Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Wipe Out Wipe Out
YarışmaSHOW TV2009-04-14saat: 20:00
Çamura su katarsan balçık olur, içine yarışmacı koyarsan Wipe Out olur… Yarışma dediğin böyle, eğlence dediğin böyle olur… Çaçacı Süpermen’i, Delgeç Ece’si, Şehir Kangurusu Ömer’i, Motorcu Salih’i ve niceleri de bu çamurlarda helak olur.Yarışma anlayışını tamamen değiştiren Wipe Out’ta yine on altı yarışmacı, yine iddialı isimler ve yine kıyasıya rekabet var.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-14saat: 20:10
Lütfü’nün Almanya’ya gidecek olması da Necati’yi çok üzmektedir. Ona gitme demeyi gururuna yediremediği için oğlunu başka bir oyunla durdurmaya karar verir.Feride’nin altınlarını ameliyat olacağım diyerek alan Harun ise sonunda Necati’ye yakalanmıştır. Borcunu ödemek için eve bir dövüş horozu getiren Harun, Lütfünün horozu kesmesine kadar uzanan eğlenceli olayları da başlatmış olur.

Bayern Munih – Barcelona Maçı Bayern Munih – Barcelona Maçı
Spor ProgramıSTAR TV2009-04-14saat: 23:50
Bu gece saatler 23.50’yi gösterdiğinde Star ekranları Münih’deki Allianz Arena’ya çevrilecek. İlk maçta Almanları sahadan 4-0’lık skorla silen Messi’li, Henry’li, Eto’o’lu Barcelona yarı finale çok yakın. Bayern Münih imkansızı başarabilecek mi ? Bayern Münih – Barcelona çeyrek final rövanş karşılaşması 23.45’te banttan Sabri Ugan’ın anlatımıyla Star’da.

Chelsea - Liverpool Maçı Chelsea - Liverpool Maçı
Canlı YayınSTAR TV2009-04-14saat: 21:45
Şampiyonlar Ligi heyecanı Star’da büyülemeye devam ediyor.Chelsea - Liverpool Maçı canlı yayın ile Star Tv ekranlarında.İngilizler kapışacak, biri yarı finale çıkacak. Adını yarı finale kim yazdıracak? Benitez’li Liverpool mu ? Hiddink’li Chelsea mi ? Londra’dan canlı yayınla , İlker Yasin’in anlatımıyla Chelsea – Liverpool Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçı Star’da.

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-14saat: 22:30
“Altın Kızlar”dan Rose karakterini Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, Dorothy’yi Hülya Koçyiğit, Sophia karakterini Fatma Girik, Blanche’ı ise Nevra Serezli canlandıracak.Gönül’ün aldığı evlenme teklifi, İsmet ve İnci’yi kara kara düşündürür. Gönül Nejat’la evlenirse, bu evden taşınmak zorunda kalacaklardır.

Erkekleri Tavlama Sanatı Erkekleri Tavlama Sanatı
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-14saat: 22:00
Eski vampir avcısı Sarah Michelle Gellar ile kariyerinde ikinci baharı yaşayan Alec Baldwin’in başrollerini paylaştığı romantik komedi Suburban Girl türün alışıldık kalıplarının dışına çıkmayı başaran nitelikli bir film.Biri hayatın farklı evrelerini çoktan geride bırakmış ünlü bir yazar, diğeri edebiyat denen dipsiz kuyuya daha yeni dalmaya başlayan genç bir editör...

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-14saat: 21:00
Mary Alice hakkında da her zamankinden daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Scruggs işsiz ve beş parasız bir tamirciyken ona acıyıp diğer ev hanımlarıyla tanıştıran Mary Alice, hayatını daha çekilir kılan bu adama karşı minnettar hissediyor kendini. İntihar ettiği gün son kez konuştuğu kişinin de Scruggs olması, Mary Alice’in o gizemli gün boyunca nasıl bir ruh hali içinde olduğunu açık ediyor.

Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
TartışmaCNN TÜRK2009-04-14saat: 20:00
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un Harp Akademisi daveti Tarafsız Bölge’de konuşulacak.Başbuğ’un davete çağırdığı sürpriz isimler neler söyleyecek?Gazeteciler Başbuğ’un sözlerini nasıl yorumlayacak?Ahmet Hakan soruyor, merak edilen sorular Tarafsız Bölge’de cevap buluyor.

Memleket Havaları Memleket Havaları
EğlenceKANAL72009-04-14saat: 19:35
İkbal Gürpınar ve halk müziğinin usta yorumcularından Latif Doğan ikilisinin birlikte sundukları müzik eğlence programı ‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ Kanal 7 ekranlarında. Birbirinden değerli sanatçıların eşlik edeceği gecede, Latif Doğan’ın yorumuyla türküler ve İkbal Gürpınar’ın sesinden şiirler izleyenleri bekliyor.

Dila Hanım Dila Hanım
Türk FilmiKANAL72009-04-14saat: 23:00
Barazoğlu İhsan Bey’in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rıza’yı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Ona büyük bir aşkla bağlanır. Rıza da Dila Hanım’a büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir.

Keyfekeder Keyfekeder
MüzikTV82009-04-14saat: 22:45
Birbirinden değerli müzisyenlerden oluşan ve her tür müzik türünü icra edebilen deneyimli saz üstadları… Bir yanda Niran Ünsal, bir yanda Buzuki Orhan…Niran Ünsal ve Buzuki Orhan’ın 14 Nisan Salı günkü program konukları Rafet El Roman ile yaptığı düetten sonra başarılı bir çıkış yakalayan genç sanatçı Yusuf Güney ve pop müziğin başarılı sesi Günce Koral…

Sınırda Sınırda
Yabancı SinemaCINE52009-04-14saat: 20:45
Somov, bir polis dedektifidir ve Rusya’dan ayrılıp yeni bir hayat kurmak üzere ABD’ye gider. Los Angeles Emniyet Müdürlüğü’nde çalışmak üzere başvuran Somov, reddedilince farklı işler denemeye başlar. Ancak sakin bir hayat sürmeye çalışan genç adam kendini eskisinden de büyük bir karmaşanın içinde bulacaktır.

Kaçış Yok Kaçış Yok
Yabancı SinemaCINE52009-04-14saat: 19:00
Ünlü bir balerin, kuliste öldürülür. Dedektif Joe, olayı araştırırken iki şey dikkatini çeker: Balerin katile karşı koymamıştır ve maaşıyla orantılı olmayan lüks bir evde oturmaktadır. O sırada benzer bir cinayet daha işlenir. Ünlü yıldızlardan oluşan bir kadroyla çevrilen, yer yer "yüksek gerilimli" bir film.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-04-14saat: 19:40
Sinem sonunda pes ediyor ve polise teslim oluyor. Sırma ise yaptığı şeye bin pişman. Uğur, Işıl ile planlarına devam ederken, her şeyi bozmak isteyen Cemile, Işıl tarafından uçurumdan atılıyor. Fikret ise Ali’ye nin kapısına dayanıp onu suçluyor.

Friday Night Lights Friday Night Lights
Yabancı DiziTNT2009-04-14saat: 00:00
Koç Taylor’ın takımdan ayrılma olasılığı üzerine ilk dedikodular içeriden birinin konuşmaya karar vermesi üzerine daha da artar. Bu sırada Panther Takımı eyalet şampiyonasına hazırlanmaya başlamıştır.

Emma Emma
Yabancı SinemaTNT2009-04-14saat: 21:15
“Emma Woodhouse, güzel, zeki ve varlıklı bir kızdı. Rahat bir evi, iyimser bir yaradılışı vardı,” cümleleri ile başlayan Jane Austen’in kaleme aldığı aynı isimli romanın fantastik bir yorumla sinemaya uyarlaması. Başrolde Gwyneth Paltrow’un yer aldığı film, 19. yüzyıl İngiltere’sinde çöpçatanlık yapmaya ve insanların aşk hayatına burnunu sokmaya bayılan Emma adında bir kadını anlatıyor.

Zirve Mücadelesi Zirve Mücadelesi
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-14saat: 02:15
Başkan yardımcısının ani ölümü üzerine boşalan koltuğu bir kadına vermek isteyen başkan (Bridges), bunun için en uygun adayın senatör Laine Hanson (Allen) olduğunu düşünmektedir. Başarılı bir politikacı kimliği olan Hanson, gençlik günlerinden gelen bir ‘cinsel ayıbı’nın açığa çıkarılmasıyla zor durumda kalır. Ama hak ettiği koltuğa kavuşmak için bununla savaşmak zorundadır...

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-04-14saat: 20:00
Sam ve Dean Winchester kardeşlerin başı bu sefer gerçekten dertte… Sam ve Dean kendilerini içinden çıkması mümkün görünmeyen sarmalın içinde bulurlar. Her uyandıkları gün Salı ve Dean’in geleceği tehlikede.

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-14saat: 19:10
Salı akşamı, oynadığı her rolde büyük beğeni ile izlenen ekranların deneyimli ve usta oyuncusu Tarık Pabuççuoğlu ve farklı tarzı ile büyük çıkış yapan sahnelerin yeni ismi Azize, Kenan Erçetingöz’e konuk oluyor.Keyifli sohbetler ve müzik dolu dakikalarla yine Kanal 1 ekranları eğlencenin merkezi oluyor.

Görev Görev
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-14saat: 20:20
Yeni bir tarikat kuran şövalye son vahiyleri kitabına eklemeden önce öldürülünce son bölümler de kayboldu... Ve günümüzde Newyork’tayız yasa dışı işler çevirip hızlı bir hayat yaşayan Rudy (Jean C.Van Damne) arkeolog olan babasını ziyaret ettiğinde onun bu kayıp kısmı bulduğunu görür.

Hey Canlı Hey Canlı
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-14saat: 21:50
Hande Yener yeni albümünü tanıttı, Bengü ve Demet Akalın’ı yine topa tuttu. Emine Ün, Emre Kınay ile biten evliliği ile ilgili ilk kez konuştu ve ayrılığının gerçek sebebini açıkladı. İlker İnanoğlu’nun sevgilisi Özge Ulusoy’u annesi ve teyzesiyle tanıştırdığı anları Hey Canlı görüntüledi.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-04-14saat: 22:15
Peggy’ye verilen yeni görev onu oldukça zorlayacaktır. Roger’ın işteki problemleri ise Don için yeni fırsatlar anlamına gelmektedir. Pete de işte ve evde artan sorunlardan dolayı bunalmıştır. Betty ise mutsuzluğunu ve tatminsizliğini gidermek için kendine yeni bir yol bulur.

Babam ve Oğlum Babam ve Oğlum
Türk FilmiSHOW TV2009-04-13saat: 20:00
1980 darbesinde annesini kaybeden küçük Deniz yedi yıl sonra hiç görmediği dedesinin Ege’deki çiftliğine doğru bir yolculuğa çıkar. Deniz’in dedesini hiç görmemesinin nedeni dedesiyle babasının yıllardır küs oluşudur. Hüseyin Efendi, okumaya diye gönderdiği oğlunun politik olaylara karıştığını öğrenince onu evlatlıktan silmiştir.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-04-13saat: 20:00
Eski kocası Ömer’in ani dönüşüyle sarsılan Meryem, Ömer’e artık başkasıyla evli olduğunu, çocuklarına ise babalarının hayatta olduğunu anlatmak zorundadır. Ömer öğrendikleri karşısında yıkılırken Meryem’den tek isteği çocuklarını görebilmektir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-04-13saat: 20:00
Üniversite öğrencisi bir genç kızın esrarengiz ölümü Ekip’i harekete geçirir. Annesi ve sevgilisinin çelişkili ifadeleri şüpheleri üstlerine çekmelerine neden olur. Ekip bir oyunla katile cinayeti itiraf ettirir. Ferda, Suat’ın kanına girer ve birlikte falcının yolunu tutarlar

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-13saat: 22:15
Yağız ikili oynamaya devam eder… Aslı Seyhan’dan vazgeçemez… Ceyda ile Özkan son kozlarını paylaşırlar…Sultan Hanım kocasının katilini öğrenecek mi? Elvan, doğacak bebeğinin babası Özkan’la Bozova’dan kaçmak için son çare olarak Yağız’a her şeyi anlatır ve ondan yardım ister.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-13saat: 16:15
‘Yemekteyiz’ 27. haftasında yine ilgiyle izlenecek.5 yeni yarışmacı, 5 akşam yemeği ve kazanan büyük ödül 10.000 TL’yi alacak.Kıyasıya rekabetin, muhteşem lezzetlerin bir arada olduğu ‘Yemekteyiz’ bu hafta yine biribirinden eğlenceli yarışmacıları sizleri ekran başına kilitleyecek.İşte 27. haftasındaki ‘Yemekteyiz’in yeni yarışmacıları...

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-04-13saat: 22:45
Özel bölümü ile Bir Bulut Olsam.Güzelyurt adlı bir sınır kasabasında, kasabanın en büyük ve görkemli konağında hastalıklı ve tutku dolu bir aşk yaşanmakta ve bu karşılıksız aşk, tanık olanların kanını dondurmaktadır.Dr. Serdar Batur, Güzelyurt kasabasına gelir.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-04-13saat: 20:10
Serdar’ın Nursel’e olan aşkı ve Nursel’in Serdar’a karşılıksız kalması artık Serdar’ı delirtmiştir. Bunun üzerine Serdar, Nursel’i dize getirmek için Galip ile Nursel’in yılan hikayesine dönmüş boşanma davalarının ipini çeker. Sabiha ile Galip arasındaki çekişme tüm hızıyla devam etmektedir

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-04-13saat: 22:30
Ayla ile Suat’ın arasının bozuk olmasına ve ayrı evlerde yaşıyor olmalarına üzülen Meserret ile Fahri, onları barıştırmak için her yolu denerler. Onların iyi niyetli çabaları bir türlü sonuç vermez. Ayla ile Suat dayanamayıp aralarındaki buzları eritmeye karar verdiklerinde de onları bir sürpriz beklemektedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı