Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Keyf-i Sibel Keyf-i Sibel
YaşamSTAR TV2009-04-12saat: 15:40
Keyf-i Sibel programına konuk olan usta oyuncu Nevra Serezli, kırk yılı aşkın sanat hayatına rağmen utangaçlığını ve sahne korkusunu yenemediğini tüm samimiyetiyle itiraf ederek, “O korku hep var. Kimseler inanmasa da çok çekingen biriyim. Birçok sanatçıda da var bu. Adile Naşit, Şener Şen, Kemal Sunal… Hepsi de çok çekingen insanlardır” dedi.

Süper Star Life Süper Star Life
MagazinSTAR TV2009-04-12saat: 09:30
Ayrıldılar dedikodularına inat, sevgilisi Sadettin Saran’la çiftler tenis maçında çift olan ve samimi görüntüler sergileyen Hülya Avşar “kodum mu oturturum” sözleriyle ne demek istedi? Avşar kızı nasıl dominant çıktı?Yüksel Aytuğ’un Medyatik programında Acun ve Esra Erol’un hangi sorusu, ünlü şovmen Beyaz’a ecel terleri döktürdü?

Yalnız Kaplan Yalnız Kaplan
Yabancı SinemaCINE52009-04-12saat: 20:35
Kurenai çok küçükken babası öldürülür. Babasının katilini bulmak için ant içen Kurenai’nin elindeki tek ipucu babasının hep bahsettiği Kingsnake (kral yılan) dövmesidir. Bu amaçla kendini bir anda yer altı dövüşlerinin içinde bulur.

Klinikte Kabus Klinikte Kabus
Yabancı SinemaCINE52009-04-12saat: 22:40
Tüp bebek projeleri hızla yayılmaya başlamıştır. Firmalar annelerin hizmetine girmiş bir durumdayken, en çok tercih edilen tüp bebek ünitesinde işler yolunda gitmemektedir. Bayan doktorun tüp bebek için aşıladığı tüm anneler ve bebekleri ölmektedirler. Doktor bu ölümlerden dolayı aynı ünitedeki biyologtan şüphelenmektedir. Araştırma yapmaya başlar.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-04-12saat: 19:40
Umut’un ustabirliği Nevşehir’e çıkmıştı. Doğu illeri olmadığı için ailesi sevinmişti. Fakat onun gezici birlikte olacağını düşünmemişlerdi. Umut ve birliği doğuya doğru yola çıktıklarında hemen annesini aradı fakat annesi eve yoktu. Daha sonra yengesini arayarak olanları anlattı.

Gizli Ajanlar Kulubü Gizli Ajanlar Kulubü
Yabancı SinemaSTV2009-04-12saat: 23:10
Ray Chase (Hulk Hogan), bir oyuncak dükkanının sahibidir. Eşi yıllar önce ölmüştür ve oğlu Jeremy ile birlikte bir yaşam sürmektedir. Aslında, onun oyuncak dükkanı işletmesi bir yanıltmadan başka bir şey değildir. O dünyaya barışı getirmek isteyen, kötünün karşısında olan SHADOW denen bir organizasyonun üyesidir

Eastwitck’in Cadıları Eastwitck’in Cadıları
Yabancı SinemaTNT2009-04-12saat: 22:30
Tüm arzularını tatmin edebilecek bir adamın hayalini kuran üç kadın (Cher, Susan Sarandon ve Michelle Pfeiffer) gizemli bir adamın (Jack Nicholson) kasabaya taşınması ile uzun süren yalnızlıklarından uyanırlar. Bu esrarengiz adam onların aradığı şeytandır... Üç kadına da aynı anda yakınlık gösteren bu adam kadınların içindeki “cadılığı” ortaya çıkarır...

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-12saat: 21:00
Henry ve Anne’in bir kız çocuğu olmuştur. Elizabeth adını verdikleri bebek hemen vaftiz edilir. Bu arada Henry, Parlamento’ya tarihe ilk “Veraset Kanunu” olarak geçecek yasa teklifini sunar. Bu yasaya göre sadece Anne’den olan çocukları tahta varis olabilecektir

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-12saat: 23:00
Bu akşam izleyeceğimiz beşinci sezonun yirminci bölümünde Sean ve Teddy aralarındaki ilişkiyi keşfetmeye ve tanımlamaya çalışmaktadır. Christian ise son derece nadir rastlanacak bir rahatsızlığı olan bir hastayla bağ kurar.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 21:45
Nikki ve Paulo çiftinin hayata gözlerini yumması üzerine kazazedeler harekete geçerler. Gerçekte başlarına neler geldiğini merak etmektedirler. Nikki ve Paulo’nun geçmişte uçağa binmeden önce yaşadıkları gözler önüne serilir.

Daha Hınzır İki Adam Daha Hınzır İki Adam
Yabancı SinemaTNT2009-04-12saat: 18:00
İki huysuz ihtiyarın yaşadığı Wabasha kasabasında hiçbir şey değişmemiştir. Max (Jack Lemmon) ve John (Walter Matthau) hala birbirleriyle didişmektedir, büyük baba hala içki ve sigara içip kadınların peşinden koşmaktadır ve herkesin dilinde efsaneleşen yayın balığını henüz bir yakalayan olmamıştır.

Samantha Who? Samantha Who?
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 20:00
Geçirdiği trafik kazasının ardından sekiz gün komada kalan Samantha, uyandığında geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Başına gelmiş en büyük felaketi bir fırsata; yeni bir hayat kurma fırsatına çevirmeye kararlı olan Samantha’nın kendini yeniden keşfedişi… Regina, Samantha’ya bir erkek arkadaş ayarlamaya çalışır.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 20:30
Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsını gözler önüne seren dizi, III. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Bu bölümde Monk’un yeni yardımcısı Natalie, kızının okulunda yönetim kurulu seçimlerine adaylığını koyar. Monk bu fikre tamamen karşıdır.

Kasırga Kasırga
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-12saat: 21:10
Yıllar önce yaşanan büyük bir kasırgada babasını kaybeden Josh, muhabir arkadaşı ile birlikte Romanya’ya kasırga haberi yapmak üzere gider. Orada enterasan olaylarla karşılaşır. Bir çingenenin ona tarot falı bakması ve babasının ölmeden önce ona hediye ettiği kolye büyük bir sırrın anahtarıdır. Daniel Bernhardt ve Ruth Platt’in rol aldığı filmin yapım yılı 2004...

Kelime Oyunu Kelime Oyunu
YarışmaBLOOMBERG HT2009-04-12saat: 18:10
Pazar günü Kelime Oyunu’nda herkesi gülmekten kırıp geçiren Cenk – Erdem ikilisi, ekranların sevilen sunucusu Vatan Şaşmaz, renkli kişiliği ve hareketli müziği ile herkesin sevgilisi olan Tarık Mengüç ile sunucu ve oyuncu Yunus Günçe yarışıyor.Türk Dil Kurumu’ndan ödüllü yarışma programı Kelime Oyunu saat 18.10’da Kanal 1’de.

Futbol Merkezi Futbol Merkezi
Spor ProgramıBLOOMBERG HT2009-04-12saat: 22:50
Haftanın maçlarından en çarpıcı yorumlar ve tartışmalı pozisyonların geniş analizinin yapılacağı program Kanal 1 ekranlarında… Futbol Merkezi’nin Pazar günkü konukları Saffet Sancaklı, Habertürk Gazetesi yazarı Tahir Kum, Kartal Yiğit ve Erhan Telli. Sporseverler tüm gelişmelerden “Futbol Merkezi” farkıyla haberdar olacak…

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-04-11saat: 20:00
Çetin işi gereği iki üç aylığına Antalya’ya gidecek, yeni kurulan büroda işleri yoluna koyacaktır. Neriman ise oğlundan ayrılmak istememektedir.Neriman’ı bekleyen daha büyük bir sürpriz vardır. Hiç anlaşamadığı dünürü Kamuran Hanım, Ece’nin yanına kalmaya geliyor.

Alayına İsyan Alayına İsyan
Yerli DiziTRT 12009-04-11saat: 19:50
Barudi, Sevtap’ı ona musallat olan adamlardan kurtarır. Ancak bu kez başka bir sorunları vardır; Sevtap’ın geceyi geçirecek bir yeri yoktur. Barudi, Nine ve Sevtap geceyi birlikte bankta geçirirler. Ancak sabah olduğunda Barudi’yi bir sürpriz beklemektedir.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-04-11saat: 20:00
Tuğçe’nin reklam filmindeki rol arkadaşı şarkıcı Tuna, Tuğçe’nin sevgili olduğunu iddia eder. Murat bunu duyunca çılgına döner ve Tuna ile konuşmaya gider. Tuna’nın yeni çıkan kasetinin reklamı için böyle bir demeç verdiği anlaşılınca, Murat, Tuna’yı döver.

Testere 3 Testere 3
Yabancı SinemaATV2009-04-11saat: 22:30
Efsane katil Jigsaw ve müridi Amanda bir yandan hasta olan Jigsaw’u acımasız oyunlarına devam edebilmesi için hayatta tutmaya çalışırken, diğer yandan yeni kurbanlarının hayata bağlılıklarını akıl almaz işkence ve oyunlarla test etmeye devam ediyorlar.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-04-11saat: 20:10
Cemile, Alev’in Murat’a olan ilgisini fark edince konuşmaya karar verir. Bu konuşma kavgaya dönüşünce Alev Cemile’nin gruptan ayrılmasını ister. Murat, Alev’in bu isteğini albümü tehlikeye atmamak için kabul etmek zorunda kalır.

Sen Türkülerini Söyle Sen Türkülerini Söyle
YarışmaTRT 12009-04-11saat: 21:35
Türk Televizyon tarihinin en kapsamlı, en kaliteli, en güvenilir solist yarışması TRT’de ...Sen Türkülerini Söyle..16 iddialı yarışmacı, 16 iddialı ses bu yarışmada kozlarını paylaşıyor..

Stadyum Cumartesi Stadyum Cumartesi
Spor ProgramıTRT 12009-04-11saat: 00:10
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

Var mısın Yok musun Var mısın Yok musun
YarışmaSHOW TV2009-04-11saat: 22:00
Acun ılıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun da yeni yarışmacı 500 Bin TLyi almak için yarışmacı koltuğuna oturacak.Bakalım yarışmacı henüz verilemeyen 500 Bin TL yi almayı başarabilecek mi?Hamdi Bey yine teklifleriyle kafalatı karıştıracak,

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-04-11saat: 22:15
Özel bölümü ile Kavak Yelleri...Burak’ın ölümüne sebep olduğunu düşünen Mine, korkuyla Ayşe’nin yanına kaçar. Merve, Efe’den beklediği karşılığı alamaz. Ama bu yurtta onunla yakınlaştığını söylemesine engel değildir. Mine’nin etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.

Disko Kralı Disko Kralı
EğlenceKANAL D2009-04-11saat: 00:30
Tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekorun kullanıldığı “Disko Kralı”nda, taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebiliyor. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen’in tek bir konukla başbaşa kaldığı alan oluşturuyor.

Cinemania Cinemania
Talk ShowKANAL D2009-04-11saat: 12:30
Cinemania’da Ömür Gedik’in bu haftaki konuğu, "Pazar:Bir Ticaret Masalı" filminin başrol oyuncusu Tayanç Ayaydın.Genç oyuncu, Locarno ve Altın Portakal’da kendisine en iyi oyuncu ödülünü kazandıran Mihram karakterine neden hazırlanmadı?

Kültür Aşı Kültür Aşı
YaşamATV2009-04-11saat: 13:30
Kültür Aşı’nda bu hafta narin ve aromatik bir lezzetin, damla sakızının başrolde olduğu tarifler yer alıyor. Bu bölümün lezzet yolculuğu, sakız ağacının cenneti olan Çeşme dolaylarından başlıyor. Çeşme’de, sakız ağaçları arasında dolaşıp, Alaçatı’da “Sakızlı yahni”nin tadına baktıktan sonra, Ayvalık’ın Cunda Adası’nda “Sakızlı kurabiye” ve Altınoluk’ta “Sakızlı pasta” sizleri bekliyor.

Beyin Fırtınası Beyin Fırtınası
TartışmaATV2009-04-11saat: 10:10
Amerika Devlet Başkanı Barack Obama’nın Türkiye ziyareti, ziyaretin yankıları, Obama’nın verdiği mesaj ve Amerika’nın Türkiye’den beklentileri ele alınacak. İkinci olarak, Nato seçimleri, Türkiye’nin seçimlerdeki tavrı ve Rasmussen konusundaki vetosu bütün yönleriyle masaya yatırılacak.

Altın Yumruklar Altın Yumruklar
Spor ProgramıFOX TV2009-04-11saat: 00:00
Son K-1 Ağır Sıklet dünya şampiyonu Remy Bonjasky İstanbul’a geliyor... Süperstar kickbokscu K-1 kariyerinde 3 kez şampiyon olarak şimdiden tarihe geçmiş durumda… Remy Bonjasky son K-1 final maçında Badr Hari ile karşılaşmış ve çıkan kavga sonucu maçı hükmen kazanmıştı.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı