Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Afiş Afiş
YaşamCNN TÜRK2009-04-02saat: 17:30
Bu sezon sahnelediği Sürmanşet isimli oyunla dikkatleri çeken İstanbul Halk Tiyatrosu, Gagarin Sokağı isimli yeni bir gösteriyle daha perde açmaya hazırlanıyor. İskoç Yazar Gregory Burke’ün kaleme alıp, Mehmet Ergen’in çevirisi ve yönetmenliğini yaptığı oyun Afiş’te

Şimdi Söylemek Lazım Şimdi Söylemek Lazım
TartışmaKANAL72009-04-02saat: 23:45
Politikada, ekonomide, sağlıkta, sanatta kısacası Türkiye’yi ve dünyayı etkileyen tüm konularda söylenmesi gereken her şey bu programda konuşulacak. Kimi zaman konuklarla kimi zaman da baş başa “Şimdi Söylemek Lazım”da söylenmedik söz kalmayacak.

Haydi Gel Bizimle Ol Haydi Gel Bizimle Ol
Talk ShowNTV2009-04-02saat: 20:00
Ele aldığı konuları, yorumları, tartışmaları ve konuklarıyla her program sonrasında çok konuşulan “Haydi Gel Bizimle Ol”da bu hafta Aslıhan Koruyan Sabancı ve Cenk Eren’i ağırlayacak.4 Kadın Soruyor; Aslıhan Koruyan Sabancı ve Cenk Eren Yanıtlıyor...

Avanak Abdi Avanak Abdi
Türk FilmiKANAL72009-04-02saat: 19:35
Hayatını afişçilik yaparak kazanan Abdi ünlü ses sanatçısı Nevin Şenses’e platonik bir aşkla bağlıdır. Yoksul ve saf genç adam, mafya babası Barut Osman’ın göz koyduğu arazideki gecekondulardan birinde oturmaktadır. Barut Osman da Nevin’e sırılsıklam aşıktır.

Kiracı Kiracı
Türk FilmiKANAL72009-04-02saat: 21:45
Kaynanasıyla birlikte oturan evli ve üç çocuklu devlet memuru Kerim zaten kıt kanaat geçinirken ve aylığının yarısını ev kirasına verirken, bir de ev sahibinin sürekli kira zammı istemesinden iyice bunalmıştır. Sonunda adamın türlü dalaverelerine dayanamayan Kerim, çareyi başka bir eve taşınmakta bulur

Amerikan Sığırı Amerikan Sığırı
Yabancı SinemaTV82009-04-02saat: 20:45
İkinci el antika eşyalar satan bir dükkanın sahibi olan Donny, bir müşterisine yanlışlıkla üzerinde buffalo resmi olan bir para satar. Bu paranın gerçek değerini öğrendiğinde ise heyecanlı yardımcısı Bobby ile birlikte onu geri almak üzere planlar kurmaya başlar.

Yüksek Siyaset Yüksek Siyaset
TartışmaTV82009-04-02saat: 22:45
Yüksek Siyaset’te bu hafta ABD Başkanı Obama’nın Türkiye’ye gelişi konuşulacak...Usta gazeteci Haluk Şahin’in konukları gazeteciler, uzmanlar, siyaset bilimciler ve emekli büyükelçiler olacak...Obama Türkiye’ye neden geliyor? Bu sürpriz ziyaret Türkiye-ABD ilişkileri açısından ne kadar önem taşıyor?

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-04-02saat: 10:15
Ebruli’ye bugün Türkiye’nin İlk Marka Elçisi Yonca Ebüzziya, Uzman Psikolog Ayşe Onursal ve Nöral Terapi Uzmanı Dr.Emel Gökmen Konuk Oluyor.. İş ve aile hayatı, sağlıklı yaşamı ve doğal güzelliği ile dikkatleri çeken, modern kadının ülkemizdeki önde gelen temsilcilerinden biri olan manken Ebru Şallı’nın sunduğu program, haftaiçi her gün canlı olarak ekrana geliyor.

Takip Takip
Yabancı SinemaCINE52009-04-02saat: 21:00
Jack Hammond, ömür boyu hapse mahkum edilmiş bir suçludur. Tek amacı hapishaneden kaçmak olan jack bu girişiminde de başarılı olur. Polisten kaçarken, ülkenin en zengin işadamının kızını da rehin alır. Televizyon ekipleri, polisler ve helikopterlerin de dahil olduğu müthiş bir kovalamaca başlamak üzeredir.

Suç Ortakları Suç Ortakları
Yabancı SinemaCINE52009-04-02saat: 19:00
Bu film, üçkağıtcıların, düzenbazların ve gangasterlerin hüküm sürdüğü New York sokaklarında bir sadakat ve ihanet öyküsü anlatıyor. Kendilerini manşetlerde görmeyi hayal eden iki küçük gangaster, Billy Goode ve Jackie Williams, dikkat çekmeyen bir cinayet ve bir soygundan sonra, yerel suç patronuyla çatışırlar.

Dizi Magazin Dizi Magazin
MagazinCINE52009-04-02saat: 22:35
Binbir Gece’nin Bennu’su Ceyda Düvenci dizide sürekli ağlamaktan hangi hastalığa yakalandı!Yaprak Dökümü’nün Fikret’i Bennu Yıldırımlar’ın en şaşırtan özelliği ne?Metin Akpınar magazin basınından neden şikayetçi?Arka Sıradakiler’in Gamze’si hayalindeki mesleği açıkladı

Türkiye - İspanya Maçı Türkiye - İspanya Maçı
Canlı YayınATV2009-04-01saat: 21:00
Milli Maç Türkiye - İspanya Maçı saat 21:00’da Atv ekranlarından canlı yayınlanmaya başlayacak. Nefesler tutuldu, gözler Milli Maç’ta.Türkiye - İspanya Maçı öncesi Ali Sami Yen Stadındaki tüm gelişmeler çok özel konuklar ve birbirinden önemli futbol adamları eşliğinde atv ekranlarında olacak.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-01saat: 20:00
Ali Rıza Bey hatalarından ders almayan Leyla’yla yüzleşir. Aldığı bu son darbeye dayanamayan Ali Rıza Bey, hastaneye kaldırılır. Leyla da babasının başına gelenlerden habersizdir. Düğümler acıyla çözülürken, Tekin Ailesi’nin birbirlerinden sakladığı gerçekler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Hızlı ve Öfkeli Hızlı ve Öfkeli
Yabancı SinemaSHOW TV2009-04-01saat: 22:45
Geceleri Japon arabalarının yarıştırıldığı sokak kulüpleriyle ilgili bir gazete haberinden sinemaya uyarlanmış olan bu filmin başrolünde Vin Diesel, filmde çok pahalı elektronik oto ekipmanlarını çaldığından şüphenilen bir sokak çetesinin lideri olan Domenic Toretto’yu canlandırıyor.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-01saat: 20:10
Okulda uğradığı büyük bir yenilgi Nil için bardağı taşıran son damla olur. Evden ve okuldan Duru’yu attırmak için İris’le birlikte müthiş bir plan yaparlar. Suçsuz olduğuna Selim’i bir türlü inandıramayan Duru küskün bir şekilde Efsun’la birlikte evden ayrılır.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-04-01saat: 20:00
Yemekteyiz Paristen bugünkü yarışmacısı ev hanımı.Aslen Iğdır’lı ama Azeri Kökenli.. Eşi Canan Bey ile memleketten tanıyorlar birbirlerini ve severek evlenmişler..Nezaket Hanım 24 yıldır Paris’te yaşıyor ve 3 çocukları var..Eşi Canan Bey,düğünler de müzisyenlik yapıyor ve hemen hemen Paris’teki tüm Türkler tarafından tanınıyorlar..

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-01saat: 22:30
Tekrar bölümü.Behlül’ün kayıplara karıştığı gece, eski sevgililerinden biriyle kendisini aldattığını düşünen Elif, nişan yüzüğünü geri yollar. Behlül’ü nişanın bozulmasından çok, kendisine bile itiraf edemediklerini, içkiliyken Bihter’e söylemesi ilgilendirmektedir.

Mega Magazin Mega Magazin
MagazinSTAR TV2009-04-01saat: 22:30
Beyaz Show’a çıkmaya hazırlanan Ajda Pekkan’ın ünlü şovmene hazırladığı çok özel sürpriz ne?Yaprak Dökümü’nün Ali Rıza Bey’i Halil Ergün, hangi habere isyan etti?Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in yolda gördüğü 25 metrelik ilanın sırrı ne? Yabancı gelin programına konuk olan Bülent Ersoy, programdaki hangi yakışıklıyı gözüne kestirdi?

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2009-04-01saat: 19:30
Efsanevi program Çarkıfelek, efsanevi sunucu Mehmet Ali Erbil’le Fox’ta…. Çarkıfelek’in her bölümünde üç yarışmacı hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çeviriyor, harfleri tahmin ediyor, puanları toplayor ve 1 milyon YTL’lik büyük ödülün sahibi oluyor...

Mesajınız Var Mesajınız Var
Yabancı SinemaTNT2009-04-01saat: 21:15
Tom Hanks büyük bir kitapçılar zincirinin sahibi Joe Fox’u, Meg Ryan ise kapatılma kararı alınan küçük bir mahalle kitapçısının işletmecisi Kathleen’i canlandırıyor. Gerçek hayatta birbirlerine tahammül edemeyen bu ikili, internette takma isimleriyle tanışıp birbirlerinin içyüzünü görünce aşkı tadacaklar.

This Revolution This Revolution
Yabancı SinemaCNBC-E2009-04-01saat: 22:00
Hem bir yönetmen hem de bir aktivist olarak tanınan Stephen Marshall’ın yönettiği yarı belgesel formatındaki This Revolution, Irak’taki görevinden yeni dönmüş olan bir kameramanın, medyanın hükümetin kontrolünde olduğunu kanıtlama çabasını anlatıyor

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-01saat: 21:00
Brenda bir otelin penceresinden atlayarak kendi canına kıyan bir paparazzinin ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak üzere harekete geçer. Ekip kısa sürede fotoğrafçının aynı otelde kalan ünlünün peşinde olabileceği gerçeğini ortaya çıkarır.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-01saat: 20:30
Barney’nin barda içki içen üç sarışın kadınla ilgilenmemesi grubun diğer üyelerinin dikkatini çeker. Barney son zamanlarda garip davranıyordur. Bu durum onun bir kız arkadaşı olduğunu düşündürür. Barney’nin bardan gizemli bir şekilde çıkışının ardından ekip onu takip etmek için işe koyulur.

Duygu ve Yaşam Duygu ve Yaşam
YaşamTV82009-04-01saat: 17:30
Duygu ve Yaşam’ın 1 Nisan Çarşamba günkü konukları ürolog Doç.Dr. Deniz Ersev mikrodalga ile ameliyatsız prostat tedavisini anlatıyor… Rekonstrüktif estetik ve plastik cerrahi uzmanı Op.Dr.Yakup Avşar ilk defa burun tasarımı operasyonunu özel hazırlanmış bir animasyonla anlatıyor…

Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gülhan’ın Galaksi Rehberi
YaşamTV82009-04-01saat: 23:45
Sıra dışı sunumuyla ilgi çeken Gülhan Şen, yılan, maymun, iguana oynatıcıları, falcıları, cambazları, dövmecileri ve şifacıları ile tam bir doğu masalı sahnesini andıran Djemaa El Fna Meydanı’nda dolaşıyor ve 70 metrelik minaresiyle şehrin en yüksek yapısı olan Koutubia Camii ve bir tabloyu andıran renkleri, güzelliğiyle Majorelle Bahçesi de programda ekrana gelecek yerler arasında.

Seçilmiş Çocuk Seçilmiş Çocuk
Yabancı SinemaTV82009-04-01saat: 20:45
Bir çocuk terapisti olan Tess ve kocası bir çocukları olmasını istemektedirler. Bir süre sonra doğal yollardan çocukları olamayacağını anlayan çift, bir çocuk evlat edinmeye karar verirler. Ama bu yolda da karşılarına zorluklar çıkacaktır.

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-04-01saat: 10:15
Ebru Şallı ile Ebruli Programına bugün Kadın Doğum Uzmanı Dr.Kağan Kocatepe, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Ünitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Mehmet Ceyhan Konuk Oluyor..“Yaşamınıza sahip çıkın” sloganından hareket ederek renkli hayatın pencerelerini açan programda ayrıca, sağlık ve spor alanındaki son gelişmeler, güzellik, estetik alanındaki doğal yöntemler hakkında bilgiler veriliyor.

Cine City Cine City
DiğerCINE52009-04-01saat: 00:10
Cine City ‘nin bu geceki konuğu yeni albümü “Zamanın Eli” ile Funda Arar. Funda Arar, oyuncu mu oluyor? Kiminle şarkı söylemek için çıldırıyor? Arar’ın en büyük hayali ne? Hayranlarına nasıl bir sürprizi var? Tüm sorular Cine City’de yanıt bulacak. Ayrıca Funda Arar en sevilen şarkıları programda seslendirecek.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-01saat: 22:15
Kral’ın sabrı artık tükenmiştir. Papa’nın da onayını alarak Thomas Cranmer’ı Canterbury Başpiskoposu olarak tayin eder. Evliliğinin feshedilmesini bekleyemeyen Henry sonunda Anne’le gizlice evlenir. Hamile olan Anne ondan ilk bebeğini doğuracaktır.

%100 Futbol Özel %100 Futbol Özel
Spor ProgramıNTV2009-04-01saat: 22:50
Türkiye-İspanya maçını analiz edecek. Cumartesi günü oynana ilk maçı Bernabeu Stadı’nda yorumlayan dörtlü, Ali Sami Yen’deki ikinci maçı da enine boyuna konuşulacak. Karşılaşmanın hemen ardından canlı olarak yayınlanacak programında ünlü dörtlü, milli takımın 2010 Dünya Kupası Grup Elemeleri’nden çıkabilme şansını değerlendirecek
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı