Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Obama Özel Obama Özel
DiğerCNN TÜRK2009-04-06saat: :
Amerika’nın yeni başkanı koltuğa oturur oturmaz yola çıktı, Türkiye’ye geliyor…Cnn Türk Barack Hüseyin Obama’nın 6-7 Nisan’daki Türkiye’de ziyaretini özel yayınlarla ekrana taşıyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Çok Güzel Hareketler Bunlar
Yerli KomediKANAL D2009-04-05saat: 20:00
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta yine birbirinden eğlenceli skeçler ile ekrana geliyor.Bir otobüs durağında başlayan sosyal oluşum, Amerika’yı protesto etmeye kadar gidiyor. Çocukları kavga geden iki aile, onlara örnek olmak için bir araya geliyor ama, uzlaşma sağlamaları hiç de kolay olmuyor...

Kalbini Dinle Kalbini Dinle
Yabancı SinemaATV2009-04-05saat: 20:00
Lyla (Keri Russell) yetenekli, genç bir çellisttir. New York’ta konser için bulunduğu bir gün, Washington Meydanı’nın en güzel yerinde, bir partiye katılır. Burada İrlandalı, karizmatik ve genç bir gitarist olan Louis (Jonathan Rhys Meyers) ile tanışır. Kader onları, bu büyülü meydanda, sihirli bir gece yaşatmak için bir araya getirmiştir

Hayalet Savaşçı Hayalet Savaşçı
Yabancı SinemaKANAL D2009-04-05saat: 22:45
Henry, Ben ve Kara, Amerikan Donanması’na bağlı dünyanın en iyi savaş pilotları arasında yer almaktadırlar. Ancak takımlarına yeni bir üye katılır. Bu üye, yüksek teknoloji ürünü, tam otomatik, pilotsuz ve görünmez bir savaş uçağıdır. Aynı zamanda acımasız ve yenilmezdir.

Teksas Katliamı Teksas Katliamı
Yabancı SinemaATV2009-04-05saat: 22:40
Erin, Kemper, Andy, Pepper ve Morgan adlı beş üniversite öğrencisi Dallas’taki bir konsere gitmeye karar verirler. Yolda yürüyen kendi yaşlarında bir kıza neredeyse çarptıktan sonra, Erin kızı arabaya almaları konusunda ısrar eder. Kız isterik bir haldedir ve sürekli “çok kötü bir adam” hakkında konuşmaktadır

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-04-05saat: 20:00
Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun da yepyeni bir heyecan fırtınası bu gece yine sizleri bekliyor.Bu akşam yarışmacı koltuğunda sevilen yarışmacı Emel oturacak.. Bankacı Hamdi Bey ile Emel’in pazarlığı, bu gece size yine heyecanlı anlar yaşatacak. Sizin de kalbiniz Var Mısın Yok Musun’da Acun Ilıcalı ve Emel ile birlikte atacak..

6 Pas 6 Pas
Spor ProgramıSHOW TV2009-04-05saat: 23:45
Turkcell Süper Lig’de 26.haftanın öncesi, sonrası ve yorumları bu hafta da birbirinden renkli konuklarla 6 Pas’ta olacak. Fenerbahçe- Eskişehirspor, Beşiktaş- Kayserispor, Trabzonspor- Belediyespor, Denizlispor- Sivasspor maçlarının değerlendirilecek..

Stadyum Pazar Stadyum Pazar
Spor ProgramıTRT 12009-04-05saat: 19:45
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

Tele Lig Tele Lig
Spor ProgramıTRT 12009-04-05saat: 23:00
Turkcell Super Ligi’nde dört büyükler dışındaki tüm takımlarımızın maçlarından en geniş özet görüntüler Tele Lig’de...İlginç ve tartışmalı pozisyonları, izleyicilerden elektronik posta yoluyla gelen soruları, önerileri, deneyimli spor spikeri Kerem Öncel ve spor yazarı Zeki Çol birlikte değerlendiriyor.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-05saat: 22:00
Peter ve Matt, Asi’den aldıkları mesaj doğrultusunda Daphne’yi kurtarmak ve Hükümet’in özel yetenekleri olan insanlarla ilgili planlarını içeren dosyaları açığa çıkarmak için 26 numaralı binaya gider. Claire ise beklenmedik birinden aldığı yardımla Alex’i şehir dışına kaçırmanın yolunu bulur

Esra Erol’la İzdivaç Esra Erol’la İzdivaç
EğlenceSTAR TV2009-04-05saat: 20:10
Esra Erol’la İzdivaç Pazar akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Bu haftanın konuğu dünyaca ünlü Türk tenor Hakan Aysev. Esra Erol, programa katılan adaylarla ekran başındaki taliplileri bir araya getirerek mutluluğa bir adım daha yaklaştırmaya ve eğlendirmeye devam ediyor.

Futbolig Futbolig
Spor ProgramıSTAR TV2009-04-05saat: 24:00
Süper Lig’de 26.hafta heyecanı nefes kesecek, şampiyonluğun nabzı yine Futbolig’de atacak! Galatasaray’da Lincoln krizi durulmuyor. Mustafa Denizli’nin işaret ettiği 26.Hafta geldi çattı, şimdi gözler Beşiktaş’ta! Fenerbahçe’de Lugano ve Edu İtalya yolcusu mu ?

Düşün İçinde Düş Düşün İçinde Düş
Yabancı SinemaTV82009-04-05saat: 20:45
Felix Bonhoeffer isminde bir senarist iki dünya arasında yaşamaktadır. Biri yaşamını sürdürdüğü gerçek dünya, diğeri ise kafasında canlandırdığı gerçek olmayan dünya. Kendinden bir cinayet hikayesi yazması istenir ve yarattığı karakterler gerçek hayatta karşısına çıkmaya başlar.

Özgürlük Savaşçısı Özgürlük Savaşçısı
Yabancı SinemaSTV2009-04-05saat: 22:00
Dövüş sanatlarının Amerikalı temsilcisi Van Damme’den güzel bir film. New York sokaklarında yaşayan bir çetenin lideri olan sokak dövüşçüsü Chris, polis ve mafya tarafından aranmakta olduğu için şehirden kaçar. Christopher Dubois, sokak çocukları ile hırsızlık yaparak yaşamını sürdürmektedir.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-04-05saat: 19:40
Savaşın mahalleden bir arkadaşı askere gidince, oda heveslenir ve askere gitmek için şubenin yolunu tutar. Hemen istediğine kavuşur ve sülüsünü alıp eve gelir. Annesi ise hiç beklemediği bu durum karşısında oldukça şaşırır. Herkes tarafından oldukça sevilen biricik oğlu askere gidecektir şimdi.

Üçkağıtçılar Üçkağıtçılar
Yabancı SinemaTNT2009-04-05saat: 22:30
Ortağı öldürülen genç bir dolandırıcı arkadaşının intikamını almak için bu işte usta başka bir dolandırıcı ile el ele verir. Amaçları ise büyük bir vurgun yapmaktır…

Deprem Deprem
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-05saat: 21:10
Josh, başarılı bir mühendistir. Şirketi kendisini Rusya’daki bir nükleer güç santraline gönderir. Daha önce bölgede küçük çapta depremler olduğu için gitmekte tereddüt etse de işi kabul eder. Ama 8.2’lik bir deprem her şeyi değiştirir. Fintan McKeown ve Patrick Dreikauss rol alıyor.

Kelime Oyunu Kelime Oyunu
YarışmaBLOOMBERG HT2009-04-05saat: 18:10
Pazar günü ekrana gelecek “Ünlüler Özel Bölümü”nde ünlü müzisyen Çılgın Sedat, güzel şarkıcı Ebru Aydın, Arka Sıradakiler dizisinin Kantinci Rifo’su Tahsin Taşkın, BBG yarışması ile çıkış yapan şarkıcı Tarık Ata Şimşek ve oyuncu, sunucu, senarist ve mizah yazarı Erdal Türkmen yarışıyor.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-05saat: 21:00
Kral’ın sabrı artık tükenmiştir. Papa’nın da onayını alarak Thomas Cranmer’ı Canterbury Başpiskoposu olarak tayin eder. Evliliğinin feshedilmesini bekleyemeyen Henry sonunda Anne’le gizlice evlenir. Hamile olan Anne ondan ilk bebeğini doğuracaktır.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-05saat: 23:00
Sean’ın yeni bir anestezi uzmanı tutması problem çıkmasına sebep olur. Kimber ise Jenna’nın iyi bir hayatı olması için her şeyi göze almıştır ve hiçbir şeyi yapmaktan kaçınmayacaktır.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-04-04saat: 22:15
Aslı kendisine düzenlenen komplo ile köşeye sıkışır. Efe, Aslı’ya yardım etmek için çırpınsa da elinden bir şey gelmez. Aklına, Gönül’den yardım istemek gelir. Aslı, Nimet’in kendisini kapattığı odadan kurtarmak için her şeyi göze alır. Burak zorla setten atılır. Ama atılan sadece o olmayacaktır.

Var Mısın Yok Musun Var Mısın Yok Musun
YarışmaSHOW TV2009-04-04saat: 22:00
Acun Ilıcalı, Cumartesi günü Fenerbahçe’de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos’u ağırlayacak.Yarışmacı koltuğuna Roberto Carlos’un oturacağı Var Mısın Yok Musun’da Fenerbahçe’li futbolcular da kutuların başında olacak ve Roberto Carlos’un kazanması için destek olacaklar.

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-04-04saat: 20:00
Melek mantıcıdaki bulaşık işini kabul eder; ancak evdekilere bir terzide iş bulduğunu söylemek zorunda kalır! Kehribar’ın iş ortamını merak edip Melek’in peşine takılacak olması Melek’i içinden çıkılması zor durumlara sokar!

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-04-04saat: 20:00
Cahit ve Neriman, Hayrünisa Hanım sayesinde, baharı tatille karşılayacak. Çetin ve Ece için planlanan Avrupa turu, Turuncu ailesi arasında elden ele gezer. Elbette yine büyük ikramiye Neriman’a kalır!Bu arada, Metin’in dolmuşunda bir çanta unutulmuştur. Son seferini yapmış olan Metin, çantayı eve getirir.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-04-04saat: 20:00
Tuğçe bir arkadaşının kaydını yaptırabilmek için modellik ajansına gider. Fakat ajansın sahibi Tuğçe’yi çok beğenince rolü Tuğçe’ye teklif eder. Tuğçe kabul eder fakat Murat Tuğçe’nin modellik yapmasını kabul etmez. Osman’ın kızı Dilek ve Obayana intihar girişiminde bulunurlar. Haberi alan Osman koşarak gelir.

Tehlikeli Kadınlar Tehlikeli Kadınlar
Yabancı SinemaATV2009-04-04saat: 22:30
Kızıl Ordu, Nazileri Doğu Avrupa’da yenilgiye uğratır. Bunun üzerine müttefikler de Normandiya çıkartmasını başlatma kararı alır. Bu çıkarma sırasında Naziler tarafından esir alınan bir İngiliz subayının yaşaması ise Fransız kadın ajanlara bağlıdır.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-04saat: 22:30
Tekrar bölümü.Necati eski sevgilisi Yasemen’i tam savuşturacakken kadın bu sefer de bir çocukları olduğundan bahseder. Necati buna inanmayınca çocuğu getirir ve ona bırakır. Bu çocuğun kim olduğunu Feride’den saklaması gereken Necati yine çok zor anlar yaşayacaktır.

Anneyim Ben Anneyim Ben
DiğerSTAR TV2009-04-04saat: 11:50
Eşi Elif Evgin ve 2,5 aylık minik bebekleri Erem Erol’la kameraların karşısına geçen başarılı müzisyen Murat Evgin, esprileriyle sunucu Tuğba Erbil’i gülmekten kırıp geçirdi.Oğlunu, işlemin farkında olması için büyüdükten sonra sünnet edeceklerini söyleyen Murat Evgin, "26 yaşında sünnet ederiz herhalde" diyerek esprileriyle Cem Yılmaz’ı aratmadı...

Küçük Arı Küçük Arı
Yabancı SinemaATV2009-04-04saat: 14:50
Küçük arı, artık kendisine yeni bir hayat istemektedir. Sabah akşam sadece bal yapmak için çalıştığı kovandan artık sıkılmıştır. Aynı zamanda Kraliçe Arı olan annesini her iş dönüşünde ziyaret eder ve ona dertlenir. Annesinden özgürlüğünü ister. Böylece daha iyi bir hayatı olacağına inanır.

Beyin Fırtınası Beyin Fırtınası
TartışmaATV2009-04-04saat: 10:10
Ak Parti neden oy kayybetti? CHP neden sahil şeridinin dışında oy alamadı? Açılımlar tuttu mu? MHP ve SP’nin oylarının artırmasının ardında yatan nedenler nedir? Seçim sonuçlarından iktidarın ve muhalefetin alması gereken mesajlar nedir? gibi sorulara programda cevap aranacak.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı