkıntılardan bunalmış küçük bir kasaba halkı şimdi de yeni bir belayla sarsılır. Bölgede balıkçılığın canlanması için göle büyüme hormonu karıştıran yöre halkı, balıktan türeyen yılan kafalı yırtıcı bir hayvanla karşılaşınca ne yapacağını şaşırır

Kelime Oyunu Kelime Oyunu
YarışmaBLOOMBERG HT2009-04-26saat: 18:00
Kanal 1’den eğlendirirken öğreten çok farklı bir yarışma programı… Kelime Oyunu’nda hızın ve pratik zekanın rekabetine tanık olurken ekran karşısında tüm aile yarışabileceksiniz.Türk Dil Kurumu’ndan ödüllü yarışma programı Kelime Oyunu’nun Hafta Finali, İhsan Varol’un sunumuyla bugün Kanal 1 ekranlarında.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-04-25saat: 22:15
Kavak Yelleri’nin bu bölümünde; şüphelerine yenik düşen Efe, Aslı’yı şoke edecek bir soru soruyor. Bu sorunun ardından Aslı ile Efe’nin yolları da ayrılıyor.Efe şüphelerine yenik düşer ve Aslı’yı şoke eden bir soru sorar. Aslı duydukları karşısında çok sinirlenir ve cevap bile vermeden Efe’nin yanından ayrılır. Efe kapıldığı yanlış düşüncenin etkisiyle herkesten uzaklaşır.

Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen
YarışmaATV2009-04-25saat: 20:00
Son 50 yılın en sevilen parçalarının, Türkiye’nin mucize sesli çocukları tarafından seslendirilen “Bir Şarkısın Sen”, nesiller arasındaki büyük boşluğu doldurmaya devam ediyor. Agora Meyhanesi, Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım, Karakolda Ayna Var, Bu Ne Dünya, Sevemedim Karagözlüm ve daha pek çok sevilen parça, mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-04-25saat: 20:00
Umudun bittiği yerde Barış, İpek için yeni bir umut olur! Eylül’ün de çabaları işlerin rayına girmesi adına büyük bir şans meydana getirir! İpek’in artık hem Barış’a hem de Eylül’e bir gönül borcu vardır!Erkan Salih’lerde olacak rakı balık keyfine Esin’le gidecektir.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-04-25saat: 20:00
Bir türlü bebek sahibi olamayan Zeyno, Seda Sayan’ın programına gidiyor ve tüp bebek istiyor. Programı izleyen Seyit’in annesi, Seyit’i arayıp Zeyno’nun kendilerini rezil ettiğini söyleyince de, Seyit programı basıyor. Mukadder, Osman’a bir oyun hazırlar. Obayana’ya, Müslüman olmuş gibi sahte bir sünnet töreni düzeler.

Ne Varsa Sen De Var Ne Varsa Sen De Var
YaşamSTAR TV2009-04-25saat: 11:00
Altan Erkekli, il genel meclisi üyeliği mazbatasını aldığı gün Sedef İybar’ın evindeydi. Erkekli için hazırlanan menü, Pideli Kebap ve Mozaik Pasta oldu.Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu hem oyunculuğa dair sohbetiyle hem de hayatındaki yeni başlayan politika macerası ile Ne Varsa Sende Var’da.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-04-25saat: 20:10
Halil’in zoruyla Seda ve Özge’yle sözlenme arifesine gelen Murat ve Güven zor durumdadır. Özge ve Seda ise aileleriyle kavgalı oldukları için köşeye sıkışmıştır. Gülsüm Sabri’den habersiz altın bozdurup dükkanı kiralar. Dürdane ve kızları da dükkâna ortak eder

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-04-25saat: 22:00
Mersin Polifonik Umut Işığı Korosu nun eğitim ve gerekli araç , gereçlerine katkı sağlamak amacıyla yarışacak olan yarışmacı ise Var Mısın Yok Musun un unutulmaz yarışmacısı Nilgün… Bu müthiş mücadele sonucunda bakalım Nilgün büyük ödüle kavuşabilecek mi? Yoksa Hamdi Bey ile anlaşmayamı gidecek?

Ankaragücü - Fenerbahçe Maçı Ankaragücü - Fenerbahçe Maçı
Canlı YayınLIG TV2009-04-25saat: 20:00
Ankaragücü - Fenerbahçe Maçı Saat 20.00’de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak. Ankaragücü - Fenerbahçe Maçını yönetecek olan hakem Koray Gençerler. Lig Tv den canlı yayınlanacak olan maçta Ankaragücü kümede kalabilmek için tüm gücüyle oynayacak.

Sivasspor - Trabzonspor Maçı Sivasspor - Trabzonspor Maçı
Canlı YayınLIG TV2009-04-25saat: 16:15
Sivasspor - Trabzonspor Maçı Canlı Yayın ile Lig tv ekranlarında.Lider Sivasspor, yeniden potaya giren Trabzonspor’u konuk ediyor.Sivasspor ile Trabzonspor ligde 8. kez karşı karşıya gelecek.Turkcell Süper Lig’de üst sıraları yakından ilgilendiren maçta Sivasspor ile Trabzonspor bugün Sivas’ta saat 16.15’te karşılaşıyor.

Cinemania Cinemania
Talk ShowKANAL D2009-04-25saat: 12:30
“İstanbul Film Festivali’nde aldığımız seyirci ödülünden daha iyisi olamazdı”, diyen Eyşan Özhim, marka yöneticiliği deneyimlerini sinema sektöründe nasıl kullanıyor? Filmdeki gibi bir mahallede büyüdüğünü belirten Bülent İnal, filme nasıl dahil oldu?

Anneyim Ben Anneyim Ben
YaşamSTAR TV2009-04-25saat: 11:50
Eski Avrupa güzeli, üçüz kız annesi Neşe Erberk, 5 ay önce yaşadığı boşanmanın ardından ilk kez, Anneyim Ben programında Tuğba Erbil’in konuğu oluyor. Hamileliğinden bu yana yaşadığı annelik serüvenini anlatan Neşe Erberk, üçüz yetiştirmenin zorluklarını, kızlarının yaşadığı erken ergenlik sorunlarını Anneyim Ben programında anlatıyor.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-04-25saat: 19:40
Ömer, tüm aramalara rağmen bulunamaz. Çektiği acıya dayanamadığı için intihar etmeyi düşünür. Fakat gittiği yerde sürpriz bir isimle karşılaşır. Ömer intihardan vazgeçip okula dönünce herkesin içi rahatlar. Pınar onu tedaviye ikna eder. Ancak Ali hala, kız kardeşi ile Ömer arasında olanlara bir anlam veremez.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2009-04-25saat: 22:50
Ayna, bu haftada dünyayı ayağınıza getirmeye devam ediyor. Şimdiki durağımız “Şili”. Türk vatandaşlarına vize uygulamayan Güney Amerika’nın yemyeşil ülkesi. Ayna Ekibi, Şili’de başkent Santiago sokaklarında ilginç bir manzara ile karşılaşıyor.

Ejderhalar Lordu Ejderhalar Lordu
Yabancı SinemaSTV2009-04-25saat: 21:15
Dragon ve Bull çoğu zamanlarını çapkınlıkla ve birilerini takip etmek için ajanlık yaparak geçiren çocukluk arkadaşlarıdır.Bu ikilinin yakınlarında Çin’den değerli el sanatlarını batıya pazarlayan kaçakçı bir çete vardır. Hoi adlı düzeni sağlamaya gönüllü olmayan yönetici bunlara göz yummaktadır

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-25saat: 20:00
Kriz, Wisteria Lane’i de vurur. Bree yeni kitabından kazandıklarıyla kendine yeni bir araba alırken, Lynette ve Tom biraz nakit para bulundurabilmek için Tom’un Mustang’ini satmaya karar verir. Susan ve Mike ücretini karşılayamayacak durumda olsalar da MJ’i en iyi okula gönderme konusunda kararlıdır

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-25saat: 15:00
Pushing Daisies Final bölümü ile ekranlarda.Darling Mermaid Darlings’lerden birinin baş rakiplerinden Aquadolls öldürülünce geçmiş hesaplar yeniden açılır. Katili bulabilmek için Darling Mermaid Darlings’ler emekliliklerine son verip Ned’in menajerliğinde ve Olive’in stilistliğinde yeniden işe koyulurlar

Mad Men Mad Men
Yabancı DiziE22009-04-25saat: 22:00
Seçimler sonrası Sterling Cooper çalışanları sonuçları beklerken uykusuz bir gece geçirecektir. Öte yandan açılan yeni pozisyona göz diken Pete’in işteki hırsı Don’la karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Late Night With Jimmy Fallon Late Night With Jimmy Fallon
Talk ShowE22009-04-25saat: 23:00
Jimmy Fallon’un bu akşamki konukları: How I Met Your Mother dizisinin eğlenceli karakteri Barney’i canlandıran Neil Patrick Harris, güzel oyuncu Emily Deschanel.

Dahi Olmak Dahi Olmak
Yabancı SinemaTV82009-04-25saat: 20:45
Çevresi tarafından hor görülüp yanlış anlaşılan dahi çocuk, hayatı boyunca hep meydan okumuş fakat ne yapacağına karar veremeyince hiç başarılı olamamıştır. Aradığı gerçeği drama öğretmeniyle yolları kesişince keşfeder. Öğretmeni ondaki bu özel yeteneği keşfeder ve çok özel bir oyuncu olacağını söyler.

Sabah Kahvesi Sabah Kahvesi
Talk ShowTV82009-04-25saat: 10:15
Seda Akgül bu haftaki sohbet konuğu ünlü yazar İskender Pala ile son kitabı Katre-i Matemi konuşuyor... Uzman konuk Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı Ahmet Kemal Senpolat ise sokak hayvanlarının sorunlarını ve çözüm önerilerini anlatıyor...

Çöpçüler Kralı Çöpçüler Kralı
Türk FilmiFOX TV2009-04-25saat: 21:45
Zabıta memuru, görevinin verdiği yetkileri zorlayarak esnafın ve çöpçünün üzerinde büyük bir baskı kurar. Aynı mahallede oturan Hacer temizlikçilik yapmaktadır. Hacer’e aşık olan zabıta memuru, annesinin tepkisiyle karşılaşır. Mahallenin çöpçüsü Apti de Hacer’e aşıktır ama parasızdır

Şekerpare Şekerpare
Türk FilmiFOX TV2009-04-25saat: 12:15
Karakolda amiri Ziver Bey ile çalışan ve ona çok saygı duyan Cumali genelevde çalışan Şekerpare’ye aşık olur. Ancak Şekerpare’ye Ziver Bey’de ilgi duymaktadır. Şekerpare’nin de Cumali’den hoşlandığını anlayan Ziver genelev üzerindeki kontrolünü arttırmaya çalışır. Hatta işleri evi kapatmaya kadar götürür.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-04-25saat: 19:30
Şoker Sargis’in kendisini çok kötü cezalandıracağını öğrenince paçaları tutuşur ve kütüphaneye giderek tanınmamak için görüntüsünü değiştirmeye karar verir.Ancak tesadüfen buradaki kitapların birinde zamanın bekçisi olan Kandor’u görür

Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
EğlenceFOX TV2009-04-25saat: 23:30
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show yepyeni içeriği ile yeniden Fox ekranlarında..Anında Görüntü Show’un bu haftaki konuğu ise, oyuncu Sinem Kobal..

Kültür Aşı Kültür Aşı
YaşamATV2009-04-25saat: 13:30
Kültür Aşı’nda bu hafta, Türk Mutfağı’nın demirbaşlarından sayılan “et yemekleri” konu ediliyor. İşte bu haftanın rotasını belirleyen lezzetler: Zengin içeriği ve özel ritüelleriyle “Tokat kebabı”, en ünlü yahni yorumlarından biri olan “Akşehir yahnisi”, eti kurutarak saklama yönteminin en güzel örneklerinden “sucuk” ve Kayseri usulü “evde sucuk yapımı"

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
EğlenceKANAL72009-04-25saat: 21:25
Mahmut Tuncer Show’da bu hafta türkünün ustaları bir araya geliyor. Hasan Yılmaz ve Göknur’un konuk olacağı programda izleyenler canlı yayında türküye doyacak. Programın Bir Aşk Hikayesi bölümünde ise yine zorluklar içinde aşkı için mücadele eden bir çiftin aşkına tanıklık edilecek.

10 Trilyon 10 Trilyon
BelgeselNTV2009-04-25saat: 21:00
NTV Belgesel Kuşağı’nda ekrana gelecek “10 Trilyon / Ten Trillion and Counting” Amerikan Hazinesi’nin yükselen borçlarının arkasındaki politikaların izini sürüyor ve kimilerine göre şu anki ekonomik durumu sönük kılacak gelecekte yaşanacak krizi araştırıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı