Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Magazin 1 Magazin 1
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-10saat: 21:50
Bülent Ersoy gelinlik giydi, 3’üncü kez evlenmek istediğini ve damat adayı aradığını söyledi..Demet Akalın ve rakibesi Bengü arasında sıcak savaş… Bengü, doğum gününe davet etmediği Demet Akalın’dan hakaret dolu tepkiler aldı...

Şiir Gibi Şiir Gibi
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-10saat: 23:30
Şiir tutkunları bu programda buluşuyor.Türkiye’nin en beğenilen şairlerinden Bedirhan Gökçe, muhteşem şiirleri ile duygulara tercüman oluyor. Aşk, hasret, mutluluk, hüzün kısacası hayata dair her şey mısralarda canlanıyor.Geceyi şiire, geceyi aşka, geceyi hasrete yazmak için Bedirhan Gökçe ile Şiir Gibi bu akşam Kanal 1 de.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-04-09saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. İskender’i yeni müsteşar olarak karşısında görünce şok olan Polat Alemdar ne yapacak? Polat Alemdar’ın ofisini basanların hedefinde ne var? Gözaltına alınan Polat’ı kurtaracak sürpriz isim kim olacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-04-09saat: 19:40
Doktor Selma, tekrar örgütün güvenini kazanmak için Abdül ve adamları ile ölümüne savaşmaktadır. Şivan, Selma’nın ölümü için gün sayarken, Botan, Selma için büyük bir operasyon yapmaya karar verir. Abdul’ün evine yerleşen Tarık, insanların inançları ile nasıl oynandığını Selma’nın sayesinde anlar.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-04-09saat: 22:15
İbrahim insanlardan intikamını almıştır. Aslında bu, onun kendisinden ve hayatından, hayatın da ondan aldığı bir intikam oluştur.İbrahim’in intiharı, herkese çok fazla yara vermiş olmasına rağmen, ailesi için çok daha acı olmuştur. Ali’nin kalp krizi geçirmesi tüm sevenlerini korkutur.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-09saat: 20:00
Bihter ve Behlül tutkuyla birbirlerine çekildikleri anda, Matmazel’le karşılaşırlar. Bihter bu tehdidi ortadan kaldırmak için harekete geçer.Ziyagil Holding için çalışan Nihat, bakanlığın açtığı ihaleyi kazanır ve holdingin adını gündeme taşır. Bu olayla birlikte Ziyagiller’e iyice hırslanan Hilmi, yenilgisinin acısını çıkaracak tehlikeli bir oyun oynamaya karar verir.

32.Gün 32.Gün
Haber ProgramıKANAL D2009-04-09saat: 00:30
2001 yılında polisteki ifadeleri işkence altında verdiğini söylemiş, MİT de geçtiğimiz günlerde Güney’in gördüğü işkencenin ses kayıtlarını mahkemeye sunmuştu. MİT tarafından doğrulanan Tuncay Güney, 2001 yılında yaşadıklarını, kendisine zorla söylettirilen isimleri, gördüğü işkenceyi yaşadığı Kanada’dan 32.Gün’de anlatıyor.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-09saat: 22:15
Sean ve Teddy aralarındaki ilişkiyi keşfetmeye ve tanımlamaya çalışmaktadır. Christian ise son derece nadir rastlanacak bir rahatsızlığı olan bir hastayla bağ kurar.

Altın Tabancalı Adam Altın Tabancalı Adam
Yabancı SinemaTNT2009-04-09saat: 21:15
Güneş enerjisinden güç elde etmeye yarayan Solex adında gizli bir cihaz ortadan kaybolunca James Bond cihazın peşine düşer. Bu arada, Fransisco Scaramanga adlı altın tabancalı bir katil, Bond’u öldürmek amacıyla peşindedir.

Yapımcılar Yapımcılar
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-09saat: 23:00
1959’un New Yorku’nda geçen öykü, bir zamanlar Broadway’in ünlü yapımcısı olarak tanınan, ancak son dönemlerde tüm oyunları gişede batan Leo Bloom’un yeni muhasebecisiyle birlikte tuhaf bir fikri hayata geçirmelerini anlatıyor. Müzikal severler ekran başına!

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2009-04-09saat: 20:00
Türk sinemasının büyük aktörü Tarık Akan’ı ağırlayacak olan 4 kadın, ünlü oyuncu ile gündemin öne çıkan aktüel olaylarını birlikte değerlendirecek. Anılarını, birikimlerini ve hayata bakışını anlatacak olan Akan, yeni filmi “Deli Deli Olma”nın hikayesini izleyenlerle paylaşacak.

Geceler Yarim Oldu Geceler Yarim Oldu
Türk FilmiKANAL72009-04-09saat: 21:35
Yusuf ile Gülcan aşkları dillere destan iki sevgilidir. Fakat Yusuf’a içten içe sevdalı olan bir kişi daha vardır. Köyün en zengini olan ağanın kızı Emine. Emine genç adamı kendisine aşık etmek için türlü oyunlara başvurur, fakat Yusuf’un aşkına olan sadakatini kıramaz.

Benden Sevdalı mısın Benden Sevdalı mısın
Türk FilmiKANAL72009-04-09saat: 19:35
Gülbahar, yörenin en zenginlerinden olan Reşat Ağa’nın konağında çalışmaktadır. Duygularına söz geçiremeyen Gülbahar konağın haylaz oğlu Murat’a sevdalanır. Sevdiğine ulaşamayacağının farkında olan genç kız bundan dolayı sevdasını sadece bahçedeki zerdali ağacıyla paylaşır.

Japon İşi Japon İşi
Türk FilmiSTAR TV2009-04-09saat: 20:10
Başak (Fatma Girik), iki rakip gazino sahibinin paylaşamadığı bir şarkıcıdır. Genç kadın öldürüleceğinden korkarak kılık değiştirip yurt dışına kaçar. Gazinocular Başak’ı ararken, karşılarına şarkıcının bir kopyası çıkar. Gerçekte bu Başak değil, tıpa tıp ona benzeyen bir robottur.

Atla Gel Şaban Atla Gel Şaban
Türk FilmiSTAR TV2009-04-10saat: 20:10
Altılı ganyandan servet kazanan bir işçinin hayatı birden değişir. Yoksul işçinin kazandığı parayı duyan herkes etrafını sarar. Birden hiç tanımadığı onlarca akrabası olmuştur. Ama o kıvrak zekâsıyla parayı kaptırmadan bu sözde akrabalardan kurtulur.

Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2009-04-09saat: 22:30
Yaprak Dökümü’nün Oğuz’u Tolga Karel’in en zor gecesi! Bir bayanla Taksim’de bir mekanda eğlenirken, sevgilisi Öykü Çelik’e yakalanan Tolga Karel, sevgilisinden tokat yedi mi? “O’nu terk ediyorum ve o bu görüntüleri izlediğinde öğrenecek” diyen Öykü Çelik, Tolga Karel’e tokat attığını nasıl itiraf etti?

Bonbon Köpek Bonbon Köpek
Yabancı SinemaTV82009-04-09saat: 20:45
‘Coco’ lakaplı Juan Villegas için hayat bir gül bahçesi olmaktan çok uzaktır. Coco, 20 yıldır yapayalnız yaşar ve Patagonya’nın ücra bir kara yolunun kenarındaki benzin istasyonunda anlamsız bir işte çalışır. Bir süre sonra istasyon satılır ve yeni sahipleri Coco’yu işten çıkartır.

Fırtına Operasyonu Fırtına Operasyonu
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-09saat: 20:20
Orduya ihanet eden bir general, yeni ve çok gizli özel bir jeti kullanarak Washington’u bombalamayı planlar. Bu ileri teknoloji jeti sadece bir kişi kullanabilmektedir. Özel eğitimden geçmiş ayrıcalıklı bir pilot olan Jack, haksız yere yöneltilen bir suçlamayla karşı karşıya kalmıştır.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-08saat: 20:00
Makbule, Dilber ve Azim’i uygunsuz durumda basınca, Azim’in doktor olduğu ve Dilber’i muayene ettiği söylenir! Ancak o esnada alt katta da Fatoş fenalaşmıştır ve Azim, tıbbi yeteneklerini sergilemek zorunda kalır.Burhan, Makbule ve ailesinin Antep’ten getirttiği ve gözleri gibi baktıkları bavulun kendisine damat bohçası olduğuna karar verir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-08saat: 20:00
Ali Rıza Bey ve ailesinin bir süre daha taşınamayacaklarını anlayan evin yeni sahibi Mithat, Ali Rıza Bey’in onayıyla birlikte eve yerleşir ve tadilata başlar. Ancak Ali Rıza Bey için baba evinde bir yabancı gibi yaşamak, her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

Barcelona - Bayern Munih Maçı Barcelona - Bayern Munih Maçı
Canlı YayınSTAR TV2009-04-08saat: 21:45
Barcelona - Bayern Munih Maçı Canlı Yayın ile Star Tv ekranlarında. Bir yanda Messi… Henry… Eto’o…. Diğer yanda Luca Toni, Ribery, Klose Dünyanın en iyi golcüleri Camp Nou’da sahne alacak, nefesler tutlacak. Barça mı Bayern mi ? Sabri Ugan’ın anlatacağı heyecanı bol kapışma saat 21.45’te naklen Star’da.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-08saat: 22:45
Atölyeye Bihter’i davet eden Behlül, Adnan Bey’in gelişiyle dehşete düşer ve gerçekleri saklamakta çok zorlanır Firdevs Hanım, Deniz Hanım’a karşı elindeki büyük kozu vakit kaybetmeden oynar. Değişen dengelerle birlikte evde yepyeni cepheler oluşur.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-08saat: 20:10
İris Selim’i ani bir kararla nikâh masasına oturtmayı planlıyordur. Bunun için hazırlıklara başlar. Selim’in aşkını yeniden kazanma konusunda umutlanan Defne’yi bu gelişme altüst eder. Okulda Nil’in oyunu yüzünden kötü duruma düşen Duru ise, yaptığı bir iyilik yüzünden beklemediği bir şekilde ödüllendirilecektir.

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-04-08saat: 22:30
Melek mantıcıdaki bulaşık işini kabul eder; ancak evdekilere bir terzide iş bulduğunu söylemek zorunda kalır! Kehribar’ın iş ortamını merak edip Melek’in peşine takılacak olması Melek’i içinden çıkılması zor durumlara sokar!

Karşı Daire Karşı Daire
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-08saat: 22:00
Hafife alınmaması gereken yaşlı bir kadın, olaylı bir mahalle, şüpheli bir cinayet..The Other Side of the Street/Karşı Daire’de polis için para karşılığı mahalle gözcülüğü yapan, Regina adlı emekli bir kadını canlandırıyor. Regina, gözcülüğü sırasında bir cinayete tanık oluyor ve katili polise ihbar ediyor

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-08saat: 21:00
Bir çöplüğe atılmış kesik ceset parçaları bulan Brenda kurbanın AIDS hastası olan ünlü bir porno yıldızı olduğunu belirler. Brenda’nın yürüttüğü soruşturma ilerledikçe kurbanın pek çok arkadaşının da HIV virüsüne maruz kaldığını, bu sebeple hepsinin de cinayeti işleyecek nedenlerinin olduğu saptanır.

The New Adventures of Old Christine The New Adventures of Old Christine
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-08saat: 20:00
Christine ve Richard, doğum sırasında Marly ve Lindsay’e destek olmaya çalışırken, Richie’nin doğumuna dair anıları canlanır. Yeniden hatırladıkları bu anılar ikili arasında romantizmin alevlenmesine neden olur.

Eko Diyalog Eko Diyalog
TartışmaNTV2009-04-08saat: 20:00
IMF ile 10 gün için ara verilen görüşmeler 2 ay sonra başlıyor; Yapılacak stand-by anlaşmasının süresi 3 yıl olabilir. “Eko Diyalog”da bu hafta üç ekonomist IMF’le Türkiye arasında bundan sonraki aşamada neler beklendiğini değerlendirecek.Programda ayrıca Obama’nın Türkiye ziyareti ve iki ülke arasındaki ekonomik ilişkiler, G-20 zirvesinden çıkan kararlar ve Mart ayı enflasyon rakamları konuşulacak.

Tadı Damağımda Tadı Damağımda
YaşamNTV2009-04-08saat: 21:00
Topaz’dan, Esnaf Lokantası Mahmut Usta’ya...Bu hafta ilk olarak tadım menüsu ve bardakta verdiği güzel şaraplarla ünlü restoran “Topaz”a gidecek olan Vedat Milor ardından muhteşem paça corbasıyla tanınan esnaf lokantası “Mahmut Usta”yı ziyaret edecek.

Oradaydım Oradaydım
BelgeselCNN TÜRK2009-04-08saat: 20:00
‘Oradaydım’ın bu haftaki yeni bölümünde; 7 Ekim 1996’da Erbakan ile Kaddafi arasındaki olaylı çadır ziyareti tüm detaylarıyla anlatılacak.Kaddafi görüşme yerini neden gizli tutuyordu? İşadamları Erbakan’ı geziye ikna etmek için kimi aracı olarak kullandı? Kaddafi’nin beklenmeyen sözleri karşısında Erbakan’ın tavrı ne oldu?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı