Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Canavar Adası Canavar Adası
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-22saat: 21:50
MTV’nin düzenlediği yarışmada, kazanan özel bir üniversiteye davet edilecek ve partide ünlü konuklarla dans etme olanağını kazanacaktır. Josh ve kız kardeşi yarışma nedeniyle kavga eder. Josh yarışmayla ilgilenmese de katılır ve ardından partide olaylar çıkar.

Gençlink Gençlink
Talk ShowBLOOMBERG HT2009-04-22saat: 23:30
Son albümü ile gençlerin en sevdiği isimler arasında yer alan Yusuf Güney muhteşem şarkıları ile Gençlink’te… Yusuf Güney kendisi ile ilgili merak edilenleri açıklayacak, keyifli bir sohbetle izleyenlerle buluşacak.Farklı tarzı, güzel sesi ile dikkat çeken ve özellikle Ceza ile yaptığı düetleri çok beğenilen Doa canlı performansı ile Gençlink’e konuk olacak.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-22saat: 22:15
Bu akşam yayınlanacak ikinci sezon beşinci bölümde, Henry’nin Katolik Kilisesi’ne başkaldırması ve Thomas More’la Cardinal Fisher’ın idamlarının bazılarınca cinayetle eşdeğer tutulması Papa’nın Henry’yi aforoz etmesine sebep olur.

Late Night With Jimmy Fallon Late Night With Jimmy Fallon
Talk ShowE22009-04-22saat: 23:00
Jimmy Fallon’un bu akşamki konukları Las Vegas dizisindeki Woody Hoyt karakterini canlandıran Jerry O’Connell ve ünlü sinema oyuncusu Thomas Lennon.Jimmy Fallon severler : Late Night With Jimmy Fallon’u kaçırmayın.

Sivasspor Fenerbahçe Maçı Sivasspor Fenerbahçe Maçı
Canlı YayınLIG TV2009-04-21saat: 20:00
Fortis Türkiye Kupası’nda yarı final rövanş mücadelesinde Fenerbahçe Sivasspor’a konuk oluyor. Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda 20.00’de başlayacak maçı hakem Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek. Lig TV’de yayınlanacak olan Sivasspor Fenerbahçe Maçı 20:00 da başlayacak takip edebilirsiniz.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-04-21saat: 20:00
Samim hem Mertcan’ı, hem işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Mertcan’ı amcası Zeki’ye vermemek için bir işe sahip olmak, işi için de Halim’i ikna etmek zorundadır.Samim, Meliha ve Seyhan oteli kapatmaya karar veren Halim’i, kararından döndürebilmek için seferber olur.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-04-21saat: 22:00
Kerem’le ilişkisi çıkmaza giren Bennu son çareyi intiharda bulur. Şehrazat ve Engin evlilik öncesinde çocuklarını birbirlerine yakınlaştırmaya çalışırlar. Onur’u özleyen Kaan, Şehrazat’ın Engin’le evlilik kararına tepki gösterir. Nadide’nin gözlerini açmasını bekleyen Burhan hastanede sabah - akşam nöbet tutmaktadır.

Wipe Out Wipe Out
YarışmaSHOW TV2009-04-21saat: 20:00
Vazgeçilmez programların arasında bir numara olan Wipe Out bu hafta da eğlenceye heyecan, heyecana rekabet katmaya devam ediyor.Bir eli çamurda bir eli suda yarışacak on altı kişiden yalnızca biri 50.000 Liralık büyük ödülü kazanacak.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-04-21saat: 22:15
Lamia’dan boşanan Cemil, yenilgiyi ve kabullenmişliği yaşamaktadır. Lamia’yı yalnız bırakmamak için adliyeye gelen Kenan, üzüntüsünü iki kat arttırır. Cemil, Kenan ve Lamia’nın arasında artık hiç engel kalmadığını düşünmektedir. Oysa Lamia ve Kenan için büyük bir hesaplaşma süreci başlar.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-21saat: 20:00
Ayaz yüzünden Armi ile Elif fena kapışırlar. Armi hiçbir şeyi alttan almaz ve o da Elif’i Timuçin’in öldüğü gün neden otel kaldığı konusunda sıkıştırır. Elif, Timuçin’in şirketinden maaş almayı gururuna yediremez ve iş arayışına girer.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-21saat: 20:10
Necati’nin şüpheli durumu çözülmeye başlamıştır. Feride kendisinden gizlediği bir oğlu olduğu şüphesiyle takip ettiği Necati’yi sonunda evde eski sevgilisi ile yakalar. Köşeye sıkışan Necati yine cin gibi bir fikirle durumdan sıyrılır.

Politik Güçler Politik Güçler
Yabancı SinemaTV82009-04-21saat: 20:45
Temsilciler Meclisinin Başkanı Chick Muldoon, eyaletteki en renkli politikacıdır. Pratik zekâlı Muldoon son derece nüfuz sahibidir. Acemi Billy Dylan, Muldoon’ın onu sokmaya çalıştığı ’Baskı" sisteminden ötürü zor zamanlar geçirmektedir.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-04-21saat: 19:40
Sinem, Oğuz’u Uğur hakkında uyarır. Oğuz duydukları karşısında çok şaşırır ve bildiklerini Sırma ile paylaşır. Fakat Sırma Oğuz’un söylediklerine inanmaz. Hala Oğuz’a karşı öfkelidir. Oğuz ise bunu ispatlayacağına söz verir. Fakat bu düşündüğü gibi kolay olmayacaktır.

Aşkın Bedeli Aşkın Bedeli
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-21saat: 02:15
Ünlü popçu Dudu ben David, genç ve yetenekli Margalit’’e şöhret kapılarını açmaya çalışmaktadır. Bu süreçte birbirlerine aşık olur ve evlenirler. Ancak evlendikten sonra işler tersine döner: Margalit gün geçtikçe parlarken David’in şarkıcılık kariyeri sönmeye başlar.

Katil Katil
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-21saat: 20:20
Jake Riley "Torch" davası üzerinde çalışmaktadır. Bu davanın aranan seri katili çocuklu kadınları öldürüp, cesetleri ateşe vermektedir. Katil bazan Riley’i arar ve Riley’in emekliliği gelince katilin artık oyun oynayacak kimsesi kalmaz. NSA devreye girer ve Riley’e iş teklif eder. Katilin bir "kopya"sı sayesinde gerçek katil bulunabilecektir.

Sıkı Dostlar Sıkı Dostlar
Yabancı SinemaTNT2009-04-21saat: 21:15
Gangster Henry Hill (Ray Liotta), dengesiz arkadaşları Jimmy Conway (Robert De Niro) ve Tommy De Vito (Joe Pesci) ile birlikte bir soygun gerçekleştirirler. Gözleri yüksekte olan iki arkadaş soyguna katılan diğer kişileri öldürür ve mafya içinde hızla yükselmeye başlarla

Daha Yaklaş Daha Yaklaş
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-21saat: 22:00
Closer, açılış sahnesinden itibaren izleyiciyi hipnotize eden ender filmlerden biri. Fonda Damien Rice’ın muhteşem şarkısı The Blower’s Daughter duyulur duyulmaz ekrana kilitlenmeniz ve bütün film boyunca o şekilde kalmanız son derece muhtemel.

Boks Gecesi Boks Gecesi
Spor ProgramıATV2009-04-21saat: 00:50
Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın’ın Las Vegas kentinde Faslı Said Ouali ile yaptığı müthiş maç bir kez daha atv ekranlarında.“Karadeniz Fırtınası” lakaplı boksörümüzün unvanını ortaya koyduğu karşılaşmada, Selçuk Aydın’ın Said Ouali ile nefesleri kesen 12 raundluk mücadeleyi izleyeceksiniz.

Muro Muro
Türk FilmiSHOW TV2009-04-20saat: 20:00
Muro “Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmi bir yandan içimizdeki insan sevgisini ortaya çıkarırken, bir yandan da izleyenleri bol bol güldürecek.Cezaevinden çıkan, Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-04-20saat: 20:00
Meryem’in eski kocası Ömer’in dönüşüyle, hayatları alt üst olan Meryem ve Dilaver çocukların babalarıyla vakit geçirmesine izin vermektedir. Ancak Ömer, Pürsıçan’dan giderken çocukları da yanında götürmek istediğini söyler. Dilaver, Ömer’le konuşmaya çalışsa da Ömer’in kararı kesindir

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-20saat: 16:15
‘Yemekteyiz’ 28. haftasında Tükiye’nin en güzel sahil şehirlerinden biri olan İzmir’de..5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 10.000 TL’yi alacak.Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu ‘Yemekteyiz İzmir’ bu hafta yine birbirinden eğlenceli yarışmacıları ile sizleri ekran başına kilitleyecek..

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-20saat: 22:15
Ceyda ve Özkan birbirlerini vurarak ölürler. Polis bu iki ölümün ardındaki sırrı açığa çıkarmaya çalışır. Elvan ise babasının ardından annesini kaybetmenin acısını yaşıyordur. Ancak polislere Özkan’ı tanımadığını söyler. Sultan Hanım, rahmetli kocası Kerami Bey’in katilinin torunu Yağız olduğunu öğrenir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-04-20saat: 20:00
Zeynep’in ani doğum sancıları Ekip’teki herkesi heyecanlandırır. Zeynep’in doğumunun erken başlaması Murat’ın elini ayağına dolaştırır.Sorguya alınan Vahap ve Caner’in ifadesi soruşturmanın gidişatını değiştir. Oruç cinayetindeki yeni bulgular Ekip’in katile ulaşmasını sağlar.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-04-20saat: 22:15
İnci, oğlunun yeni evinde akşam yemeği hazırlamış ve onun gelmesini beklemeye koyulur. Serdar eve geldiğinde İnci şoke olur. Zira Serdar’ın bir kavganın içinden geldiği aşikardır. İnci işin içinde yine Mustafa’nın olduğunu öğrenir, çok sinirlenir ve oğluna bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini söyler

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-04-20saat: 20:10
Melek, artık Sado ile evlenmelerinin zamanının geldiğini düşünmektedir. Hamile olduğunu açıklayan Melek, Sado’yu çok şaşırtmıştır. Melek’in bu hamileliği gerçek midir? Yoksa sadece Sado ile evlenmek için bir oyun mu?

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-04-20saat: 22:30
Ayla ile Suat’ın gerginlikleri iyice tırmanmıştır. Bahriye ile konuşan Ayla, Suat’a daha çok özen göstermeye karar verir. Bu arada Rukiye İlker ikilisinin de Ayla ve Suat’a verecek tavsiyeleri vardır. Kasabada 23 Nisan yaklaşmış, son anda bütün iş beden eğitimi öğretmeni Hakan’a kalmıştır.

Siyah Giyen Adamlar 2 Siyah Giyen Adamlar 2
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-20saat: 22:00
Uzaylıların korkulu rüyası Siyah Giyen Adamlar birimi, ikinci macerayla karşımızda!Beş sene sonra çekilen devam filminde Ajan K geçmişin yükünden sıyrılmış bir sivil olarak, Ajan J ise ortaksız bir yaşama alışmaya çalışırken çıkıyor karşımıza.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-20saat: 20:00
Chuck ve Sarah, yeni görevlerinde banliyöde yaşayan mutlu ve evli bir çifti canlandırmak zorunda kalır. Burada renkli bir kişilik olan yan komşuları Brad ve sokağın karşısında oturan, Chuck’a göz koymuş çekici ve baştan çıkarıcı bir kadın olan Sylvia gibi ilginç insanlarla tanışırlar

CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-20saat: 21:00
Kızı kayıp olan bir baba öldürülünce iki dava birbiriyle ilişkilenir. Bıçaklanarak öldürülen Rus bir turistin cesedi, CSI ekibini insan ticaretinin korkunç gerçekliğiyle yüz yüze getirir. Üstelik bu dava, polis teşkilatının önemli bir üyesiyle de doğrudan bağlantılı olunca işler daha kişisel bir hal alır

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıATV2009-04-20saat: 23:20
Muhsin Yazıcıoğlu Türk siyasi hayatının önemli bir simasıydı. Kendi ifadesiyle hormonsuz bir Anadolu çocuğuydu. Gençliğinde siyasetin çıkmaz sokaklarına girmiş ve zindanlarda ağır bir bedel ödemişti. 28 Şubat sürecinde ve Ergenekon davasında açıkça demokrasiden yana tavır almıştı
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı