Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dünya Bir Oyun Sahnesi Dünya Bir Oyun Sahnesi
Talk ShowATV2009-04-17saat: 23:20
“Dünya Bir Oyun Sahnesi” programının bu haftaki konuğu televizyon dünyasının bir numaralı isimlerinden, oyuncu, şovmen, yönetmen ve fotoğrafçı kimliğiyle öne çıkan Okan Bayülgen.Bayülgen, nasıl bir ailede büyüdüğünü, boşanmış anne babanın çocuğu olmuş olsa da, iki anneli ve iki babalı, son derece mutlu bir çocukluk geçirdiğini, oyunculuk merakını besleyen ortamı anlattı.

Beyaz Show Beyaz Show
Talk ShowKANAL D2009-04-17saat: 23:00
Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu gece; Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcularından Hüseyin Turan ve yine Türk Halk Müziği’nin en genç seslerinden Sevcan Orhan konuk olacak.

Köstebek Köstebek
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-17saat: 22:00
Donnie Brasco, 70’lerin sonunda o zamanların beş büyük mafya ailesinden biri olan Bonanno ailesine sızan FBI ajanı Joseph Pistone’un gerçek hikayesini anlatıyor. Zaman geçtikçe kendini aileye yakın hissetmeye başlayan Pistone, birliğine rapor vermeyi bırakıyor.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-04-17saat: 19:30
Yıllar öncesinde oyuncaklar dünyasında yaşamış olan oyuncak Prens Sargis sahibinin isteği üzerine yeniden dünyaya gönderilmiştir. Bir tesadüf sonucu Yağmur eline geçen bu oyuncağı Nana’ya gösterince Nana çok şaşırır ve onu oyuncaklar dünyasına götürür…

Arabesk Arabesk
Türk FilmiFOX TV2009-04-17saat: 02:15
Şener, köy ağasının kızı Müjde’ye sevdalıdır. Kaya’da Müjde’ye tutkundur ve sürekli onu izler. Kızını Şener’e vermeyen ağa, Kaya’nın ihbarıyla kaçacaklarını öğrenir ve Şener’i rüşvetle vazgeçirmeye çalışır. Paranın ağanın yüzüne geri fırlatılmasını görmeyen Müjde elinde parayı gördüğü Şener’den ayrılır.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-17saat: 20:00
Yemekteyiz 27. haftasında final bölümü ile ekranlarda.5 akşam yemeği sonunda büyük ödül 10.000 TL’yi acaba kim kazanacak?Kıyasıya rekabet ve muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu Yemekteyiz Final, 17 Nisan Cuma saat: 20.00’da Show TV’de..

Umut Dalgaları Umut Dalgaları
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-17saat: 00:15
Kocasının en yakın arkadaşıyla aldattığı Birdee; olayın televizyonda bir talk şova yansımasıyla kendine güvenini ve kişiliğini iyice yitirmiş gibidir.Kızıyla beraber annesinin evine ; bir zamanlar popüler, güzel ve mutlu bir kız olduğu küçük Teksas kasabasına geri döner.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-04-17saat: 19:40
Yiğit, başından geçenleri hatırlamıyor. Fakat son zamanlarda yaptığı aşı davranışlarında dolayı ansızın görevinden alınıp masa başı bir işte görevlendiriliyor. Süha ise Rana’ya önemli şeyler anlatmaya karar veriyor.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-04-17saat: 22:15
Tony’nin ilk cinayeti ortaya çıkınca, o ve Paulie Florida’ya kaçar. Tony Florida’da Paulie’yle olan arkadaşlığını tekrar gözden geçirme fırsatı bulacaktır. Bu arada Junior bir poker oyunu düzenler. New York’taki iktidar savaşları ise devam etmektedir.

Late Night with Jimmy Fallon Late Night with Jimmy Fallon
Talk ShowE22009-04-17saat: 23:00
Jimmy Fallon’un bu akşamki ilk konuğu, Tüm dünyada ilgiyle izlenen Lost dizisinde Benjamin Linus karakterini canlandıran Michael Emerson, ikinci konuğu ise Matthew Stafford. Jimmy Fallon’un üçüncü konuğu ise ünlü oyuncu Rachel McAdams.

Momentum Momentum
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-17saat: 20:20
ABD hükümeti, telekinetik yetenekleri olan bir grup insanı bir araya getirerek gizemli bir proje başlatmayı dener. ABD’nin Sci-Fi Channel denen özel bilimkurgu kanalının yaptırdığı sayısız TV filminden biri. 2003 yapımı film, benzerlerinden pek ayrılmıyor

Seni Koca Yalancı Seni Koca Yalancı
Yabancı SinemaTNT2009-04-17saat: 21:15
Jason, babasının güvenini kazanmak için hazırladığı ödevini bir kaza sonucunda film yapımcısı Marty Wolf’un (Paul Giamatti) limuzininde unutur. Sürekli söylediği yalanlara karşı bir özür olarak yazdığı hikâyenin bir filme dönüştüğünü görünce kız arkadaşı Kaylee’yi (Amanda Bynes) de yanına alıp Wolf’u gerçekleri söylemeye ikna etmek için Los Angeles’a yola çıkar.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-04-16saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. Parmaksız’ı elinden kaçırınca deliye dönen İskender, ne yapacak?İskender’e oynadığı oyunla Parmaksız’ı ele geçiren Polat Alemdar sorularına cevap bulabilecek mi? Polat’ın Parmaksız’la ilgili planı ne olacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-04-16saat: 19:40
Tarık, Selma’yı ve köylüyü korumak için kendisini Abdul’den yana görünen bir olarak tanıtmaktadır. Selma örgüte geri döner uyuşturucuları teslim eder. Fakat Şivan’ın bir şartı daha vardır. Selma bu şart karşısında şoke olur. Bu arada Berfin ise beklemediği anda Dila’dan güzel bir haber alır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-16saat: 20:00
Behlül’ün Bihter’e verdiği anlamlı doğum günü hediyesi, yasak aşkı alevlendirir. Bihter ve Behlül’ün yasağa meydan okuduğu bu büyülü anda, şoke edici bir gelişme olur.Kumar oynadığı kulüp polisler tarafından basılan Firdevs Hanım, emniyete götürülür.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-04-16saat: 20:00
Kevser iyileşmiş, cezaevine naklini beklemektedir. Beray, Nisan’ın kaybolduğunu duyunca düşüp bayılır. Koğuşa tek başına dönen Kevser, hastanedeki hademe Saliha’yı anlatıp durur ama kimse ona kulak vermez.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-04-16saat: 22:15
Musa ile Zeynep arasındaki Ali sendromu hız kesmeden devam etmektedir.İbrahim’in ölümünün ardından Zehra, aileden iyice kendini soyutlamıştır. Hiç kimseyle konuşmak ve görüşmek istememektedir. İbrahim’in, kızını korumak için İsmail’e verdiği gözdağı, İbrahim’in ardından İsmail ile Derya’yı yakınlaştırmıştır.

Çarıklı Milyoner Çarıklı Milyoner
Türk FilmiSTAR TV2009-04-16saat: 20:10
Köyünde kendi halinde yaşarken kendisine kalan büyük bir mirasla birden zengin olan ve ilgi odağı haline gelen davulcu Bayram’ın hikâyesi… Bayram kentte tutunmayı başarır.İyi bir haber yakalamaya çalışan gazeteci bir kadın ise Çarıklı Milyoner’in peşine zavallı bir kadın kılığında düşer.

Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2009-04-16saat: 22:30
Süperstar Ajda Pekkan’la, megastar Tarkan’ı karşı karşıya getiren olay ne?Ayrılık haberlerine inat Sadettin Saran’la sık sık kameralar önüne çıkan Hülya Avşar çeyiz sandığını hazırlamış neyi bekliyor? Fatih Ürek’in komşu ülke Bulgaristan çıkarmasından çok özel görüntüler…

32. Gün 32. Gün
TartışmaKANAL D2009-04-16saat: 00:30
Bir sonraki dalga kime? Hedef neden bilim dünyası oldu?“Rektörlerin ve akademisyenlerin gözaltına alınması ne anlama geliyor? Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin aranmasının altında hangi sebepler var? Toplum en büyük tepkiyi neden 12.dalgaya verdi?

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-04-16saat: 23:20
Maraz Ali, Samet’in namlusunun ucundadır. Adanalı ve Maria, birlikte kahvaltıya giderler fakat Maria’nın düşmanları bir türlü peşlerini bırakmaz ve ortalık savaş alanına döner. İdil, Maraz Ali’den ayrılmak için her türlü yolu dener ama başaramaz.

Beverly Hills Ninja Beverly Hills Ninja
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-16saat: 23:00
1997 yılında kaybettiğimiz Amerikalı komedyen Chris Farley’in rol aldığı son filmlerden biri olan Beverly Hills Ninja, bebekken bir grup ninja savaşçısı tarafından bulunup büyütülen Haru’nun, bir cinayet davasını çözmek üzere Beverly Hills’e gönderilişini konu alıyor.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-16saat: 20:00
Tüm ünlüler Springfield Showbiz Ödül Töreni için toplanır. Buğulu bir ses Lisa’nın nasıl bu ödülü almaya hak kazandığını anlatır. Geçmişe yapılan bir yolculukla ise Lisa’nın Krusty’nin asistanı olmaya nasıl hak kazandığı, bu işte nasıl başarılı olup, Krusty’nin programını sunmaya başladığı ekrana gelir.

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-16saat: 21:00
Jack ve Ajan Walker, Dubaku ülkeyi terk etmeden önce ona ulaşmanın yollarını aramaktadır. Ancak teşkilattaki köstebekler karşılarına beklenmedik engeller çıkaracaktır. Öte yandan Başkan Taylor’ın yaralanan kocasının durumu ağırlaşmıştır ve Başkan bu nedenle zor bir kararla karşı karşıya kalacaktır.

Nası Yani? Nası Yani?
Talk ShowCNN TÜRK2009-04-16saat: 20:00
‘Nası Yani?’de bu hafta; “Deli Deli Olma” sinema filminin usta başrol oyuncuları Tarık Akan, Şerif Sezer ve filmin yönetmeni Murat Saraçoğlu;sanatçı Pınar Altuğ; Müzik Tasarımcısı Anjelika Akbar, Beyazıt Öztürk ve Meral Okay’ın konukları olacaklar.

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2009-04-16saat: 20:00
Rol aldığı son dizisi “Aşk-ı Memnu” ile büyük beğeni toplayan, türk sinemasının önde gelen oyuncularından Nebahat Çehre gündemin öne çıkan aktüel olaylarını bu hafta 4 kadın ile birlikte değerlendirecek. Çehre programda ayrıca ileriye yönelik yeni planlarından da bahsedecek.

İki Kardeş Bir Sevda İki Kardeş Bir Sevda
Türk FilmiKANAL72009-04-16saat: 19:35
Birbirine sevgiyle bağlı iki kardeş Müslüm ve Abdullah, dayanışma içinde karşılaştıkları her sorunun üstesinden gelirler. Bir gün köye dadanan hırsızlardan birini vurup kardeşinin hayatını kurtaran Abdullah, intikam yemini eden hırsızın artık baş hedefidir.

Al Fadimem Al Fadimem
Türk FilmiKANAL72009-04-16saat: 21:35
Fadime ve Kadir evlenecekleri günün hayalini kurarken, iki sevgilinin arasına köyün zenginlerinden Kazım girer. Servetini kullanarak genç kızın babasını ikna eden Kazım, Fadime ile evlenmek için harekete geçer. Durumu haber alan Kadir sevdiğinin bir başkası ile evlenmesine izin vermemek için Kazım ile kavga eder.

Dönüş Dönüş
Yabancı SinemaTV82009-04-16saat: 20:45
‘Dönüş’, anneleri ve büyükanneleriyle birlikte Rusya’da bir sahil kasabasında yaşayan iki erkek kardeşin, Ivan ve Andrei’nin öyküsünü anlatır. Bir gün, beklenmedik bir şey olur ve evi oniki yıl önce terketmiş olan ve çocukların hiç tanımadıkları babaları çıkagelir.

Yüksek Siyaset Yüksek Siyaset
TartışmaTV82009-04-16saat: 22:45
Yüksek Siyaset’ de bu hafta, Ermeni Açılımı tartışılıyor.24 Nisan yaklaşırken ABD’ de soykırım kelimesi kullanılacak mı?Türkiye- Ermenistan ilişkileri nasıl ilerleyecek? Türkiye’nin Ermenistan politikası Azerbaycan’la ilişkileri nasıl etkileyecek?Sözde Soykırım iddiaları son bulacak mı?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı