Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gezelim Görelim Gezelim Görelim
GeziTRT 12009-04-07saat: 21:20
Doğanın yeni yeni gülümsemeye başladığı bu günlerde daha çok yöresel tatların ön plana çıktığı yerlerde bir gezintiye çıkacağız… Çorum Sungurlu’da İskilip kebabı, Balıkesir Havran’da da Keşkek yiyeceğiz… Doğası, tarihi ve mükemmel lezzetleriyle Çorum ve Balıkesir’deyiz bu hafta…

Ezberbozan Ezberbozan
TartışmaTRT 12009-04-07saat: 23:35
“Ezberbozan”… Türkiye’nin içinden geçmekte olduğu siyasal-toplumsal ve ekonomik süreçlerin esas alınacağı Ezberbozan’da bu hafta ABD Başkanı Barack Obama’nın Türkiye ziyareti ve bu ziyaret çerçevesinde Türk-ABD ilişkileri, NATO zirvesindeki Ramussen krizi ele alınıp, tartışılıyor…

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-04-07saat: 19:40
Oğuz, Sinem’i teslim olması için ikna etmeye uğraşırken, olan bütün olaylar, Sinem’in artık Oğuz’a bağlandığını ve onu bırakamayacağını gösterir. Aliye ise yıkılan yuvasının ardından çocuklarının huzuru için uğraşır ama bu o kadar kolay olmayacaktır.

Gitar Gitar
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-07saat: 22:00
Bir gün içinde üç hayati sorunla karşılaşan bir insan ne yapar? Melody Wilder, gününü gün etmeye karar veriyor.Melody Wilder, aynı gün içinde hem çalıştığı şirketteki sıkıcı işinden atılır, hem de aynı derecede sıkıcı sevgilisi tarafından terk edilir. Üçüncü darbe ise, kelimenin gerçek anlamıyla öldürücü bir darbedir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-07saat: 21:00
Susan ve Edie kendilerini yanlışlıkla bodruma kilitledikleri için başbaşa vakit geçirmek zorunda kalır. Bree’nin Andrew’un müstakbel kayınvalidesine karşı hilebaz planının bir bedeli olacaktır. Gaby çocuklarının kontrolünü kaybeder

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-04-07saat: 22:15
İş yüzünden Don’ın keyfi yerinde değildir. İşçi Bayramı sebebiyle hafta sonu şehirde tıkılıp kalan Roger ise onu neşelendirmeye çalışır. Diğer yandan oda arkadaşıyla dışarı çıkan Joan’ı ilginç bir gece beklemektedir.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-04-07saat: 20:00
Supernatural’ın bu bölümünde herkes kendini bir kâbusun içinde bulacak. Sam ve Dean bu bölümde insanları rüyalarının içindeki kötülüklerden korumak için harekete geçecekler. Kimi zaman kâbuslar gerçekten daha tehlikeli olabilir..

Friday Night Lights Friday Night Lights
Yabancı DiziTNT2009-04-07saat: 23:30
Texas Methodist Üniversitesi’nden gelen baskılar Koç Taylor’ı zor durumda bırakır. Bu konuda verdiği karar ailesini mutsuz eder. Riggins ilişkisinin muhtemel sonuçları ile baş etmek zorunda kalır. Landry, Tyra’nın durumundan birilerine bahsedip bahsetmemek arasında bir karar verememiştir.

Cehennemde Cehennemde
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-07saat: 20:20
Amerikalı bir mühendis olan Kyle Lord çalışmak için gittiği Rusya’’damutlu bir hayat sürmektedir.Ancak bu mutlulukları karısının tecavüze uğrayıp veöldürülmesiyle sona erer ve onun için kabus dolu günler başlar.Polisinihmali ve delil yetersizliğinden katil serbest kalır

Hey Canlı Hey Canlı
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-07saat: 21:50
Hülya Avşar ve Şahan Gökbar’ın büyük buluşması… Kahkahalar havada uçtu ikili samimi itiraflarda bulundu… Ve Hülya Avşar, Sadettin Saran’la ayrıldığına dair iddialara yanıt verdi…“Kim kürt olmak ister ki” açıklamasıyla gündeme bomba gibi düşen Rojin’in, iddialı açıklamaları..

Gençlink Gençlink
YaşamBLOOMBERG HT2009-04-07saat: 23:30
Gençlink, Salı akşamı elektronik müzik dans müziğinde kendilerine özgü bir yorum getiren ve bu tarzla çıkış yapan Portecho’yu konuk ediyor. Son albümleri Studio Plastico büyük beğeniyle karşılanan Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan müziklerinin öyküsünü, projelerini anlatacak, enerji dolu parçalarını Gençlink izleyicileri için seslendirecekler.

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-07saat: 19:10
Cenk Eren, en sevilen parçalarını seslendirecek ve sanat yaşamı, özel hayatı ve daha merak edilen pek çok konuda açıklamalar yapacak. Oya Aydoğan da her dönemin aranılan oyuncusu olmanın sırlarını ve hayatı ile ilgili bilinmeyenleri açıklayacak.

Şair Şair
Yabancı SinemaTV82009-04-07saat: 20:45
İkinci Dünya Savaşı’nın şafağında bir hahamın kızı ile bir alman askeri birbirlerine aşık olurlar, ancak savaş onları ayırır. Birbirlerini bulabilmek için çıktıkları tehlikeli yolculukları birbirlerinden zorlu mücadelelere tanık olur.

Keyfekeder Keyfekeder
MüzikTV82009-04-07saat: 22:45
Niran Ünsal ve Buzuki Orhan’ın bugünkü program konuğu Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Sümer Ezgü… Ezgü’nün izleyenlere halk müziğinin birbirinden güzel eserlerini seslendireceği programda Ünsal sesiyle, Buziki Orhan ise buzikisiyle türkülere eşlik ediyor.

Duygu ve Yaşam Duygu ve Yaşam
YaşamTV82009-04-07saat: 17:30
Duygu ve Yaşam’ın 7 Nisan Salı günkü konuğu Estetik uzmanı Op. Dr. Kemal Aytuğlu… Programda Aytuğlu, Duygu Boğa’nın sorularını yanıtlayıp estetik konusunda tıp alanında yaşanan en son gelişmeler hakkında bilgiler veriyor.

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-04-07saat: 10:15
Ebruli’nin 7 Nisan Salı günü konukları; yeni vizyona giren “Yengeç Oyunu” filminin başarılı oyuncuları Ayça İnci, Ayşe Kökçü, Özcan Varaylı ve Dermatolog Dr.Hayat Öz...Ebru Şallı’nın sunduğu program, haftaiçi her gün canlı olarak ekrana geliyor…

Memleket Havaları Memleket Havaları
EğlenceKANAL72009-04-07saat: 19:35
‘İkbal ve Latif’le Memleket Havaları’ yeni gününde yine evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Latif Doğan’ın türküleri ve İkbal Gürpınar’ın şiirleri ile renklendirdiği programa bu hafta halk müziğinin sevilen seslerinden birisi olan Ceylan konuk oluyor.

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72009-04-07saat: 23:20
Deniz Feneri’nde bu hafta geçirdiği felçle birlikte ailesi tarafından yalnızlığa terk edilen Halil beyin dramı ve yaşadığı rahatsızlık sonrası ayaklarını kullanamayan, bir göz odada çocuklarıyla birlikte yaşam mücadelesi veren Habibe hanımın yaşadıkları ekrana gelecek.

Afiş Afiş
YaşamCNN TÜRK2009-04-07saat: 17:30
“Folkestra”nın kurucuları, grubu ve yaptıkları müzikleri Nur Aydın’ın sunduğu Afiş’e anlatıyor.Onlarca yılını müziğe adamış üç ayrı jenerasyondan üç usta müzisyenin oluşturduğu “Folkestra”, Türk folk müziğinin birbirinden zengin ezgilerini, çok sesli orkestrasyon anlayışı ve etnik enstrümanlarla tekrar düzenliyor.

Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
TartışmaCNN TÜRK2009-04-07saat: 20:00
Obama rüzgarı, Türkiye ziyaretinin son gününde Tarafsız Bölge’de esecek.Görüşmeler Türkiye - ABD ilişkisinin kaderini nasıl etkileyecek?Ziyaretin, ekonomik ve politik sonuçları nasıl yankı bulacak?Ahmet Hakan soruyor, merak edilen sorular Tarafsız Bölge’de cevap buluyor.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-04-06saat: 20:00
Meryem yıllar önce savaşta öldüğünü zannettiği eski kocası Ömer’in yaşadığını öğrenmiştir. Bu olay Meryem kadar Dilaver’i de sarsar. İkisi de ne yapacaklarını bilemez haldedir. Meryem, Hasan’ın da yardımıyla çocuklara durumu anlamaya çalışır ancak Ömer’in Pürsıçan’a dönüşü herkesin umduğundan daha erken olacaktır.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-06saat: 22:15
Seyhan hapisten çıkar... İşine geri döner…Elvan, Yağız’a gerçeği itiraf eder…Yağız yeni planlar peşinde…Aslı, mutlu evlilik oyununa devam eder…Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-04-06saat: 20:00
Mesut; Kudret’in intikamını alır ve suçluları yakalar. Mobilya dükkanı işleten Nedim evinde ölü bulunur. Ekip, Nedim’in kim ya da kimler tarafından öldürüldüğüne bulmak için araştırma yapar. Araştırma esnasında Nedim’in, eski ortağı Atilla’nın eşi Şeyma ile ilişkisi olduğu ortaya çıkar

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-04-06saat: 22:15
Mustafa, düşmanı bildiği Doktor Serdar’a zarar vermek ister. Zira, Dr. Serdar, Mustafa’nın canını çok yakmıştır. Kendi evinde ve ailesiyle birlikte olan Narin mutludur. Narin ve annesi hayata yeni başlamış gibi solurlar havayı. Bu manzarayı gören Serdar da mutlu olur. İnci oğlunu rüyasında görür ve sabah Serdar’ı arar.

Alia Alia
Türk FilmiSHOW TV2009-04-06saat: 20:00
Yugoslavya’daki iç savaş gündelik yaşamla birlikte Alia’nın hayatında da çok şey değiştirir ve savaşta ailesi hariç her şeyini yitiren Alia Sırp kökenli karısı Anna ve iki küçük çocuğuyla birlikte Birleşmiş Milletler koruması altındaki bir Boşnak Mülteci kampına sığınmak zorunda kalır.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-06saat: 16:15
Yemekteyiz Yarışması 26. haftasında.Bugünkü yarışmacı Burcu eski hosteslik günlerini anmak ve içindeki özlemi durdurmak için düzenli olarak havaalanını gören bir kafede oturup hayranlıkla aprondaki uçakları izliyor,Bebeğiyle vakit geçirmeyi seviyor...

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-04-06saat: 22:30
Merve’nin Galip’e duyduğu karşılıksız aşk, artık Merve için bastırılamaz bir hal almıştır. Kürşat ise Sabiha’dan hoşlanıyor, fakat Merve gibi açık kapı vermiyordur. Merve kendince şöyle bir çözüm üretmiştir. Sabiha ile Kürşat’ın iş birlikteliği mutlaka devam etmelidir.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-04-06saat: 22:30
Rukiye, yöre kadınlarına ait gerçek öykülerden bir dizi yapmaya karar vermiştir. Erkeklerin yeni eğlencesi ise, yerel futbol takımlarını tartıştıkları bir futbol programıdır. İki programın yayın saatleri çakışınca olanlar olur. Kasaba halkı ikiye bölünür.

Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-04-06saat: 21:35
Vicdan yıllardan sonra ablası Hicran’ın evine gelmiştir. Dursun onu içeri sokmak istemez. Vicdan onun inadını kırmayı başarır ve eve girer.Harun planını Dursun’a anlatır. Vicdan’ı Hicran’ın yerine koyup madamdan kalan mirası alacaklardır.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-04-06saat: 19:50
Barış bir yandan ailesinin tutmak istediği yeni ev için üzerine düşeni yapmaya çalışırken, bir yandan da Sinan’ın yeniden ayağa kalkabilmesi için ona destek olmaya çalışmaktadır…Gülşen Asu’nun kendisine olan sert tavrına karşı gardını alırken, Bekir ise Aliço ve Feraye’nin geleceği ile ilgili bazı gerçeklerin altını çizmeye başlar…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı