Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-04-16saat: 10:15
Yayına başladığı ilk günden bu yana hep, farklı, özgün olanı izleyicileriyle buluşturan ve birbirinden renkli program yelpazesiyle ilgi odağı olan tv8, yine beğeniyle, merakla izlenecek, enerjik, dinamik bir kuşak programını ekranlarına getiriyor: Ebruli…Programa, Kişisel Gelişim Uzmanı Derya Öztürk Konuk Oluyor...

House House
Yabancı DiziTNT2009-04-16saat: 20:00
Afrika’daki yoksul halk için savaş veren ünlü Dr. Sebastian Charles, tüberküloz olduğunu düşünmektedir. Hastalığı ile Afrika’daki durumu gündeme getirmek isteyen doktorla Cuddy ilgilenir ama House’un fikrini de almakta kararlıdır.

The West Wing The West Wing
Yabancı DiziTNT2009-04-16saat: 23:30
Abbey’in doğum günü yaklaşmıştır ama içinde herhangi bir neşe kıpırtısı yoktur çünkü başkanın MS hastalığı nedeni ile doktorluk lisansının elinden alınması tehlikesi ile karşı karşıyadır. Diğer tarafta Başkan, İngiltere büyük elçisi ile görüşür…

Yaşamak için Öldür Yaşamak için Öldür
Yabancı SinemaTNT2009-04-16saat: 21:15
007’yi amansız bir mücadele bekliyor... Karayip sakinleri diplomat Kananga’nın azılı bir suçlu olduğundan henüz habersizler... Amacı Amerika Birleşik Devletleri’ne tonlarca eroini karşılığında hiçbir şey almadan sokup bütün bir ulusu uyuşturucuya bağımlı hale getirmek olan Kananga’yı İngiliz Gizli Servisi ajanı 007 James Bond durdurmak zorunda.

Siyaset Meydanı Siyaset Meydanı
TartışmaSHOW TV2009-04-16saat: 23:45
Siyaset Meydanı Genelkurmay Başkanı’nın yeni açılımlarını mercek altına alıyor.Yerel seçimler sonrasi Türkiye gündeminde sular bir türlü durulmuyor…Obama’nın ziyaretiyle alevlenen tartışmalar yerini Genelkurmay Başkanı Başbuğ’un iki saatlik konuşmasında yer alan bir çok yeni mesaja bıraktı.Başbuğ ne demek istedi?

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-16saat: 19:10
Türkiye’nin Afrodit’i, sarışın bombası ve en eğlenceli kadını Banu Alkan ile kendinden önce “Çek git bebeğim” şarkısıyla ünlenen Musa, Kanal 1 ekranlarında buluşuyor…Banu Alkan renkli sohbetiyle ve çarpıcı açıklamalarıyla ekrana geliyor.

Uçakta İntikam Uçakta İntikam
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-16saat: 20:20
Albay John Sykes verdigi emirlerden dolayi askeri mahkemede yargilanmaktadir. Oysa ki albay dogru olani yaptigina inanir. Bassavci kendisini ömür boyu hapse mahkum edince John adaleti kendi saglamaya karar verir ve firar eder.

Gençlink Gençlink
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-16saat: 23:30
Arabesk parçaları unplugged yorumlayan, konserlerinde çilingir sofraları kurarak sürprizler yapan usta müzisyenlerden oluşan İstanbul Arabesque Project sevilen parçaları Gençlink izleyicileri için seslendiriyor.

Kıyamet Silahı Kıyamet Silahı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-16saat: 21:50
Büyük bir servet sahibi olan Max Gastin (Udo Kier) dünyanın tek hakimi olmayı hedeflemektedir. Uzaydan ateşlenecek bir silah ile yüzmilyonlarca insanın ölümüne yol açacak ve kalanları eşi Elizabeth (Brigitte Nielsen)ile yönetecektir. Bu Planı engellemek için özel ajan Jack Logan (Joe Lara) görevlendirilir.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-16saat: 22:15
Nip/Tuck beşinci sezonun yirmibirinci bölümünde Christian, öldükten sonra arkada bırakacağı ailesinin maddi ve manevi güvenliği için gereken düzenlemeleri yapmaya başlar. Liz ise nikah için hazırlanmaktadır.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-15saat: 20:00
Büyüklerle arası hep iyi olan Yaprak, kendini Dilber Hala’ya da sevdirince, bir karma için Dilber’in resmini yapmaya onu ikna eder. Dilber’in bilmediği tek şey, resmin bir "nü" olacağıdır! Fatoş Tanrıverdi’nin evine gelip Burhan’ın eşyalarının arasında hiç kitap olmadığını görünce Burhan’la dalga geçer.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-15saat: 20:00
Ali Rıza Bey, yeni ev almak için ayırdıkları ellerinde kalan son parayı, acil ihtiyacı olan Mithat Bey’e borç olarak vermeye karar verir. Bu kararın nelere vesile olacağını bilmeyen Ali Rıza Bey, baba evinde bir süre daha evin yeni sahibi ile yaşamaya mecbur kalır.

Biri Bana Gelsin Biri Bana Gelsin
MüzikSHOW TV2009-04-15saat: 20:00
“ Biri Bana Gelsin” adlı müzik eğlence programı bu hafta yine dopdolu... Yeni gün ve saatinde her hafta ünlü sanatçıların konuk edileceği programda; bu hafta Türkiye’nin eskimeyen seslerinden Aşkın Nur Yengi ve en iyi yorumcularından Yavuz Bingöl var...

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-15saat: 22:30
Yemekteyiz’in bugünkü yarışmacısı Küçük Özcan.İlkokul mezunu... Şöför... Bekar.... Aslen Ağrı’lı.. 1998 yılında çalışmak için abisiyle birlikte Ağrı’dan İstanbul’a gelmiş... İstanbul’a çok alışamamış.. Babası vefat etmiş.. 11 kardeşi ve annesini çok özlüyor. Küçük, en son 8 ay önce annesini görebilmiş...

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-15saat: 20:10
Defne, Kahin Tork’un başlattığı uzaklık laneti nedeniyle güneş ülkesinde tutsaktır artık. Tork, Kraliçeyi konuşturarak Kayıp Prenses’in nerede olduğunu öğrenmeye çalışır ancak Defne kızının yerini asla söylemez… Tork bu kez sihirli flütü kullanarak prensesi güneş ülkesine getirmeyi dener…

Arsenal – Villareal Maçı Arsenal – Villareal Maçı
Spor ProgramıSTAR TV2009-04-15saat: 23:50
Arsenal, Nihat Kahveci’li Villareal’i 1-1’in rövanşında Emirates Stadı’nda ağırlıyor. Arsenal – Villareal United Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçı Ertem Şener’in anlatımıyla banttan Star’da.

Porto - Manchester United Maçı Porto - Manchester United Maçı
Canlı YayınSTAR TV2009-04-15saat: 21:45
Old Trafford’da son şampiyon Manchester United’a boyun eğmeyen ve sahadan 2-2’lik skorla ayrılan Porto umutlarını Dragaso’ya taşıyor. Son 4’e kim kalacak ev sahibi Porto mu ? Konuk Manchester United mı ? Porto’dan naklen Emre Tilev’in anlatımıyla Porto – Manchester United Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçı Star’da.

Çarpışma Çarpışma
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-15saat: 00:30
Önemli bir davaya yetişen genç ve yetenekli avukat Gavin ile çocuklarının velayetini almaya çalışan Doyleun arabası çarpışır. Doyle, her şeyin “kitabına uygun” yapılması gerektiğini, polisi beklemeleri gerektiğini söylese de Gavini bekleyen bir dava vardır ve uzlaşmaya yanaşmaz

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-15saat: 21:50
Altın Kızlar tekrar bölümü ile Atv ekranlarında.Gönül’ün aldığı evlenme teklifi, İsmet ve İnci’yi kara kara düşündürür. Gönül Nejat’la evlenirse, bu evden taşınmak zorunda kalacaklardır. İsmet’in başındaki dert yetmezmiş gibi, annesi Safiye aniden çıkagelir.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-15saat: 22:45
Elif, Cansu’nun velayetini alabilmek için reddi miras yapmak istemez. Bu durumu Timuçin’in ailesine, Hulusi Bey bildirir. Utku ise Derya ile ilgili bildiklerini anlatmakta geç kalır. Söz artık kesilmiştir ve Ali’nin bu noktadan sonra dönüşü yoktur. Armi ile buluşan Ayaz takip edilmektedir.

Kudüs Taş ve İnsan Kudüs Taş ve İnsan
BelgeselTRT 12009-04-15saat: 23:20
Kudüs Taş ve İnsan serüveninin birinci durağında: Miraç Gecesi Hazreti Peygamber’i takip etmek isteyen kaya hala havada asılı mı duruyor? Yahudiler ve Hıristiyanlar bu kayayı neden kutsal kabul ediyorlar? Osmanlı şehir kapısına neden Lailaheillallah İbrahim Halilullah yazdırmıştı?

Kadersizlik Kadersizlik
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-15saat: 22:00
Kadersizlik, bir II. Dünya Savaşı filmi olmasının yanı sıra, zor şartlar altında büyümek zorunda kalan bir çocuğun olgunlaşma hikayesi aynı zamanda. Filmin senaryosunu da yazan Imre Kertész’in gerçekliği yakalama konusunda projeye olan katkısı, Kadersizlik’i benzerlerinin bir adım önüne geçiriyor.

Farklı Hayatlar Farklı Hayatlar
Yabancı SinemaTNT2009-04-15saat: 21:15
Micky ve Francis, hayatlarını farklı şekillerde devam ettiren iki erkek kardeştir. Yaşça büyük olan Micky, iki yıl önce nişanlısından ayrıldıktan sonra taksi şoförlüğü yapmaya başlamıştır. Ancak tam olarak da ne yapmak istediğini bilmeyen; yirmidört saat önce tanıştığı bir Fransız’la evlenmiş olan ve yarın kaygısı olmadan günü yaşayan bir tiptir

Aramızda Kalsın Aramızda Kalsın
Yabancı SinemaTV82009-04-15saat: 20:45
Genç bir kadının bir gün postayla kendisine gelen paketten annesinin günlüğünün çıkmasıyla başlıyor. Genç kadın, günlüğü okudukça, annesinin ve onun en yakın iki kızarkadaşının birbirleriyle olan yakın dostluklarını ve aralarında geçen ilginç olayları öğrenir.

Güneş Çarpması Güneş Çarpması
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-15saat: 21:50
Binbaşı O’Bannon ve özel komando timi Palaloa’daki bir adaya ilginç bir olayı araştırmak için giderler. Bu olay öldürücü radyasyon gazının yayılımını incelemek içindir. Keşfettikleri şey ise bütün dünyayı yakından ilgilendirir.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-04-14saat: :
Seyhan’ın Ali’ye kendi isteğiyle gittiğini öğrenen Halim, Ali’ye silahı doğrultur. Halim’le Ali’nin Koru’da olduğunu öğrenen Samim ise koşup son anda kendini iki aşığın ortasına atar. Bir yandan Ali’yi koruyup, bir yandan Halim’e dil dökmektedir. Ama Samim’in ikna çabaları sonuç vermez ve çıkan kargaşada silah patlar.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-14saat: 20:00
Elif, Cansu’nun velayetini alabilmek için reddi miras yapmak istemez. Bu durumu Timuçin’in ailesine, Hulusi Bey bildirir. Utku ise Derya ile ilgili bildiklerini anlatmakta geç kalır. Söz artık kesilmiştir ve Ali’nin bu noktadan sonra dönüşü yoktur. Armi ile buluşan Ayaz takip edilmektedir.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-04-14saat: 22:00
Şehrazat’ın Kaan’ı getirmesi Nadide’yi çok mutlu eder. Şehrazat, Nadide’yi ameliyat olması için ikna etmeye çalışır. Her şeyin eskisi gibi olmasını isteyen Bennu’nun düzenlediği yemekte sert tartışmalar yaşanır. Evlenme teklifi eden Engin, Şehrazat’ın cevabını sabırsızlıkla beklemektedir.

Açık Deniz 2 Açık Deniz 2
Yabancı SinemaKANAL D2009-04-14saat: 00:15
Bir grup eski arkadaş, güzel bir hafta sonu geçirmek için lüks bir yatta bir araya gelirler. Yüzmek için suya daldıklarında, tekrar tekneye binmelerini sağlayacak olan merdiveni unuttuklarını fark ederler ve kâbus bundan sonra başlar. Tekneye tırmanmaları imkânsızdır, üstelik rüzgarın etkisiyle kıyıdan uzaklaşmaya başlamışlardır

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-04-14saat: 22:15
Yaşadığı umutsuz durumundan kurtulmak isteyen Cemil, yaşananların acısını kendinden çıkarmaya kalkar. Lamia ve Saib Bey, duruma müdahale etmek isterken büyük bir trajedinin içine doğru sürüklenirler.Kenan, her ne koşulda olursa olsun, Lamia’nın Cemil’in yakınında olmasına katlanamamaktadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı