Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kültür Aşı Kültür Aşı
YaşamATV2009-04-04saat: 13:30
İşte bu haftanın lezzet rotası: İstanbul’un güzel ilçesi Şile’de “Balkabaklı gül böreği”; İznik Gölü kenarında, Orhangazi’ye bağlı Keramet Köyü’nde “zeytinli ekmek” ve “cevizli çörek”; Karamürsel’in Çamçukur Köyü’nde “simit dolması” sizleri bekliyor.

Mahmut Tuncer Show Mahmut Tuncer Show
EğlenceKANAL72009-04-04saat: 21:25
Cumartesi gecelerinin beğeniyle izlenen renkli programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta türkülere gönül vermiş genç sanatçılardan Arzu ve Kel Hüseyin konuk oluyor. Programın aşk hikayesi bölümünde ise Barış ile İlknur’un zorluklarla dolu aşk öyküsü ekrana gelecek.

Sarı Sarı Liralar Sarı Sarı Liralar
Yerli DiziKANAL72009-04-04saat: 14:30
Tekrar.Tahir’in oteline borçlardan dolayı beklenen haciz gelmiştir. Fakat bankanın haciz memurları Tahir’e bir hafta mühlet vermiş paranın ödenmesi halinde haciz işleminin durdurulacağını söylemiştir. Tahir ne yapacağını bilemezken karısı Songül ise evde kıyameti koparır.

Serdem’le Her Dem Serdem’le Her Dem
YaşamKANAL72009-04-04saat: 16:30
Asker mektuplarının okunduğu, gurbet şiirlerinin dile geldiği, yaşanmış hayat hikayelerinin anlatıldığı, şarkılarla, türkülerle örülü keyifli bir hafta sonu Serdem’le Her Dem’de. Hafta sonlarının sevilen programı Serdem’le Her Dem’de şarkılar hem ayrılanlar hem de kavuşanlar için söylenecek.

Bizden Biri Bizden Biri
Talk ShowCINE52009-04-04saat: 13:40
Levent Kırca hayatını, evliliğini ve politikaya giriş hikayesini Bizden Birine anlatıyor.Son yıllarda yapılan komedi filmleri hakkındaki yorumları neler ? Cem Yılmaz , Şahan Gökbakar hakkındaki sert eleştirileri.Neden politikaya soyundu ?Bu işi yapmak isteyen ve yeni yola çıkmış genç yeteneklere tavsiyeleri neler?

CoMedya CoMedya
Yerli KomediTV82009-04-04saat: 22:45
Her hafta skeçlerinde ünlü isimleri de konuk eden Seçkin’e bu hafta grek müziğinin başarılı isimlerinden Ziynet Sali, taverna müziğinin ünlü ismi Nejat Alp ile Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe’de uzun yıllar forma giydikten sonra yeşil sahalara veda eden Oktay Derelioğlu eşlik ediyor.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-04saat: 20:00
Bree oğulları konusunda Alex’in annesiyle fikir ayrılığı içindedir. Gabrielle ise evden daha çok zaman geçirmesi pahasına da olsa Carlos’un gelen yüksek maaşlı işi kabul etmesini ister. Bu arada Susan Jackson’ın yokluğunda yalnızlığını Lee ile gidermektedir

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-04saat: 21:00
FBI’da Janis yeni bir terör saldırısının gündeme geleceğini anlar, ancak bu saldırının yeri ve zamanı hakkında ellerinde bilgi yoktur. Janis altyapı tesislerinin hangi bölümün tehdit altında olduğunu anlamak için bir kod kullanır. Dubaku yeni terör saldırısını plana koyunca Janis asıl hedefin yerini belirler.

Sabah Kahvesi Sabah Kahvesi
Talk ShowTV82009-04-04saat: 10:15
Seda Akgül’ün bu haftaki sohbet konuğu Akşam gazetesi köşe yazarı Oray Eğin… Programda Akgül’e yeni kitabı “Bunları Kimse Yazamadı”dan söz eden Eğin, isim isim medyanın devleriyle ilgili gerçeklerin anlatıldığı kitabıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunuyor.

Anılarla Müzik Anılarla Müzik
MüzikTV82009-04-04saat: 16:00
Şevket Uğurluer’in 4 Nisan Cumartesi günkü konukları müzik dünyasının sevilen gruplarından Modern Folk Üçlüsü… Modern Folk Üçlüsü, Şevket Uğurluer’in piyanosu eşliğinde dillerden düşmeyen birbirinden güzel şarkılarını seslendiriyor.

Cine City Cine City
YaşamCINE52009-04-04saat: 10:00
Cine City‘ye “B1” isimli albümüyle ve sahne performansıyla çok konuşulan bir isim “Bora Uzer” konuk oluyor.Bora Uzer, neden Kenan Doğulu ile çalışmaktan çok mutlu? Özkan Uğur’la nasıl bir albüm hazırlıyor? Kiminle arasında bir gerginlik var? Hangi dünya starı ile aynı projede yer alacak? Tüm sorular Cine City’de yanıt bulacak.

Acemi Prenses Acemi Prenses
Yabancı SinemaFOX TV2009-04-04saat: 12:45
İçine kapanık, asosyal, utangaç bir o kadar da başarılı bir lise öğrencisi olan Mia, günün birinde uzak bir ülkenin prensesi olduğunu öğrenir. Annesi kraliyet ailesinden kraliçenin oğlu ile birlikte olmuş ve Mia’yı dünyaya getirmiştir.Babannesinin ısrarları Mia’nın gerçek bir prenses haline getirilerek ...

Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın Mehmet Ali Erbil’le 50 Sarışın
YarışmaFOX TV2009-04-04saat: 21:00
Yarışmada her hafta bir erkek yarışmacı 50 bayanla yarışıyor. Yarışmacı bayanların özelliği ise “sarışın ve akıllı” olmaları… Günler öncesinden IQ testleri uygulanarak seçilen yarışmacılar “aptal sarışın” hikayelerinin yanlış olduğunu ispatlamaya çalışıyorlar.

Salako Salako
Türk FilmiFOX TV2009-04-04saat: 18:45
Köyde ağanın yanında çalışan saf oğlan Salako, ağanın kızı Emine’ye aşıktır. Emine’nin gönlü ise yıllar önce kendisine bir mendil bırakan eşkiya Hamido’dadır. Babasının kendisini zorla evlendirmek istediğini öğrenen Emine, Salako’yu da yanına alarak evden kaçar.

Malaga - Real Madrid Maçı Malaga - Real Madrid Maçı
Canlı YayınNTV2009-04-04saat: 23:00
Barcelona’nın bir hafta önce oynadığı rakiplerle karşılaşan Real Madrid’in bu haftaki rakibi Malaga. Barça’nın 6-0 yendiği Malaga ile deplasmanda oynayacak Real Madrid, rakibi ile puan farkının açılmaması için mutlaka kazanmak zorunda.UEFA Kupası’na katılma şansını sürdürmek ve bir önceki haftaki aldığı ağır yenilgiyi ...

Dünyayı Sarsan Günler Dünyayı Sarsan Günler
BelgeselNTV2009-04-04saat: 20:10
Boston Çay Partisi adıyla anılan olay 16 Aralık 1773’te bir grup Amerikalı “vatansever”in Kızılderili Mohawk Yerlileri gibi giyinip, Boston Limanı’ndaki bir gemiye baskın düzenlemesiyle başladı. Görevleri, gemideki 324 kasa çayı imha etmekti. Bu basit yıkıcı eylem, Devrim’i harekete geçirecek Sömürgecilik Karşıtı isyanın ruhunu şekillendirdi.

5 Kere 5 5 Kere 5
YaşamNTV2009-04-04saat: 12:10
Kendi konularında uzman beş kişi Didem Kanca Üstay (diyetisyen), Ferhan İstanbullu (moda yazarı), Hakan Demiray (spor hocası), Ebru Kılıç (gazeteci) ve Alper Kotaman’nın (dergici) birlikte sundukları “5 Kere 5”te bu hafta yine moda, erkek stili, kişisel spor, dekorasyon ve diyetle ilgili birbirinden ilginç konular işlenecek.

Kürşat Başar’la Kürşat Başar’la
Talk ShowCNN TÜRK2009-04-04saat: 23:00
Emre Kongar, Leyla Umar, Meltem Cumbul, Nil Karaibrahimgil ve Ruhi Sarı, Kürşat Başar’ın yemek masasında, sohbetin tadına bakıyor.Babasıyla birlikte verdiği röportajdan bahseden Nil Karaibrahimgil, çocuk yapmak gerektiği zaman evlenmenin gerekli olduğunu düşünüyor. Gen testi yaptırdığını ve sonucunda; obezite riski olduğunu, depresyon riski sıfır...

Kadir Has Belgeseli Kadir Has Belgeseli
BelgeselCNN TÜRK2009-04-04saat: 12:05
Babamdan bana kalan en güzel miras hayırseverlikti... Babamın ’Bir okul yaptırmak bin kişiyi hapisten kurtarır.’ sözü rehberim oldu..." ’Vatan borcu ödüyorum.’"Kıskancın hapishanesi kendi ruhudur. Başarıyı ve mutluluğu daima alkışladım. Hayatım boyu dostlarımla dünyanın güzelliklerini paylaştım."

Check-Up Check-Up
YaşamCNN TÜRK2009-04-04saat: 10:10
Check-Up’d abugün akciğer hastalıkları, kronik bronşit, diğer akciğer rahatsızlıkları ve tüberküloz hastalığına değiniliyor. Dünyadaki ölüm nedenleri arasında 4. sırada yer alan kronik akciğer hastalıklarıyla ilgili soruları programda Maltepe Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Arman cevaplandırıyor.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-04-04saat: 19:40
Ali ve kardeşleri henüz babalarını kaybetmelerinin acısını atlatamamışlardır. Fakat okulda ve çevrelerinde garip olaylar yaşamaya başlarlar. Sanki babaları hala onlarla birliktedir. Okulun bekçisi bir gece ilginç bir olaya şahit olunca söylenti çığ gibi okula yayılır

Ayna Ayna
BelgeselSTV2009-04-04saat: 22:45
Ayna bu hafta Bahreyn’den ekrana geliyor. Dünyanın en yüksek binası bu ülkede. Bahreyn’de resmi dilin Arapça olması, İngilizce’nin günlük hayatta yaygın olarak kullanılmasını engelleyememiş. Petrol ülkesi olan Bahreyn’deki benzin fiyatları herkesi hayrete düşürüyor.

Korku Korku
Yabancı SinemaTNT2009-04-04saat: 22:30
16 yaşındaki uçarı Nicole, kendinden yaşça büyük olmasına rağmen David adında yakışıklı ve bir o kadar gizemli biri ile çıkmaya başlar. Nicole’ün hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğrenmesi çok uzun sürmez çünkü yakından bakıldığında David inanılmaz derecede kıskanç, kontrol delisi ve saldırgandır...

Meraklı Komşular Meraklı Komşular
Yabancı SinemaTNT2009-04-04saat: 18:00
Ray Peterson’ın (Tom Hanks) yaşadığı mahalleye yeni komşuların taşınması ile macera başlar… Ray, bu yanı başına taşınan insanların evlerinde esrarengiz şeyler olduğundan şüphelenir… Bu evden geceleri garip sesler çıkmaktadır ve ev sakinlerini görmek mümkün değildir…

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-04-04saat: 20:00
Bu bölümde Betty’nin başı yazı sınıfında derde girer. Alexis hala geçmişe dair bir şey hatırlamıyordur ve bir kadın gibi davranmanın nasıl bir şey olduğunu bilmemektedir. Daniel, en iyi reklam verenlerden bir olan kişiden tehdit mesajı alır.

Zindan ve Ejderha Zindan ve Ejderha
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-04-04saat: 21:10
Şeytani büyücü Damodar ölümcül girdab’ la yüzleşme pahasına doğaüstü güçlere sahip olan sihirli küreyi İsmir krallığından çalmak için şeytani bir intikam planı hazırlar. Nişanlarla donatılmış savaşçi Berek, acemi büyücü Melora, Zeka, Akıl, Onur ve Güç’ ü temsil eden dörtlü kahramanlarla Damodar’ a karşı koymak için birleşirler.

Taner Takipte Taner Takipte
MagazinBLOOMBERG HT2009-04-04saat: 22:50
Dünyayı adım adım dolaşan muzip Taner’in bu haftaki durağı yavru vatan Kıbrıs. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin altını üstüne getiren Taner hiç kimsenin yapamadığını yaptı, tarihi Girne Kalesi’nin girilmesi yasak yerlerine girdi. Yüz yıllar öncesinde insanlara yapılan işkence kanıtlarını ortaya çıkardı.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-04-03saat: 20:00
İdil’i gören Maraz Ali beklenmedik bir şekilde kick box maçını kazanır. Bu yasa dışı dövüşü durdurmak da Adanalı’ya düşer. Fakat Adanalı, İdil’i de gözaltına alır. Başkomiser Nevzat, İdil’e Maraz Ali’den ayrılması için süre verir. İdil, Maraz Ali’den ayrılmak için her türlü yolu dener

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-04-03saat: 20:00
Asi, Demir’e gerçeği açıklamak zorunda kalır. Kendisinden, beş yıl boyunca bir kızı olduğu saklanan Demir’in Asi’ye öfkesi büyük olur. Aşıkların kavgası yeniden başlamıştır. Asi, DNA testi sonucuyla Demir’in babalık hakkını kolayca kazanacağını bilir

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-04-03saat: 22:00
Mustafa’nın Emine’yi kaçırdığını öğrenen Nazlı, Mustafa’yı arar. Oysa Mustafa’nın tek amacı Nazlı’yı bir kez olsun görebilmektir. Amacına ulaşmak için Nazlı’ya, kendisi ile görüşmek istediğini söyler. Nazlı, Emine’yi alabilmek için Mustafa’nın isteğini yerine getirir. İki sevgili yine karşı karşıyadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı