Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kibar Feyzo Kibar Feyzo
Türk FilmiFOX TV2009-04-11saat: 18:45
Sevdiği kız olan Gülo ile evlenmek isteyen Feyzo, başlık parasını toplamak için İstanbul’a gider. Şehirde gördüklerinden sonra aslında Maho Ağa’nın köylüleri köle gibi kullandığını anlar ve Ağa’ya karşı mücadeleye girişir. Feyzo, köylüleri feodal sisteme karşı ayaklandırır, onların bilinçlenmesini sağlar

Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın
YarışmaFOX TV2009-04-11saat: 21:00
Çarkıfelek’le milyonları ekran başına kilitleyen Mehmet Ali Erbil, “Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın”la Fox ekranlarında… Yarışmada her hafta bir erkek yarışmacı 50 bayanla yarışıyor. Yarışmacı bayanların özelliği ise “sarışın ve akıllı” olmaları…

Acemi Prenses 2 Acemi Prenses 2
Yabancı SinemaFOX TV2009-04-11saat: 12:15
San Fransisco’da başına buyruk bir kızken hiç adını duymadığı bir ülkenin prensesi olduğunu öğrenen Mia’nın son macerasının ardından beş yıl geçmiştir. Alımlı bir genç kız olmayı öğrenmiş, koruyucu meleği rolündeki büyükannesiyle birlikte Genovia Sarayı’nda mutlu bir hayat sürerken tehlike çanları yeniden çalar.

Lazio-Roma Maçı Lazio-Roma Maçı
Canlı YayınNTV2009-04-11saat: 16:00
Bu hafta 31 hafta maçları oynanacak İtalya Serie A’da aynı saatte oynanacak iki karşılaşma NTV ve NTV Spor’dan canlı yayınlanacak. Lider İnter’in Palermo maçı NTV Spor’dan ve UEFA Kupası’na katılma mücadelesi veren iki takım Roma ve Lazio karşılaşması NTV’den saat 16:00’da canlı yayınla ekrana gelecek.

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-11saat: 21:00
Jack, Juma ve Dubaku’nun hükümet görevlileri ve ajanlar üzerinde etkisi olduğu konusunda Başkan’ı uyarır. Görevlerine federal ajanları karıştırmadan devam edebilmek için Başkan ile yaptıkları görüşme Dubaku’nun telefonuyla yarıda kalır. Başkanın kocası Henry Taylor, Dubaku’nun elindedir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-11saat: 20:00
Susan ve Edie kendilerini yanlışlıkla bodruma kilitledikleri için başbaşa vakit geçirmek zorunda kalır. Bree’nin Andrew’un müstakbel kayınvalidesine karşı hilebaz planının bir bedeli olacaktır. Gaby çocuklarının kontrolünü kaybeder

Dünyayı Sarsan Günler Dünyayı Sarsan Günler
BelgeselNTV2009-04-11saat: 20:00
30 Ekim 1938 akşamı H.G. Wells’in Dünyalar Savaşı adlı romanının oldukça yaratıcı bir radyo uyarlaması, yaklaşık 1.2 milyon dinleyicinin Amerika’nın Marslılar tarafından işgal edildiğini zannetmesine ve ülkenin dört bir yanında panik ve yıkım dolu bir gece yaşanmasına sebep oldu

Barcelona-Recreativo Maçı Barcelona-Recreativo Maçı
Canlı YayınNTV2009-04-11saat: 21:00
Lider Barcelona, 6 puanlık farkı korumak için Recreativo’dan 3 puan çıkarmak zorunda. 4 haftadır 3 puana hasret olan Ersen Martin’li Recreativo, Barcelona deplasmanından da puan alamaz ise ateş çemperinin tam ortasına düşecek. Ama Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih’i bile 4-0 gibi farklı bir skorla yenen Messi...

5 kere 5 5 kere 5
YaşamNTV2009-04-11saat: 10:10
Kendi konularında uzman beş kişinin birlikte sundukları NTV’nin sevilen life style programı 5 kere 5, modadan, özel alışveriş adreslerine, diyet sırlarından, kişisel spor alternatifleri ve dekorasyondaki son trendlere kadar izleyiciye önerilerde bulunuyor.

Kürşat Başar’la Kürşat Başar’la
Talk ShowCNN TÜRK2009-04-11saat: 22:00
Kemal Kılıçdaroğlu, Rutkay Aziz, Celal Şengör, Ali Sirmen ve Ayşe Özgün, Kürşat Başar’ın yemek masasında, sohbetin tadına bakıyor.Seçimlerde hedefimiz %40’ın üstüydü beklentimiz olmadı düşük kaldı.Bu seçimde kadınların ve geçlerin çok ilgili olduğunu gördüm diyen Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’de artık amatör heyecanın kaybolduğunu söylüyor…

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
EğlenceKANAL72009-04-11saat: 21:25
Cumartesi gecelerinin beğeniyle izlenen renkli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta Urfa’nın kurtuluşu nedeniyle izleyenleri türküye doyuracak muhteşem bir Urfa sıra gecesi ekrana gelecek. Yöre sanatçılarının seslendireceği birbirinden güzel türküler canlı yayında izleyenlere ulaşacak.

Serdem’le Her Dem Serdem’le Her Dem
Kadın ProgramıKANAL72009-04-11saat: 16:30
Asker mektuplarının okunduğu, gurbet şiirlerinin dile geldiği, yaşanmış hayat hikayelerinin anlatıldığı, şarkılarla, türkülerle örülü keyifli bir hafta sonu Serdem’le Her Dem’de. Hafta sonlarının sevilen programı Serdem’le Her Dem’de şarkılar hem ayrılanlar hem de kavuşanlar için söylenecek.

Anneyim Ben Anneyim Ben
YaşamSTAR TV2009-04-11saat: 11:50
Anneyim Ben programına konuk olan Gülümsün Saatçi, iki çocuğunu dünyaya getirdikten sonra girdiği büyük depresyonda neler yaşadığını ve bu dönemi nasıl atlattığını ekranlarda ilk kez Anneyim Ben’e anlattı.Gülümsün Saatçi, ciddi bir psikolojik yardım aldığını, ilaçlarla ayakta durduğunu ve bu dönemde eşi Ercan Saatçi’nin kendisine nasıl destek olduğunu Tuğba Erbil’e anlatıyor.

Kurtar Beni Kurtar Beni
Yabancı SinemaCINE52009-04-11saat: 20:35
Lisede fotoğrafçılık yapmakta olan Fraser hayallerinin kızı olan Ginny’ye hislerini bir türlü açıklayamamaktadır. Bu gibi işler için oldukça utangaç olan Fraser bir gün Ginny’nin kaçırılışına tanık olur ve ne pahasına olursa olsun onu bu adamların elinden kurtarmaya karar verir.

Bizden Biri Bizden Biri
YaşamCINE52009-04-11saat: 13:35
Adnan Şenses, inanılmaz yaşam öyküsünü ve müzik ile ilk tanışmasını Bizden Biri’ne anlatacak.Gerçek ailesini neden tanımıyor?Yıllarca sahneye alkollü mü çıktı?Kimlere kendini bilmez küstahlar diyerek ateş püskürdü?Kim ona karga diye seslendi?

Ne Varsa Sende Var Ne Varsa Sende Var
YaşamSTAR TV2009-04-11saat: 11:00
Sedef İybar’ın lezzetli sohbetinin bu haftaki konukları Zihni Göktay ve Fadik Sevin Atasoy. Sedef İybar, yeşil sebzeli tavuklu bahar türlüsü ve otlu bulgur pilavı hazırlarken, bir yandan da tiyatrodan, sinemaya; yaşamın keyiflerinden, yemek tariflerine uzanan bir sohbet gelecek ekrana.

CoMedya CoMedya
Yerli KomediTV82009-04-11saat: 22:45
Yavuz Seçkin programının bu haftaki bölümünde yine sanat dünyasının ünlülerini izleyenleri gülme krizine sokacak taklitlerle canlandırıyor… Her hafta skeçlerinde ünlü isimleri de konuk eden Seçkin’e bu hafta eğlence dünyasının sevilen isimlerinden Altay eşlik ediyor…

Tartışma Saati Tartışma Saati
TartışmaTV82009-04-11saat: 13:20
Obama’nın Türkiye ziyareti ne anlama geliyor? Türkiye bu ziyaret öncesinde neler yaptı? Obama’nın mesajları yakın gelecek için ne ifade ediyor?Ermeni soykırımı konusunda verilen mesajlar nasıl okunmalı? Türkiye Kafkaslarda nasıl bir rol oynayacak? Azerbaycan ve Karabağ sorunu gelişmelerden nasıl etkilenecek? Ermenistan kapısı açılıyor mu?

İki Hınzır Adam İki Hınzır Adam
Yabancı SinemaTNT2009-04-11saat: 18:00
John (Jack Lemmon) ve Max (Walter Matthau) çocukluklarından beri bıkmadan usanmadan birbirleri ile didişen iki eski arkadaş ve aynı zamanda iki yakın komşudur. İki huysuz ihtiyarın bu elli yıl süren didişmeleri kasabaya çekici ve olgun bir kadının gelişi ile yeniden alevlenir...

Karanlık Adam Karanlık Adam
Yabancı SinemaTNT2009-04-11saat: 22:30
Dr. Peyton, yanan hastaları iyileştirmek amacı ile kullanılacak yapay deri üzerine çalışırken talihsiz bir olay sonucu kendisi de bir kurbana dönüşür.

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-04-11saat: 20:00
Bu bölümde Betty, internette tanıştığı biri ile dışarı çıkma niyetindedir. Marc, bir fotoğrafçının ilgisini çeker ama bu kişi Mark’a pek çekici gelmemiştir. Hilda, Justin’in ergenlik sürecinde değiştiğinden bir haberdir.

Pack Shot Pack Shot
DiğerSHOW TV2009-04-11saat: 13:30
Haftanın dosya konusunda öncü reklamlarıyla BBC,Adriana Lima; Doritos’ la “Baharat, eğlence ve arkadaşlık” diyor.“Hadise ile Yıldız Olma Rehberi” ve Yedigün’ ün yeni kampanyası,Alpella’nın devrim yaratacak parmak kaykayı şovu,Ayrıca çok sevilen Pack Shot geleneksel reklam bilmecesi ve tüm dünyadan ilham kaynağı reklamlar...

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-04-11saat: 19:40
Ali ve kardeşlerinin kafalarını karıştıran gizemli olayların sırrı ortaya çıkıyor. Hiç kimsenin beklemediği bir durumdur bu. Ali bu konuyu çözmeye çalışırken Pınar ve Özlem’in arası, Ömer yüzünden oldukça geriliyor.

Ayna Ayna
BelgeselSTV2009-04-11saat: 22:45
Ayna devasa hurma bahçeleri, sessiz sakin plajları, tütsü ve baharat kokulu çarşıları, beyaz badanalı evleri, misafirperver insanlarıyla Hint Okyanusunun kenarındaki ülke Umman’daki yolculuğunun ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Petrolle büyüyen ve gelişen bir başkent Muskat.

Müfettiş Gadget 2 Müfettiş Gadget 2
Yabancı SinemaSTV2009-04-11saat: 21:15
Riverton’da tam işler yoluna girmeye başlamışken, birden herşey altüst olur. Müfettiş Gadget gözaltına alınır. Claw hapisten kaçar ve Yüzyılın Suçunu işlemek üzere planlara başlar. Belediye başkanı, en yeni, son teknoloji, tamamıyla robot ve tamamıyla kadın G2 modelini çıkarır.

Zindan ve Ejderha Zindan ve Ejderha
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-11saat: 21:10
Şeytani büyücü Damodar ölümcül girdab’ la yüzleşme pahasına doğaüstü güçlere sahip olan sihirli küreyi İsmir krallığından çalmak için şeytani bir intikam planı hazırlar. Nişanlarla donatılmış savaşçi Berek, acemi büyücü Melora, Zeka, Akıl, Onur ve Güç’ ü temsil eden dörtlü kahramanlarla Damodar’ a karşı koymak için birleşirler.

Çılgın Dadı Çılgın Dadı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-11saat: 24:00
İyi niyetli bir çift olan Marsha ve David yeni doğan bebeklerinin bakımı ve hayatlarını düzene koyabilmek için Sophia adlı bir Rus kadını evlerine dadı olarak alırlar. Vizesi bitmeden önce kendine Amerikalı bir koca bulma maratonuna giren Sophia, 10 yaşındaki küçük kızını geceleri dışarı çıkarken sürekli genç çiftin başına bırakmaktadır.

HT Ajanda HT Ajanda
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-11saat: 14:00
HT Ajanda’da bu hafta sağlık köşesinde Ceyda Erenoğlu Prof. Dr. Halil Bahçecioğlu ile göz hastalıklarında son gelişmeleri ve merak edilenleri konuşuyor. Sinema bölümünde Memet Açar Ali Özgentürk ile son filmi Yengeç Oyunu üzerine bir sohbet gerçekleştiriyor.

Taner Takipte Taner Takipte
GeziBLOOMBERG HT2009-04-11saat: 22:50
Taner Takipte, dünyanın dört bir yanını geziyor, farklı köşeleri bilinmeyen yönleriyle ekranlara getiriyor.Taner Güngör bu hafta eğlenceli sunumu ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bilinmeyen köşelerini gezmeye, hoş sohbetlerle doğal güzellikleri evlere taşımaya devam ediyor.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-04-11saat: 21:00
Christopher’ın yeni filminin premiyeri yapılır. Bu açılış Tony’nin onun hakkında ne hissettiğinin de ortaya çıkmasını sağlar. Bu arada Johnny Sack’in ciddi sağlık problemleri vardır. Phil Leotardo ise zayıf olduğu ve sürekli haksızlığa uğradığı için hem kendinden hem de ailesinden iğrenmektedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı